ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
زمان کنونی: 04-26-2024, 08:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahanteymouri
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ: 180
بازدید: 9145

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
08-31-2017, 11:29 AM
ارسال: #91
RE: ماهان تیموری (مقالات کسب و کار)
خاله خاور و بلال منصور من را شگفت زده کرند
سلام میکنم خدمت شما دوستان عزیز و تمام اعضای محترم وب سایت آموزشی ماهان تیموری مخصوصاً علاقه مندان به قسمت کلیپ یکشنبه ها. خیلی خوشحالم که دوباره یکشنبه شد تا دوباره با یک مطلب دیگر و یک آموزش دیگر و یک تلنگر دیگر و یک راهنمایی دیگر در خدمت شما باشم. برای اینکه ازجای خود بلند شوید و آنطوری که باید زندگی کنید. دوستان در تعطیلات آذرماه به مسافرت رفته بودم که اتفاقات بسیار جالبی افتاده بود.

من چهار سال پیش هنوز آژانسم را داشتم یعنی تور لیدر داشته و تور میفرستادم. از چهار سال پیش تا الان اتفاقاتی در شمال رخ داده است. افرادی هستند که اینقدر موفق شده اند شما متحیر خواهید شد و امروز میخواهم نشانه های موفقیت این موضوع را برای شما تعریف کنم.
بلال منصور

در گذشته من آبشار ویسادار که تور میبردم جایی بسار جذابی بود اما در آنجا مکانی وجود نداشت که افرادی که به انجا میروند چیزی بخرند و از آن مکان استفاده کنند. ایندفعه که رفتم دیدم که یک فرد بسیار جوان و شاداب به نام آقای منصور در آنجا برای خود یک بیزینس راه اندازی کرده بود به نام بلال منصور که یک دستگاه با همین نام اختراع کرده و حتی آن را ثبت نیز کرده است و درآمدش را به من گفت که درامد بسیار بالایی بود. در قسمتی از شمال که ماشین هم به سختی به آنجا میرود این فرد درامدهای بسیار بالایی را کسب میکند. و این موضوع خلاقیت را نشان میدهد که شما میتوانید با تمام محدودیتها درامد بالایی کسب کنید. گفتگویی را با این فرد انجام داده ام که میتوانید در کلیپ ببینید.
رستوران خاله خاور

حالا موضوع دیگری را برای شما میخواهم بگویم. زنی را در گیلان میشناسم که یک منطقه را متحول کرده است. تا به حال به سرولان رفته اید؟ به شما توصیه میکنم حتماً به سرولان بروید و اگر رفتید سرولان حتما به شما توصیه میکنم پیش خاله خاور بروید و غذا بخورید. سال ۹۱ وقتی تور میبردم در سرولان این خانم دوتا کلبه داشت ولی الان امپراطوری برای خودش به راه انداخته است. در عرض چهار سال انقدر پیشرفت کرده که بیشتر از ۴۳ نفر را مشغول به کار کرده است و در یک منطقه بکر شمال در حال درامدزایی است و درامد بسیار عالی نیز دارد.

البته من قول داده ام که درامد ایشان را ارائه ندهم. یک خانم تنها در آن شرایط در ان منطقه جالب است که چه معروفیتی به دست آورده که افراد میروند و باهاش عکس میا ندازند. در حال حاضر این خانم دارای غذاهای با کیفیت، درامد بالا و محبوبیت و موفقیت زیادی هستند و من خیلی خوشحال شدم زمانی که ایشان و موفقیتشان را دیدم . فیلم کوتاهی از ایشان و محیط رستورانشان گرفتم که در کلیپ میتوانید مشاهده کنید.
عملگرایی راز موفقیت

حالا میخواهم در مورد نکته اصلی با شما صحبت کنم. راز موفقیت این دو فرد چه چیزی است. یکی از آنها در مدت ۴ سال از دو کلبه معمولی به همچین رستورانی رسیده است و دیگری یک فضای خالی را پیدا کرده و ایده ای را داده است و درامدهای چند صد هزار تومانی در طول روز به دست می آورد و مخصوصاً در روزهایی که پیک کاری اش باشد، درآمدش از چند صد هزار تومان هم خیلی بالاتر است.

من رازی که در صحبت کردنم با این افراد متوجه آن شدم این است که این افراد عملگرا هستند. هردو این افراد شرایط سخت و دشواری را داشته اند اما هردو شروع و اقدام کرده اند. بعضیها دوست دارند به موفقیت برسند اما نمیرسند چرا که شروع نمیکنند عواملی که باعث میشود افراد اقدام نکنند خیلی زیاد است که من ۷-۸ مورد از آنها را در پکیج کسب ثروت و آرامش توضیح داده ام و راهکارهایی را هم گفته ام که چگونه تبدیل به فردی شویم که اقدام میکند و عملگرا است و به موفقیت میرسد.

10 توصیه برای رسیدن به اهداف اهداف
افرادی که اقدام نمیکنند

الان دوست دارم در مورد موضوعی بسیار مهم با شما صحبت کنم. دوستان افراد زیادی را در این مسافرت دیدم که به موفقیت خاله خاور غبطه میخوردند و میگفتند که این فرد یک آدم معمولی بود، چگونه به این موقعیت رسید. وقتی دقت کردم دیدم که اینها همان افرادی هستند که اقدام و عمل نمیکنند. و الان که میبینند دیگران و اطرافیانشان به موفیت رسیدند یک حسی پیدا کردند و هنوز باورهایشان را ترک نمیکنند و دلیل اصلی که ای افراد اقدام نمیکنند در باورهای انها قرار دارد و من در پکیج کسب ثروت و آرامش کاملاً در مورد باورها توضیح داده ام و این پکیج کاملترین پکیجی است که شما میتوانید در ایران آن را پیدا کنید.

این افراد هنوز باورهایی دارند که از اقدام کردن انها جلوگیری میکند و کم کم دارند به این باور میرسند که شاید ما برای موفقیت خلق نشده ایم. در این مسافرت من دیدم که افرادی داشتند اینگونه صحبت میکردند و خیلی دوست دارم این مطلب به دستشان برسد افرادی که دیدند اطرافیانشان به موفقیت رسیده اند ولی خودشان هنوز اقدام نکردند و به آن چیزی که لیاقتشان است نرسیده اند.

اهداف مدیریت منابع انسانی اهدافتان بلال منصور بلال منصور کیست؟
شروع و اقدام کنید

دوست من باور کن که شدنی است و من همیشه شعارم این است که من در عرض دو سال و هفت ماه توانستم به استقلال برسم و الان افراد میتوانند در عرض یکسال یا دو سال به استقلال مالی برسند و خیلی دنیای تکنولوژی کمک کرده است که افراد به موفقیت برسند و تنها باید اقدام کنید. من در قسمت فوت کوزه گری در حال معرفی کسب و کار هستم که بروید و اگر هنوز بیزینسی ندارید یا کارمند هستید با سرمایه خیلی کوچکی برای خودتان کسب و کار جدید راه اندازی کنید و بتوانید برای خود موفقیت خلق کنید.

پس این کلیپ و مطلب را برای کسانی بفرستید که دارند امیدشان را از دست میدهند، کسانی که مشتاق موفقیت بوده اند اما الان میبینید که کم کم دارند ضعیف میشوند. این مطلب و کلیپ را برای آنها بفرستید تا بفهمند که افراد هنوز دارند موفق میشوند. ۳-۴ سال بعد ممکن است به اطرافیانتان نگاهی کنید و ببینید کسانی که در حال حاضر هیچ چیزی ندارند به موفقیت رسیده اند و باز حسرت خواهید خورد با این تفاوت که در ان زمان کار سختر خواهد شد.

شاید این اخرین نشانه برای شما باشد پس توصیه من به شما این است که به این مطلب فکر کنید و بارها کلیپ را ببینید و به کسی که نیاز دارد این کلیپ و مطلب را برسانید. باور کنید دنیای موفقیت اینقدر پیشرفت کرده است و سطح زندگیها آنقدر پیشرفت کرده است که به راحتی میتوانید از نیازهای مردم و از اینترنت و از ایده های خودتان کسب درآمد کنید.

خاله خاورخاله خاور کیست؟ راز موفقیت ر ستوران خاله خاور
اهدافتان

و من به شما کمک خواهم کرد و من به همراه تمام تیم آموزشی ماهان تیموری در کنار شما هستیم و کمکتان میکنیم که بتوانید به آنجایی که دوست دارید و به اهداف خود برسید.شما فقط کافی است ا دامه بدهید، تصمیم بگیرید و اقدام کنید. امیدوارم هر جای ایران هستید و این مطلب و کلیپ به دستتان رسیده است چند بار به آنها توجه کنید و نظرات خود را در وبسایت اموزشی ماهان تیموری قرار دهید.

من نظرات شما میخوانم و نظرات شما به من انرژی میدهد. و از شما میخواهم که واقعاً اقدام کنید و ببینید به چه علتی کارها را به عقب می اندازید. باور کنید هر مسئله ای که داشته باشید میتوانید ان را برطرف کنید. تنها باید یک مقدار به ان فکر کرده و اقدام کنید. تا بتوانید به جایگاهی که لیاقت شما است دست پیدا کنید. امیدوارم هر جای ایران که هستید تصمیم بگیرید و از جای خود بلند شوید. اقدام کنید و بتوانید به جایی که در ذهن خود دارید برسید.

رستوران خاله خاور در کدام شهر است؟ رستوران خاله خاور کجاست؟ عملگرایی
نتیجه گیری

اینها نشانه هایی برای شما هستند این ها همان تلنگرند اینها شاید نشانه های آخر باشند و تا دیدن نشانه بعدی دیگر دیر شده باشد و با حسرت و اندوه مجبور به سرزنش کردن خود برای کارهای انجام نداده در گذشته باشید.

دوستان موفقیت نزدیک شماست شاید در چند قدمی شما باشد دنبال آن بگردید .باور کنید که موفقیت به همان سادگی این دو فردی است که در این کلیپ میبینید.شرایط هیچگاه مانع موفقیت نیست باور های بازدارنده مانع موفقیتندو این شمایید که باورتان را آنطوری میسازید که امروز هستید.شادی از آن آنهایی است که شادی میخواهند.موفقیت از آن آنهایی است که موفقیت میخواهند.

نگران زمان از دست رفته نباشید نگران زمان مانده باشید و آن را روزبه روز بهبود بخشید. ذهن انسان هر آن منتظر تغییر است دوباره شروع کنید و از نو بسازید و با هر شرایطی مقابله کنید این موفقیت لذت بخش است و زندگی با این ها زندگیست.نشانه های موفقیت را در این کلیپ مشاهده کنید و نظر و سوالات خود را برای ما بنویسید که باعث انرژی ما شود.

شاد و پیروز باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-31-2017, 11:41 AM
ارسال: #92
آقای شهرام شکوری – بنیانگذارنرم افزارهلو
آقای شهرام شکوری
بنیانگذار نرم افزار مشاغل در ایران

آقای شهرام شکوری با عشق علاقه ی زیاد به کار و با پشتکار و جسارتش توانست درکسب و کار مورد علاقه خود بهترین شود. آقای شکوری معتقد است که کارکنان بیش از محیط خانواده در محیط کار و شرکت خود حضور دارند، بنابراین باید به مقوله کیفیت زندگی شغلی پرداخت و یک رفاه نسبی را فراهم نمود تا حس خانواده نگری به معنای واقعی وجود داشته باشد و در این مقاله شرح زندگینامه آقای شهرام شکوری را حتما تا انتها بخوانید.
تحصیلات و شروع کار شهرام شکوری

آقای شهرام شکوری در بهار سال۱۳۵۰ در خانواده ای با سطح اقتصادی متوسط به دنیا آمد. پدر او درآمد متوسطی داشت به همین دلیل نمی توانست تمام امکانات لازم را فراهم کند. شرایط طوری بود که او مجبور بود تمام راه منزل تا مدرسه را پیاده طی کند. پس از اتمام دوران راهنمایی به دلیل علاقه ی فراوانش به درس ریاضی ، رشته ی ریاضی را در دبیرستان انتخاب کرد. دوران دبیرستان سپری شد.

سال چهارم دبیرستان به دلایلی- خود می گوید غرور کنترل نشده ی جوانی دلیل آن تصمیم بود- تعدادی از کلاس ها را شرکت نکرد و این باعث شد امتحان نهایی را در شهریور بدهد. در همان سال در کنکور ریاضی شرکت کرد. او فقط به دو رشته کامپیوتر و عمران علاقه داشت که وقتی نتیجه کنکور آمد، قبول نشده بود. بعد از مشورت با پدرش تصمیم گرفت وارد بازار کار شود.

اولین تجربه ی کاری خود را از شرکت تعاونی شروع کرد؛ در آن زمان اقلام خواروبار به صورت کُپنی عرضه می شد، به همین دلیل تقریبا شغل فعال و پر زحمتی به حساب می آمد که او هم با توانایی بالا و برنامه ریزی، اقدام را دسته بندی می کرد تا بتواند به موقع جوابگوی مردم باشد.آقای شهرام شکوری
سربازی و کسب و کار جدید شهرام شکوری

کارها خوب پیش می رفت اما دیگر زمان رفتن به سربازی فرا رسیده بود، تصمیم گرفت به سربازی برود. دوره ی آموزشی را در شاهرود گذراند، بعد به امیدیه اهواز اعزام شد و به دلیل دوره ای که دیده بود توانست رئیس توپ پدافند شود. بعد از دوران سربازی، نزد یکی از دوستان برادرش که فروشگاه لوازم یدکی داشت مشغول به کار شد.

بعد از مدتی کار در آنجا، تصمیم گرفت شغل دیگری انتخاب کند، این بار نزد دوست پدرش در فروشگاه لباس مشغول کار شد، بعد از مدتی تصمیم گرفت درس بخواند صبح ها کار می کرد و شب ها درس می خواند؛ به واسطه ی عموی هم سن و سالش توانست کار نیمه وقت و بهتری در فروشگاه لوازم برقی دست و پا کند، بعد از مدتی کار در آنجا با افزایش سفارشات، یک دفتر اجاره کرد وکسب و کارش را گسترش داد، نام دفتر تازه تأسیسش را “پخش ایده” گذاشت.

زندگینامه ادم پولدارا زندگینامه بزرگان ثروت زندگینامه کار آفرینان ایرانی
خصوصیتی که عامل موفقیت شهرام شکوری شد

درسال۱۳۷۳ در دانشگاه قزوین رشته کامپیوتر پذیرفته شد. درهمان زمان ناگزیر شد کل کار را به عمویش واگذار کند و تنها به عنوان سهامدار حضور داشته باشد. کار کردن و بی کار نماندن و پشتکار یکی از ویژگی های بارز اوست به همین دلیل در قسمت اداری سردخانه یکی از بانکهای قزوین مشغول به کار شد البته چون همزمان مشغول تحصیل بود به صورت موقتی در آنجا کار می کرد.

باورهای ثروتمندان باورهای مالی توسعه کسب و کار رشد و توسعه کسب و کار
رشد و پیشرفت شهرام شکوری

بعد از مدتی با دانشی که کسب کرده بود، توانست به نصب سخت افزار کامپیوتر روی آورد. در همان زمان با چند شرکت نیز ارتباط موثر برقرار کرد و سفارش گرفت. بعد از مدتی با هم فکری دوستانش یک شرکت در زمینه ی سخت افزار تأسیس کرد. تأسیس یک شرکت پایدار رویای او بود که توانسته بود با همکاری دوستانش به آن برسد. به مرور تجربه های بیشتری کسب کرد و توانست سفارشات نرم افزاری نیز قبول کند. اولین پروژه حسابداری به آنها پیشنهاد شد و توانست با کمک دوستانش به خوبی آن را انجام دهد و کسب درآمد کند.

آموزش شروع کسب و کار آموزش کسب و کارباورها چگونه ایجاد می شوند
تمرکز ذهن بر هدف شهرام شکوری

در سال۱۳۷۶پس از گذشت دو سال طاقت فرسا، نرم افزار حسابداری یکپارچه وکاملی تولید کرد. در همان سال نرم افزار امور مالی اتوماتیک را که آن موقع یک ابتکار بی نظیر بود، برای کاربران غیر حرفه ای طراحی کرد. کسی که این نرم افزار را تهیه می کرد به راحتی می توانست از آن استفاده کند.
یک روز نماینده شرکتی برای بستن قرار داد ابراز تمایل کرد، اما به دلیل اینکه شرکت ثبت نشده بود کار را قبول نکرد. حالا ثبت شرکت جدی تر به نظر می رسید، با مشورت دوستانش، نام “هلو” را با شعار ظاهری زیبا وهسته ای محکم برای نرم افزارشان انتخاب و به ثبت رساندند و نام شرکت نیز “طرفه نگار” انتخاب شد به معنی برنامه نویسی خارق العاده. بدین گونه در سال۱۳۷۷شرکت “طرفه نگار” ثبت شد.

25 درس آموزنده رهبر کسب و کار آموزش راه اندازی کسب و کار
چالش های آقای شهرام شکوری

سال آخر دانشگاه با یکی از همکلاسی هایش ازدواج کرد. پس از گذشت۱۲سال از زندگی مشترک دارای دو فرزند پسر است. در همان سال، در ابتدای آغاز به کار، پروژه ای به ارزش دو میلیون تومان به شرکت سپرده شدکه البته چک های پرداخت کننده برگشت خورد و او از این تجربه به تلخی یاد می کند.

از آنجایی که نرم افزار در سیستم عامل ویندوز ۹۵ نوشته شده بود و فارسی سازی آن متعلق به شرکت دیگری بود، برای جلوگیری از مشکلات با شرکت مذاکره کرد، اما به توافق نرسید و این باعث شد از شریکش آقای رنجبری که دانش فراوان در زمینه نرم افزار داشت، درخواست کند تا نرم افزار را به شکلی که نیاز است تغییر دهد.

شرایط سختی بود، فروش اندک و سرمایه کم! اما در اوج شرایط بد، موفق به فروش نرم افزار به چند شرکت بزرگ شد. دائما نرم افزار را تغییر می داد تا مناسب سازی شود و تعداد مشتریان افزایش یابد.
پایداری و پشتکار شهرام شکوری

روزها تلاش و بازنویسی مجدد، منجر به تولید ورژن۳ هلو شد، که هم استاندارد بود و هم اصولی طراحی شده بود. اگر چه ویندوز به طورگسترده وارد بازار ایران نشده بود و اکثرحسابداران از نرم افزار تحتDOS استفاده می کردند، اما او نا امید نشد و می دانست آینده بازار ویندوز است. حتی مشتریانی که مشکل داشتند به دلیل حس تعهد مشکل را برطرف می کرد. به تدریج شرکت از حالت سه نفره خارج شد و تشکیلات کوچکی به وجود آمد. جالب است بدانید درسال ۱۳۸۲ تعداد پرسنل شرکت فقط ۲۵ نفر بود. اما امروز…
مقابله با مشکلات شهرام شکوری

او هر چند وقت یکبار نرم افزار را تحلیل می کرد و سعی داشت برای تمامی مشاغل مختلف نرم افزار تخصصی ارائه دهد، نرم افزار به تدریج تمام بازار و انواع مشاغل را در برگرفت و همزمان تغییرات سفارشی نیز انجام می شد. به تدریج تیراژ بیشتری نیز وارد بازار می شد. از سال ۱۳۸۱اوضاع کار متفاوت شد و دفتر به خیابان مطهری انتقال یافت.

بعد از چندی که نرم افزار هلو به معروفیت رسیده بود، به دلیل کاهش فروش متوجه شد ، فروش غیر قانونی نرم افزار رواج پیدا کرده است، با وکیل مشورت کرد و با کمک مقامات انتظامی توانست جلوی کار را بگیرد. سال بعد ورژن ۴ هلو را عرضه کرد، که این نیز یک دستاورد بزرگ برای او به حساب می آمد.
شناخت نیاز بازار

کمی بعد در دوره مدیریت استراتژیک ثبت نام کرد تا دانش خود را در این زمینه بالا ببرد، پس ازآن، دوره فراگیر پیام نور MBA را مطالعه کرد. دیگر زمان آن رسیده بود که ورژن ۵ هلو وارد بازار شود. ابتدا رقبا می گفتند: نرم افزار هلو کوچک است! اما بعد نظرشان عوض شد، زیرا واقعیت این بود، نرم افزاری که بتواند چند هزار نفر را به طور متنوع، پوشش دهد نرم افزار بزرگی است.آقای شهرام شکوری
از سال ۱۳۸۵ تا به کنون نیاز بازار به حسابداران آشنا به نرم افزار هلو، به شدت زیاد شده بود و در حال حاضر با ادامه این روند، هر روز متقاضیان بیشتری به جمع کاربران هلو اضافه می شود. همچنین تعداد کثیری از دانشگاه های کشور مبادرت به آموزش این نرم افزار برای نزدیک نمودن دانشجویان به بازار کار نمودند.
توسعه کسب و کار

کارها خوب پیش می رفت که تصمیم گرفتند برند دیگری وارد بازار کنند. با مشارکت همکارانش، برند “هلیا” به معنای شکوفه هلو را انتخاب کردند. این نرم افزار در زمینه های تاکسی سرویس، املاک، کتابخانه، شارژساختمان و… استفاده می شود. در حال حاضر۰۰۰/۳۱۰ کاربر در سطح کشور از محصولات شرکت استفاده می کنند و تعداد زیادی نمایندگی فروش و خدمات محصولات شرکت او را حمایت می کنند.

“طرفه نگار” یکی از پرکارترین شرکتها با بهره برداری بالا محسوب می شود. بسیار فعال و پویا، با کسب درصد بالای رضایت مشتریان؛ در آمار منحصر به فرد است و تنها دارنده تندیس حمایت از مصرف کننده از وزارت صنایع می باشد.شرکت دارای کمیته فرهنگی رفاهی است و افراد علاوه بر شرکت در برنامه های فرهنگی و تفریحی به سلایق در سالن بدن سازی، تیم فوتسال وکوهنوردی نیز شرکت می کنند.
پیشنهاد آقای شکوری برای موفقیت شغلی

• چنانچه مدیر به کارهای خود و نیروی تحت مدیریتش اشراف داشته باشد(دانش مدیریتی داشته باشد)، بهتر می تواند کار را پیش ببرد.
• اگر مایل به حفظ بقای شرکتتان هستید، باید بدون تعصب، به نظرات دیگران گوش دهید وآماده تغییرات باشید و حتی رفتار ذاتی خود را نیز عوض کنید.
• باید معلومات و توانایی های خودمان را گسترش دهیم و لازم است هر روز بیشتر بخوانیم تا بیشتر بدانیم.
08-31-2017, 01:29 PM
ارسال: #93
۹ قانون مهم برای تبلیغات موفق
تبلیغات موفق یعنی تبلیغاتی که می تواند نظر مشتری را جلب کند. تبلیغات اگر بر روی اصولی خاص انجام شود قطعا قلب مشتری را فتح می کند. در این مقاله قصد داریم تا ۹ قانون مهم برای تبلیغات موفق را برای شما بگوییم. رعایت این ۹ قانون به شما کمک می کند تا بتوانید تبلیغات موفق در هر زمینه کسب و کار داشته باشید و این موضوع قطعا بر روی بازاریابی و فروش شما اثرگذار است.

۹ قانون مهم برای تبلیغات موفق
۱ عنوان باید سود و بهره ای برای مشتری داشته باشد

عنوان اولین چیزی است که در یک رسانه چاپی دیده می شود پس بسیار مهم است که چیزی باشد که مشتری را جذب کند. عنوان باید برای مشتری چیزی داشته باشد که نفع خود را در آن ببیند. سود و بهره برای هر کس می تواند متفاوت باشد پس بهتر است چیزی سود باشد که برای بیشتر مشتریان سود محسوب شود. شما در ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را به خوبی بشناسید و تنها در این صورت است که میتوانید عنوانی را انتخاب کنید که سود و منفعت اکثریت آنها را شامل شود.

همانطور که گفتیم عنوان اولین چیزی است که مخاطبان شما آن را میخوانند و اگر عنوان شما به اندازه کافی جذاب نباشد شما شانس چندانی برای خوانده شدن ادامه آگهی خود توسط مخاطبان نخواهید داشت. بیشتر از ۹۰% مخاطبان بعد از خواندن عنوان در مورد خواندن و یا نخواندن ادامه آگهی شما تصمیمگیری میکنند.شما برای جلب توجه مخاطبان میتوانید از واژه های قدرتمند استفاده کنید. با این کار احتمال خوانده شدن و دیده شدن اگهی شما تا حد زیادی افزایش می یابد. سعی کنید حداقل از یک واژه قدرتمند در عنوان آگهی خود استفاده کنید.

همچنینی شما باید سعی کنید که عنوان شما به صورتی باشد که بازار هدف خود را جدا کنید. این مسئله شبیه به زمانی است که شما با صدا کردن دوست خود را از بین یک جمعیت جدا میکنید. با دقت به این نکته در بخش عنوان شما این احساس را به مخاطب میدهید که اگهی دقیقاً برای او نوشته شده است. استفاده از عنوانهای گیج کننده و ابهام برانگیر را نیز فراموش کنید عنوان شما نباید جای هیچ شکی را برای خواننده باقی بگذارد و باید به صورت واضح او را برای خواندن ادامه آگهی هدایت کند.

۲ تصویر باید سود و بهره عنوان را نشان دهد

سودی که در قسمت عنوان بیان می شود باید با تصویر تبلیغات هماهنگی داشته باشد. اولین چیزی که در یک تبلیغ دیده می شود عکس تبلیغ است بنابراین عکس، مسئولیت سنگینی به عهده دارد.همین که عکس با عنوان هماهنگ باشد کافی است.

همین که عکس با عنوان هماهنگ باشد کافی است و مهمترین نکته نیز همین میباشد البته نکات ریز دیگری نیز در مورد عکس آگهی وجود دارد که به صورت خلاصه به انها میپردازیم. بهتر است از یک عکس بزرگ به جای چند عکس کوچک استفاده کنید چرا که این کار تاثیرپذیری آگهی شما را افزایش میدهد. اگر در زمان ارائه محصول هدیه ی رایگانی را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته اید، بهتر است ان را نیز در تصویر مورد استفاده قرار دهید.

۳ پاراگراف اول ، مهمترین پاراگراف می باشد

کسی که متنی با تبلیغات موفق را می خواند، چه بخواهد و چه نخواهد، چشمش به اولین پاراگراف میافتد. اگر در پاراگراف اول مطالبی گفته شود که بتواند مشتری را جذب کند، او را برای خواندن ادامه تبلیغات ترغیب می کند.تلاش کنید پاراگراف اول تبلیغ خود تا جایی که میتوانید قوی و موثر بسازید این کار میتواند شما را به هدف نزدیک کند. شما باید در همان پاراگراف اول مشتری را غافلگیر کرده و کاری کنید که او با علاقه ادامه متن اگهی را بخواند. در عنوان شما با استفاده از کلمات جذاب مشتری را وادار کرده اید که آگهی شما را بخواند و به نوعی به او قول داده اید که این اگهی برای او مناسب میباشد. سعی کنید در پاراگراف اول اصل پیام خود را ارائه کنید و به مشتری بفهمانید که تصمیمش برای خواندن این اگهی درست بوده است.

۴ صفحه آرایی خوبی داشته باشیم

وقتی صفحه آرایی خوبی داشته باشیم یعنی کاری کرده ایم تا نوشته های تبلیغات، برای چشم خواننده، چشم نواز باشد. این کمک می کند تا خواننده ترغیب شود تا ادامه تبلیغات را بخواند. سعی کنید خودتان را به جای مخاطبان قرار دهید و چند بار آگهی را بخوانید. به این نکته توجه کنید که آیا صفحه آرایی تبلیغات شما به گونه ای است که در هنگام خواندن آن احساس راحتی کنید.

اگر شما در هنگام خواندن و مشاهده تبلیغ خود احساس راحتی نکنید مطمعن باشید بخش زیادی از مخاطبان شما نیز همین احساس را خواهند داشت و این نکته را بدانید که مخاطبان چندان برای مشاهده یک تبلیغ صبور نیستند و اگر در هنگام مشاهده ان احساس ناخوشایندی داشته باشند خیلی سریع منصرف میشوند و مشاهده تبلیغ شما را نیمه تمام رها میکنند و مطمعناً بروز چنین حالتی جزء اهداف شما قرار ندارد. یک صفحه آرایی خوب باید تر و تمیز، چشم نواز، هماهنگ با اجزای دیگر، متناسب با اجزای دیگر و دقیق باشد.

۵ همه نکات تبلیغات ، در جای مناسب خود قرار گرفته باشد

هر آگهی دارای سه بخش دارد : ابتدا، میانه، انتهانکات هر بخش باید درجای خود قرار بگیرد تا ناهماهنگی در آن ها ایجاد نشود.پیشنهاد ویژه خود را در همان ابتدا باید بگویید.مزیت های خود را در قسمت میانه تبلیغات نام ببرید.نتایج خود را در قسمت آخر تبلیغات اعلام کنید.

۶ اطلاعات کافی و لازم را به مشتری بدهید

اطلاعات داخل یک متن تبلیغات موفق باید بگونه ای باشد که بتواند خواننده را ترغیب به خرید کند. اطلاعات باید در نقش متقاعد کننده باشد. دقت داشته باشید که، اطلاعات باید دقیق و شفاف باشد. اگر به حاشیه برویم، فقط مشتری را خسته کرده ایم. یک جمله مشهور در بازاریابی وجود دارد که میگوید مزیتها را بفروشید نه مشخصات را. شما باید در متن اگهی خود بیشتر از انکه به مشخصاتی مانند مواد اولیه و پروسه ساخت و …. بپردازید باید مزیتهای محصول خود را بیان کنید. مزیتهایی مانند، قیمت مناسب، زیبایی، دوام و … البته ممکن است محصول شما دارای مشخصاتی باشد که لازم است در تبلیغات به آن بپردازید منظور ما در این بخش این است که سعی کنید بیشتر از مشخصات به مزیتهای محصول و خدمات خود بپردازید.

تبلیغات موفق

۷ متن جالب داشته باشید

وقتی یک متن به اندازه کافی جالب باشد مشتری جذب می شود تا ادامه آن را بخواند. یک فرد معمولی، تخصصی در نوشتن متن جالب ندارد ولی وقتی متنی را می خواند می تواند تشخیص دهد که این متن جالب است یا نه. می توانید متن خود را به بقیه نشان دهید تا بخوانند و نظر خود را بگویند. متن شما نباید شبیه متن گزارش به اعضای هیئت مدیره یک شرکت بزرگ باشد و نباید در این متن از اصطلاحت تخصصی تجاری استفاده کنید. بلکه باید به صورت دوستانه و عامه پسند نوشته شود. متنهای خشک و سخت باعث میشود که مخاطب از مشاهده تبلیغات شما منصرف شود چرا که درک چنین متنهایی برای مخاطبان مشکل خواهد بود. سعی کنید از پاراگرافهای کوتاه و جملات کوتاه در متن اگهی خود استفاده کنید چرا که در این صورت شانس بیشتری برای خوانده شدن خواهند داشت.

تبلیغ موفق تبلیغات اثرگذار تبلیغات خوب تبلیغات عالی

۸ متن ، قابل باور باشد

متن شما هر چه که می خواهد باشد، فقط راست باشد. مردم حرف راست را از دروغ تشخیص می دهند. این در ضمیر ناخودآگاه آن ها وجود دارد. آن چیزی که محصول یا خدمات شما می باشد را بگویید، بدون اغراق. به این نکته توجه کنید که اعتبار و صداقت خود را فدای جذابیت یک تبلیغ نکنید. اعتبار یک کسب و کار سرمایه با ارزشی است. در تبلیغات خود تا جایی که میتوانید به مزیتهای محصول و خدمات خود بپردازید و آنها را برجسته کنید اما مراقب باشید مزیتهای غیر واقعی شاید در کوتاه مدت بتواند مخاطبان را جذب کند اما زمانی که مخاطبان با واقعیت روبه رو شوند دیگر کسب و کار شما اعتباری در نزد انها نخواهد داشت. به قولی که در تبلیغات خود به مخاطبان میدهید بسیار توجه کنید. شما باید بتوانید به قول خود عمل کنید.

۹ از مشتری بخواهید تا انجامش دهد

در پایان یک تبلیغات موفق ، شما باید از مشتری بخواهید تا با شما تماس بگیرد. باید راههای بدست آوردن محصول یا خدمات خود را در اختیارش بگذارید و او را ترغیب به خرید کنید. از خواننده بخواهید تا قدم آخر که همان خرید است را بردارد. این کار می تواند یک تماس تلفنی با شما، ارسال یک پیامک، ارسال نامه پستی، ایمیل زدن، امتحان کردن از محصول و… باشد.

نتیجه گیری

۱ تبلیغات موفق اگر در جای خود و با اصول خود انجام شود، قطعا نتیجه مثبتی خواهد داشت.

۲ تبلیغات موفق را به فرد حرفه ای در این کار بسپاریم. افراد آماتور، فقط پول ما را دور می ریزند.
08-31-2017, 01:36 PM
ارسال: #94
تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت
تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت موجب تحقق اهداف سازمان می شود. سازمان باید تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت را به طور دقیق اجرا کند، تا به اهداف خود برسد.همانطور که در مقاله تصمیم گیری در مدیریت به آن اشاره شد، تصمیم گیری مهمترین وظیفه است که مدیریت سازمان با آن روبرو می باشد. اجرای دقیق تصمیم گیری از یک سری سلسله مراتب پیروی می کند که با رعایت آن می توانیم تصمیمات درستی را اتخاذ نماییم و کسب و کار خود را بهبود ببخشیم.
اهمیت انتخاب تصمیم مناسب در بخش مدیریت

برای اتخاذ یک تصمیم درست و مناسب باید بتوانیم ارزش هر یک از نتایج احتمالی که از تصمیم گیری ما حاصل میشود را پیشبینی کنیم و سپس این ارزشها را با استفاده از نوعی مقیاس کمی مقایسه کنیم و در نهایت احتمال موفقیت نیز باید مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد. این کار چندان ساده نیست و برای دستیابی به آن باید نکات و اصولی را بلد باشیم. تصمیم گیری یکی از وظایف اصلی مدیریت به شمار می رود و در بخش های دیگر مدیریت نیز این تصمیمگیری است که تاثیر بسیار زیادی دارد.

میتوان گفت که در تمامی ارکان مدیریت تصمیمگیری به عنوان جزء اصلی و یک رکن اساسی به شمار میآید. به زبان ساده میتوان تصمیمگیری را انتخاب بهترین را از میان راه های مختلف دانست. به طور کلی تصمیمگیری یک نوع فرآیند ذهنی است که تمامی افراد در طول زندگی خود با آن سر و کار دارند. در مدیریت معاصر تصمیمگیری به عنوان فرآیند حل یک مسئله تعریف شده است. تنها زمانی یک مدیر قادر است که سازمان را به اهداف تعیین شده برساند که از قدرت تصمیمگیری بالایی برخوردار باشد.

فرآیند پنج مرحله ای تصمیم گیری
ریشه یابی

این مرحله تشخیص مسئله ای می باشد که مانع رسیدن سازمان به اهدافش گردیده است. این مرحله باید با دقت بسیار بالایی انجام شود و مشکل به طور دقیق ریشه یابی شود. در مرحله ریشه یابی کلیه چارچوب سازمان مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت لزوم از یک سری پرسشنامه استفاده می شود تا بتوان به عمق مسئله پی برده شود.
مرحله تدوین راه حل ها

پس از شناسایی ریشه مسئله، در این مرحله کلیه راه حل های مهم برای نجات سازمان از مشکل به وجود آمده مورد بررسی قرار می گیرد. این راه حل ها باید به طور عینی و عملی باشند و چیزی دور از واقعیت نباشند. برای تدوین مسئله از چارتی استفاده می کنیم که در آن مسئله به زیر شاخه ها و شعبه هایی تقسیم می شود. این شاخه ها مورد ارزیابی قرار می گیرد و راه حل هایی برای آن ارائه می شود

تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت طبقه بندی تصمیم ها مدیریت
ارزیابی

راه حل های ممکن در این مرحله مورد ارزیابی قرار گرفته و ارزش گذاری می شوند.کلیه راه حل ها مورد بررسی دقیق قرار گرفته و نقاط قوت و ضعف آنها به روشنی بیان می شود
بررسی نتایج

در این مرحله نتایج حاصل از اجرای هر راه حل مورد ارزیابی قرار می گیرد. در این مرحله کلیه راه حل ها سنجیده شده و با سایر راه حل ها مورد مقایسه قرار می گیرد. تاثیری که آن راه حل در ادامه کار سازمان می گذارد مورد بررسی قرار گرفته و همه نتایج ثبت می شود.
انتخاب راه حل

در این مرحله راه حل نهایی انتخاب شده و به عنوان بهترین راه حل ارائه می گردد. باید توجه داشته باشیم که اگر مدیریت نتواند به درستی مسئله را ریشه یابی کند ادامه مراحل به جهتی دیگر هدایت خواهد شد و تصمیم گیری ما به طور کل غلط از آب در خواهد آمد.
گاهی اوقات اجرای آزمایش تصمیم گرفته شده نیز جز مراحل تصمیم گیری قرار می گیرد. که ضمن بررسی عملی بودن، آن تصمیم ارزیابی می شود که اگر موفقیت آمیز بود به اجرای آن ادامه خواهد داد و اگر موفقیت آمیز نباشد ، این تصمیم خود نیز در قالب یک مسئله جدید قرار گرفته و مراحل فوق برای آن اتخاذ می گردد.
البته مسائل موجود در سازمان می تواند به یک مشکل ختم نشود و ما برای کلیه مسائل که نیاز به تصمیم گیرید دارند می توانیم این ۵ مرحله فرآیند تصمیم گیری را برای آنان اتخاذ کنیم .

تکنیک ترسیمی تکنیک ریاضی تکنیک سه بعدی

۴ نمونه از تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت
تکنیک کلامی

در این تکنیک، تصمیم اتخاذ شده به صورت یک نوشته و به صورت کلامی به تشریح در می آید
تکنیک ترسیمی

دومین تکنیک از تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت تکنیک ترسیمی است ، در این مدل از تصمیم گیری ، با استفاده از نمودار و جداول اقدام تصمیم گرفته شده تشریح می شود
تکنیک سه بعدی

این مدل که معمولا در تصمیماتی که عملیاتی و می باشند اجرا می شود و ماکتی از تصمیمی که اتخاذ شده به نمایش در می آید و به بیان تصمیم پرداخته می شود
تکنیک ریاضی

که با استفاده از آمار و ارقام ریاضی ، سود و زیان تصمیم و درصد درستی تصمیم مورد ارزیابی قرار می گیرد.همواره تلاش می شود تا با بهره بردن از هریک از تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت بهترین راه حل ممکن برای تشریح تصمیم ارائه شود . انتخاب تکنیک مناسب تصمیم گیری با توجه به نوع مشکل و هدف تصمیم گیرنده دارد . تکنیک اتخاذ شده باید در بر گیرنده عوامل متعددی که در تصمیم گیری دخیل هستند باشد.در هر صورت مدیر موفق باید تکنیکی را اتخاذ نماید که ما را سریعتر، دقیق تر و راحتتر به هدف برساند.

تصمیم گیری تصمیم گیری در مدیریت تصمیمات ایستا یا تک مرحله ای

انتخاب تکنیک مناسب

انتخاب تکنیک مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله مهمترین این عوامل نوع مشکل، هدف تصمیم گیرنده و موقعیت و شرایط وی هستند. تکنیک مناسب باید به شکلی باشد که عوامل مختلفی که در تصمیم گیری تاثیرگذار هستند را در بر بگیرد. همیشه بدین شکل نیست که برای تصمیمگیری مدیران مجبور باشند از تکنیکهای پیچیده استفاده کنند بلکه اگر تصمیمگیری نیاز به عوامل بسیار نداشته باشد یک تکنیک ساده نیز میتواند جوابگوی نیاز باشد. در چنین شرایطی تکنیکی که روابط محدود بین متغیرها را بیان میکند برای انتخاب شدن مناسب است. یک تکنیک مناسب برای تصمیمگیری باید ویژگیهایی داشته باشد.

اولین ویژگی این است که تکنیک انتخابی باید در کمترین زمان ممکن مدیران را به اهداف تعیین شده برساند. یعنی مدلی که سریعتر این کار را انجام دهد دارای یک مزیت است. ویزگی بعدی که یک تکنیک مناسب باید داشته باشد این است که ساده تر بتواند مدیران را به اهداف خود برساند. و در نهایت ویژگی دیگری که یک تکنیک مناسب باید داشته باشد این است که بتواند به طور دقیق مدیران را به هدف تعیین شد برساند. پس سرعت، دقت و سادگی سه ویزگی مهمی هستند که تکنیک انتخابی از طرف مدیران باید انها را داشته باشد.

اصول مدیریت ارتباط با کارکنان اصول مدیریت کیفیت انتخاب تکنیک مناسب
طبقه بندی تصمیم ها

تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت

در اینجا به طبقه بندی تصمیمات بر اساس مراحل میپردازیم
تصمیمات ایستا یا تک مرحله ای

در این نوع تصمیمگیریها فقط نتایج یک مرحله مورد توجه قرار میگیرد و به عبارت دیگر تصمیمهای یکباره محسوب میشوند. در این نوع تصمیمگیری نتایج مراحل بعدی در نظر گرفته نشده و مسئله به صورت ثابت فرض شده و تصمیم در مورد ان مسئله گرفته میشود
تصمیمات دنباله دار

به این نوع از تصمیمها دنباله دار یا چند مرحله ای گفته میشود. مدیر تصمیم گیرنده در این نوع از تصمیمها به مراحل بعدی و نتایج حاصل از تصمیم توجه میکند. در این نوع از تصمیمگیری ها تعیین هدف به این صورت انجام میگیرد که یک سری از انتخابها به صورتی در کنار هم قرار بگیرند که نتیجه کلی خوبی از این مجموعه به دست بیاید و هدف این نیست که تنها در یک مرحله نتیجه خوبی به دست بیاید. تصمیمهای چند مرحله ای به این شکل است که ارتباط میان چند تصمیم مورد توجه قرار میگیرد و اثرات هر تصمیم بر تصمیم بعدی دارای اهمیت زیادی است.

4 نمونه از تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت استراتژی در مدیریت

نتیجه گیری

در مقاله ی تکنیک های تصمیم گیری در مدیریت به تشریح موارد زیادی پرداختیم اما باید بدانیم که مهمترین عامل در تصمیم گیری هدف ما می باشد. بدون داشتن هدفی مشخص هیچ تصمیمی به ثمر نمی نشیند. باید بدانیم پس از اینکه هدف گذاری کردیم تصمیم گیری معنا پیدا می کند. درنظر داشته باشیم ابزار مناسب برای تصمیمات را نیز باید در اختیار داشته باشیم و از آنها در جهت رسیدن به اهداف استفاده کنیم. همچنین انتخاب ابزار مناسب برای بیان تصمیمات ما به دیگران بسیار حائز اهمیت می باشد. باید بدانیم که در چه جمعی از چه تاکتیکی باید استفاده کنیم تا بتوانیم ارتباط موثر با مخاطبان برقرار کرده و اطلاعات خود را به آنها به سادگی منتقل کنیم. بدانید که راه رسیدن به اهداف سخت می باشد اگر تصمیمی اتخاذ کردید با اعتماد به نفس به سمت آن حرکت کنید.
08-31-2017, 01:43 PM
ارسال: #95
با پوستر تبلیغاتی ، چشم نواز شوید
پوستر تبلیغاتی یکی از انواع روش های تبلیغاتی می باشد. پوستر تبلیغاتی به صفحاتی از جنس کاغذ گلاسه گفته می شود که بر روی آن طرحی کشیده یا چاپ می شود. در گذشته به پوستر، آگهی دیواری گفته میشد. بر روی پوستر معمولی طرح کشیده می شود ولی بر روی پوسترهای بعدی، طرح و نوشته هم چاپ می شود. تاریخچه پوستر به قرن ۱۹ میلادی بر میگردد. پوستر ها، نمایی از درون انسان ها یا شرکت ها می باشند. برای شرکت ها، موسسات و یا مغازه ها پوستر تبلیغاتی، بسیار در شناخته شدن تاثیر گذار است. پوستر تبلیغاتی، یک رسانه بصری است پس تاثیر چشمگیری بر روی مخاطب می تواند بگذارد. در طراحی آن باید نکات ریز و درشتی را رعایت کرد تا بتوان اثرگذاری لازم را دید.
معرفی یک کسب و کار جدید

پوسترها را میتوان ابزاری قدرتمند برای معرفی یک کسب و کار جدید، اعلام یک رویداد علمی- فرهنگی و … دانست. پوسترها معمولاً در محیطهای پر تردد و به منظور جلب توجه مخاطبان نصب میشوند. بهتر است برای طراحی پوستر از گرافیستهای حرفه ای استفاده شود اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد با رعایت برخی از نکات میتوانید پوستر تبلیغاتی خود را طراحی کنید و کارتان را راه بیاندازید. به این نکته توجه کنید که تبلیغات کار بسیار حساسی است و برای رسیدن به نتیجه مورد نظر حتما باید اصولی را رعایت کنید چرا که در غیر این صورت تنها باعث اتلاف وقت و پول خود میشوید.
انواع پوستر
۱ پوستر خبری

این پوستر ها جنبه اطلاع رسانی دارند. خبری را منتقل می کنند. این پوستر می تواند حاوی عکس هم باشد. مخاطبان آن می توانند بصورت خاص یا عام باشند. این پوستر ها برای فیلم ها، مکان ها، رویداد ها و… به نمایش در می آیند.
۲ پوستر ترغیب کننده (هدایت کننده)

این پوستر ها برای ترغیب افراد به کاری یا منع آن ها از عملی می باشد. این پوستر ها می توانند جنبه آموزشی داشته باشند. مثلا پوستر هایی برای خطر استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی
۳ پوستر تزئینی

برای جلوه بهتر فضا و یا شناساندن فرد یا مکانی خاص استفاده می شود. مثلا : پوستر منظره

پوستر های تزئینی انواع مختلفی دارند :

۱ نقش و رنگ، بدون متن

۲ نقش و رنگ، بدون متن برای شناساندن افراد مشهور

۳ منظره یا نقاشی
۴ پوستر تبلیغاتی (تجاری)

این پوستر ها برای شناساندن یک کالا یا تبلیغ بیشتر برای آن، استفاده می شود. کاربرد دیگر آن، تبلیغ یک شرکت، موسسه یا بنگاه اقتصادی می باشد.

مزایای استفاده از پوستر تبلیغاتی

۱ – ارزان تر از خیلی از رسانه های تبلیغاتی. ازجمله : تبلیغات با روزنامه، تبلیغات بیلبورد، اسپانسرینگ، تبلیغات بر روی اتوبوس و… یک کسب و کار جدید و نوپا ممکن است نتواند از روشهای تبلیغاتی پر هزینه استفاده کند اما استفاده از پوستر تبلیغات با توجه به هزینه کمتری که به همراه خواهد داشت یکی از روشهای است که کسب و کارهای جدیی نیز میتوانند با استفاده از ان خودشان را معرفی کنند.

۲ در دسترس بودن یکی دیگر از مزایای استفاده از پوستر برای تبلیغات است همانطور که مشخص است پوسترهای تبلیغاتی نسبت به بسیاری از روشهای تبلیغاتی دیگر این مزیت را به همراه دارند.

۳ قابلیت جابجایی یکی دیگر از مزیتهای مهم استفاده از پوسترهای تبلیغاتی است. این پوسترها به راحتی جا به جا می شوند و استفاده کنندگان از این روش میتوانند با توجه به سهولت در جابه جایی پوسترهای تبلیغاتی خود را به راحتی به مکانهای مختلفی منتقل کنند.

۴ مناسب برای کسب و کار محلی کسب و کار های محلی، آن ها میتوانند با یک هزینه کم و نصب چندین پوستر در منطقه ای که کسب و کارشان در انجا قرار گرفته است به راحتی و به شکل خیلی موثری کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی کنند.

۵ ارتباط موثر بصری با مخاطب

رسانه بصری مفید طراحی پوستر تبلیغاتی طرح پوستر
ویژگی های یک پوستر تبلیغاتی خوب

پوستر تبلیغاتی
۱ سادگی

هر چه مفهوم یک پوستر تبلیغاتی ساده تر باشد و مفهوم آن راحت تر منتقل شود، اثرگذاری آن بیشتر است.

پوستر تبلیغاتی چیست پوستر گرافیکی پوسترهای تبلیغاتی خلاقیت رسانه بصری
۲ ارتباط

مفهومی که از پوستر تبلیغاتی درک می شود باید مرتبط با چیزی که تبلیغ شده است باشد.
۳ رنگ

پوستر تبلیغاتی، یک رسانه بصری است پس رنگ در آن بسیار مهم می باشد. هر چه رنگ ها جذاب تر و گیرا تر باشد بیشتر می تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. توصیه می شود که بیش تر از سه رنگ در طراحی پوستر تبلیغاتی استفاده نشود. بهتر است این سه رنگ نسبت به هم خیلی نزدیک نباشند. یکی از رنگ ها نسبت به بقیه، باید تفاوت بیشتری داشته باشد.

ارتباط ارتباطات ارتباطات متنوع انواع پوستر پوستر تبلیغاتی
۴ شکل کادر

منظور از شکل کادر، محیط دور تا دور یا همان شکل کلی پوستر تبلیغاتی می باشد. قبل از اینکه بخواهیم پوستر تبلیغاتی طراحی کنیم باید بدانیم به چه قصدی می خواهیم این کار را انجام دهیم. یعنی این پوستر برای چه کسب و کاری قرار هست طراحی شود :

۱ کادر عمودی : این کادر، کادری معمول و رایج است و برای مفاهیم خبری استفاده می شود.

۲ کادر افقی : کادر افقی، کادری ملایم و دارای سکون است که خیلی به آرامی پیام را منتقل می کند. موضوعاتی مثل مسائل دینی، قصه و گردشگری و طبیعت را می توان از این طریق منتقل کرد.

۳ کادر مربعی : این کادر، مردمی و عمومی است. این کار برای موضوعاتی مثل مسائل حمایتی، کودکان، خیریه، آشتی، صلح و… می باشد.
۵ ترکیب بندی

ترکیب بندی یعنی هر اجزایی که در داخل پوستر قرار دارد. از جمله : متن، فونت، سایز فونت، رنگ فونت و پس زمینه، عکس و… این اجزا باید چشم مخاطب را بگیرد.
۶ هماهنگی اجزا

بین همه اجزای داخل یک پوستر تبلیغاتی باید هماهنگی وجود داشته باشد. این هماهنگی باعث می شود تا مفهوم پوستر تبلیغاتی راحت تر منتقل شود و مخاطب گیج نشود.

مزایای استفاده از پوستر تبلیغاتی مزایای پوستر تبلیغاتی هماهنگی اجزا
۷ خلاقیت

خلاقیت همیشه جواب می دهد. طرح های خلاقانه براحتی می تواند نظر بیننده را جلب کند و کنجکاوی او را برانگیزد. ایده های خلاقانه مسیر رسیدن به هدف را می تواند نزدیک تر کند. برای این منظور از یک طراح حرفه ای استفاده کنید. درست است که هزینه آن بیشتر می شود ولی اثرگذاری آن چند برابر آن پولی است که برای آن هزینه کرده اید.
۸ خوانایی

این موضوع به پوستر های تبلیغاتی متنی بر می گردد. متن ما نباید غلط املایی یا اشتباه تایپی داشته باشد. این از اعتبار پوستر ما کم می کند. مطلب دیگر این است که، متنی که در داخل پوستر تبلیغاتی هست دارای ایهام نباشد یعنی از یک جمله یا متن، دو برداشت جداگانه نشود. خودتان را به جای مخاطبان قرار دهید و سعی کنید متن پوستر تبلیغاتی خود را بخوانید. آیا اندازه کلمات، فاصله بین خطوط و … به گونه ای است که شما بتوانید به راحتی آن را بخوانید.
۹ اجرای دقیق

باید در اجرا، بی نقص عمل کنیم. تجربه نشان داده است که اگر پوستر تبلیغاتی معمولی داشته باشیم ولی اجرای خوبی داشته باشیم بیشتر به نتیجه می رسیم تا اینکه، پوستر تبلیغاتی خلاقانه ای داشته باشیم ولی اجرای ضعیفی داشته باشیم. طراح گرافیک باید با انواع نرم افزار های اجرایی کار کرده باشد. ما باید در اجرا، همه چیزی که در ذهن داریم را روی کاغذ بیاوریم و آن را اجرایی کنیم.
۱۰ چیدمان تیتر ها

در پوستر تبلیغاتی مهم می باشد که فونت و سایز و رنگ تیتر چقدر به موضوع تبلیغ نزدیک باشد.

فاصله بین کلمات و سطر ها نیز مهم است.
۱۱ فونت

یکی از اجزای مهم در پوستر تبلیغاتی، فونت می باشد. فونت، سایز فونت و رنگ آن بسیار مهم است.

فونت باید با زمینه تبلیغ، هماهنگی داشته باشد.

رنگ فونت باید نسبت به رنگ دیگر اجزای پوستر تبلیغاتی در نظر گرفته شود.

بهتر است فونت، ساده نباشد ولی منظور این نیست که جوری باشد که نتوان آن را خواند.
۱۲ کوتاه و مفید

در پوستر تبلیغاتی، ما فضای زیادی نداریم پس باید با جمله های کوتاه و با مفهوم، پیام خود را منتقل کنید. همچنین در زمان نوشتن متن پوستر تبلیغاتی خود به این نکته توجه کنید که از به کار بردن اصطلاحات سنگین و تخصصی تجاری پرهیز کنید. پوستر شما باید به گونه ای عامه پسند و صمیمی باشد که هر کسی بتواند به راحتی ان را درک کند. استفاده از متون سنگین و دارای اصطلاحات تخصصی تجاری میتواند باعث شود که مخاطب از مشاهده پوستر تبلیغاتی شما منصرف شود.

نتیجه گیری

۱ بنر تبلیغاتی یک جلوه بصری از رسانه های تبلیغاتی می باشد. افراد با چشم می بینند و ترغیب به خرید می شوند. از این موقعیت درست استفاده کنیم.

۲ بنر تبلیغاتی یکی از رسانه های تبلیغاتی شما می باشد. برای رسیدن به نتیجه دلخواه، بهتر است از رسانه های دیگر نیز استفاده کنید و آن ها را مکمل یکدیگر بدانید. ازجمله : تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، بازاریابی پیامکی، فاکس مارکتینگ، تراکت طلایی و…

۳ با استفاده از پوستر تبلیغاتی می توانیم ارتباط موثر بهتری با مخاط

ب برقرار کنیم.
08-31-2017, 01:50 PM
ارسال: #96
تبلیغات تاکسی ، تبلیغاتی متحرک
تبلیغات تاکسی ، نوع جدیدی از تبلیغات می باشد. تبلیغات تاکسی ، در ایران به تازگی انجام شده است. از آنجایی که این تبلیغات جدید می باشد می تواند برای مخاطب، جذاب هم باشد. تبلیغات تاکسی اگر با اصول و خلاقانه انجام شود بهتر می تواند بر روی مخاطب اثرگذار باشد. اگر از ایده های ناب کسب و کار و تبلیغات در زمینه کاری خود استفاده کنیم قطعا موفق خواهیم شد. در بین روشهای تبلیغاتی مختلف روشی نیز با نام تبلیغات ترانزیتی وجود دارد که تبلیغات تاکسی نیز یکی از انواع تبلیغات ترانزیتی است. تاکسیها این قابلیت را دارند که به یکی از ابزارهای قدرتمند برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها تبدیل شوند. تبلیغات بر روی وسایل نقلیه در کشور ما بیشتر مربوط به اتوبوسهای عمومی بوده است اما اخیرا تبلیغات تاکسی نیز مورد توجه قرار گرفته است. تبلیغات تاکسی این قابلیت را دارد که کسب و کارهای مختلف را به اهداف تبلیغاتیشان برساند.

تبلیغات روی ماشین نمونه تبلیغات تاکسی تلفنی

تاریخچه تبلیغات تاکسی

با پیدایش و ظهور تجارتخانه ها، رقابتی بین آنها برای بیشتر دیده شدن و کسب درآمد بیشتر شکل گرفت و یکی از روشهای تبلیغاتی استفاده از وسایل حمل و نقلی بود که در آن زمان رایج بوده است. آنها تبلیغات خود را بر روی این وسایل حمل و نقل قرار میدادند. جالب است بدانید اولین تبلیغات اینچنینی بر روی درشکه هایی انجام شد که توسط اسب کشیده میشدند چرا که وسیله حمل و نقل رایج در آن زمان همین درشکه ها بودند. میتوان گفت دراین زمان بود که اولین تبلیغات بر روی بدنه وسایل نقلیه شکل گرفت. با گذشت زمان و جایگزینی اتومبیل به جای درشکه کسب و کار های مختلف نیز برای تبلیغات خود از بدنه خودروها استفاده کردند. مدتها پیش و با گسترش شهرها نیاز به وسایل حمل و نقل عمومی برای جابه جایی افراد در یک شهر احساساشد و وسایل نقلیه مانند اتوبوس ها و تاکسیها به سرعت گسترش پیدا کردند.

تبلیغات تاکسی سرویس تبلیغات خلاقانه تاکسی تبلیغات داخل تاکسی
تبلیغات کسب و کار شما

در ابتدا تنها نام شرکتهای اتوبوسرانی و یا تاکسیرانی بر روی بدنه این وسایل نقلیه حک میشد. مدت زمان زیادی این تاکسیها بدون انکه استفاده تبلیغاتی از آنها بشود در سطح شهر تردد میکردند تا اینکه تجار و فعالان در زمینه تبلیغات به این موضوع پی بردند که مردم به صورت روزانه با تاکسیها سر و کار دارند و انها را میبینند و به همین صورت انها به فکر استفاده از بدنه تاکسیها برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف افتادند. شرکت ها و موسسات، همیشه در تبلیغات به دنبال تنوع و بیشتر دیده شدن هستند. این روند، هر روز شدت بیشتری پیدا می کند. همه شرکت ها در یک مسابقه به اسم رقابت شرکت کرده اند و هرکس بیشتر خود را در ذهن مخاطب بالا ببرد، برنده است. تاریخچه تبلیغات تاکسی در دنیا خیلی قدیمی نیست و جای رشد بسیاری دارد. این نوع از تبلیغات به تازگی در دنیا جای خود را باز کرده و نظر ها را به سوی خود جلب کرده است.

تبلیغات بر روی تاکسی تبلیغات تاکسی تبلیغات تاکسی تلفنی
چرا تبلیغات تاکسی به کسب و کارها توصیه میشود؟

دلایل زیادی وجود دارند که تبلیغات تاکسی به کسب و کارهای مختلف پیشنهاد میشود. اولین دلیل آن قیمت مناسب این نوع از تبلیغات است که هم کسب و کارها بزرگ و هم کسب و کارهای نوپا که بودجه کمتری برای تبلیعات دارند میتوانند از ان استفاده کنند. علاوه بر این تاکسیها در زمان فعالیت در شهر بیشتر وقت خود را در مناطق شلوغ و پر رفت و امد سپری میکنند بنابراین تبلیغات تاکسی در معرض دید طیف وسیعی از مخاطبان قرار خواهد گرفت. زمانی که شما از تبلیغات تاکسی استفاده میکنید در واقع یک تبلیغ بدون وقفه را خواهید داشت چرا که تاکسیها تقریباً در تمام ساعات شبانه روز و در ۳۶۵ روز سال در خیابانها حضور دارند به همین علت شما تبلیغات بدون وقفه ای را خواهید داشت. در ترافیکها و پشت چراغ قرمزها سرنشینان دیگر خودروها اولین چیزی را که میبینند خودروهای هستند که در کنار انها متوقف شده اند.

بهترین تبلیغات برای تاکسی سرویس تبلیغات بر روی بدنه تاکسی
ایده های جذاب

بنابران کافی است که ایده ای جذاب و خلاقانه را به کار ببرید تا تعداد زیادی از افرادی که در خیابانها تردد میکنند نظرشان به سمت تبلیغات شما جلب شود، استفاده درست از رنگها و تصاویر میتواند باعث ایجاد تنوع بصری و جلب توجه بیشتر مخاطبان شود. بنابراین باید گفت که اگر قصد دارید با یک قیمت مناسب پیام تبلیغاتی شما در معرض دید طیف وسیعی از مخاطبان قرار بگیرد میتوانید از تبلیغات تاکسی استفاده کنید. شما اگر به صورت اصولی از تبلیغات تاکسی استفاده کنید میتوانید فروش بیشتر و سهم بالاتری از بازار را داشته باشید. در ادامه ۱۰ مورد از مزیتهای تبلیغات تاکسی برای شما لیست شده است که میتواند شما را قانع کند که به استفاده از این نوع تبلیغات برای معرفی و گسترش کسب و کار خود فکر کنید.
مزایای تبلیغات تاکسی

۱ کم شدن هزینه کرایه ها

۲ اشتغال زایی

۳ بالا بردن فرهنگ شهروندی

۴ ارزان بودن آن نسبت به خیلی از رسانه های تبلیغاتی دیگر. ازجمله :

تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات در مجلات، تبلیغات بیلبورد، تبلیغات با روزنامه، تبلیغات بر روی اتوبوس و…

۵ عمومی بودن آن

۶ به مخاطب نزدیک بودن

۷ پوشش دادن افراد مختلف

۸ اثر دیداری بر روی مخاطب

۹ جذاب بودن به دلیل جدید بودن

۱۰ با دوام بودن تبلیغات

۱۱ نقش در زیباسازی فضای شهری

استیکر بدنه ماشین استیکر برای ماشین

معایب تبلیغات تاکسی

۱ اثرگذاری آن نسبت به تبلیغات بر روی اتوبوس کمتر می باشد، چون کوچکتر است

۲ معمولا این تبلیغات را، تاکسی ها قبول نمی کنند

۳ باعث حواس پرتی بقیه راننده ها می شود

اجرای تبلیغات تاکسی چگونه است؟

طرح مورد نظر روی صفحه های کاغذی مقاوم در برابر آب و گرما، چسبیده می شود و هر موقع که بخواهیم می توانیم آن ها را از بدنه تاکسی جدا کنیم. این طرح ها حتی می تواند روی شیشه چسبانده شود.

انواع تبلیغات تاکسی (داخل تاکسی)

۱ بصورت جزوه در کیسه پشت صندلی

۲ آویزان کردن عکس در پشت صندلی

۳ نمایش عکس یا فیلم در مانیتور پشت صندلی

۴ چسباندن تبلیغات به شیشه مثلثی پنجره های عقب

۵ چسباندن تبلیغات بر روی داشبورد

۶ آویزان کردن تبلیغات به دستگیره های گردان شیشه

انواع تبلیغات تاکسی (روی بدنه)

۱ تبلیغات بر روی سقف تاکسی ها

۲ تبلیغات روی درهای عقب و جلوی تاکسی

۳ تبلیغات بر روی شیشه عقب بطوری که جلوی دید را نگیرد

۴ تبلیغات بر روی شیشه های جانبی بطوری که جلوی دید را نگیرد

۵ تبلیغات بر روی سپر

۶ تبلیغات در قسمت بین چراغ های عقب

برای تبلیغات تاکسی چه نکاتی را باید دقت کرد؟

تبلیغات تاکسی

۱ به تفاوت رنگی، بین رنگ تبلیغات و رنگ خودروی مورد تبلیغ دقت کنید.

۲ بهتر است تبلیغات بر روی بدنه تاکسی بصورت تصویری شفاف باشد تا سریع، پیام آن منتقل شود.

۳ تبلیغات داخل تاکسی می تواند هم بصورت متن و هم تصویر باشد.

تبلیغات بر روی سایر خودروها

زمانی که تاکسی میتواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها استفاده شوند پس میتوانیم به استفاده از سایر خودروها برای تبلیغات نیز فکر کنیم. در کشورهایی که صنعت تبلیغات در آنها دارای قدمت بیشتری است و تبلیغات در بین مردم آن کشور به عنوان یک صنعت جا افتاده است بسیاری به سمت استفاده از خودروهای شخصی برای تبلیغات رفته اند. این کار علاوه بر کمک به کسب و کارها برای معرفی و گسترش بیشتر برای صاحبان خودروهای شخصی نیز سود و درامدی را به همراه خواهد داشت. تبلیغ بر روی خودروهای شخصی در تعدادی از کشورها در حال جا افتادن است اما در کشور خودمان این مسئله هنوز مورد توجه قرار نگرفته است.
تبلیغات موثر و پولساز

تبلیغات بر روی وسایل نقلیه در کشور ما محدود به وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوسها و تاکسیها میشود که در این بین روش تبلیغات تاکسی نیز بسیار جدید و نوپا است و هنوز تا استفاده از ظرفیتهای بزرگی که در این زمینه وجود دارد فاصله زیادی داریم. البته این نوپا بودن و جدید بودن میتواند به عنوان یک مزیت نیز به حساب بیاید چرا که شما ممکن است درخیابان از کنار تعداد زیادی پوستر و بیلبورد رد شوید و به آنها توجه نکنید اما اگر یک تاکسی را با تبلیغات خلاقانه ببینید احتمال کمی وجود دارد که نظرتان نسبت به آن جلب نشود. به این موضوع فکر کنید که خودروهای شخصی و تاکسیها چند درصد از سفرهای درون شهری را برعهده دارند و سپس به ظرفیتی فکر کنید که این موضوع برای تبلیغات در اختیار شما قرار میدهد.
نتیجه گیری

۱ تبلیغات تاکسی اگر به شیوه ای اصولی و خلاقانه انجام شود قطعا نتیجه خوبی در کسب و کار ما دارد.

۲ با توجه به محصول یا خدمات خود، مسیر خطی مناسبی را برای تبلیغات خود در نظر بگیریم.

۳ از دیگر روش های تبلیغات هم استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم. از جمله :

ویدیو وال، تابلوهای دیجیتالی تبلیغاتی، تبلیغات در سینما، تبلیغات موبایلی، بازاریابی با پادکست، بازاریابی شبکه های اجتماعی و…
09-07-2017, 10:24 AM
ارسال: #97
هرم هوش مالی
من امروز توو این یکشنبه میخوام راجب هرم هوش مالی صحبت کنم که اصلا هوش مالی چیست و این هرم هوش مالی چه اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می دهد. هوش به معنی فهمیدن است و هوش مالی در واقع به معنی فهمیدن مسائل مالی می باشد.

هوش مالی در واقع مجموعه حواس و توانایی های ماست که به ما کمک میکنه، ایده ها و فرصت های مالی رو ببینیم و در راستای موفقیت مالی خودمون اقدام کنیم.
چه افرادی به هوش مالی نیازی ندارند؟؟؟؟

این افراد سه دسته اند:

افرادی که ارث بسیار زیادی بهشون رسیده و حالا حالا ها هرچقدر خرج کنند و خراب کنند چیزی تغییر نمیکنه، که این افراد میتونن از مشاوران مالی استفاده کنند و صرفا خودشون به این امر نیازی ندارند
دسته دوم افرادی هستند که برنامه ریزی کردن که یک ازدواج پولدار داشته باشن و یک ازدواج موفق مالی داشته باشن
دسته سوم افرادی هستن که در کودکی نبوغ و استعداد خودشون رو پیدا کردن و در حال حاضر دارن بسیار بسیار از این استعدادشون پول در میارن، مثل مایکل جکسون که استعداد خودش رو پیدا کرد و از اون راه ثروت بسیار زیادی بدست آورد.

ولی درواقع همه افراد به هوش مالی نیاز دارن ، حتی اون افرادی که برنامه ریزی کردن که کی بازنشسته بشن نیز نیاز دارن که هوش مالی داشته باشن، چونکه اگه هوش مالی خوبی نداشته باشید حتی نمی تونید نیازهای خودتون رو برطرف کنید.

مراحل هرم هوش مالی ناهوشیاران مالی هرم هوش مالی هوش مالی خودتون
توضیح هرم هوش مالی

من در هرم هوش مالی افراد رو به ۵ دسته تقسیم کرده ام
دسته اول هرم هوش مالی

دسته اول که پایین ترین سطح هرم هوش مالی رو تشکیل میدن افرادی هستن که ما بهشون میگیم ناهوشیاران مالی. افرادی که بیکارن، و یا در زندگی خودشون باورهای اشتباهی رو دارن و دچار روزمرگی میشن. این افراد شرایط سختی رو میگذرونن و همیشه دنبال این هستن که شرایطشون رو تغییر بدن. این افراد در واقع ناهوشیار نیستن بلکه هوش مالی خودشون رو تقویت نکردن. در تحقیقاتی که داشتم ۳۰ درصد این افراد دهه شصتی هستن، ۵۰ درصد دهه هفتادی و ۲۰ درصد بقیه مربوط به دهه های دیگه می باشن.

این افراد دوست دارن که زندگی مالی خودشون رو دگرگون کنن و واسه اینکار باید نبوغ مالی خودشون رو تقویت کنند. اگه به شما گفتن که شما بی عرضه هستید بهتون دروغ گفتن. همه افراد نبوغی دارن که اگه روی اون نبوغ خودشون کار کنند میتونن به سمت پولدار شدن گام بردارن. اگه تنها خودت هستی و لباسات و هیچ سرمایه دیگه ای نداری به این فکر کن که چطور میتونی برای خودت ایجاد درآمد کنی، اینجاس که هوش مالیت رو تقویت کردی و به جواب سوالات رسیدی

ثروتمند شدن دسته بندی هرم هوش مالی سنجش هرم هوش مالی
دسته دوم از هرم هوش مالی

در این دسته افرادی هستند که به اصطلاح هوش مالی متوسطی دارن، این افراد غالبا یا کارمند هستن و یا مدیرانی هستن که برای خودشون کار می کنن، مثل کسانی که تاکسی دارن و یا درآمد کمی دارن. این افراد غالبا سطح درآمدشون بین ۱ تا ۵ میلیون تومنه و غالبا صبحا با ناراحتی به سر کار میرن و مدام از اینکه نمیتونن برنامشون رو خودشون بچینن آشفته هستن و وقتی به یک بحران مالی میخورن به کلی بهم میریزن.

این افراد دوست دارن سریع بازنشست بشن و سریع کار خودشون رو شروع کنن. این افراد میخوان که مدیر خودشون باشن و ایده های خلاقانه خودشون رو اجرایی کنن.

توصیه من به این افراد اینه که روی هوش مالی خودتون کار کنید و ریسک کنید. برای خودتون شغل دوم ایجاد کنید، هیچ کارمندی رو ندیدم که یک کسب و کار دیگه ای رو شروع کرده باشه و شکست خورده باشه

ارث ایده های خلاقانه پول و هرم هوش مالی پولدار شدن
دسته سوم هرم هوش مالی

در این دسته غالبا مدیران قرار میگیرند و کسانی هستند که هوش مالی خوبی دارن. درآمد این افراد بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان میباشد ولی نمیتونن واسه خودشون تیم خوبی رو جمع کنن و همیشه به این موضوع فکر میکنن که ای کاش فردی رو مثل خودشون داشتن. این افراد در همین حدی که هستن باقی موندن و نمیدونن که چطور سرمایه خودشون رو به بیشتر از این تبدیل کنن.

این افراد دوست دارن که در کار خودشون حرفه ای بشن و کسب درآمد خودشون رو ۵ برابر کنن و به یک اقتدار مالی برسن، دوست دارن ریسک های بیشتری انجام بدن ولی چون تیم خوبی ندارن غالبا اینکار رو نمی تونن انجام بدن.

توصیه من به این افراد اینه که افرادی رو در تیم خودتون جمع کنید که بسیار با انگیزه و با استعداد باشن، روی هوش مالی خودتون خصوصا هوش مالی تبلیغاتی خودتون کار کنید، مشتریان بیشتری جذب کنید و با مشاوران مالی کار کنید.

توصیه بعدی من به شما اینه که پولتون رو روی کار خودتون سرمایه گذاری کنین و اگه این کارها رو انجام بدین روی دسته بعدی قرار میگیرد.
دسته چهارم هرم هوش مالی

افرادی هستن که هوش مالی عالی دارن. مدیرانی هستن که در واقع بالای ۲۰ تا نیرو دارن و درآمدشون بین ۲۰ تا ۷۰ میلیون تومان می باشد. این مدیران دنبال ایده های نو هستن تا بتونن درآمد خودشون رو بین ۲ تا ۳ برابر افزایش بدن.این افراد غالبا دوست دارن که با کمترین زمان و انرژی بیشترین پول رو بدست بیارن.

توصیه من به این افراد این است که باید بهترین افراد رو استخدام کنن و پولهای بالایی رو بدن اگر نیاز بود. درآمدهای بالایی به تیمشون بدن و از مشاورانی استفاده کنند.علم مشاوران و علم خودشون باعث میشه که کسب و کارشون یک رشد عظیمی رو داشته باشه و به هدف خود نزدیکتر شوند.

توصیه دیگر بنده به این دو دسته آخر که توضیح دادم یعنی کسانیکه هوش مالی خوب و عالی دارن اینه که بیاید و در دنیای نوین هم سرمایه گذاری کنید و خودتون رو از قالب سنتی بودن آزاد کنین.
دسته آخر هرم هوش مالی

این دسته که خودم بسیار عاشق این دسته هستم، اسمشو گذاشتم سرمایه داران یا هوشیاران مالی . کمترین درآمد این افراد ۵۰ میلیون تومنه. این افراد دیگه از خودشون زیاد زمان و انرژی نمیذارن و بهتر بگم ۸۰ درصد درآمدشون توسط پولشون ایجاد میشه. این افراد در تیمشون لایق ترین ها رو دارن و به افرادشون بیشترین درامدها رو میدن. این افراد دنبال درآمدهای میلیاردی هستن چراکه درامد میلیونی دیگه ارضاشون نمیکنه. این افراد غالبا دنبال کسب و کارهای بین المللی هستن. نوع نگاهشون به کار خیلی متفاوته.
نتیجه گیری

ببینید جز کدوم یک از این دسته از افراد هستین. امیدوارم هرجای ایران هستید روی هوش مالی خودتون کار کنید. چرا که هوش مالی می تونه زندگی شما رو متحول کنه.
09-07-2017, 10:30 AM
ارسال: #98
تمرکز ذهن چیست؟
در ادامه مقاله تست تمرکز در جهت تشخیص تمرکز ذهن و میزان اضطراب شب قبل از امتحان این مقاله تحت عنوان تمرکز ذهن شامل ۱۳ سوال باقیمانده آن می باشد.اگر تست های مقاله اول را جواب ندادید روی لینک تست تمرکز کلیک کنید.در انتهای این مقاله با توجه به جواب سوالات می توانید میزان اضطراب و تمرکز حواس خود را تشخیص دهید.

آزمون تمرکز آزمون تمرکز ذهن اشنایی با تمرکز ذهن
تست تمرکز ذهن

تمرکز ذهن چیست؟
بخش دوم آزمون تمرکز ذهن

۱۳–همیشه نگرانم که مبادا از عهده امتحان بر نیایم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۱۴-هنگام امتحان نمی توانم آرامش خود را حفظ می کنم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۱۵-به خاطر اینکه اضطراب دارم و نگرانم در مورد امتحان هر چقدر یک مطلب را می خوانم باز هم خوب یادم نمی آید.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۱۶-موقع امتحان دچار دشوره می شوم.

الف. اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۱۷-اگر در یکی از امتحانهایم نمره بدی بگیرم در مورد شایستگی ام و لیاقتم دچار تردید می شوم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۱۸-هر چه امتحان سخت تر باشد من دچار اضطراب بیشتری می شوم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

ادامه ی بخش دوم آزمون تمرکزذهن

۱۹-به علت اضطراب و عسبانیت در جلسه امتحان نتیجه امتحانم خوب نمی شود.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۰- هنگام امتحان این احساس را دارم که ضربان قلبم به شدت بالا می رود.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۱-حین امتحان نمی توانم تمام توانایی خود را آن چنان که هست نشان دهم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۲-حین امتحان دستپاچه می شوم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۳-هنگام امتحان تمام بدنم می لرزد.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۴-به علت ترس و اضطراب از امتحان سوألات را جابه جا جواب می دهم.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

۲۵-ترس از امتحان باعث می شود که حقم ضایع می شود.

الف . اغلب اوقات

ب . گاهی اوقات

ج . به ندرت

د . هرگز

برای دیدن جواب سوالات به پایین همین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تمرکز حواس در مطالعه تمرکز ذهن تمرکز ذهن شم روشهای تمرکز حواس
نتیجه آزمون شما

تمرکز ذهن کمک قابل ملاحظه ای به روش صحیح مطالعه،مدیریت زمان،کاهش اضطراب و گرفتن نتایج بهتر در آزمون ها می کند.این آزمون مشخص میکند چقدر تمرکز داشته اید که بتوانید روند استفاده از راه های افزایش تمرکز را تسریع وتسهیل کنید.

افزایش تمرکز و دقت تست تمرکز تست تمرکز حواس تست تمرکز ذهن

.به هر جواب یک امتیاز اختصاص داده می شود هرگز =۰ به ندرت =۱ گاهی اوقات =۲ اغلب اوقات =۳

پایین ترین نقطه در این آزمون ۰ و بالا ترین نمره ۷۵ می باشد که هر چه نمره بالاتری در یافت کنید به این معنی است که اظطراب بیشتری دارید.
09-07-2017, 10:40 AM
ارسال: #99
شکر نعمت نعمتت افزون کند
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چرا برخی از افراد مدام در زندگیشان اتفاقات بد رخ میدهد و به خواسته های خود نمیرسند اما در مقابل عده ی دیگری وجود دارند که به هرچه که میخواهند میرسند و زندگی این افراد پر از نعمت و فراوانی است. برای این افراد همیشه بهترین اتفاقات می افتد و هرجا که میروند انگار پول و موفقیت نیز به دنبال انها خواهد رفت. این تفاوت میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در این مطلب میخواهیم به یکی از مهمترین این دلایل بپردازیم که البته ظاهر ساده ای دارد اما فوق العاده مهم است و میتواند در راه رسیدن به هدف به شما کمک کند.در این مقاله میخوانید چرا شکر نعمت نعتت افزون کند و ….

افزایش درامد الله ایمان ایمان به خداوند برنامه ریزی کاری؛
شکرگذاری برای جذب ثروت و موفقیت بیشتر

باید گفت باور های ما همان افکاری هستند که دارای فرکانسی مخصوص به خود بوده و رویدادها را به سمت ما جذب میکنند. ما در این دنیا چیزهایی را قادر هستیم به سمت خود جذب کنیم که هم فرکانس و هم مدار با افکار و باورهای ما باشند. شما به صورت آگاهانه با شکر گذاری در مورد اتفاقات خوب میتوانید در اینده آنها را به میزان بیشتری به سمت خود جذب کنید. افرادی که موفق هستند و همیشه ثروت و خوشبختی به سمت آنها میرود یکی از دلایلش این است که این افراد باورهایی از جنس نعمت و موفقیت دارند و نسبت به این مسائل شکرگذار هستند و با همین دید مثبت میتوانند در اینده نیز این موارد را به سوی خودشان جذب کنند.

بهترین راه آرامش بهترین راه افزایش درامد ثروت و آرامش خدا درامد
در فرکانس جذب ثروت قرار بگیرید

اگر میخواهید در کوتاه ترین زمان با ثروت و موفقیت هم فرکانس شوید ساده ترین کار شکرگذاری است. شکر گذاری به شما کمک میکند خیلی سریع در فرکانس جذب ثروت و فراوانی قرار بگیرید. و در نقطه مقابل عدم شکرگذاری به خاطر داشته هایتان میتواند در آینده انها را از دسترس شما خارج کند. آیا میدانید که نارضایتی و نا شکری میتواند باعث شود که عواملی ناخوشایندی که نسبت به انها این حس را دارید بیشتر به سوی شما جذب شوند. ناشکری میتواند باعث ناکامی شما در رسیدن به اهداف شما شود.

اهدافی که برای شما مهم هستند و دوست دارید به انها برسید. احساسا رضایتمندی و شکرگذاری نسبت به نعمتهایی که در اختیار دارید با ایجاد نوعی فرکانس ضمیر نا خود اگاه شما را وادار میکند که مقادیر بیشتری از انچه که مورد رضایت شماست به سوی شما جذب شود. خداوند شکرگذاری شما را دوست دارد. او انسانهایی را که شکرگذار نعمتهای او هستند را نسبت به بقیه بیشتر دوست دارد . به همین دلیل وجود احساس شکرگذاری در این افراد نعمات و موفقیتهای بیتشری را به سوی انها روانه میکند.

راه های افزایش اراده راه های افزایش درامد رحمت الهی زندگی راحت
شکرگذار پولتان باشید

برای جذب ثروت بیشتر باید شکرگذار پولی باشید که در حال حاضر در دسترس شما قرار دارد. شاید درامد شما در حال حاضر زیاد نباشد اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که پولی که در دستان شما است چه بخشی از نیازهای شما را برطرف میکند؟ غذای خود را پول میخرید، روشنایی برقی که با پول می خرید، لباسهایی که میخرید ….. تمامی اینها با پول میسر میشود ایا فکر نمیکنید باید برای پولی که دارید شکرگذار خداوند باشید؟ با شکرگذاری د رمورد ثروت و پولی که دارید در درجه اول به خودتان کمک میکنید که این موارد به سمت شما جذب شود مطمعن باشید با این کار در اینده کسب درامد بیشتری خواهید داشت.

شکر نعمت نعمتت افزون کند کسب ثروت کسب ثروت و آرامش

البته شکرگذاری در مورد نعمات دیگر نیز به همین صورت عمل میکند. اگر برای سلامتی که خدا به شما داده است شکرگذار باشید خدا دوست خواهد داشت که سلامتی بیشتری به شما بدهد. خداوند در قرآن میفرماید که شکر کنید تا نعمتهایتان را افزایش دهم. این بدان معناست که خداوند کسانی را که شکرگذار او هستند دوست دارد و میخواهد که نعمتهای بیشتری را به انها هدیه کند.
وعده خداوند

مطمعن باشید که شکرگذاری میتواند نعمات و ثروت را به سوی شما سرازیر کند و خداوند این وعده را به صورت واضح به بندگانش داده است. سالها قبل از اینکه قوانینی مثل قانون جذب بر سر زبانها بیافتد دین ما به این موضوع پرداخته است و به ما میگوید که با شکر نعمات میتوانید، نعمات بیشتری را به دست بیاورید اما متاسفانه در بسیاری از موارد این موضوع را فراموش میکنیم و با نا شکری سدی در مسیر جذب نعمتها به سوی خودمان ایجاد میکنیم. گاهی اوقات شکر گذاری میتواند باعث جذب یک ایده ثروتساز به سوی ذهن تو باشد.

مهارت کسب ثروت موفقیت
قوانین حاکم برای جذب ثروت

برای رسیدن به ثروت و موفقیت باید قانون حاکم بر دنیا را بدانید. یکی از این قوانین همین است که ثروت و موفقیت بیشتر به سمت کسانی جذب میشود که شاکر هستند. شما برای جذب ثروت نیاز به اموزشهای مختلفی دارید که یکی از انها شکرگذاری است چرا که شکرگذاری به شما کمک میکند به هدف خود که همان جدب ثروت است، برسید. خداوند را به خاطر تمامی کمکهایی که به شما در طول زندگی کرده است، شکر کنید. این کار باعث خواهد شد در مراحل بعدی زندگی نیز خداوند در کنار شما باشد و به شما کمک کند. نسبت به ثروت افکارمنفی خود را کنار بگذارید. متاسفانه ما از کودکی با جملاتی مانند “ثروت خوشبختی نمی آورد” بزرگ میشویم و نوعی دید منفی نسبت به ثروت با ما همراه میشود. این دید منفی را از خود دور کنید. شما اگر ثروتمند باشید میتوانید کارهای بزرگی انجام دهید.
مفید باشید

میتوانید به افراد زیادی کمک کنید و فرد مفیدتری باشید. نشان دهید که نسبت به پول و نعمتهایی که در اختیار دارید چقدر شکرگذار هستید و احساس خوبی دارید چرا که با این کار در اینده میتوانید منتظر اتفاق خوب بیشتری باشید. شکرگذاری میتواند شما را به منبع تمامی نعمات و ثروتها متصل کند. آیا چیزی از این بهتر برای شما وجود خواهد داشت؟ اتصال شما به این منبع بی انتهای نعمتها و خوبی ها میتواند ثروت خیلی زیادی را به سوی شما روانه کند. فراموش نکنید شکرگذاری یک مهارت برای دستیابی به ثروت بیشتر است و مطمعن باشید آثار فوق العاده ی شاکر بودن را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد.
شکر کردن

شکر نعمت نعمتت افزون کند

برای اینکه هرروز به ثروت بیشتری دست پیدا کنی شکر کن، شکر نعمت نعمتت افزون کند.به خاطر همه‌ی داشته هات، به خاطر خانواده خوبت، سلامتی، توانایی‌هایی که داری و هر آنچه باید به خاطرش خداوند رو شاکر باشی.خدا در آیه‌ی ۷ سوره‌ی ابراهیم می‌فرمایند: شکر کنید تا نعمت‌هایتان را افزایش دهم.این وعده‌ی خداست به همه‌ی ما تا برای افزایش ثروت‌های زندگی خودمون شکر کنیم.شیوه‌های زیادی برای افزایش ثروت وجود داره که یکی از بهترین سفارشات دینمون همین شکرگزاری و شاکر بودنه.وقتی به خاطر داشته هات خدا رو شاکری، درهای رحمت الهی به روت باز میشه و تو هرروز موقعیت‌ها و فرصت‌های بیشتری برای لذت بردن از زندگی می‌بینی.آثار شاکر بودن رو میشه در زندگی دید.
نتیجه گیری

وقتی شاکری خودت رو وصل کردی به منشأ تمام ثروت‌ها و نعمت‌ها، روزبه‌روز ثروت بیشتری رو به زندگیت وارد می‌کنی.روش های خیلی زیادی برای ثروتمند شدنت وجود داره بااین‌وجود این روش یکی از بهترین راه‌ها برای تولید و جذب ثروته.گاهی یک ایده‌ی ثروت ساز میتونه دنیای تو رو به‌طور کل تغییر بده ،این ایده میتونه یکی از آثار شاکر بودنت باشه و تو باید باایمان به خداوند این کار رو هرروز انجام بدی.حتماً لیستی از چیزهایی که باید به خاطرش خدا رو شکر کنی تهیه کن و از صمیم قلبت برای تک‌تکش خدا رو شکر کن شکر نعمت نعمتت افزون کندبرای وارد شدن به دنیای ثروت باید با یکسری قوانین حاکم به دنیا آشنا بشی و با کمک از این قوانین به ثروت بیشتری دست پیدا کنی.

در پکیج کسب ثروت و آرامش به تمام مسائل مربوط به کسب ثروت و آرامش پرداختیم ،و این مهارت رو یعنی مهارت کسب ثروت رو به‌طور کامل و مفصل از تمام جنبه‌ها بررسی کردیم.آموزش کسب ثروت موضوعی کاملاً لازم و حیاتیِ که حتماً باید درش آموزش دید.اهمیت ثروت و ثروتمند شدن رو باید درک کرد و بعد برای کسب و جذبش اقدام کرد.برای ثروتمند شدن نیاز داریم از خالق ثروت برای این‌همه نعمت و روزی شکرگزاری کنیم.
09-07-2017, 10:52 AM
ارسال: #100
امروز میخوام مقاله ای در مورد مدیریت رستوران براتون بذارم. بررسی نحوه مدیریت رستوران کار عملی دیروز بنده بوده است. می خواهیم ببنیم چطور می تونیم با تغییرات اندک در مدیریت رستوران کسب و کار خودمون رو متحول کنیم و به سود و ثروت بیشتر دست پیدا کنیم. البته مواردی که من برای شما مطرح می کنم مربوط به نحوه مدیریت رستوران می باشد و با جنبه تبلیغاتی و راههای بازاریابی و فروش توضیحی نمی دهم.

انگیزش کارکنان ایده های نو دوره آموزشی مدیریت رستوران شرح وظایف
چالشهای بزرگ مدیریت رستوران

بنده صابر خلیلی کارشناس ارشد مدیریت تیم آموزش ماهان تیموری هستم، که دیروز به همراه مدیر تبلیغات تیم آموزش ماهان تیموری آقای محمدی، در مناطق شریعتی، پاسداران و قیطریه در حال بررسی رستوران های اون مناطق بودیم و سیستم مدیریتی آنها را مورد بررسی قرار دادم. هدف از این کار این بود که ببینم که رستوران ها برای کسب درآمد کار خود چه کارهایی را انجام می دهند و چه کارهایی را انجام نمی دهند. البته ناگفته نماند که چند رستورانی از اینکه بخواهند اطلاعات خود را در اختیار ما بگذارند خودداری کردند و ما را رد کردند، اما اکثر رستوران ها نهایت همکاری را با ما داشته و هم ما با نحوه مدیریت آنان آشنا شدیم و هم آنان توانستند به ضعف های کار خود پی ببرند. بررسی چند نکته پیرامون مدیریت رستوران

آموزش کارکنان ارتباط موثر اصول مذاکره افزایش فروش

کار اکثر رستوران ها مشابه یکدیگر بود و از یک الگوی کلی استفاده می کردند. همه یک سیستم روتین را برای خود در نظر گرفته و طبق آن پیشروی می کردند و هیچ رستورانی، درواقع هیچ رستورانی به فکر خلق ایده های نو برای رستوران خود نبوده و به همینطور به صورت یک نواخت به کار خود ادامه می داد. نکات قابل بحث به شرح زیر است
آموزش کارکنان

مدیریت رستوران

اولین نکته ای که برای مدیریت رستوران به آن می رسیم آموزش کارکنان است. اکثر رستوران ها سعی می کردند از افرادی استفاده کنند که دارای سابقه کار کافی باشند و در کار خود مهارت لازم را داشته باشند. اما این مدیران رستوران ها دیگر راهکاری برای آموزش این افراد نداشتند تا آنان با تغییرات روز آشنا شده و یا اگر آموزش هایی را تجربی کسب کرده اند، کلاسی بگذارند تا افراد با انواع ترکیب مزه ها نیز آشنا شوند و با ایجاد طعمی نو یک تحولی اساسی در مطرح کردن برند رستوران ایجاد کنند. در مورد مهمان داران نیز نحوه ارتباط موثر ، اصول مذاکره و در کل دوره ای نبود که این افراد با این موارد آشنا شوند و بتوانند مشتری را به یک مشتری همیشگی تبدیل کنند.
شرح وظایف

جز در آشپزخانه افراد سالن دار و بقیه افراد دیگر برای آنان شرح وظایف خاصی وجود نداشت و همه در کار یکدیگر دخالت می کردند. مثلا صندوق دار به جای سالن دار سفارش غذا می گیرد. شرح وظایف حیطه کاری ما را در رستوران مشخص کرده و نمادی از برقراری نظم و انضباط در رستوران ما می باشد و تصویر زیبایی در ذهن مشتری ایجاد می کند.
انگیزش

از مهمترین وظایف مدیریت انگیزش کارکنان می باشد، که مدیریت رستوران هایی که ما مورد بررسی قرار دادیم، حتی به این مورد فکر هم نکرده بودند. این مدیران فقط تصورشون این بود که نیروها از اینکه اینجا کار می کنند و حقوقی را دریافت می کنند راضی هستند و استراتژی را برای انگیزش آنان نداشتند، اگر شما به عنوان مدیریت سازمان راهکاری برای انگیزش افراد خود نداشته باشید، کارکنان شما چنانچه پیشنهاد حقوق بیشتری دریافت کنند، از جمع شما جدا خواهند شد.

عوامل موفقیت در رستوران داری مدریت رستوران مدیریت رستوران
سیستم ارتباط با مشتری

موضوعی که شما می تونید خیلی مشتریان خود را ترغیب کنید که دوباره به رستوران شما برگردند و حتی به گونه ای شما را بازاریابی کنند، راه اندازی سیستم ارتباط با مشتری می باشد. شما باید آمار مراجعه کنندگان خود را در اختیار داشته باشید و مدام ارتباط خود را با آنان حفظ کنید. اینکار موجب افزایش فروش فوق العاده شما خواهد شد. و شما را به گونه ای از صفر به صد خواهد رساند.

مدیریت رستوران بزرگ مدیریت رستوران داری مدیریت رستوران مجهز
پوشش مناسب

بحث بعدی در مدیریت رستوران استفاده از پوشش مناسب و یک دست می باشد. این نظم خاصی را ایجاد کرده و برای مشتریان شما جذابیت ایجاد خواهد کرد. این انضباط و تمیزی این ذهنیت را در مشتریان شما ایجاد می کند که به یک رستوران متفاوت آمده اند و می توانند ساعات خوشی را در آنجا بگذرانند.
تهیه کنندگان

بحث مهمی که خیلی ها به آن توجه نمی کنند بررسی تهیه کنندگان می باشد. اما اکثر افراد تمایل داشتند با فردی که چند سالی است که از وی خرید می کنند، اما این می تواند کار اشتباهی باشد و شما را از بازار قیمت ها دور نگه دارد، و آنجاست که تهیه کننده شما می تواند هر قیمتی که دلش بخواهد به شما پیشنهاد دهد. همیشه انواع تهیه کنندگان را مورد بررسی قرار دهید و هرکس که مناسب ترین قیمت را به شما ارائه داد از او خرید کنید، اگر شما بتوانید با اینکار تنها ۵ درصد از هزینه های مواد اولیه خود را کاهش دهید و این هزینه را به بخش تبلیغات خود تزریق کنید، موجب افزایش فروش آسانسوری شما خواهد شد و کسب و کار شما را متحول خواهد کرد.

نکات مهم رستوران داری
برگزاری جلسات

مورد بعد برگزاری جلسات می باشد که در هیچ رستورانی انجام نمی شد. بدانید اگر شما به صورت هفتگی یا ماهیانه جلسات را برگزار کنید و تمامی افراد خود را در این جلسات شرکت دهید، تاثیر فوق العاده ای روی افراد خواهید گذاشت و ظرفیت کاری و انگیزش در سازمان خود را به صورت تصاعدی زیاد خواهید کرد. با اینکار افراد حس مفید بودن می کنند و می فهمند که شما برای آنان ارزش قائل هستید و به نظرات آنان اهمیت می دهید، در این صورت است که می توانید روابط پایدار را با آنان ایجاد کنید.
مزیت رقابتی

مزیت رقابتی مهمترین موضوعی است که رستوران داران باید به آن اشاره کنند و من در مقاله مزیت رقابتی این موضوع را به طور کامل توضیح داده ام و می تونید به مراجعه به آن ببینید که چه کاری می تونید انجام دهید که کسب و کار و افزایش فروش خود را متحول کنید.

ما در تیم آموزش ماهان تیموری می تونیم بهترین آموزش ها را در اختیار شما قرار دهیم، می تونید بهترین مزیت های رقابتی را برای خود ایجاد کنید نحوه ایجاد هرکدام از موارد بالا را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم تا بتونید افزایش فروش خودتون رو متحول کنید. ما هرکاری می کنیم تا افراد در شغل خود بهترین عملکرد را داشته باشند تا هم تولید کننده و هم مصرف کننده نهایت رضایت را داشته باشند.
نتیجه گیری

توصیه من به شما این است که تا می توانید متفاوت فکر کنید تا بتوانید در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید. هرگاه شما بتوانید ذهن افراد را تسخیر کنید، آنگاه می توانید به یک ماشین پولساز تبدیل شوید و با افزایش فروش خود ثروت را به سمت خود سرازیر کنید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 192 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,533 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,254 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 468 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,213 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 592 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,302 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,431 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,044 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,869 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  RE:کلاس شروع کسب و کار کوچک ( تخصصی ) ahmad rezaee 20 5,304 10-09-2015 10:30 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,805 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,009 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 779 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,081 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,852 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,527 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 471 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  شراکت در کسب و کار mir abbas 19 4,162 05-06-2013 10:19 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  راهنمای سریع و آسان برای درک امور مالی کسب و کارها karafarin 2 1,028 03-15-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS