ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش زالو
زمان کنونی: 05-09-2024, 04:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: afshin955
آخرین ارسال: hojjat.a
پاسخ: 45
بازدید: 24077

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امیتازات : 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش زالو
01-05-2014, 08:32 PM
ارسال: #41
RE: پرورش زالو
(10-09-2013 01:39 AM)amirctrl نوشته شده توسط:  
(10-06-2013 03:59 PM)Saeed.MD نوشته شده توسط:  
(10-06-2013 02:36 PM)ttr1986 نوشته شده توسط:  Ø³Ù„ام دوستان
راستش من اطلاعاتی در مورد پرورش زالو دارم اما مکان و سرمایه برای تولید رو ندارم
در مورد پرورش زالو همین که دوره بازدهی سرمایه گذاری در این زمینه حدود 3 سال است
واینکه کسانی که در این زمینه کار میکنند اطلاعات در خصوص پرورش این آبزی نمیدهند و امن هم فقط به صورت تئوریک تونستم که به سختی اطلاعاتی در مورد پرورش بدست بیارم. ضمنا کسی رو میشناسم که در این زمینه کار کرده و برای دادن یک آموزش سه چهار ساعته کامل حدود دومیلیون میگیره
اگر کسی هست که علاقه داشته باشه در این کار سرمایه گذاری کنه و با هم شراکت کنیم خیلی خوشحال میشم
اینم شماره منه
09124645315 سید علیرضا طباطبائی از کرج

سلام بنده پرورش دهنده ی زالو هستم و دارای مدرک رسمی پرورش
اگر از دوستان کسی سوالی داره در خدمت هستم
البته 3 سال برای کسی هستش که اطلاعات در حد مبتدی داشته باشه بنده این زمان زمان رو از 3 سال به 3 4 ماه کاهش دادم

آقا میشه یخورده بیشتر توضیح بدید؟
شما کدوم شهر فعالیت میکنید؟ امکان اینکه من هم بتونم این کارو شروع کنم وجود داره؟
چه مقدار سرمایه اولیه لازم داره؟
خدا خیرت بده من فوتُ فنِ این کارو فعلا نمیخوام،شما یه توضیح مختصر بده ببینم میتونم برم سراغش یا نه؟!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-05-2014, 08:55 PM
ارسال: #42
سلام خدمت دوستان عزیز با عرض معذرت بابت اینکه دیر پاسخ دادم راستش اصلا ندیده بودم که یکی از دوستان ازم سوال کرده !
پرورش زالو به دو صورت انجام میشه یکی اینکه لارو زالو رو بخرید و پرورش بدید و بعد اون ها رو بفروشید یکی دیگه اینکه زالو های بالغ بخرید و شروع به نگه داری اونها کنید تا کوکون گذاری کنند و زالو های جدید متولد بشن و از این طریق کسب درآمد کنید به طور مثال اگر با 30.000 عدد زالو شروع کنید عر عدد زالو در طی یک سال 50 برابر میشود و شما 1.800.000 عدد زالو دارید در بدترین شرایط 1.000.000 زالو دارید

در ضمن پول به شرکت هایی که آموزش پرورش زالو میدهند ندهید

پیش به سوی هدف ها . . .
 تشکر شده توسط: koruosh , شوییچی , mirza01
04-01-2014, 11:11 AM
ارسال: #43
سلام دوستان
اگه درمورد فروش و پرورش زالو دنبال اطلاعات بیشتر و مفیدتری هستین لطفا یه سری به این تاپیک بزنین : ماهم شروع کردیم/پرورش زالو
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11005
تمام صحبت هایی که رد و بدل شد رو بخونین، اگه بازم سوال داشتین من در خدمتتون هستم. لطفا همونجا پیام بذارید تا بقیه هم اطلاعاتشون زیاد بشه.
[تصویر: zaloo2_964.jpg]

چیزی بعنوان غیر ممکن وجود نداره
اگه بخوای میتونی دنیا رو بهم بریزی.
تماس با من :09356659443 کیمیاگر
zalu.ir
01-28-2017, 09:16 PM
ارسال: #44
سلام
به همه علاقه مندانی که با کار پرورش زالو علاقه دارند
امروزه کار پرورش زالو جزء یکی از مشاغل پر سود به حساب میاد
دقیقا درسته که که کشورهای مثل روسیه و تایلند از صاردات این جانور کوچک درآمدی بیشتر از نفت را دارند.
اگر شما هم جزء کسانی هستید که به پرورش زالو علاقه مندید لازم است که حتما قبل از شروع کار اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید.
پرورش زالو و تکثیر زالو در دو حالت قابل اجراست (ضرر پرورش زالو)

۱ پرورش زالو به صورت نیمه صنعتی

۲ پرورش زالو به صورت صنعتی

و در دو سبک پرورش(یعنی نگه داری زالو و انتقال زالو از یک سن به سن دیگر و فروش آن با توجه به نیاز بازار)

و تکثیر زالو که در این سبک زالو بعد از گذر از ۱۵ ماه دو بار زایش دارد که حداقل پنجاه تا صد برابر میشود.

در حالت کوچکتر که همان پرورش خانگی زالو است می توان با سرمایه کم، درآمد بسیار مناسبی را در مدت شش ماه بدست آورد. به فرض مثال با یک سرمایه کم و یک فضای کوچک به راحتی می‌توان با قراردادن وسایلی همچون یخچال و ظروف پلاستیکی و … و مقداری لارو در ماههای خرداد و تیر (پایین‌ترین قیمت خود را به علت وفور صید در طبیعت دارا می‌باشند) و فروش آن در ماههای آبان، آذر و دی با قیمت نرمال به سود مناسبی دست پیدا کرد که نسبت به سرمایه‌گذاری و وقت قرار داده شده توجیه بسیار مناسبی را دارا می‌باشد.

برای تهیه ی لارو زالو حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید . لاروها در حکم سرمایه ی شما هستند پس باید در تهیه ی آن ها دقت کنید . مانند هرچیز دیگری ، زالوها نیز گونه های مختلفی دارند اعم از سمی ، غیربهداشتی ، پزشکی و طبی و… ؛ شما برای کار خود به گونه ی پزشکی و طبی نیاز دارید.

در روش خانگی به راحتی می‌توان در گل همراه زالو، زالو را در یخچال در دمای ۷ درجه سانتیگراد بیش از یک ماه نگهداری نمود بدون اینکه هیچ‌گونه آسیبی به زالو و قدرت مکندگی آنها وارد گردد. البته شایان ذکر است پس از گذشت مدت زمان یک ماه حتماً گل تعویض گردد زیرا زالو به خاطر پوست‌اندازی که دارند به نوعی از خود لعاب پس می‌زنند که باعث از بین رفتن شرایط مناسب نگهداری زالو در آن بستر می‌گردد. همچنین رطوبت گل در گونی نخی که در آن گزارده می‌شود باید به نحوی باشد که آب از گونی چکه ننماید و همچنین گونی خشک نباشد.

در ادامه مطالب بسیار مفید و کمیابی درباره ضررها و معایب پرورش زالو را برای شما آورده ایم

پیشنهاد می کنم حتما این مطالب رو مطالعه کنید:

اینم لینک مطالب درباره ضررهای پرورش زالو:

http://daryafile.ir/%d8%b6%d8%b1%d8%b1-%...%84%d9%88/

موفق باشید

مهندس ایزدی

شماره تماس:09369714614

newbp.ir

معرفی 100 شغل پرسود با سرمایه کم در وبسایت
نگارش طرح توجیهی جهت اخذ وام
03-21-2017, 07:57 PM
ارسال: #45
(04-01-2014 11:11 AM)ainstein نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اگه درمورد فروش و پرورش زالو دنبال اطلاعات بیشتر و مفیدتری هستین لطفا یه سری به این تاپیک بزنین : ماهم شروع کردیم/پرورش زالو
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11005
تمام صحبت هایی که رد و بدل شد رو بخونین، اگه بازم سوال داشتین من در خدمتتون هستم. لطفا همونجا پیام بذارید تا بقیه هم اطلاعاتشون زیاد بشه.
[تصویر: zaloo2_964.jpg]

درود برشما
راجع به دستگاه تمام اتوماتیک پرورش زالو که به تازگی تولید شده اطلاعاتی دارید؟
قیمتش؟
و اینکه مقرون به صرفه هست یا نه؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرورش گوسفند سود داره؟ programmer1 2 1,048 11-18-2016 06:14 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  پرورش گیاهان دارویی hamid3333 6 1,681 03-01-2016 06:18 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  پرورش پرنده-----پرنده فروشی مرتضی-تهران 11 3,227 01-18-2014 01:47 AM
آخرین ارسال: hesaab
  پرورش قورباغه zohor 9 10,602 10-12-2013 11:10 AM
آخرین ارسال: ghaasedak
  کسی تو کار پرورش ماهی زینتی هست? yunespc 2 2,792 09-02-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: fish_taghavi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS