ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بلدرچین تخم گذار
زمان کنونی: 05-09-2024, 07:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3733041951
آخرین ارسال: rasoul.es1989
پاسخ: 7
بازدید: 2341

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بلدرچین تخم گذار
04-23-2013, 08:28 PM
ارسال: #1
بلدرچین تخم گذار
دوستان سلام
من میخوام حدود 1000 قطعه بلدرچین واسه تخم گذاری و فروش اون بخرم. زیر و بم کار رو هم در آوردم فقط مشکلم تو بازار واسه فروش تخم هاس. خواستم نظر شما رو هم بپرسم که آیا شروع کنم کار رو؟ ایده ی خاصی برای بازاریابی به ذهنتون می رسه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , REZA HAJISALIMI
04-23-2013, 08:36 PM
ارسال: #2
RE: بلدرچین تخم گذار
تا اونجایی که میدونم تخم بلدرچین در بازار زیاد موفق نیست.
دو دلیل داره؟یکی این که نسبت به قیمت حجم کمی داره و مزه اش هم با تخم مرغ هیچ فرقی نمیکنهUndecidedتنها ویژگی مهمش اینه که ویتامین های موجو در تخم بلدرچین چند برابر تخم مرغ هست که زیاد مورد توجه خانوارهای ایرانی با این سطح اقتصادی نیست
اگر بتوانید تخم بلدرچین رو فرآوری کنید و محصول جدیدی رو به بازار بدین خیلی خوبه!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , REZA HAJISALIMI , 3733041951
04-23-2013, 09:13 PM
ارسال: #3
(04-23-2013 08:36 PM)eev نوشته شده توسط:  تا اونجایی که میدونم تخم بلدرچین در بازار زیاد موفق نیست.
دو دلیل داره؟یکی این که نسبت به قیمت حجم کمی داره و مزه اش هم با تخم مرغ هیچ فرقی نمیکنهUndecidedتنها ویژگی مهمش اینه که ویتامین های موجو در تخم بلدرچین چند برابر تخم مرغ هست که زیاد مورد توجه خانوارهای ایرانی با این سطح اقتصادی نیست
اگر بتوانید تخم بلدرچین رو فرآوری کنید و محصول جدیدی رو به بازار بدین خیلی خوبه!
متشکرم دوست گرامی، در مورد فرآوری تخم بلدرچین و ارائه ی 1 محصول جدید توضیح می دید لطفاً؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , REZA HAJISALIMI
06-05-2013, 03:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-05-2013 09:19 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
سلام.
منم با تحقیقاتی که در این زمینه داشتم فهمیدم که اکثر کسایی که این کارو شروع کردن همین مشکلو داشتن ولی خودشون گفته بودن که اوایل با گذاشتن امانتی برای فروش پیش مغازه ها و گفتن فایده ی این تخم به مشتریا اونقدر فروششون زیاد شده بود که دیگه خود مغازه دارها برای خرید پیش طرف میومدن که اونم حتی بعضی وقتا تموم کرده بوده.
به نظر من برای بازاریابیش روی یه کاغذ همه ی خواص تخم بلدرچینو بنویسید و با تخم مرغم مقایسه کنید و باتخمها یه مدت پیش مغازه دارها ب صورت امانتی بذارید اونا با دیدن خواص حتما مشتاق خرید بیشتر میشن...از همین حالا هم از دوستاتون بخواید که یه ریز به مغازه ها سر بزنن وسراغ تخم بلدرچینو بگیرن تا مغازه دارها به فکر خرید بیفتن و با این محصولم آشنا بشن(این یه روش بازاریابی خوبه)
 تشکر شده توسط: jahanagahi , REZA HAJISALIMI , 3733041951
06-06-2013, 02:39 AM
ارسال: #5
(04-23-2013 08:28 PM)3733041951 نوشته شده توسط:  دوستان سلام
من میخوام حدود 1000 قطعه بلدرچین واسه تخم گذاری و فروش اون بخرم. زیر و بم کار رو هم در آوردم فقط مشکلم تو بازار واسه فروش تخم هاس. خواستم نظر شما رو هم بپرسم که آیا شروع کنم کار رو؟ ایده ی خاصی برای بازاریابی به ذهنتون می رسه؟
سلام، من خودم مزرعه مرغ گوشتي دارم يه بار كه دفتر دامپزشك مزرعه رفتم يه اقايي اونجا بود كه دو سال كارش همين بوده خيلي هم هزينه كرده بود ،مشكلاتش هم از مرغ كمتره ولي ميگفت به خاطر نداشتن بازار فروش مجبور شد مزرعه رو تعطيل كنه،واسه بالا بردن فروش تو جامعه خيلي بايد تبليغ كرد و اين هزينه زيادي داره ، البته يكي رو ميشناسم تعداد كم كار ميكنه ولي خوب خودش راضيه ، فكر كنم اسم شركتش مهرخواه بلدرچين ، يه جستجو تو گوگول كن سايتش رو پيدا ميكني شايد اطلاعات بدرد بخوري تو سايتش پيدا كني.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: REZA HAJISALIMI , 3733041951
06-07-2013, 01:12 AM
ارسال: #6
از مطالب مفید همگی شما دوستان سپاسگزارم. با توکل به خدا من مزرعه پرورش بلدرچین تخم گذار رو حدود 2 هفته س شروع کردم دوستان. خداروشکر تا الان خوبه. اما در خصوص اسم مزرعه که در بازاریابی نیز مهم است هنوز تصمیم نگرفتم. از استاد گرامی و همگی اعضای محترم تقاضا دارم کمکم کنند که در انتخاب اسم مزرعه چه فاکتورهایی رو باید در نظر داشت؟ اگر اسمی هم به ذهنتان می رسد ممنون میشوم بفرمایید. تشکر
06-07-2013, 01:56 AM
ارسال: #7
(06-07-2013 01:12 AM)3733041951 نوشته شده توسط:  از مطالب مفید همگی شما دوستان سپاسگزارم. با توکل به خدا من مزرعه پرورش بلدرچین تخم گذار رو حدود 2 هفته س شروع کردم دوستان. خداروشکر تا الان خوبه. اما در خصوص اسم مزرعه که در بازاریابی نیز مهم است هنوز تصمیم نگرفتم. از استاد گرامی و همگی اعضای محترم تقاضا دارم کمکم کنند که در انتخاب اسم مزرعه چه فاکتورهایی رو باید در نظر داشت؟ اگر اسمی هم به ذهنتان می رسد ممنون میشوم بفرمایید. تشکر

اسم بايد شكيل باشه و راحت بيان بشه ، خوبم تو ذهن بمونه، تخم بلدرچين سر شار از امگا ٣. شايد همين اسم امگا ٣ خوب باشه ، به خواصش هم مربوطه

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: 3733041951
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به سرماسه گذار برای کار روی بیتکوین komeilmajidi 0 645 08-18-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت niazpayam 14 5,140 06-17-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: BEHSPORT
  پرورش بلدرچین گوشتی وتخم گذار rasol113 15 2,410 05-19-2016 04:08 AM
آخرین ارسال: rasol113
  پرورش بلدرچین naderfmk 3 877 06-19-2015 05:34 PM
آخرین ارسال: sd161
  سوالی در مورد پرورش بلدرچین iranian 7 5,645 09-28-2014 11:06 PM
آخرین ارسال: لئوپارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS