ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای تجسم خلاق
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehrdad062
آخرین ارسال: harmonic
پاسخ: 57
بازدید: 31129

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-07-2012, 08:32 PM
ارسال: #1
با سلام
عزیزانی که دوست دارند تجسم خلاق رو عملی تمرین کنند
یک فایل صوتی اماده کردم که با گوش دادن به اون می تونید سریع به حالت خلسه یا همون هیپنوتیزم برید و در حالت خلسه می تونید همه مشکلات شخصیتی و درونی رو که دارید از بین برده و صفاتی رو که دوست دارید جایگزین اون کنید ...
روانشناسان هیپنوتیزم رو کلید شخصیت و ضمیرناخودآگاه معرفی کردند که با استفاده از این کلید می توان به ضمیرناخودآگاه یا همون غول چراغ درون دست یافت
مثلا می تونید با رسیدن به حالت خلسه و تسلط بر ضمیرناخودآگاه این قابلیت ها رو در خودتون تقویت کنید
افزایش ثروت و میزان درآمد– افزایش تمرکز حواس – افزایش سرعت در یادگیری و موفقیت در امتحانات- تقویت اراده و پشتکار – افزایش اعتماد به نفس و علاج کمرویی - معالجه بدخوابی - رهایی از ترس ها - افزایش قدرت جسمی و روحی -تقویت حافظه – درمان چاقی و لاغری و...
و مهمترین از اون که بچه های اینجا دنبالش هستند تجسم خواسته ها و آرزوهایی که دارند...

حالت هیپنوتیزم هم اون چیزی نیست که بعضی ها از اون واهمه دارندبرای درک بهتر این حالت کافیه حالت بین خواب و بیداری صبح رو که تازه از خواب پا می شید رو تصور کنید که توی اون حالت نه خواب خوابید چون صداهای اطراف رو می شنوید و نه بیدار چون پلکاتون کاملا سنگینه و اگه حواستون نباشه فوری به خواب می رید و ممکنه کار یا کلاستون دیر بشه!
در این حالت که گفته شد تلقینات و تجسمات خلاق سریعتر و بهتر جواب داده و شما زودتر به نتیجه ای که می خواید می رسید.

این فایل صوتی رو که با صدای استاد سالم جعفری (متخصص هیپنوتیزم و ماورا) ضبط شده رو دانلود کرده بعد اونو روی موبایل یا mp3player ریخته و در حالت آرامش گوش بدید.
سایت سازنده فایل: bineshmavara.com

http://s1.picofile.com/file/7239483224/T...1.mp3.html
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: محمدرضا پورقوامی , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , mjdehghani , mhe , مهتاب , Alireza_Kh , jahanagahi , دلشاد حسین پور , 3ObHaN , vahid61 , arash67 , dara , totia , حامد , rafieasghar , یک همراه سبز , مسعود کوچولو , oyama , sherafati , jahani.1351 , morteza102 , mohammadshamosi , Suma , REZA HAJISALIMI , eng-j , دولتمند آنی , saeed.abdollahi , hamed65 , nazli , mahnaz89 , r.sh69 , manocher , c4t3r , بهداد , ahmad rezaee , amiryazdani138 , venus2 , madar , sajjad , shahrasebi , moltimilioner , m_grate29 , Haavin , Peanut , hisabba2003 , صدفی , successman , fkh52000 , rahgozar , Mrs.Seyedi , everything , habib tousi , Andisheh , کیمیا شریفی , miliyarderno1 , محمد پارسا , مرتضی الهی , aria898210 , a-r-7 , mahdi5e , zahra_r , bizmlm , abdolhossein , par30man
01-08-2012, 07:09 AM
ارسال: #2
RE: فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای تجسم خلاق
عجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب هیولاییست این !!!

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , oyama , c4t3r , amiryazdani138 , Haavin , Peanut , habib tousi
01-09-2012, 01:34 AM
ارسال: #3
مرسي..
اگه باز فايل صوتي داشتين بذارين..

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mehrdad062 , مسعود کوچولو , oyama , c4t3r , jahanagahi , amiryazdani138 , Haavin , rahgozar , habib tousi
01-09-2012, 10:04 AM
ارسال: #4
ممنون آقا مهرداد ، جالب بود

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: mehrdad062 , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , oyama , c4t3r , jahanagahi , amiryazdani138 , Haavin , habib tousi
01-09-2012, 01:23 PM
ارسال: #5
آقا مهرداد واقعا براي يك تمرين بسيار جالب بود
سپاسگذار

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mehrdad062 , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , oyama , c4t3r , jahanagahi , amiryazdani138 , Haavin , rahgozar , habib tousi
01-09-2012, 03:28 PM
ارسال: #6
(01-09-2012 01:34 AM)shahram......32 نوشته شده توسط:  مرسي..
اگه باز فايل صوتي داشتين بذارين..
(01-09-2012 10:04 AM)dara نوشته شده توسط:  ممنون آقا مهرداد ، جالب بود
(01-09-2012 01:23 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقا مهرداد واقعا براي يك تمرين بسيار جالب بود
سپاسگذار
]

ممنون از لطف دوستان عزیز
چند نکته اساسی جهت نتیجه بهتر که فراموش کردم بگم

۱٫در محیطی ساکت تمرین را انجام بدید.
۲٫ انجام تمرینات در مکان نسبتا تاریک نتیجه بهتری دارد.
۳٫برای انجام تمرینات روی زمین و در جایی کاملا راحت دراز بکشید(به پشت) یا روی مبل راحتی قرار بگیرید.
برای ایجاد حالتهایی که گفته میشود تلاش نکنید و سعی نکنید تمرکز کنید، تمرکز خود بخود ایجاد میشود.
۴٫لباس راحتی پوشیده و در وضعیت گرسنگی یا شکم سیری تمرین نکنید.
۵٫بهترین زمان برای تمرین اول صبح و آخر شب موقع خوابیدن میباشد.شما میتوانید در آخر شب در رختخواب خود قبل از خوابیدن تمرین کنید.
۶٫ تا جای ممکن در طی تمرین از حرکات دادن بدن خود جلوگیری کنید سعی کنید در طی این 20 دقیقه مانند یک مجسمه بی حرکت باشید
۷٫ وضعیت قرار گرفتن شما به گونه ای باشد که تا پایان تمرین حرکتی که تمرکز شما را بهم بزند نداشته باشید.
۸٫ هر روز فقط یک جلسه تمرین کافی هست.
۹٫ استعداد هیپنوز پذیری در افراد متفاوت است ولی جلسه به جلسه میزان هیپنوز پذیری شما عمیق تر میشود.
۱۰٫بیاد داشته باشد هیپنوز یک مکمل و کمک کننده است و خواست شما در جهت تغییر خود مهمترین عامل در کسب نتایج بهتر میباشد.
11- جملات تلقینی در قالب مثبت باشد . مثلا برای درمان ترس به جای جمله من ترسو نیستم از جمله من شجاع هستم استفاده کنید(مهم)

موفق باشید
 تشکر شده توسط: dara , arash67 , vahid61 , MARYAR , مهدی گل محمدی , arash1367 , totia , مسعود کوچولو , oyama , mohammadshamosi , c4t3r , jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , venus2 , بهداد , shahrasebi , moltimilioner , Haavin , Peanut , Nuruzzaad , fkh52000 , rahgozar , Mrs.Seyedi , habib tousi , مرتضی الهی , BM70 , mahy53 , zahra_r , افسون , bizmlm
01-15-2012, 09:17 PM
ارسال: #7
به نظر شما این موثر هست راستش من رفتم به سایت این آقای به اصطلاح استاد عکسهایی که بود خیلی وحشتناک بود و هیچ آدم عاقلی این کارها رو نمی کنه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , c4t3r , jahanagahi , amiryazdani138 , habib tousi
01-15-2012, 11:26 PM
ارسال: #8
(01-15-2012 09:17 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  به نظر شما این موثر هست راستش من رفتم به سایت این آقای به اصطلاح استاد عکسهایی که بود خیلی وحشتناک بود و هیچ آدم عاقلی این کارها رو نمی کنه

اون عکسایی که شما دیدید یک چشمه از قدرت روح و ضمیر ناخودآگاهه
من هم با همچین کارایی زیاد موافق نیستم ولی خوبیش اینه که آدم می فهمه در درون خودش چه قدرت عظیمی نهفته است و این کارای به ظاهر غیر عاقلانه رو بعضی ها باید ببینند تا بفهمند که انسان چه قدرتی داره و این همه مایوس و ناامید از خودشون نباشند.
حالا بعضی ها از این قدرت در جهت همچین نمایش هایی استفاده می کنند مثل مرتاض ها بعضی ها هم در جهت اصلاح خود...دقیقا مثل یک چاقو که هم می شه باهاش دستت رو زخم کنی و هم اون چیزهایی که می خوای ببری
البته هیپنوتیزم دز جهان یه علم بزرگه واسه خودش که توی دانشگاهای معروف دنیا تدریس می شه و از کاربردهاش می تونید در پزشکی از جمله زایمان های بی درد و بی حسی های بدون دارو و موارد زیاد دیگه می تونید مشاهده کنید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mehdi098 , arash67 , totia , مسعود کوچولو , oyama , c4t3r , jahanagahi , amiryazdani138 , venus2 , moltimilioner , Peanut , successman , fkh52000 , rahgozar , Mrs.Seyedi , habib tousi , مرتضی الهی
03-24-2012, 10:30 PM
ارسال: #9
سلام و خدا قوت
مرسي خيلي جالبه بود
باتشكر
موفق و سر بلند باشيد
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , Peanut , habib tousi
03-25-2012, 04:38 AM
ارسال: #10
من این خود هیپنوتیزمو از2سال پیش داشتم
جواب میده

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , venus2 , Peanut , mehdiseven , successman , fkh52000 , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,610 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,727 04-30-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: fnazari
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,234 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  سردرگمی درباره نحوه شکرگزاری برای خواسته مان togchn 10 3,909 07-26-2013 09:24 AM
آخرین ارسال: nima6286
  3درس برای پولدار شدن mjdehghani 4 2,117 01-11-2013 09:33 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS