ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش گیاهان دارویی؟؟
زمان کنونی: 04-27-2024, 05:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: meysam_e
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
پاسخ: 17
بازدید: 3518

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش گیاهان دارویی؟؟
05-01-2014, 07:10 PM
ارسال: #1
پرورش گیاهان دارویی؟؟
سلام بر میلیاردرهای آینده

دوستان چند ماهی هست که دارم در مورد شروع به کاری شب و روز فکر می کنم بالاخره رسیدم به پرورش ماهی و پرورش گیاهان دارویی؛ 2 تا استخر پرورش ماهی تو این منطقه هست برای همین در مورد پرورش ماهی شک دارم که کارم با وجود این رقبا میگیره یا نه ؟
در مورد پرورش گیاهان دارویی هیچ اطلاعاتی ندارم به نظرتون بازار فروش گیاهان دارویی چطوره ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , 0625
05-01-2014, 07:38 PM
ارسال: #2
RE: پرورش گیاهان دارویی؟؟
(05-01-2014 07:10 PM)meysam_e نوشته شده توسط:  سلام بر میلیاردرهای آینده

دوستان چند ماهی هست که دارم در مورد شروع به کاری شب و روز فکر می کنم بالاخره رسیدم به پرورش ماهی و پرورش گیاهان دارویی؛ 2 تا استخر پرورش ماهی تو این منطقه هست برای همین در مورد پرورش ماهی شک دارم که کارم با وجود این رقبا میگیره یا نه ؟
در مورد پرورش گیاهان دارویی هیچ اطلاعاتی ندارم به نظرتون بازار فروش گیاهان دارویی چطوره ؟

تا منظورت از پرورش گیاهان دارویی چی باشه
خونه مادربزرگ من چند تا گلدون آلوورا هست...منم وقتی میبینمشون به پرورششون فک میکنم
چون گیاه پرسودیه...شربتش هم ساخته میشه
ولی باز بستگی به نوع گیاهت داره که به چه دردی بخوره
 تشکر شده توسط: meysam_e , مرتضی-تهران , 0625
05-02-2014, 11:32 AM
ارسال: #3
(05-01-2014 07:38 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  
(05-01-2014 07:10 PM)meysam_e نوشته شده توسط:  سلام بر میلیاردرهای آینده

تا منظورت از پرورش گیاهان دارویی چی باشه
خونه مادربزرگ من چند تا گلدون آلوورا هست...منم وقتی میبینمشون به پرورششون فک میکنم
چون گیاه پرسودیه...شربتش هم ساخته میشه
ولی باز بستگی به نوع گیاهت داره که به چه دردی بخوره

گیاهی که کاربردی تر باشه صادراتی باشه مثل شیرین بیان ، همین آلوورا ،...

یه سوال ...چقدر زمان میبره که وارد سوددهی بشه ؟؟
05-02-2014, 08:56 PM
ارسال: #4
ببین برای اینکار باید جای " خوب " داشته باشی...یعنی بتونی تو زمستون و تابستون در هر شرایطی پرورش بدی...مجوز اینکارو هم باید از جهاد کشاورزی شهرتون بگیری که براش باید "حتما" مدرک داشته باشی..که دوره آموزشی رو خود جهاد میذاه..البته بازم بسته به پتانسیل شهر داره...مثلا تو ارومیه جهاد کشاورزی بیشتر رو کلاس های پرورش زنبور عسل و ماهی معطوف شده...
اون چند تا گلدونی که من میگم اولش یه گلدون بود!! ولی الان بچه هاش همه جای خونه هستن!!!
سود دهیش چند ماهه شروع میشه...باید مشتری خوبشم گیر بیاری...یعنی قبلش پرس و جو کنی
 تشکر شده توسط: meysam_e , مرتضی-تهران , hamid.h , 0625
05-02-2014, 09:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-02-2014 09:14 PM، توسط meysam_e.)
ارسال: #5
به این کار علاقه بیش از حد دارم میدونم واردش بشم موفق میشم فقط میدونی من دنبال کار پرسودم حتی اگه پرزحمت باشه اگه چند نفر تو این کار واردن تا حدی بهم اطمینان بدن همین فردا شروع می کنم

به این کار علاقه بیش از حد دارم میدونم واردش بشم موفق میشم فقط میدونی من دنبال کار پرسودم حتی اگه پرزحمت باشه اگه چند نفر تو این کار واردن تا حدی بهم اطمینان بدن همین فردا شروع می کنم
05-03-2014, 06:37 PM
ارسال: #6
علاقه که قدمه اوله! چون اگه علاقه نداشته باشی نه چیزی یاد میگیری نه از کارت لذت میبری!
فقط هم به پول فک کردن درست نیست...بهتره ابعاد کاری رو که میخوای بسنجی...ببینی "چی میخوای"؟ "چی داری" و "میخوای چیکار کنی"؟ و وقتی یه آینده روشن از کارت رو تونستی با "دلیل" ترسیم کنی و امیدوار بشی اون موقع میتونی بیشتر به فکر فروش بیشتر و سود بیشتر و گسترش کارت باشی...
اعتماد به نفس خوبه...اگه نباشه که انسان رو "متوقف" نگه میداره ولی زیادیش هم باعث ریسک کردن و شکست میشه
خیلی ها دنبال سود بیشتر و کار پر پول هستن...
 تشکر شده توسط: meysam_e , مرتضی-تهران , 0625
05-04-2014, 02:50 PM
ارسال: #7
ممنونم آشنا 73 همه حرفات درسته
من انرژی بیش از اندازه برای کار کردن دارم به خاطر کارم میتونم چند روز پشت سر هم بیخوابی بکشم ولی مهمه کارش چی باشه ؟؟
دنبال یه زندگی ایده آل هستم میدونم الان میگی همه همین رو میخوان ...من حاضرم براش تلاش کنم فقط قبل از شروع میخوام چند نفر که واردن تجربه دارن تجربه کاشت فروش صادرات گیاهان دارویی رو دارن حتی شده به اندازه نیم خط راهنمایی کنن که برم دنبالش یا نه؟
اینجا هم انگار بند پ جریان داره ما که هرچی سوال می کنیم هیچکی جواب نمیده بازم ممنون آشنای عزیز10_004
05-04-2014, 03:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-04-2014 03:09 PM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #8
(05-04-2014 02:50 PM)meysam_e نوشته شده توسط:  ممنونم آشنا 73 همه حرفات درسته
من انرژی بیش از اندازه برای کار کردن دارم به خاطر کارم میتونم چند روز پشت سر هم بیخوابی بکشم ولی مهمه کارش چی باشه ؟؟
دنبال یه زندگی ایده آل هستم میدونم الان میگی همه همین رو میخوان ...من حاضرم براش تلاش کنم فقط قبل از شروع میخوام چند نفر که واردن تجربه دارن تجربه کاشت فروش صادرات گیاهان دارویی رو دارن حتی شده به اندازه نیم خط راهنمایی کنن که برم دنبالش یا نه؟
اینجا هم انگار بند پ جریان داره ما که هرچی سوال می کنیم هیچکی جواب نمیده بازم ممنون آشنای عزیز10_004

سلام.....من یه یکی از دوستانم خیلی قبل ها تو این کار بود ولی مثل کارهای دیگه کشاورززی به خیلی چیزها ربط داره...
دوستی گفت ببین چی داری؟......حرف درستیه ...مثلا حداقل یه تیکه زمین میخواد دیگه با امکانات جانبیش مثلا گلخونه...برق مناسب...آب.....و.....
نیروی کار ارزون....
خیلی چیزها......نمیخوام نا امید کنم ها.....میخوام بگم بعنوان داداش کوچیک....بعد از اینکه این امکان(زمین مناسب با موقعیت این کار ) رو داشتی.......بشین چندین روز خوب تحقیق کن و ته توش رو دربیار.....مهمتر از اون بازار فروشش رو و بازاریابیش رو
در مورد دوست هم اینو بگم...این بنده خدا کشت پونه و گل محمدی رو انجام میداد.....میگفت درآمدش بد نیست......هکتاری کار میکرد.....با جهاد کشاورززی جور بود و کلی وام گرفته بود......تو آذربایجان بود بنظرم.....بعدش این کار رو کنار گزاشت و دنبال یه کار دیگه رفت تو زمینه کشاورزی تو اطراف های تهران

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: meysam_e , 0625
05-04-2014, 04:53 PM
ارسال: #9
ممنون

من نظرم بیشتر روی گیاهان صادراتی مثل شیرین بیان هست .
 تشکر شده توسط: 0625 , مرتضی-تهران
05-04-2014, 07:34 PM
ارسال: #10
والا ما اولا اینجا پست میذاشتیم حذف میکردن! الان این حرفامم پاک نمیکنن جای شکر داره!
راستی شیرین بیان فقط تو ایران نیست ها!!!
 تشکر شده توسط: 0625 , مرتضی-تهران , meysam_e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 379 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  نیاز به پرورش دهنده ی قارچ komeilkma 3 926 10-06-2016 01:35 AM
آخرین ارسال: komeilkma
  پرورش بلدرچین گوشتی وتخم گذار rasol113 15 2,374 05-19-2016 04:08 AM
آخرین ارسال: rasol113
  پرورش بلدرچین naderfmk 3 863 06-19-2015 05:34 PM
آخرین ارسال: sd161
  سوالی در مورد پرورش بلدرچین iranian 7 5,621 09-28-2014 11:06 PM
آخرین ارسال: لئوپارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS