سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بستن حساب در موسسه صالحین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.
روز شنبه 5 فروردین که مراجعه کردم برای بستن حساب متصدی بانک گفت چون به تعطیلات خورده بود نمیشه الان حسابتو ببندم برو فردا بیا
یکشنبه هم رفتن بعد از یک ساعت معطلی گفت نمیشه بندم چون دارن نرم افزار شعبه ها رو عوض میکنن واسه همین نمیشه تغییراتی داد برو بعد 13 بیا!
یخورده که اونجا ایستادم دیدم جلوی چشم خودم یه حساب جدید برای یه نفر دیگه ایجاد کرد اما ظاهرا نرم افزار جوریه فقط میشه حساب ایجاد کرد و پول رو دریافت کرد!
حالا من موندم و بدهکاریم و بد قولی که بابت بدهکاریم ایجاد شده و بی مسئولیتی این موسسه
اونایی که میخایید سپرده گذاری کنید، بدونید که تفاوت بانک دولتی و موسسه مالی و اعتباری توی همین چیزاس
سلام و خدا قوت
من هم چيزي مثل شرايط شما رو در اين موسسه دارم
ولي اين رو بهت بگم كه هميشه و همه جا اين رو از من به گوش بگير كه پشت سر قانون راه برو و هيچ وقت از قانون جلو نزن
كاري زياد هم ميشه فقط بايد راهش رو بلد باشي
با تشكر
شاد و پيروز با شيد
(03-27-2012 12:44 PM)REZA HAJISALIMI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خدا قوت
من هم چيزي مثل شرايط شما رو در اين موسسه دارم
ولي اين رو بهت بگم كه هميشه و همه جا اين رو از من به گوش بگير كه پشت سر قانون راه برو و هيچ وقت از قانون جلو نزن
كاري زياد هم ميشه فقط بايد راهش رو بلد باشي
با تشكر
شاد و پيروز با شيد

به شما هم همین حرفا رو زدن ؟
(03-27-2012 11:48 AM)peyman نوشته شده توسط: [ -> ]من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.
روز شنبه 5 فروردین که مراجعه کردم برای بستن حساب متصدی بانک گفت چون به تعطیلات خورده بود نمیشه الان حسابتو ببندم برو فردا بیا
یکشنبه هم رفتن بعد از یک ساعت معطلی گفت نمیشه بندم چون دارن نرم افزار شعبه ها رو عوض میکنن واسه همین نمیشه تغییراتی داد برو بعد 13 بیا!
یخورده که اونجا ایستادم دیدم جلوی چشم خودم یه حساب جدید برای یه نفر دیگه ایجاد کرد اما ظاهرا نرم افزار جوریه فقط میشه حساب ایجاد کرد و پول رو دریافت کرد!
حالا من موندم و بدهکاریم و بد قولی که بابت بدهکاریم ایجاد شده و بی مسئولیتی این موسسه
اونایی که میخایید سپرده گذاری کنید، بدونید که تفاوت بانک دولتی و موسسه مالی و اعتباری توی همین چیزاس

دوست عزيز
تو تمامي بانك ها وموسسات مالي يك قانون هست براي مديران شعب
اولا براي هر هفته حساب جديد پاداشي به صندوق دار ومدير شعبه پرداخت مي شود
دوما براي بستن حساب يك جرميه اي براي هردو گروه ثبت مي شود
سوما اخر ماه واخر سال بدليل حساب رسي هاي مالي حدالمكان پرداخت ندارن..چون تراز ماهيانه هم بالا باشه باز يك پاداشي در نظر مي گيرند

ولي دراين موسسه يكم بد باشما برخوردكردن..وبه اين معنا نيست كه در بانك ها ويا موسسات ديگر بهتر برخورد ميشود
شما ميتنواستين با يكم سر وصدا مشكلتون رو حل كنيد..... ولي هميشه نكات بالا رو به ياد داشته باشين
(03-27-2012 01:03 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-27-2012 11:48 AM)peyman نوشته شده توسط: [ -> ]من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.

دوست عزيز
تو تمامي بانك ها وموسسات مالي يك قانون هست براي مديران شعب
اولا براي هر هفته حساب جديد پاداشي به صندوق دار ومدير شعبه پرداخت مي شود
دوما براي بستن حساب يك جرميه اي براي هردو گروه ثبت مي شود
سوما اخر ماه واخر سال بدليل حساب رسي هاي مالي حدالمكان پرداخت ندارن..چون تراز ماهيانه هم بالا باشه باز يك پاداشي در نظر مي گيرند

ولي دراين موسسه يكم بد باشما برخوردكردن..وبه اين معنا نيست كه در بانك ها ويا موسسات ديگر بهتر برخورد ميشود
شما ميتنواستين با يكم سر وصدا مشكلتون رو حل كنيد..... ولي هميشه نكات بالا رو به ياد داشته باشين

والا من منطقی باشون حرف میزدم ولی یکی دیگه هم که همین مشکلو داشت اونجا یخورده سروصدا کرد رئیس شعبه میگفت دست ما نیست و سیستم از مرکز اجازه بستن حسابو نمیده
من از این ناراحتم که موقع افتتاح حساب اینقدر خوش رفتارن ولی موقع بستن اینجوری میکنن. بلخره هر حسابی که باز میشه یه روزی بسته میشه
اقا پيمان اون روز پش مشكل نرم افزاري داشتن....طبيعي هست.... ولي روزهاي قبل سال ويا اينكه گفتن برين بعد از13 بيان يك جور شمارو دست بهسر كردن
مثلا 2 روز بانك ملت شعبه شهر ما برق داخليش دچار مشكل بود.كلا تعطيل شد...به اين معنا نيست كه قصد اذيت مشتري هاشو داره....... يك مشكل فني بود..... ولي دركل رفتار افراد شعبه با شما كه مشتري هست جالب نبود.......
در یک جامعه توانمند و پیشرفته اول باید زیربنا رو درست کرد, در مطلبی عنوان کرده ام باید اعتماد دوطرفه باشد, قانون مند بودن دو طرفه باشد, مسئولیت پذیری دوطرفه باشد, فرهنگ سازی و احترام باید دوطرفه باشد.
شما از رییس بانک یه نامه بگیر با مهر و امضا که نمیشه همچین کاری کرد اگه دادن ( که فکر می کنم . همونجا می بند حسابو ) شما بردار ببر فرمانداری اون نامه رو و شرح ما وقع کن .
یکی از مشکلات ما اینه که مردم از قوانین به طور صحیح آگاه نیستن و مسئولین هم سوء استفاده می کنن
یه اتفاقی تقریبا این شکلی برام افتاد
مال دانشگاه بود
هی منو به پاس میدادند...
منم رفتم پیش رئیس دانشگاه...رام نمیدادند ...منم یه هویی پریدم تو اتاقو گفتم این کارکناتون جواب ادم وار بمن نمیدند
لحنم جدی و خشن در عین حال مظلومانه بود

اقا جواب دادSmile
لینک مرجع