ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سردرگمی درباره نحوه شکرگزاری برای خواسته مان
زمان کنونی: 05-15-2024, 05:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: togchn
آخرین ارسال: nima6286
پاسخ: 11
بازدید: 3924

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-10-2013, 03:29 PM
ارسال: #1
سلام خدمت همه دوستان عزیز...
من در مورد راز مطالعات زیادی دارم و جدیدا کتاب معجزه شکرگزاری رو خوندم که بسیار جالب بود ولی نکته ای که یه کم درموردش مشکل دارم اینه که وقتی میگن طوری شکرگزاری کن که انگار به خواسته ات رسیدی یعنی چه جوری؟ ببینید من چند تا مثال میزنم ببینید درست میگم یا نه....

1 - مثلا اگر امروز یه کار اداری داریم که میخوایم به خوبی حل بشه:
باید تجسم کنم که اون کار داره به خوبی حل میشه و بعد از تجسم یا در هنگام تجسم اینجوری بگم که : ( خدایا شکرت که مشکلم به خوبی حل شد) این درسته یا که اینجوری بگمSad خدایا شکرت که کارم داره به خوبی حل میشه) کدوم یکی از این جمله ها درست هستند؟

2- مثلا اگر خواسته ما این باشه که میخوایم توی کشور مثلا سوئیس زندیگی کنیم
باید تجسم کنیم که توی سوئیس داریم زندگی میکنیم و در پایان تجسم یا در حین تجسم باید اینگونه تشکر کنیم که: ( خدایا شکرت که مرا به سوئیس رساندی) یا اینکه ( خدایا شکرت که الان در سوئیس هستم)
کدوم یکی از اینا درست هستند

ممنون میشم اساتید کمکم کنند......با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafi , بهداد , سیدمهدی هاشمی , صابری , mir abbas , بيلا بالا , sir-mahyar , sajjad , mahdi5e , 0625 , mjdehghani , minoo , somayeee , Divar , Elixir , iren
03-10-2013, 09:15 PM
ارسال: #2
RE: سردرگمی درباره نحوه شکرگزاری برای خواسته مان
1 - مثلا اگر امروز یه کار اداری داریم که میخوایم به خوبی حل بشه:
باید تجسم کنم که اون کار داره به خوبی حل میشه و بعد از تجسم یا در هنگام تجسم اینجوری بگم که : ( خدایا شکرت که مشکلم به خوبی حل شد) این درسته یا که اینجوری بگمSad خدایا شکرت که کارم داره به خوبی حل میشه) کدوم یکی از این جمله ها درست هستند؟

جواب = شما که مطالعاتی در مورد راز دارید از شما انتظار بیشتری میره . هر دوجمله تون از نظر ساختاریافعال منفی محسوب میشوند . اما جمله ی اول مد نظر ماست . شاید این جمله :
خدایا شکرت که کار اداری بطور شگفت انگیز انجام شد .

باید تجسم کنیم که توی سوئیس داریم زندگی میکنیم و در پایان تجسم یا در حین تجسم باید اینگونه تشکر کنیم که: ( خدایا شکرت که مرا به سوئیس رساندی) یا اینکه ( خدایا شکرت که الان در سوئیس هستم)

جواب = هر دو جمله افعال مثبت است و صحیح می باشد اما در جمله ی دومتان ارتعاش احساسات بیشتر حس می شود و پسندیده تر است .
خدایا شکرت که الان در سوئیس هستم

با سپاس
 تشکر شده توسط: کیمیاگر , سیدمهدی هاشمی , صابری , Fateme-S , togchn , 3ObHaN , mir abbas , بيلا بالا , sir-mahyar , GreatNavid , حامد , mosafer bedar , sajjad , mahdi5e , 0625 , Elixir , bitumen , minoo , somayeee , Divar , مرتضی الهی
03-10-2013, 11:20 PM
ارسال: #3
ممنون از جوابتون....
یه سوال در مورد این جمله ای که گفتید دارم: (خدایا شکرت که کار اداری بطور شگفت انگیز انجام شد .)
این جمله مشکلی نداره که در زمان گذشته نوشته شده؟ چون من هر جا خوندم نوشته شده بود که باید جمله شکرگزاری به زمان حال باشه...

یعنی فرق اینکه بگیم کار اداری به طور شگفت انگیز انجام شد و اینکه بگیم کار اداری به طور شگفت انگیز داره انجام میشه چیه؟ و آیا اصلا فرقی دارن؟ چون من یه کم روی این موضوع که جمله به زمان حال باشه یا گذشته مشکل دارم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mir abbas , 3ObHaN , sir-mahyar , mosafer bedar , Fateme-S , sajjad , minoo , somayeee , Elixir
06-30-2013, 08:04 PM
ارسال: #4
حالا که بحث شد من هم یه سوال دارم
من چند ماهی شده که کتاب راز رو خوندم ولی با اون قسمتی که میگه "باید خودتون رو در رفاه و تنعم کامل تصور کنید و احساس فروانی و نشاط کنید و لذت ببرید" مشکل دارم
مشکل من در تجسم نیست بلکه مشکلم در ایجاد احساس شادیه, اصلا نمیتونم احساس شادی بکنم و از بدست آوردن خواسته هام در هنگام تجسم لذت ببرم
لطفا راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط: 0625 , minoo , somayeee , مرتضی الهی , Elixir
07-18-2013, 02:22 PM
ارسال: #5
هیچ کس هیچ نظر و جوابی نداره....
عجیبه این همه مطلب در مورد قانون جذب در این سایت نوشته میشه ولی هیچ کس جواب نمیده
 تشکر شده توسط: Elixir , somayeee
07-18-2013, 05:57 PM
ارسال: #6
(03-10-2013 09:15 PM)بهداد نوشته شده توسط:  1 - مثلا اگر امروز یه کار اداری داریم که میخوایم به خوبی حل بشه:

جواب = شما که مطالعاتی در مورد راز دارید از شما انتظار بیشتری میره . هر دوجمله تون از نظر ساختاریافعال منفی محسوب میشوند . اما جمله ی اول مد نظر ماست . شاید این جمله :
خدایا شکرت که کار اداری بطور شگفت انگیز انجام شد .

جواب = هر دو جمله افعال مثبت است و صحیح می باشد اما در جمله ی دومتان ارتعاش احساسات بیشتر حس می شود و پسندیده تر است .
خدایا شکرت که الان در سوئیس هستم

با سپاس

دقیقا درسته با تشکر

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: مرضیه عباسی
07-18-2013, 06:10 PM
ارسال: #7
(06-30-2013 08:04 PM)haman716 نوشته شده توسط:  حالا که بحث شد من هم یه سوال دارم
من چند ماهی شده که کتاب راز رو خوندم ولی با اون قسمتی که میگه "باید خودتون رو در رفاه و تنعم کامل تصور کنید و احساس فروانی و نشاط کنید و لذت ببرید" مشکل دارم
مشکل من در تجسم نیست بلکه مشکلم در ایجاد احساس شادیه, اصلا نمیتونم احساس شادی بکنم و از بدست آوردن خواسته هام در هنگام تجسم لذت ببرم
لطفا راهنمایی کنید

بازم این مشکل شما به تجسم ضعیف شما ربط پیدا میکنه.
شما باید اینقد قوی رفاه رو تجسم کنید که باورتون بشه که مثلا سوار مازراتی هستید یه یه کت شلوار چند میلیونی به تن دارید..
اونقدر باور کنید که دیگه احساس نیاز به رفاه تو وجودتون از بین بره..
به نظر من شروع کنید یه نوشتن خاطراتی ار آینده یعنی مثلا بنویسید:امروز ویلاهه رو خریدم به نظر من که 3میلیارد بیشر نمی ارزید اما چکار کنم پسرم از استخرش خوشش اومده بود.

و....
خاطرات اینجوری که حس شادی رو تو وجودتون غلیان بده از قدیم هم گفتن که وصف العیش نصف العیش..

و اشاره کنم که شکرگزاری یه احساس درونی نسبت به خداست باید این حس رو در درونتون به وجود آورده و همییییشه حفظش کنید و در روز گاهی به زبون بیارید که خدایا شکرت بخارطر رفاه و آرامش حاکم بر زندگیم..

شکرگزاری یعنی در مقابل تمام هستی همه چیزتونو مال خودتون بدونید اما در مقابل خدا هیچی رو از خودتون ندونید و همه رو از خدا بدونید..

موفق باشید

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: s_a , minoo , haman716 , Bahareh Ghaderi
07-18-2013, 06:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-18-2013 06:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
البته این تایپیک مربوط به مدتی قبل است ولی لازم است پاسخی داده شود.
به هر صورتی که میتوانید جمله را بسازید و با تکرار آن احساس شادی و شغف را داشته باشید درست است.
به هر صورتی که میتوانید جمله را بسازید و با تکرار آن احساس شادی و شغف را داشته باشید درست است
چون اوایل این حرکت سخت است بقول معروف دروغی گفته شود که دیوار ذهنی را مسحکمتر کند پس هر جمله ای که می توانید بسازید درست است . ولی با خواندن آن جمله چنانچه گفته شد لذت ببرید.
چون علاقمندم در کشور......زندگی کنم , از راه شگفت خدا تمام مقدمات سفر آماده می شود.(ذهن می رود که برای مقدمات سفر برنامه ریزی کند.)
از راه شگفت خدا روز بروز زندگی من بهتر و بهتر می شود.(یعنی این بهتر شدن را با تمام وجود حس میکنم.)
خواهشی دارم:
در ابتدا زیاد خود را در قید و بند جزئیات قرار ندهید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , s_a , Elixir , minoo , mir abbas , somayeee , iranboy , کامیار کاظمی , haman716 , مرتضی الهی , Ali 59 , mohammadi_248
07-19-2013, 01:42 AM
ارسال: #9
اولین قدم برای تجسم شناخت وضعیت فعلی و شکرگزاری بابت چیزهایی است که اکنون داریم
با خودتان خلوت کنید و لیستی از داشته های خود بنویسید.
از لباسهای زیبا گرفته تا پدر و مادر و اطرافیان و هوای خنکی که در صبحگاه صورتتان را نوازش میکند.
از سلامت جسمی خود بنویسید و از نعمتهایی که در اختیار دارید مانند همین وسایل ارتباطی اینترنت و موبایل و تلویزیون و غیره
و بابت تمام اینها شکرگزاری کنید
شکر نعمت نعمتت افزون کند
چند روز فقط بابت داشته های خود شکرگزاری کنید و بعد به تدریج چیزهایی که می خواهید را در لابلای نعمات موجود قرار دهید و بابت آنها هم شکرگزار باشید طوری که انگار آنها را هم در اختیار دارید و از داشتن آنها راضی و خوشنود هستید.اهدافتان را به بخش های مادی و معنوی تقسیم کنید و معنویات را در اولویت قرار دهید.
رشد جسمی و معنوی فواید به مراتب بیشتر از رشد مادی دارد پس به آن بیشتر اهمیت دهید و یادتان باشد هر چه عقل و ذهن شما رشیدتر و قویتر شود قدرت جذب تان بیشتر می شود و بدست آوردن آنچه می خواهید سهل تر می شود.
ذهن ما دائماً در حال مقایسه است
مقایسه گذشته و حل
مقایسه وضع ما با دیگران
و...
سعی کنیم این مقایسه مستمر ذهنی را متوقف کنیم
هیچگاه به داشته های دیگران حسادت نورزیم و هر آنچه برای خود می خواهیم برای دیگران نیز بخواهیم
یک بار در کتابی خواندم که نویسنده می گفت روزی به یکی از میادین شهر رفته بودم. با خود مقداری نان برده بودم تا به کلاغها بدهم تعداد زیادی کلاغ در آنجا بود.
اولین تکه نان را به سوی آنها پرتاب کردم کلاغی که به نظر زرنگتر از بقیه می آمد تکه نان را قاپید و به سوی آسمان اوج گرفت. کلاغهای دیگر با دیدن این صحنه قار قار کنان بدنبال آن کلاغ رفتند و من ماندم و نانهایی که روی زمین ریخته بودم!
نتیجه گیری را به شما وا میگذارم.
پیشنهاد میکنم کتاب معجزه اثر راندا برن خالق فیلم راز را بخوانید.
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , somayeee , کامیار کاظمی , haman716 , مرتضی الهی , Elixir , s_a , alireza091111 , danyel_teh
07-19-2013, 12:42 PM
ارسال: #10
من هر روز برای شکر گذاری بوسه ای به آسمان می فرستم.10_004

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: somayeee , mir abbas , کامیار کاظمی , Delta.H , مرتضی الهی , Elixir , danyel_teh , mohammadi_248
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,663 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,760 04-30-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: fnazari
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای تجسم خلاق mehrdad062 56 31,188 06-09-2016 03:30 PM
آخرین ارسال: harmonic
  3درس برای پولدار شدن mjdehghani 4 2,121 01-11-2013 09:33 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS