ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 11
بازدید: 19899

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-22-2014, 01:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2014 04:32 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز

خوشبختانه در ماه های گذشته تیم راستین توانست, وارد حوزه های خوبی از کسب و کارآنلاین و افزایش فروش و گسترش کسب و کارهای آنلاین شود.

همان طور که میدانید و همیشه تاکید داشته ایم, نرم افزارهای اندروید نیز بخشی از بازار عالی کسب درآمد در ایران است که ما در گروه خود سعی کردیم وارد آن شویم, اما چون همیشه سعی ما این بوده که نام راستین بخوبی در یادها بماند, پس کم و گزیده کار میکنیم.

اولین نرم افزار اندرویدی تولید راستین, نرم افزار رسمی سایت اقتصاد آنلاین است که در مارکت های آنلاین از آن رونمایی شد و بخصوص در مارکت کافه بازار که با استقبال بسیار خوب هم وطنان, در طول یک ماه و نیم بیش از 10000 (ده هزار) بار دانلود شده است که آمار روزانه ما بر استفاده حدود 1000 نفری کاربران از این اپ است, که خود یک موفقیت خوشحال کننده برای تیم ما بوده است.

اپ های جدید ما هم در راه است که بزودی بر روی مارکت ها در دسترس عموم قرار میگیرد.

نمونه ای از کارهای در دست انجام به سفارش مشتری:

- اپ مدیاب, مختص کیف و کفش جهت فروشگاه کیف و کفش
- اپ آگهی خودرو و لوازم یدکی
- اپ رستورانی, جهت سفارش و خرید برخط غذا

چند ایده:
- اپ های خبری سایت و اخبار آن جهت سایت ها و خبرگزاری ها
- اپ های کاتالوگ با امکان خرید محصولات
- اپ های افزایش بازدید سایت جهت مطالعه راحت تر مطالب سایت برای کاربران با امکان افزایش بازدید
- اپ های فروشگاهی جهت خرید و فروش آنلاین

راستین جهت پیاده سازی نرم افزارهای موبایلی شما جهت گسترش کار و کسب خود و حتی پیاده سازی ایده هایتان اعلام آمادگی می کند.

عزیزان جهت مشاوره رایگان با دفتر شرکت تماس بگیرند:2188453811

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: moele , MARYAR , karafarin , alicpu , MohamadMJ , mohammadshamosi , mohammad.b , alireza091111 , saeede93 , مهدی 1 , mardin-b , alireza69 , hamid.h
11-23-2014, 01:43 AM
ارسال: #2
RE: نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما
+ ادعا کردن جلو گروه شما مسلما کار نابخشودنیه ولی من این جرات رو به خودم میدم و اعلام آمادگی میکنم جهت پیاده سازی نرم افزارهای اندرویدی دوستان و همکاری و مشارکت در اجرای ایده های دوستان .
^____^
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammad.b , ainstein , alireza69
11-28-2014, 11:07 AM
ارسال: #3
سلام آقاي كاظمي عزيز ميتونم بپرسم تيم شما چند نفرهستن واين نرم افزار اقصاد آنلاين چند ماه طول كشيده كه به اتمام رسيده
 تشکر شده توسط: moele , ainstein , mohammad.b
11-29-2014, 12:58 PM
ارسال: #4
(11-28-2014 11:07 AM)alireza69 نوشته شده توسط:  سلام آقاي كاظمي عزيز ميتونم بپرسم تيم شما چند نفرهستن واين نرم افزار اقصاد آنلاين چند ماه طول كشيده كه به اتمام رسيده

سلام علیرضا جان
تیم اندروید ما یک تیم دو نفره هستند و این کار حدود یک ماه طول کشید که به اتمام برسد اما برای کارهایی با همین تیپ, از این به بعد, کمتر از 10 روز زمان لازم است.

تشکر شده توسط: alireza69 , moele
11-29-2014, 01:00 PM
ارسال: #5
(11-23-2014 01:43 AM)nava752 نوشته شده توسط:  + ادعا کردن جلو گروه شما مسلما کار نابخشودنیه ولی من این جرات رو به خودم میدم و اعلام آمادگی میکنم جهت پیاده سازی نرم افزارهای اندرویدی دوستان و همکاری و مشارکت در اجرای ایده های دوستان .
^____^

سلام نواجان
در صورت علاقه میتوانید در گروه ما باهم همکار باشیم, میتوانید مشخصات, شهر و نمونه کار خود را برایم پ.خ نمائید.

تشکر شده توسط: alireza69
12-01-2014, 01:29 PM
ارسال: #6
ببخشید من شنیدم کافه باز ایده دزدی میکنه زیاد قابل اعتماد نیست.ایا درسته؟
12-01-2014, 09:49 PM
ارسال: #7
(12-01-2014 01:29 PM)M0TRIX نوشته شده توسط:  ببخشید من شنیدم کافه باز ایده دزدی میکنه زیاد قابل اعتماد نیست.ایا درسته؟

سلام دوست عزیز
متوجه نشدم, "کافه باز؟"
ایده دزدی به چه صورت؟ خود بازار چند برنامه دارد اما فکر نمیکنم این کار را انجام دهد!

12-01-2014, 10:02 PM
ارسال: #8
سوالی دارم شاید مایل به جواب دادن نباشید و خصوصی باشه برای همین پاسخ ندهید اصلا ناراحت نمی شوم:

این اپ اقتصاد آنلاین حدودا چقدر برای این سایت تمام شده یا بهتره بگم چقدر یک همچین پروژه هایی قرار داد بسته میشه

من عدد دقیقش به کارم نمیاد و کاملا چیز شخصیه با حدود 5میلیون هم جواب بدهید خوبه
مثلا زیر 5بین 5تا10و...........
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
12-04-2014, 11:01 AM
ارسال: #9
مگه مارکت اندروید فقط کافه بازرار یا همون بازاره؟من الان4سال گوشی اندروید دارم...پلازا کندو ام داشتم خوبن تیم پلازا یاهمون نوثیو ادم های خوبین شهر کرج دفترشون مارکتشونم خوبه ولی بازار خوب چون قدیمه وجا افتاده تره ولی این مزیت محصوب نمیشه....چون مثلا شما تا یه چیزی بفرستی توی بازار ده دقیقه بعد یه برنامه دیگه میاد برنامه ای شما میاد پایین ..ولی مثلا مارکت پلازار شاید 1روز یه نصف روز برگ اول سایت بمونه..تا انجایی که من میدونم مارکت های اندروید به یه اندازه پول میگیرن واسه برنامه مثلا یه برنامه شما1000قیمت میزارین واسه فروش...10درصدش از هر فروش بایذ بذی به مسولان بازار...بعدان ها واست الباقی پول میذن بهت مارکت اپل ام بهترین مارکت اش ایرانی سیپچه هست به نظرم ولی اگه بخوایی اطلاعات راجب گوشی این چیزا ببری بالا توی نت فروم های خوبی هستن...که اطلاعات خوبی به شما میده

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alicpu
12-04-2014, 11:54 AM
ارسال: #10
(12-04-2014 11:01 AM)bibak@zah نوشته شده توسط:  مگه مارکت اندروید فقط کافه بازرار یا همون بازاره؟من الان4سال گوشی اندروید دارم...پلازا کندو ام داشتم خوبن تیم پلازا یاهمون نوثیو ادم های خوبین شهر کرج دفترشون مارکتشونم خوبه ولی بازار خوب چون قدیمه وجا افتاده تره ولی این مزیت محصوب نمیشه....چون مثلا شما تا یه چیزی بفرستی توی بازار ده دقیقه بعد یه برنامه دیگه میاد برنامه ای شما میاد پایین ..ولی مثلا مارکت پلازار شاید 1روز یه نصف روز برگ اول سایت بمونه..تا انجایی که من میدونم مارکت های اندروید به یه اندازه پول میگیرن واسه برنامه مثلا یه برنامه شما1000قیمت میزارین واسه فروش...10درصدش از هر فروش بایذ بذی به مسولان بازار...بعدان ها واست الباقی پول میذن بهت مارکت اپل ام بهترین مارکت اش ایرانی سیپچه هست به نظرم ولی اگه بخوایی اطلاعات راجب گوشی این چیزا ببری بالا توی نت فروم های خوبی هستن...که اطلاعات خوبی به شما میده

10 درصد نه 30درصد + 8 درصد مالیات
در ضمن برنامت اگه تو بازار 1 میلیون فروش داشته باشه تو پلازا 10 هزار تومنه تو کندو 50 هزار مایکت و ایران اپس هم 30 هزار(تجربه شخصی)
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , wolf32
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  15 سال تجربه من برای درآمد شما! کامیار کاظمی 98 53,691 07-03-2017 05:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  دانلود اولين نسخه نرم افزار دنياي همراه (قابل اجرا در سيستم هاي كامپيوتري) اقاي ايـــده 9 4,136 06-01-2012 05:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,917 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS