ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
زمان کنونی: 05-02-2024, 12:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: mahanteymouri
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ:
بازدید: 9209

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
08-18-2017, 11:05 AM
ارسال: #64
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
نکاتی طلایی برای افزایش هوش مالی دانشجویان
سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشد در این مطلب میخواهم در مورد مسائل مهمی با تو صحبت کنم. یادتان هست که گفتم سرمایه فقط شامل پول نمیشود. سرمایه سه چیز میتواند باشد پول، زمان و انرژی که امروز میخواهم در مورد یکی از مهمترین انها یعنی هوش مالی دانشجویان با شما صحبت کنم که همان زمان است.
آیا زمانتان برای شما مهم است؟

دوستان از شما میخواهم همین الان یادداشت کنید که در طول روز بیشترین زمان شما صرف چه کارهایی میشود. و ببینید که آیا زمانتان برای شما مهم است؟ یک نکته طلایی در این زمینه باید به شما بگویم این است که هر زمان خواستید ببینید که در زندگی خود در حال رشد هستید و یا نه به این نکته توجه کنید که آیا زمانتان برای شما مهم است یا نه و هر وقت دیدید که زمانتان برای شما خیلی ارزشمند شده است، بدانید که در حال رشد هستید.

و هرموقع هم خواستید ببینید که یک کشور در حال رشد هست یا نه به این نکته توجه کنید که آیا سیستم خطوط هوایی آن کشور در حال رشد میباشد و یا خیر چرا که این دو ارتباط مستقیم با یکدیگر دارند. زمان خود را مدیریت کنید و بیشترین زمان خود را صرف کارهایی کنید که بالاترین درآمد را برای شما به همراه دارد. خیلی این موضوع به شما کمک خواهد کرد.
نا امید نشوید

یک داستان در این زمینه بگویم که خیلیها امید خود را از دست داده اند. یک ماشین یک میلیاردی یا ۵۰۰ میلیونی که میبینند فکر میکنند که هیچ موقع نمیتوانند ان را داشته باشند. شاید من هم زمانی این فکر را داشتم اما امروز در جایگاهی هستم که میتواند بگویم تو هم میتوانی همچنین ماشینی داشته باشی. فقط باید یک نکته را همیشه به خاطر داشته باشید. میخواهم یک داستان بگویم که این نکته در داخل این داستان قرار دارد. میگویند وقتی پادشاه هندوستان با شطرنج آشنا شد خیلی از ان خوشش امد. و گفت کسی که این بازی را درست کرده است بیاوریدش اینجا و بعد از آوردن آن شخص پادشاه میگوید که من میخواهم به تو پاداش بدهم و هر چیزی که بخواهی به تو خواهم داد.

شخصی که شطرنج را درست کرده است به پادشاه میگوید که من چیز زیادی نمیخواهم و تنها از تو میخواهم بر روی صفحه شطرنج که ۶۴ خانه دارد در خانه اول یک دانه برنج به من بدهید و در خانه دوم آن ۲ دانه برنج و در خانه سوم آن ۴ دانه برنج به من بدهی و به همین ترتیب تا ۶۴ خانه شطرنج تمام بشود. یعنی تعداد دانه های برنج در هر خانه نسبت به خانه قبلی شطرنج به توان برسد. پادشاه میگوید این که چیزی نیست بروید و حساب کنید این مقدار را به او بدهید. بعد از حساب کردن به پادشاه میگویند که شما تا هفصد سال اینده نیز این مقدار برنج در کل کشور نخواهید داشت.
موفقیت

موفقیت هم مانند همین داستان است. شاید شما در سال اول، دوم و سوم عایدی زیادی داشته باشید. اما همیشه این جمله را گفته ام که اگر بتوانید ۱۰ میلیون تومان در آمد داشته باشید به دست اوردن ۱۰ میلیون بعدی برای شما خیلی راحت تر خواهد بود و اگر بتوانید صد میلیون درآمد داشته باشید به دست اوردن ۱۰۰ میلیون دوم برای شما خیلی راحت تر خواهد بود. امید داشته باشید چرا که در این صورت است که عمل خواهید کرد و تنها به جلوی بینی خود نگاه نکنید بلکه باید نگاهتان به افق و اهداف طولانی مدت باشد. به این موضوع دقت کنید که سال آینده یا ۱۰ سال آینده به کجا خواهید رسید. من در عرض سه سال توانستم خیلی از کارها را انجام بدهم و شک نکن که تو هم میتوانی این کار را انجالم بدهی.
هوش مالی دانشجویان

در مورد هوش مالی دانشجویان میخواهم چند نکته بگویم. پدران ما دهه شصتیها و دهه هفتادیها هممیشه میگفتند که درس بخونید تا مدرک بگیرید و یک جا استخدام شوید. خیلیها به این حرف گوش دادن مدرکشان را هم گرفتند اما الان بیکار هستند. الان رویه عوض شده است. برخی در سن ۱۵-۱۶ سالگی ترک تحصیل میکنند و میگویند کسانی که درس خواندند مگر به کجا رسیدند. این کار اشتباه است. درس خواندن میتواند بسیار مفید باشد البته اگر به صورت اصولی باشد. اگر در حال حاضر دانشجو هستی و پول در نمیاوری باید به تو بگویم که احتمال اینکه بعد از درس خواندن بتوانی پول در بیاوری یا کسب درامد خوبی داشته باشی پایین خواهد بود. پس همین الان به این فکر باش که چطور در حین درس خواندن بتوانی پول در بیاوری و در کنار درس بتوانی به کسب و کار نیز بپردازی.

هوش مالی دانشجویان یک موقعیت شغلی برای دانشجویان
وب سایت های متفاوت

رئیس وب سایت علی بابا که یکی از وب سایتهای عالی در سطح جهان است را شاید بشناسید که اسم ایشان جک ما میباشد. میگوید من به پسرم گفتم که ازت انتظار ندارم که جزء شاگردهای برتر باشی چرا که شاگردان برتر تمام وقت خود را برای درس خواندن صرف میکنند و مهارت دیگه ای به دست نمی اورند. اگر دانشجو هستید و میخواهید با هوش عمل کنی باید بتوانید در همان زمینه ای که درس میخوانید کسب درامد هم داشته باشید. سعی کنید هم تجربه به دست بیاورید و هم عمل که حاصل این دو یک فرد نابغه را به وجود میاورد که جزء هوشیاران مالی قرار میگیرند. این افراد کسانی هستند که میتوانند درآمد های بالایی را به دست بیاورند. باید به این نکته اشاره کنم که هوشیاران مالی در زمینه سرمایه ای به نام زمان بهره وری بسیار بالایی دارند.

موقعیت شغلی برای دانشجویا ننکته ای در ارتباط با مدیران هوش مالی
یک موقعیت شغلی برای دانشجویان

دوستان موقعیت شغلی برای دانشجویان زیاد است. حتی باید بگویم که موقعیت های شغلی برای زندانیان و سربازها هم زیاد است. این موضوع بستگی به این موضوع دارد که شما میتوانید این موقعیت ها را ببینید و یا نمیتوانید. میخواهم یکی از موقعیت های شغلی را که برای دانشجویان وجود دارد برای شما بگویم. تا سال ۲۰۲۰ یکی از درامد های بالا برای کسانی است که تولید اطلاعات میکنند. برای انجام کار تولید اطلاعات نیازی نیست شما به شرکت طرف بروید و این کار را انجام بدهید. میتوانید از داخل خانه خود هم این کار را انجام بدهید. افرادی را میشناسم که دارند با کار تولید محتوا و تولید مقاله روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به دست می اورند. شاید این عدد زیاد نباشد اما برای یک دانشجو فوق العاده است که بتواند بر روی پای خودش بیاستد.

آموزش موفقیت ارتباط با مدیرا نامید امید داشتن موفقیت
تولید محتوا

همین الان تو تیم آموزشی ماهان تیموری ۸ نفر که ۷ نفر انها دانشجو هستند دارند کار تولید محتوا را انجام میدهند. و من فعلا اگر هر کسی تماس بگیرد و بگوید که شما گفتید دانشجو ها کار تولید محتوا انجام میدهند و من میخواهم برای شما کار تولید محتوا انجام بدهم میپذیرم. چرا که من برای کاربران وبسایت، اینستاگرام و کانال تلگرامم و همه افرادی که دارند برای من کار میکنند ارزش زیادی قائل هستم و برایشان هزینه میکنم با اینکه ما مقالات را به صورت رایگان قرار میدهیم اما من برای ان بها پرداخت میکنم. اگر دانشجویی میتوانی در تیم من هم فعالیت کنی و میتوانی در زمینه تولید محتوا حرفه ای بشوی. و درامد های بسیار بالایی را به دست بیاوری. پس یک فرصت شغلی برای دانشجویان تولید محتوا و تولید اطلاعات است که میتوانید از این را کسب درامد کنید.
نکته ای در ارتباط با مدیران

یک نکته هم در ارتباط موثر با مدیران باید بگویم این است که دوستان امروز و در زمان حال جنگ اپلیکیشن ها در جریان است. اگر به ذهنت برسد که یک اپلیکیشن خیلی خوب تولید کنی میتوانی درامد خیلی بالایی داشته باشی. فقط این نکته را گفتم که ذهنیتت باز شود و بر روی این نکته نیز تمرکز کنی.

همین الان این مطلب را برای دانشجویی بفرست که دوستش داری و میدانی که میخواهد رشد کند. با اینکار میتوانی در هوش مالی او تاثیرگذار باشی. هر جای ایران و در هر پله ای که هستید تصمیم بگیرید .و عمل کنید و بدانید که نتیجه برای شما است و نتیجه برای شما خلق میشود.

شاد و پیروز و سربلند باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) - mahanteymouri - 08-18-2017 11:05 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 205 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,607 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,286 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 476 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,218 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 597 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,315 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,443 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,054 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,898 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,313 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,822 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,146 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 783 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,082 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,860 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,548 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 473 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  شراکت در کسب و کار mir abbas 19 4,170 05-06-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  راهنمای سریع و آسان برای درک امور مالی کسب و کارها karafarin 2 1,030 03-15-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS