ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش بلدرچین گوشتی وتخم گذار
زمان کنونی: 04-27-2024, 12:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rasol113
آخرین ارسال: rasol113
پاسخ: 16
بازدید: 2373

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش بلدرچین گوشتی وتخم گذار
05-14-2016, 05:47 PM
ارسال: #11
RE: پرورش بلدرچین گوشتی وتخم گذار
نظر بچه ها تا اینجل خیلی عالیه
ممنونم از همه ودستتون درد نکنه
ایکاش در مورد فروش هم کمی موشکافی بکنیم
مثلا همین ایده ی رستوران مخصوص بلدرچین ویا امثالهم
خیلی جای کار داره بنظرم خیلی به فروش کمک کنه حتی
میتونه ی به نوعی عرضه ی مسقیم از راههای ارزش افزوده ی عالی برای تولید کننده باشه ایکاش میشد ریز هزینه ها رو برای هر ایده سریع بدست اورد تا برنامه ریزی کرد...
راستی آیا با صحبت کردن با نهادهایی مثل کمیته امدادو... که حتمن هرماه جیره غذایی برای نیازمندان تهیه میکنن میشه یه راه دیگه برای عرضه پیدا کرد؟کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-14-2016, 07:47 PM
ارسال: #12
(05-14-2016 05:47 PM)rasol113 نوشته شده توسط:  نظر بچه ها تا اینجل خیلی عالیه
میتونه ی به نوعی عرضه ی مسقیم از راههای ارزش افزوده ی عالی برای تولید کننده باشه ایکاش میشد ریز هزینه ها رو برای هر ایده سریع بدست اورد تا برنامه ریزی کرد...
راستی آیا با صحبت کردن با نهادهایی مثل کمیته امدادو... که حتمن هرماه جیره غذایی برای نیازمندان تهیه میکنن میشه یه راه دیگه برای عرضه پیدا کرد؟کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

این ایده ها به درد وقتی می خوره که شما یک کار و کاسبی راه اندازی کنید سود کنید و به وضعیت مالی خوبی برسید بعد بگویید حالا موقعش شده که برم دنبال کارهایی که عشقمه که بر فرض بعد کلی هزینه کارتون نگرفت نخواهید مهمان پشت میله های زندان باشید .تغییر در ذائقه مردم خیلی سخته اکثر رستورانهایی که بالای 20نوع غذا دارند هنوز که هنوزه پرفروش ترین غذاشون همون کباب و جوجه کبابه مخصوصا کوبیده .من رستورانی که خودم زیاد می روم کباب شتر مرغ هم سالهای ساله که داره اتفاقا طعم خوبی هم داره اما شاید از 100باری که من اونجا بودم و سفارش حداقل 1000 نفر آدم را شنیدم فقط 3بار خاطرم هست که طرف کباب شتر مرغ سفارش داده باشه

کمیته امداد خودش مرغداری داره و در روستاها برای پرورش مرغ و بلدرچین و ....وام میده از خودشون هم خرید می کنند نه از بیرون!!!غیر از اینکه دچار کمبود بشوند که دیگه اون موقع الویتشون فقط قیمته نه تنوع غذا و...

به نظر من چون شما اول راه هستید به جای دنبال جریان سازی بودن بهتره یک جریان خوب و پولساز از راه حلال پیدا کنید و باهاش همراه بشوید به غیر از اینکه یک ایده بکر و امکان ریسک کردن سنگین داشته باشید
 تشکر شده توسط: rasol113
05-15-2016, 03:51 PM
ارسال: #13
(05-12-2016 09:30 AM)moele نوشته شده توسط:  دلیلیش را نمی دونم اما هر روز می بینم تو آگهی ها قفس و واحدهای بلدرچین را برای فروش می گذارند به نظر من بلدرچین هم مثل ورمی کمپوست شده تولید کننده بیشتر از نیاز بازاره برای همین هر روز تو سر قیمتها می خوره مخصوصا در شرایطی که مرغدارها هم در ضرر هستند به نظر ن بوقلمون و شترمرغ هم بررسی کنید

(05-14-2016 07:47 PM)moele نوشته شده توسط:  
(05-14-2016 05:47 PM)rasol113 نوشته شده توسط:  نظر بچه ها تا اینجل خیلی عالیه

این ایده ها به درد وقتی می خوره که شما یک کار و کاسبی راه اندازی کنید سود کنید و به وضعیت مالی خوبی برسید بعد بگویید حالا موقعش شده که برم دنبال کارهایی که عشقمه که بر فرض بعد کلی هزینه کارتون نگرفت نخواهید مهمان پشت میله های زندان باشید .تغییر در ذائقه مردم خیلی سخته اکثر رستورانهایی که بالای 20نوع غذا دارند هنوز که هنوزه پرفروش ترین غذاشون همون کباب و جوجه کبابه مخصوصا کوبیده .من رستورانی که خودم زیاد می روم کباب شتر مرغ هم سالهای ساله که داره اتفاقا طعم خوبی هم داره اما شاید از 100باری که من اونجا بودم و سفارش حداقل 1000 نفر آدم را شنیدم فقط 3بار خاطرم هست که طرف کباب شتر مرغ سفارش داده باشه

کمیته امداد خودش مرغداری داره و در روستاها برای پرورش مرغ و بلدرچین و ....وام میده از خودشون هم خرید می کنند نه از بیرون!!!غیر از اینکه دچار کمبود بشوند که دیگه اون موقع الویتشون فقط قیمته نه تنوع غذا و...

به نظر من چون شما اول راه هستید به جای دنبال جریان سازی بودن بهتره یک جریان خوب و پولساز از راه حلال پیدا کنید و باهاش همراه بشوید به غیر از اینکه یک ایده بکر و امکان ریسک کردن سنگین داشته باشید

حرفاتون خیلی منطقیه ممنونم،تغییر ذایقه مردم ایران مثل عوض کردن دیدگاه یه دامدار سنتی له سیستم مکانیزه ثر یه شهر با فضای بسته سخته،قبول دارم ولی بالاخره باید یه راهی باشه الان کشتارگاه مخصوص،بلدرچین کم کم داره تو مناطق مختلف ساخته میشه این یه نکته ی دلگرم کننده است وهمزمان تبعات منفی هم داره مثل این مورد که ننظیم بازار و کشتارگاه بدست میگیره وهربار یجوری باهات تا میکنه یا تعداد محدود ازت میخره یا تعداد بالا با قیمت کم وبلدرچینم محدودیت زمان فروش داره تو این اوضاع باید چه کرد؟؟؟گه من امکانات تولید ظرفیت شصت هزارتایی داشته باشم ولی خریداری نباشه مخکوم به شکستم!!ولی سوال اینجاس که اینهمه تولید کننده محصول نهایی رو چگونه وکجا عرضه میکنن؟!!!
05-18-2016, 04:15 AM
ارسال: #14
دوستان ایده هایی برای عرضه ی تخم بلدرچین اگه دارن چه در بسته بندی چه در طرح های تشویقی مطرح کنن ما پیاده کنیم ودر صورت جواب دادن ایده حاضرم بصورت تعاملی درصدی از فروش و با ایدع پرداز بدم البته این حق قانونی ایده دهنده هست.
05-18-2016, 01:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-18-2016 01:35 PM، توسط moele.)
ارسال: #15
ترشی تخم بلدرچین هست اما من نمی دونم خوشمزه است و تو ایران می پسندند یا نه

تخم به صورت سوخاری تو نت خیلی زیاد دیدم دستور پختش را می گذارند(سایتهای آشپزی خارجی) می تونه به عنوان یک فینگرفود سالم فروخته بشه
https://www.google.com/search?q=quail+eg...poKMI8M%3A
اما تمام اینها بازم فروش و بازاریابی بسیار مشکلی داره
 تشکر شده توسط: rasol113
05-19-2016, 04:08 AM
ارسال: #16
(05-18-2016 01:34 PM)moele نوشته شده توسط:  ترشی تخم بلدرچین هست اما من نمی دونم خوشمزه است و تو ایران می پسندند یا نه

تخم به صورت سوخاری تو نت خیلی زیاد دیدم دستور پختش را می گذارند(سایتهای آشپزی خارجی) می تونه به عنوان یک فینگرفود سالم فروخته بشه
https://www.google.com/search?q=quail+eg...poKMI8M%3A
اما تمام اینها بازم فروش و بازاریابی بسیار مشکلی داره

خیلی ممنونم از راهنمایی وارجاعتون خیلی خوب بودHeart
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرورش گیاهان دارویی؟؟ meysam_e 16 3,516 10-05-2020 05:02 AM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 377 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  نیاز به سرماسه گذار برای کار روی بیتکوین komeilmajidi 0 639 08-18-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  نیاز به پرورش دهنده ی قارچ komeilkma 3 925 10-06-2016 01:35 AM
آخرین ارسال: komeilkma
  نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت niazpayam 14 5,097 06-17-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: BEHSPORT
  پرورش بلدرچین naderfmk 3 862 06-19-2015 05:34 PM
آخرین ارسال: sd161
  سوالی در مورد پرورش بلدرچین iranian 7 5,613 09-28-2014 11:06 PM
آخرین ارسال: لئوپارد
  بلدرچین تخم گذار 3733041951 6 2,331 06-07-2013 01:56 AM
آخرین ارسال: rasoul.es1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS