ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
زمان کنونی: 05-02-2024, 10:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahanteymouri
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ:
بازدید: 9203

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
11-23-2017, 11:38 PM
ارسال: #165
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است
اگر شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که به دنبال کسب موفقیت در زندگی شان به ویژه در زمینه مالی آن هستند ، حتما نام کتاب ” سنگ فرش هر خیابان از طلاست ” به گوشتان خورده است . در این کتاب ، ” کیم وو چونگ ” از تجربیات موفقیت آمیز مالی اش صحبت کرده و برای علاقه مندان به داستان زندگی اش تعریف کرده که چگونه از هیچ شروع کرده و در نهایت ، یکی از بزرگ ترین شرکت های جهان را ساخته است . او در حال حاضر ، بنیانگذار و رئیس شرکت دوو می باشد . کیم به جای این که به طور انفرادی به کسب و کار بپردازد ، حدود ۹۰۰۰۰ کارمند را استخدام کرده است و روحیه خلاق و جسورانه ای که داشته ، به او در پیمودن مسیر این موفقیت ، کمک زیادی کرده است .

اگر شما هم می خواهید مثل چونگ ، راه موفقیتتان را به سرعت طی بکنید ، با ما همراه باشید و به نکات طلایی ای که گفته است ، دقت کنید:
تاریخ ، متعلق به کسانی است که رویاهای بزرگ در سر دارند

سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است2

در دوران دبستان ، بچه فقیری بودم که حتی یک سکه هم در جیب نداشتم ولی رویاهای بسیار بزرگی در سرم بود . مردمی که رویا دارند ، فقر را نمی شناسند . این رویاها هستند که می توانند جهان را تغییر دهند و شخصیت و کار و سرنوشت انسان را تحت کنترل خودشان در آورند . انسانی که رویای غلطی در سر دارد ، درست مثل انسانی که رویا ندارد ، در معرض خطر است .

زمانی که شرکت دوو را با ۵ نفر راه اندازی کردم ، رویایم این بود که با فعالیت گروهی و دسته جمعی بتوانم به توسعه اجتماعی کمک کنم . همزمان با رشد شرکتم ، رویاهای من هم به بار می نشست . بعد از آن که به آرزویم که داشتن یک ساختمان عظیم پر از کارمندان دوو بود رسیدم ، رویایم این شد که از من به عنوان یک کارآفرین نمونه یاد شود و همه من را به عنوان یک فرد حرفه ای در کارم بشناسند و برای رسیدن به آن دارم تمامی تلاشم را می کنم .
چگونه رویاهای خلاق داشته باشیم ؟

مغز شما زمانی رشد می کند که از آن ، استفاده بکنید . معمولا زمانی که شما سخت مشغول کار و تفکر هستید ، جرقه ایده های خلاقانه در مغزتان زده می شود . یک انسان ، معمولا فقط از ۱۰ درصد قدرت بالقوه مغزش استفاده می کند ؛ بنابراین من عقیده دارم که نیروی بالقوه مردم ، خیلی بیشتر از مقداری است که از آن اطلاع دارند . رویاها ، در حقیقت آرزوی انجام کارهای مختلف هستند . هر چقدر که بیشتر کار کنید ، رویاهایتان بیشتر به خود رنگ واقعیت می گیرند .

کار ، سرگرمی من است

من مشغله ام خیلی زیاد است و از این بابت خوشحالم . چون معتقدم زمانی موفقیتمان تضمین می شود که خودمان را وقف کار کنیم . محال است کسی خودش را وقف کار بکند و شکست بخورد . باعث تاسف است که انسان هایی که هنوز در ابتدای زندگی و جوانی شان هستند ، به جای اینکه سرشار از آرزوهای بزرگ و جاه طلبی و نشاط باشند ، کار را باعث دردسر و مزاحمت خودشان می دانند و این در حقیقت ، اهانت بزرگی به اخلاق کار است . هیچ کس مرا مجبور به کار کردن نکرده است اما اگر منظور از سرگرمی ، چیزی باشد که به شما لذت و رضایت خاطر می دهد ، پس باید بگویم که سرگرمی من ، کار است و خستگی ام زمانی در می شود که بدانم یک کسب و کار موفق دارم .
جهان ، جای بزرگی است

من به کار کردن ، عشق می ورزم و از آن دسته افرادی هستم که نمی توانم برای مدت زمان طولانی ای بی حرکت در یک جا بنشینم . شروع کردن یک کار و نیمه تمام رها کردن آن ، از نظر من هیچ ارزشی ندارد . اگر از شکست و مواجهه با سختی ها ، بترسید ، هرگز طعم شیرین خوشبختی را نمی چشید . جهان ، خیلی بزرگ است و در انتظار شماست . کارهای زیادی وجود دارد که می توانید آن ها را انجام دهید ، باید جاهایی را کشف کنید که تا حالا دست هیچ کس به آن جا نرسده و کارهایی را انجام دهید که تا حالا کسی انجام نداده است . دنیا ، واقعا جای بزرگی است و کارهای نامحدودی برای انجام دادن در آن وجود دارد .

اسرار ثروت افزایش ثروت افکار ثروت ساز پکیج ثروت و آرامش
چه کسی نبوغ خفته را بیدار می کند ؟

سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است4

ما انسان ها درونمان توانایی های شگفت انگیزی داریم که اغلب از وجودشان آگاه نیستیم . اگر بتوانید این توانایی های بالقوه را کشف کنید ، موفق خواهید شد . سعی کنید که هر روز باهوش تر و زبر و زرنگ تر از روز قبل باشید . با خودتان سخت گیر باشید و هرگز تصور نکنید که به هدفتان رسیده اید و هرگز از جایگاهی که به آن رسیده اید ، راضی نباشید . خودتان را برای گذراندن بقیه زندگی تان آماده کنید چون اگر که حرکت نکنید ، فلج می شوید . فقط کافیست اراده کنید تا خیلی راحت ، نبوغ خفته خودتان را بیدار کنید .

ثروت در آمدسنگ فرش سنگ فرش هر خیابان از طلاست
خوشبختی حقیقی چیست؟

برایم مثل روز روشن است که خوشبختی ، ربطی به دارایی و قدرت و شهرت ندارد . حتی زمانی را به یاد می آورم که از نظر مالی ، در پایین ترین حد ممکن بودم اما خوشبخت ترین آدم روی زمین بودم .ما باید هرچه را که داریم ، کم یا زیاد با همنوعان خودمان قسمت کنیم . چه پول باشد و چه دانش و … زیرا خودخواهی فکری و مادی ، هر دو به یک اندازه نفرت انگیز و زشت هستند . به محض اینکه برای رفاه دیگران شروع به تلاش کنید ، زندگی تان شاد تر و گرم تر می شود و بی نهایت احساس خوشبختی می کنید .
مدیریت هدفمند ، کافی نیست

سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است5

مدیریت هدفمند ، ۶ مرحله دارد که عبارت است از برنامه ریزی ، سازماندهی ، رهبری ، کنترل ، انعطاف پذیری و تصمیم گیری صحیح . علت اینکه من زیاد سفر می کنم این است که در کشورهای در حال توسعه ، که کسب و کار بسیاری در آن دارم ، اغلب قوانین در حال تغییر هستند و اگر در این کشورها تصمیمی را به تاخیر بیاندازید ، برایتان خیلی گران تمام می شود . یک شرکت بزرگ ، دقیقا مثل یک گلوله برفی در حال غلطیدن است . اگر شما در دوران ضرردهی کارتان باشید ، باید کاری کنید تا جلوی ضررتان را بگیرید . علت سفرکردن های فراوان من هم به دست آوردن سریع اطلاعات به روز هست تا بلافاصله و در همان محل ، تصمیمات لازم را بگیرم .

سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است کسب ثروت
درسی برای تصمیم گیری

وقتی که به کسب و کاری مشغولید ، اوقات زیادی برایتان پیش می آید که نیاز به تصمیم گیری پیدا بکنید . این تصمیمات ، گاهی جزئی هستند اما گاهی آنقدر مهم و حیاتی هستند که می توانند روی تمامی سرمایه کشور تاثیر بگذارند . در هر صورت ، این مدیر است که باید تصمیم نهایی را بگیرد . همکاران و کارمندانم می توانند همه نوع اطلاعات و کمکی را در اختیار من قرار دهند اما من در مقام یک مدیر ، باید تصمیم نهایی را خودم بگیرم و در نتیجه ، تمامی مسئولیت های ناشی از تصمیماتم را هم خودم بر عهده می گیرم .
راز مشغول بودن به شغل مناسب

سنگ فرش هر خیابان از طلاست ، ثروت در همین نزدیکی است6

هر کس و هر چیزی در زندگی ، جای مخصوص به خودش را دارد . فقط زمانی نظم و آرامش حاکم می شود که هر چیزی در جای خودش باشد ؛ در غیر این صورت ، سر در گمی و آشفتگی به وجود می آید . همه ما باید کاری را بکنیم که باید بکنیم . سیاست پرسنلی من ، اتنخاب شخص مناسب برای محل مناسب است چون این مسئله ، برای اینکه یک شرکت بتواند روال طبیعی خودش را طی کند ، بسیار ضروری است .
به گونه ای فکر کنید که انگار مالک شرکت هستید

حتما در اطرافتان انسان هایی را دیده اید که علاوه بر اینکه به وظایفشان عمل می کنند ، بدون اینکه کسی از آن ها بخواهد ، کارهای دیگران را هم انجام می دهند . از طرف دیگر ، آدم هایی هم هستند که تا به آن ها گوشزد نکنید ، وظیفه خودشان را انجام نمی دهند چه برسد که به دیگران هم در انجام کارشان کمک بکند . همیشه این ذهنیت را داشته باشید که مالک کار و زندگی هستید . کارمندانی که با این ذهنیت کار می کنند ، شرکت را به موفقیت می رسانند . اما افرادی که فقط یک ذهنیت کارگری دارند و فقط می خواهند که دستورات مافوق خودشان را انجام دهند و کاری بکنند و حقوق ماهیانه شان را بگیرند ، هرگز موفق نخواهند شد .
نتیجه گیری

در پایان ، ۸ گام که شما را خیلی سریع به موفقیت و ثروت نهفته در جهان می رساند را برایتان می گویم:

نیروهای بالقوه خودتان را شکوفا کنید

آرزوهای بزرگ داشته باشید

خلاقانه فکر کنید

چالش طلبی کنید

فداکار باشید

با خودتان روراست باشید

فروتن باشید

از خود گذشتگی کنید

اگر می خواهید که در اوج بمانید ، باید خیلی سخت کار کنید . اگر راضی به وضع موجود باشید ، آن هایی که عقب تر از شما هستند فقط کافیست که از شما تقلید کنند و به شما برسند . خستگی ناپذیر باشید و وقتی موفقیت را در آغوش گرفتید ، آن وقت لبخند رضایتتان همه خستگی تان را از تن به در می برد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) - mahanteymouri - 11-23-2017 11:38 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 205 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,607 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,285 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 476 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,217 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 597 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,315 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,443 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,054 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,897 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,313 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,822 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,144 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 783 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,082 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,860 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,548 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 473 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  شراکت در کسب و کار mir abbas 19 4,170 05-06-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  راهنمای سریع و آسان برای درک امور مالی کسب و کارها karafarin 2 1,030 03-15-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS