ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

15 سال تجربه من برای درآمد شما!
زمان کنونی: 05-02-2024, 02:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 99
بازدید: 54046

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 سال تجربه من برای درآمد شما!
10-31-2015, 08:42 PM
ارسال: #31
RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما!
(10-31-2015 09:03 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  آقای کاظمی من خودم گرفتاریهام زیاده آیا می تونم این بسته رو بخرم و بدم یکی از کارمندان مورد وثوقم تا دنبال کنه؟ اشکالی نداره؟! اینطوری جای پیشرفت داره کار؟! چون خودم هم خیلی علاقه داره راه بندازم اینستاگرامو!
چون اگه خودم بخوام این بسته رو کار کنم باید حداقل یک هفته هیچ کاری نکنم تا ذهنم خالی بشه و بتونم تمرکز کنم!!!

سلام امیدجان
بله فقط باید فرد مطمینی باشه که بالاخره کار را دلسوزانه پیگیری کنه و به نتیجه رسید قابل اعتماد باشه چون بالاخره تجارت هست و ادم نادرست هم زیاد
درستش هم این است شما آن را سیستم کنی که در سیستم توضیح میدهم که چطور کار که به نتیجه رسید کار را به کسی دیگر واگذار کنید فقط نظارت کنید و فقط به حساب و درآمدها برسید!
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , MARYAR , iranboy
10-31-2015, 08:45 PM
ارسال: #32
(10-31-2015 03:21 PM)sali0098 نوشته شده توسط:  سلام به غیر از هزینه این مجموعه ما در این کار هزینه دیگه ای مثلا در تبلیغات و خرید اجناس یا همچین چیزایی باید انجام بدیم چون من فقط می تونم پول این مجموعه رو بزور جور کنم دیگه پول بیشتر ندارم

سلام
ما چند نوع کسب در اینستاگرام داریم که برخی فقط تبلیغاتی و بدون هزینه خرید کالا است و به نوعی خدمات است که شما از فروش تبلیغات و حتی پیج ها پول در میآورید که بسیاری به آن مشغول هستند و یک نوع دیگر هم که خرید کالا دارد که آن هم دو نوع است که شما یا باید بشوید وجه وبی یک کسب و امانی از او کالا را بگیرید و یا خرید کنید.
این موارد همه بصورت دقیق در دوره توضیح داده میشه.

تشکر شده توسط: blacknight19 , MARYAR
11-01-2015, 03:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-01-2015 07:46 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #33
اطلاعیه مهم:

با درخواست زیاد شما و خداراشکر استقبال بسیار خوب شما در این مدت محدود, سطح چهارهم اضافه شد فقط عزیزان من زیاد وقت مشاوره مستقیم متاسفانه ندارم و این محدودیت تعداد هم برای همین هست (برای سطح سوم بعلتی که عرض شد 5 عزیز ثبت نام کردند.) و این سطح چهار هم فقط تا جمعه شب (15 آباد) وبرای بچه های سایت تا چهارنفر برقرار هست و البته بازهم با پشتیبانی و شرایط بسته کامل هست! به ترتیب در پست اول تاپیک, تا چهار نفر, تعداد اضافه و هر زمان به حد نصاب رسید اون گروه هم بسته میشه.
دوستانی هم که میخواهند دوره را برای ماه های بعد استفاده کنند میتونند و مشکلی نیست فقط خرید را کامل انجام دهند و طبق روال دوره آن ها از ماه های آتی آغاز میشه چون مشخص نیست در ماه های آتی دوره چطور و با چه هزینه ای برگزار بشه و بعلت زمانبر بودن اصلا برگزار بشه یا نه.

مبلغ دوره بعد از این تاریخ, به بعد 1,400,000 تومان است.

تشکر شده توسط: blacknight19 , mehrdad062 , jahanagahi
11-02-2015, 02:48 PM
ارسال: #34
سلام به دوستان قدیمی بخصوص اقای کاضمی
خیلی دوست داشتم میتونستم این بسته رو بخرم ولی متاسفانه از همون چند سال پیش تا حالا هر کاریکردم به درامدی خاصی نرسیدم...
امیدوارم دوستان دیگه توی کارشون موفق باشن

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
11-02-2015, 05:04 PM
ارسال: #35
(11-02-2015 02:48 PM)Divar نوشته شده توسط:  سلام به دوستان قدیمی بخصوص اقای کاضمی
خیلی دوست داشتم میتونستم این بسته رو بخرم ولی متاسفانه از همون چند سال پیش تا حالا هر کاریکردم به درامدی خاصی نرسیدم...
امیدوارم دوستان دیگه توی کارشون موفق باشن

سلام مصلح جان
روش های کسب درآمد در نت بشدت در حال تغییر هست امروز یک مشتری قبلی که دوسال پیش سایتش را برایش طراحی کرده بودیم زنگ زد و گفت آقای کاظمی صفحه اینستاگرام میخوام و نظرم را برای این کار پرسید و اتفاقا تشویقش هم کردم
کار را اگر لم و فوت و فنش را یادبگیریم و بروز باشیم و تلاش خوبی کنیم درآمد داشتن سخت نیست فقط باید دید مشتری الان نگاهش به کدوم سمت هست
انشااله موفق باشید

تشکر شده توسط: Divar , blacknight19
11-02-2015, 05:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2015 05:21 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #36
اعضای عزیز برای آشنایی بیشتر با کسب و کارها در اینستاگرام حتما صفحه کسب و کارهای موفق در اینستاگرام را که در ماهنامه خلاقیت چاپ میشه و هر بار به یک کسب و کار میپردازه بخونید.
در این شماره با عزیز مصاحبه کرده اند که در پیجش فقط کارت پستال های دست ساز را میفروشد که خودش هم این کارت پستال ها را می سازه.

تشکر شده توسط: jahanagahi , bazarganbnd , blacknight19
11-05-2015, 04:03 PM
ارسال: #37
سلام به همه عزیزان
دوره اول 12 نفر شرکت کنندهای دوره تکمیل شده است
دوره دوم با همان مبلغ بدون تخفیف ثبت نام میشه
بسته ها هم برای چاپخانه ارسال شده و قول داده اند که تا اواسط هفته آینده کارها اماده ارسال بشود
امیدوارم دوره بسیار خوبی را در کنارهم داشته باشیم
هر دوره 12 نفره بسته میشود و جهت افزایش بهروری همه افراد شروع به رقابت با یکدیگر هم میکنند تا نتیجه به حداکثر خودش برسه
تا سه ماه آینده هم این 12 نفر گوش بفرمان تیم ما باید باشند
میخواهم 12 ماشین پولسازی تحویل بدهم
پس کمربندها را محکم ببندید که خیلی باهم کار داریم
موفق باشید

تشکر شده توسط: jahanagahi , mehrdad062 , blacknight19
11-05-2015, 04:23 PM
ارسال: #38
جناب آقای مهندس کاظمی عزیزم من بارها شاهد موفقیتهای شما در زمینه کسب و کار بوده ام و چند بار هم دفتر خدمت رسیدم . خوشحالم که به راحتی تجربیات و معلومات خود را در اختیار عزیزان قرار می دهید. امید توفیق هر چه بیشترت را دارم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , blacknight19
11-05-2015, 04:47 PM
ارسال: #39
سلام
جناب کاظمی این بسته رو در حال حاضر چطور میشه تهیه کرد؟ ما که هر وقت میایم به ته دیگش هم نمی رسیم. بسته چهارم هم که تکمیل شد

بفرست بر محمد و آل محمد صلوات
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , blacknight19
11-05-2015, 06:35 PM
ارسال: #40
(11-05-2015 04:23 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  جناب آقای مهندس کاظمی عزیزم من بارها شاهد موفقیتهای شما در زمینه کسب و کار بوده ام و چند بار هم دفتر خدمت رسیدم . خوشحالم که به راحتی تجربیات و معلومات خود را در اختیار عزیزان قرار می دهید. امید توفیق هر چه بیشترت را دارم.

ممنون جناب قربانیان
استاد عزیز در مقابل شما درس پس میدهیم و امیدوارم که با حمایت های بزرگانی مانند شما, موفق شویم.10_004

تشکر شده توسط: blacknight19 , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چهارمین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 21 7,030 03-13-2017 01:12 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  سومین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 20 6,352 03-17-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  حراج آخر سال, بدلیجات فوری پیچ 16 3,671 03-11-2015 04:17 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,822 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما کامیار کاظمی 10 19,992 12-04-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,938 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS