ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نکته های طلایی
زمان کنونی: 05-10-2024, 01:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kafshduzak
آخرین ارسال: kafshduzak
پاسخ: 2
بازدید: 865

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته های طلایی
02-07-2012, 08:57 PM
ارسال: #1
نکته های طلایی
آقا وحید در تایپیک کتاب دانسته ها به کار می آیند باعث شدن یه ایده دیگه به ذهنم برسه که توی انجمن انجامش بدم و اون هم نوشتن نکات طلایی فیلم های سایت فوق العاده تد هستش این سایت کنفرانس هایی رو در هر زمینه ای که فکر کنید تهیه میکنه و شما میتونید به صورت آنلاین اونها رو ببینید و کلی چیز یاد بگیرین و همه جور آدمی هم توش صحبت میکنن.

من هم از این به بعد طبق زمان بندی خودم نکات طلایی یک فیلم را واستون مینویسم تا کسانیکه با اینترنت لاک پشتی نمیتونن این فیلم ها رو ببینن استفاده کنن و لذت ببرن.

این هم نکات اولین کنفرانس از کامرون هرولد : بیایید کودکان رو کارآفرین بار بیاریم!!!
[تصویر: 178132_160x120.jpg]

این ویدیو 30 دقیقه هستش و نمیدونید چقدر مطلب واسه یاد گرفتن داره و من در ابتدا فقط نکات 5 دقیقه ابتدایی رو واستون مینویسم:( لینک مشاهده ویدیو)

نکته1--> میتونی ... باشی و کارآفرین هم باشی.کامرون هرولد پدر و مادرش واسش معلم خصوصی فرانسه گرفتن اما هنوزم که هنوزه تو فرانسه افتضاحه اما وقتی 9 سال داشته سخنرانی کردن رو بلد بوده.یادتون باشه هیچ کس کامل نیست.

نکته2-->واسه کارآفرین شدن باید واقعا عاشق باشین.عاشق کسب و کار - عاشق پول و ثروت - عاشق کارآفرینی.
نزاریم بچه هایی که خصلت کارآفرین شدن رو دارن از دست بدیم.به جای اینکه واسه بچه هاتون معلم خصوصی بگیرین بزارین به کاری که واقعا علاقه و اشتیاق دارن بپردازن.

نکته3-->نظام آموزشی میگه هی بچه بیا دانش آموز شو و بعد برو وکیل شو پزشک شو مهندس شو خلبان شو اما هیچ کس به این بچه نمیگه کارآفرین شو!
کارآفرین ها کسانی هستن که ایده هایی دارن و اون ایده هاشون رو اجرا میکنن پس تا وقتیکه مدام ایده میدین کارآفرین نیستین بلکه باید اونها رو به عمل تبدیل کنید

نکته4-->اگر امروزه هر مشکلی وجود داره محاله کودکی نباشه که واسه راه حل اون ایده ای نداشته باشه و هیچ کودکی نمیگه این ایده عملی نیست چون اونها اونقدر نادان هستن که عملی نبودن به نظرشون نمی اد

نکته5-->رشته mba به بچه ها کارآفرینی یاد نمیده بلکه به اونها یاد میده که برن توی شرکت های بزرگ کار کنن اما پس کی این شرکت های بزرگ رو تاسیس کنه ؟؟؟

برمیگردم با نکته های قسمت بعدی این فیلم.حتما این ویدیو با زیرنویس فارسیش مشاهده کنید و کلی چیز یاد میگرین و من با اینکه دوبار فیلم و دیدم بازم دارم میرم نگاش کنم این هم لینک دانلود با زیر نویس فارسی نوش جان کنید : دانلود
نظری دارین بنویسین خوشحال میشم با هم بحث های خوبی داشته باشیم
برمیگردم!

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , کامیار کاظمی , arash67 , totia , oyama , hasanalex
02-11-2012, 07:32 PM
ارسال: #2
RE: نکته های طلایی
دوستان برگشتم با قسمت دوم نکات این فیلم عالی
باز هم توصیه میکنم اگر نت خوبی دارین حتما دانلود و غورتش بدین!

نکته 1-->به عنوان یه کارآفرین شما هیچ وقت لازم نیست حسابداری کنید بلکه میرین یک حسابدار استخدام میکنید
نکته2-->تعریف کارآفرین اینه که فردی تشکیلاتی رو راه میندازه و مخاطره های کسب و کارش رو می پذیره حتما نباید برین mba بخونید یا به مدرسته برید
نکته3-->بچه ها رو باید از سن کم به کارآفرینی تشویق کنیم
کامرون هرولد خودش از 7 سالگی با فروش چوب لباسی به خشکشویی ها کارش رو شروع کرده
کتاب های کمیک رو از بچه های فقیر میخریده و به بچه های ثروت مند میفروخته تنها زمانی که 7 سال سن داشته
نکته4-->واسه کارافرینی تنها نیاز به یک عرضه و تقاضا دارین
نکته5-->به بچه ها یاد بدیم که پول رو هدر ندن و به اونها پول توجیبی ندیم چرا که این کار به بچه یاد میده به فکر استخدام شدن باشه
چونکه کارآفرین هیچ وقت منتظر چک های منظم نیست
نکته6-->کامرون هرولد خودش دو تا بچه داره و به اون ها پول تو جیبی نمیده بلکه به بچه هاش گفته اونها باید در منزل وسایلی رو پیدا کنن که نیاز به تعمیر داره
و بعد به پدرشون اعلام کنن و برای هر اعلام دستمزذی میگرین و این بهشون یاد میده که هر چی فرصت بیشتری رو شناسایی کنن به درآمد بیشتری میرسن
نکته7-->کامرون میگه هر کدوم از پسرهاش دو تا قلک داره به اسم : قلک پس انداز - و قلک اسباب بازیها
واین بچه ها هر پولی که میگیرن رو به دوقسمت تقسیم میکنن و تو این قلک ها میندازن .با قلک اسباب بازیها میتونن واسه خودشون اسباب بازی بخرن
و قلک دیگه هر 6 ماه یکبار پولش رو به همراه پدرشون به بانک میبرن و در پایان سال تمام حسابشون رو به کارگزار بورس تحویل میدن و هر دو بچه اون از سن 6 سالگی
سهامداری در بورس رو شروع کردن

همونطرو که خوندین دیدین چه نکته های فوق العاده ای رو کامرون بهمون یاد داد و تا دیر نشده بهتره که خودمون و کودکانمون رو بیاین کارآفرین بار بیاریم.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , oyama
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرتکب کدام یک از اشتباهات زیر در شبکه‌های اجتماعی می‌شوید؟ Amiraliamirali 0 599 09-18-2015 05:39 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  ایده‌های بزرگ مسیر استراتژی‌های موفق Amiraliamirali 0 467 09-13-2015 02:31 PM
  اتصال به روح های بزرگ رها7 68 8,184 09-12-2015 01:06 PM
آخرین ارسال: رها7
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,173 09-11-2015 12:15 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,197 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,757 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  یاد داشت های یک دوست!! minoo 30 3,862 11-06-2013 01:13 PM
آخرین ارسال: minoo
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,213 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  پندهای طلایی برای پدران ومادران نرگس فیاض 1 1,138 05-29-2013 10:29 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  عادت‌های خوب با برنامه Lift Haavin 2 993 03-05-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: بابایی
  دانلود کتاب منازل الاخره مخصوص میلیارد های اینده ایران alicpu 5 2,296 01-22-2013 12:15 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  داستان های شیوانا | استاد عشق و معرفت و دانایی sherafati 3 1,467 12-24-2012 09:05 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,270 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  قدم به قدم با کتاب توصیه های پدر پولدار و پدر فقیر kafshduzak 20 7,583 07-08-2012 11:27 AM
آخرین ارسال: sherafati
  خلاصه کتاب های موفقیت کامیار کاظمی 1 1,510 11-12-2011 06:13 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS