ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا آرزوهای شما براورده نمی شوند ؟!
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 6
بازدید: 1024

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا آرزوهای شما براورده نمی شوند ؟!
01-27-2012, 11:12 PM
ارسال: #1
Information چرا آرزوهای شما براورده نمی شوند ؟!
نخستین باری که شبکه ۴، مستند راز را با یک دوبله جذاب پخش کرد هر آدم معمولی دلش می خواست بدون معطلی فهرست آرزوهایش را بنویسد تا مثل علا ءالدین قصه های هزار و یک شب یک شبه به همه رویاهاش برسد اما در دنیای واقعیت نه چراغی بود و نه غولی و اینطور شد که مستند راز کنار لوازم غیرقابل استفاده دیگر خاک خورد و رویاها هم فراموش شدند اما برای آن هایی که هنوز رویاهای شان را دنبال می کنند و صفحات موفقیت را برای پیدا کردن جوابی درست ورق می زنند، راهی وجود دارد تا شاید غول چراغ جادو آن ها را بیدار کند.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mjdehghani
01-27-2012, 11:14 PM
ارسال: #2
RE: چرا آرزوهای شما براورده نمی شوند ؟!
جوگیر نشوید

به گزارش گروه ایران ویج ، من یک رویا دارم، رویای من انتقال از این وضعیتی که در آن هستم به وضعیتی دیگر است که در آن خودم را بهتر و خوشبخت تر تصور می کنم. این رویا بیشتر شبیه یک جا به جایی است درست مثل این که می خواهیم از یک مکان مثلا از خانه به محل کار خود برویم. هرچه قدر فاصله محل کار شما تا خانه دورتر باشد باید مسافت بیشتری را طی کنید.
رویاهای شما هم برای به ثمر رسیدن نیاز به زمان دارند. ممکن است شما در یک سمینار موفقیت شرکت کنید و تحت تاثیر سخنران آنقدر هیجان زده شوید که به محض رسیدن به خانه طوماری از آرزوهای تان را فهرست بندی کنید و برای رسیدن به آن خودتان را به آب و آتش بزنید اما فراموش کرده باشید که برای رسیدن به هر چیزی نیاز به زمان، صبر و فاکتور مهم تر، مبارزه و تلاش دارید. از خودتان بپرسید من به دنبال چه هستم و اگر جوابی که به این سوال می دهید در شما شور و انگیزه کافی ایجاد می کند، این رویایی است که باید به دنبالش باشید. هر روز این سوال را از خود بپرسید و هر روز واکنش تان نسبت به این رویا را بسنجید تا متوجه شوید آرزوی شما تنها یک واکنش احساسی به خواندن یک کتاب یا صحبت با یک سخنران بوده یا واقعا آرزویی بوده که طی سال ها توسط خود شما نادیده گرفته شده است.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , vahid61 , mjdehghani
01-27-2012, 11:15 PM
ارسال: #3
من بدشانس به دنیا آمدم

وارد یک بیمارستان می شوید، تابلوی سکوت تقریبا هرکسی را مجبور می کند که ساکت باشد. افرادی که در اتاق انتظار نشسته اند ظاهرا ساکتند و هر از گاهی یک سرفه یا کوباندن پای بچه ای روی صندلی تنها ترین صدایی است که در فضا می پیچد اما آیا داستان در ذهن این افراد نیز به همین صورت است؟ محققان می گویند، در ذهن یک فرد معمولی روزانه ۵۰ هزار فکر و ایده رد و بدل می شود که متاسفانه بیشتر این فکرها و گفت وگوهای ذهنی منفی هستند.
این جملات برای شما آشنا نیستند؟ « من اصلا شانس ندارم، از دست این کار لعنتی خسته شدم، همکارانم فقط دنبال این هستند که کارم را یک جورایی از دست من بگیرند، انگار زندگی هر چه موفقیت بوده به دیگران بخشیده و بدبختی هایش را برای من نگه داشته است». این جملات قاتل بدون این که متوجه شوید چنان هیپنوتیزم قوی را روی شما اعمال می کند که به مرور زمان تبدیل به همان چیز منفی می شوید که همیشه به خودتان گفته اید. شاید در شروع به نظرتان کمی غیرطبیعی برسد اما با تکرار جملات مثبت، از شر جملات قاتل خلاص شوید و جایگزینی را برایش به وجود آورید که به مرور زمان تبدیل به واقعیت خواهد شد. با این جمله شروع کنید: «من لیاقت شادی و موفقیت در زندگی را دارم.»

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mjdehghani
01-27-2012, 11:16 PM
ارسال: #4
از جان خاطرات بد چه می خواهید؟

گذشته همیشه تو را به عقب می اندازد، چه آن زمان که با یادآوری خاطره ای خوش و بی فایده، کار مهمی را به تعویق می اندازی و چه آن وقت هایی که با فکر کردن به حاشیه های تلخ یک حادثه می خواهی از زمین و زمان انتقام بگیری و در نهایت این تصور غلط به وجود می آید که نمی توانی به خواسته هایت برسی و رویاها به مرور زمان در ذهن خفه می شوند. «گذشته بد را دور بینداز » ساده ترین و خلاصه ترین جمله روان شناسی است که نیازی به توضیح ندارد. یک ورق و کاغذ بردار و در آن موفقیت ها و تغییرات خوبی که در تمام این سال ها به دست آورده ای را فهرست کن البته در نوشتن این کارنامه کاری فقط به دنبال ثبت کارهای خیلی بزرگ نباش، ممکن است درگذشته آدم خیلی عصبانی بوده باشی و حالا توانسته ای این ویژگی بد را اصلاح کنی. بعد از نوشتن تغییرات خوب و موفقیت های ریز و درشت در طول سال های زندگی، متوجه می شوی که به چیزهای زیادی رسیده ای و همین حس خوب این اعتماد به نفس را به وجود می آورد که از این به بعد هم می توانی به هرچیزی که آرزو کرده ای برسی.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: vahid61 , mjdehghani
01-27-2012, 11:17 PM
ارسال: #5
به بیراهه نزدیک شده ای

من یک راننده خوب هستم اما اگر وارد یک شهر ناآشنا شوم و از من بخواهند بدون نقشه و تابلوی راهنمایی و رانندگی، مسیری خاص را طی کنم و مثلا بسته ای را به کسی برسانم هرگز به مقصد نمی رسم اما چرا؛ ممکن است به مقصد برسم ولی در این شرایط با خودم می گویم من حتما آدم خوش شانسی بوده ام.

رسیدن به مقصد بدون داشتن یک نقشه نه تنها در رانندگی بلکه در هرکار دیگری تقریبا وقت تلف کردن است. شب و روز کار می کنید، تمام هفته را اضافه کاری می کنید اما شب وقتی خسته و کوفته به منزل می رسید با خود می گویید، با همه این تلاش ها باز هم به آن چیزی که می خواهم نرسیده ام. شما امتحان کنید، از همین حالا از همه افرادی که در کنارتان هستند این سوال را بپرسید: هدف شما از زندگی چیست؟
و آن وقت متوجه می شوید که بیشتر افراد با شنیدن این سوال به فکر فرو می روند درحالی که هدف باید از پیش تعیین شده باشد. یادتان باشد به هرچیزی که در زندگی روی آن بیشتر از بقیه تمرکز می کنید، خواهید رسید. اگر رویایی در سر دارید و به آن نرسیده اید حتما به اندازه کافی روی آن تمرکز نکرده اید اما تنها بیان کردن و به زبان آوردن آرزوها راه منطقی برآورده شدن آن ها نیست.
برای رویاها یک نقشه راه تهیه کنید. مثلا هدف من رسیدن به وزن ایده آل است. برای این کار برای خودم زمان خاصی را در نظر می گیرم و آن روز را در تقویم علامت گذاری می کنم. بعد ا ز آن کارهایی که به رسیدن به این وزن ایده آل منتهی می شود را فهرست بندی می کنم و در نهایت تصمیمم خود را با افرادی که در من انگیزه و اشتیاق ایجاد می کنند درمیان می گذارم. چون اگر در بین راه خستگی یا بی انگیزگی به سراغم آمد با فکر این که دیگران من را به خاطر نیمه رها کردن تصمیمم سرزنش خواهند کرد، خود را موظف به انجام دادن تعهداتم خواهم دانست.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , mjdehghani
01-27-2012, 11:18 PM
ارسال: #6
وقتی خسته می شوید

کودکی تان را به یاد آورید، آن زمان آرزوها به کوچک و بزرگ تقسیم نمی شد. اگر می خواستید به ماه بروید یا تبدیل به یک فوتبالیست حرفه ای بشوید تنها آرزو نبود بلکه یک خواسته معمولی بود که باید به آن می رسیدید اما وقتی بزرگ تر شدید یاد گرفتید که رویاها یا کوچکند یا بزرگ و دنیای محدودیت ها روی شیرین خواستن را برای شما از بین برد. اما برای رسیدن به آرزوها باید جسارت دوباره کودک شدن و دوباره خواستن را پیدا کنید. در این راه یک اصل را فراموش نکنید. تمام تغییرات بزرگ و کوچکی که در این جهان اتفاق افتاده به خاطر رویای افرادی بوده که می خواستند در دنیا تغییرات بزرگ و خوبی ایجاد کنند. ادیسون، اینشتین، نیوتن و میلیون ها دانشمند دیگر رویای داشتن دنیایی بهتر را داشتند. اگر رویای شما با هدف بهتر کردن دنیای اطراف تان باشد زودتر به نتیجه خواهید رسید. از همین حالا با خود فکر کنید رسیدن به این رویایی که در سر دارید چه خدمتی را به اطرافیان شما خواهد کرد و بعد از آن با برداشتن قدم های کوچک اما پیوسته مسیر را طی کنید. در بین راه خود را ارزیابی کنید و بعد از رسیدن به تغییرات کوچک اولیه به خودتان جایزه دهید تا قدردان این تغییر خوب باشید. البته یک موضوع دیگر را باید به خاطر بسپارید و آن این که هرکاری که فکر می کنید را انجام دهید تا در آینده حسرت نخورید. هیچ کس دلش نمی خواهد با یادآوری روزهای گذشته به این حسرت دچار شود که کاش در گذشته تلاش بیشتری را برای رسیدن به رویاهایش می کرد.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: vahid61 , mjdehghani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا میلیاردرهای اینده اخر شب وارد سایت میشن؟ محسن قنبری 10 1,475 12-14-2015 02:58 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  خودشناسي در 10 دقيقه:اين آزمون شخصيت شما را مشخص مي‌كند صدفی 14 2,467 02-16-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: dvdghe
  ما و آرزوهای مادیمان... پرواز 1 584 09-11-2013 05:02 PM
آخرین ارسال: mrs.abbasi
  چرا نوشتن اهداف اینقدر اهمیت دارد؟ bitumen 0 545 07-14-2013 04:38 PM
آخرین ارسال: bitumen
  10 اصلی که شما و دنیایتان را متحول خواهد کرد ............ mallarme 0 627 06-26-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لیاقت شما چیست .... آیا به حقتان رسیده اید؟ mallarme 0 527 04-08-2013 11:00 AM
  چرا بدشانسی ؟ GreatNavid 2 781 04-07-2013 01:36 PM
آخرین ارسال: goldmen
  چرا انسان‌های موفق، در همه‌چیز موفق هستند؟! صدفی 0 727 02-15-2013 02:47 PM
آخرین ارسال: صدفی
  انگشتان، اخلاق شما را برملا می‌کنند صدفی 0 685 01-08-2013 08:33 PM
  چرا فقط مردها دست به کشتارهای مرگ‌بار می‎زنند؟ mallarme 0 439 12-20-2012 12:09 PM
  شما هم از آینه می‌ترسید؟ صدفی 0 447 12-17-2012 02:35 PM
  این پرنده اسرارآمیز به شما چه میگوید؟! mallarme 22 3,256 12-12-2012 04:55 AM
آخرین ارسال: Divar
  چهره شما فلزی است یا چوبی؟ صدفی 1 430 12-11-2012 09:29 PM
  چرا ارسطو درخواست دوستی مرا در ف/ی/س/ب/و/ک نمی پذیرد؟ mallarme 0 613 12-07-2012 07:47 PM
  گــُل ماه تولد شما چیست؟ صدفی 0 625 09-06-2012 11:42 AM
  روانشناسی شانس:آیا شما آدم خوش شانسی هستید؟! aaftaab24 0 1,064 07-16-2012 11:24 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  اگر نمی‌خواهید بیمار شوید ! احساساتتان را بیان کنید . صدفی 0 779 06-12-2012 01:44 AM
  لبخند بزنید تا بگم چرا صدفی 0 663 06-09-2012 10:26 AM
  جاده خوشبختی شما از اینجا می گذرد صدفی 0 516 06-09-2012 10:20 AM
  شما تحت تاثیر کدام عدد هستید؟ reza_egbali 5 1,438 05-17-2012 09:47 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS