سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
15 سال تجربه من برای درآمد شما! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! (/showthread.php?tid=14361)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

15 سال تجربه من برای درآمد شما! - کامیار کاظمی - 10-26-2015 12:57 PM

سلام به کاربران عزیز سایت

چند روز قبل یک همایش دو روزه, به دعوت منطقه آزاد ارس در تبریز و ارس داشتم که موضوع همایش "کسب و کارهای آنلاین" و راه اندازی اون بود.
خدا را شکر همایش خیلی خوبی بود و تقریبا تا عصر درگیر مشاوره دادن و صحبت با افراد بودیم و استقبال و علاقه افراد, بسیار عالی بود و بازهم خدا را شکر, قرار شد این دسته همایش و آموزش ها را ادامه بدهیم
با جلسات زیادی که با مسئولان منطقه جلفا و ارس و تبریز داشتیم بسیار علاقمند بودند که منطقه را به سمت الکترونیکی شدن و راه اندازی کار و کسب های آنلاین پیش ببرند و بسیار هم تلاش میکردند تا افراد مختلف را در این حوزه برای منطقه جذب کنند که سطح کارآفرینی را بالا ببرند و در خوداشتغالی, خودکفا عمل کنند.
بسیار برام جالب بود که یک منطقه مرزی این همه امکانات قرار داده تا بسمت دنیای IT و کسب و کارهای آنلاین پیش برود و شاید باور نمیشد که در ایران این دوراندیشی را میبینم.

همایش دو روز بود و و حدود 10 ساعت, که تیم ما تلاش کرد با علاقه ای که در شرکت کنندگان میدید بهشون کمک کنه تا از تجربیات تیم برای راه اندازی کسب و کار خودشون استفاده کنند اما خب محدودیت زمان اجازه نمیداد به تمام جزییات بپردازیم

چیزی دیگر هم که بشدت ذهنم را مشغول کرد این بود که این افراد با کمک مسئولین و ما, آموزش هایی دیدند و آگاه تر شدند اما بچه هایی که در استان های مختلف هستند یا دسترسی به این کلاس ها ندارند چه باید بکنند؟

ما از زمانی که برگشته ایم در حال تهیه یک بسته آموزشی کامل برای کسانی هستیم که علاقه دارند یک کسب و کار آنلاین را راه بیاندازند

اما بسته های ما با نام دوره "15 سال تجربه" چند ویژگی داره که شاید تو بسته های دیگه نبینید.

- اصل و هدف اولیه بسته برخلاف دوره های دیگه اینه که حتما به درآمد برسیدو برای همین برای نخستین بار در ایران, برای این به درآمد رسیدن پشتیبانی هم میشید.
- دوره ساده و قدم به قدم هست اینقدر ساده که همه افراد با هر سطح اطلاعاتی از اینترنت بتونند وارد دوره بشوند و درآمد کسب کنند.
- بصورت مستقیم توسط مولفین دوره پشتیبانی میشه ( من و افراد متخصصی که بسته را آموزش دادند دوره را پشتیبانی میکنیم)
- تمام فنون و حتی ریزترین تجربیات هم گفته میشه تا شما به درآمد برسید و اصل ماجرا هم به درامد رسیدن شماست
- چیزهایی گفته میشه که خود تیم از اون روش درحال کسب درامد هستند پس مطالب آکادمی و غیرمفید نداریم!
- چون وقت من محدوده برای همین متاسفانه نمیتونم از همه پشتیبانی مستقیم داشته باشم برای همین بسته ها به تعداد محدود فروخته میشه
- با کمترین سرمایه اون شغل را راه بندازید و کاملا خانگی باشه
- و مهم تر از همه, چون این روش ها از تجربه 15 ساله من و تیمم میاد و خودمون داریم ازشون درآمد کسب میکنیم و شرکت با همین سیستم های پولساز چرخش میچرخه, خریدارها و مصرف کنندگان دوره, تعهد کتبی باید بدهند که این اسرار و هر چی در دوره گفته میشه را هیچ جا و به هیچ صورتی, فاش نکنید و شرعا و عرفا حرام هست

با توجه به اینکه علاقه خریداران به سمت شبکه های اجتماعی هست اولین بسته, آموزش کسب درآمد از اینستاگرام هست.

اسم دوره, " چطور از اینستاگرام پول پارو کنیم؟" هست

[تصویر: logo-Kamiar2.png]

- یکی از کارهایی که تیم ما تو شرکت انجام داده راه اندازی ده ها پیج تو اینستاگرام و فروش محصولات و خدمات هست برای نمونه پیج بسیار موفق, "ماگستان"
این روش را حدود 2 ماه در حال استفاده هستیم و تقریبا بدون سرمایه خاصی مقدار فروش هر پیج به ماهی 20 میلیون تومان حداقل رسیده که حدودا در کمترین حالت 5 میلیون سود این کار برای هر پیج است.
در این پیج حداقل سه نفر در عرض دو ماه فعال شدند و مستقیم کار میکنند و حدودا 5 نفر هم غیر مستقیم درآمد کسب میکنند
کسایی که دفتر ماگستان اومدن هم از حجم فروش آنلاین و عمده و جزیی خبر دارند! و میتونید تشریف بیارید تا باور کنید این حجم کار نه برای یک مغازه در چهار راه اصلی شهر بلکه برای کسب و کار خانگی است.

مراجعه به سایت مسترکامیار

ماگستان یکی از سیستم های پولساز ما هست واگر کمی زرنگ باشد میتونید چند سیستم اینطوری ایجاد کنید و از هر کدوم درآمد داشته باشید.

[تصویر: poster_insta.jpg]

چه چیزهایی در دوره به شما یاد میدیم؟

- چه محصولی برای فروش مناسب هست.
- چطور یک پیج را بسازید
- چکار کنیم هک نشویم!
- چطور بر روی برندینگ کار کنید
- چه محصول و خدماتی را برای فروش انتخاب کنید
- محصول را از چه سورسی و چطور با قیمت مناسب بخرید
- چطور قیمت گذاری کنید
- چطور یک سیستم فروش خانگی راه بیاندازید
- چطور دیگران را مشغول بکار کنید
- با چه نرم افزارهایی فروش تان را بالا ببرید
- روش ها و شگردهای فروش در اینستاگرام را با تمام جزییات یادمیگیرید
- روش های بالابردن دنبال کننده و ایجاد علاقه و معرفی در بین مشتری ها بدون هیچ هزینه اضافی
- چطور خدمات بدید
- چطور این مشتری ها را نگه داشته و آن ها را به سایر شبکه ها و حتی سایت و وبلاگ خود هدایت کنیم
- چطور پشتیبانی کنید و بطور کلی همه چیزهایی که باید بدونید تا اولین درآمد را بدست بیارید

چرا میخواهیم که این روش را به شما یاد بدیم؟

- کارآفرینی و ایجاد شغل و مهم تر از آن آموزش, از علاقه ها و عشق های زندگی من هست
- دوست دارم تجربیات برای افرادی که لازم دارند و برایش ارزش قایل هستند بدرد بخوره
- چیزی از من کم نمیشه و ضمن اینکه حتما باعث رونق کسب وکار ما هم میشه
- این دوره های آموزشی برند پولساز جدید ما خواهد شد به نام "MrKamiar"

بصورت پایلوت چند نفری بصورت خصوصی دوره را خریدند و خدا را شکر جواب داده برای همین ایمان دارم که همه با رعایت هرچیزی که من و تیمم میگیم به اولین درآمدشون در کمتر از یکماه برسند و کم کم اون درآمد را گسترش بدند

در ضمن این دوره به تعداد محدود و تاجایی که برای من مقدور باشه فروش میره چون باید تک نک افراد تا سه ماه رایگان پشتیبانی مستقیم بشوند.

این دوره شامل: آموزش تصویری, صوتی و کتابچه هست و پشتبانی هم تلفنیه, ایمیلی و بصورت مستقیم انجام میشه

مبلغ دوره : 1,400,000 تومان هست (یک میلیون و چهارصد هزار تومان)

نکته مهم: این دوره برای افرادی است که انگیزه کافی دارند و تلاش میکنند و ما تجربیات خود را که نتیجه گرفته ایم صادقانه آموزش میدهیم معجزه ای در کار نیست!!

دور اول ثبت نام:
نفر اول:750000 تومان (هفتصد و پنجاه هزار تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی مستقیم توسط شخص بنده) (1 نفر خریداری شد.)
دو نفر دوم:900000 تومان (نهصد هزار تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی مستقیم توسط شخص بنده) (2 نفر خریداری شد.)
سه نفر سوم:1000000 تومان (یک میلیون تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی مستقیم توسط شخص بنده) (3+2 نفر خریداری شد.)
چهار نفر چهارم:1200000 تومان (یک میلیون تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی مستقیم توسط شخص بنده) (4 نفر خریداری شد.)
با درخواست زیاد شما و خداراشکر استقبال بسیار خوب شما در این مدت محدود, سطح چهارهم اضافه شد فقط عزیزان من زیاد وقت مشاوره مستقیم متاسفانه ندارم و این محدودیت تعداد هم برای همین هست (برای سطح سوم بعلتی که عرض شد 5 عزیز ثبت نام کردند.) و این سطح چهار هم فقط تا جمعه شب (15 آبان) وبرای بچه های سایت تا چهارنفر برقرار هست و البته بازهم با پشتیبانی و شرایط بسته کامل هست!
دوستانی هم که میخواهند دوره را برای ماه های بعد استفاده کنند میتونند و مشکلی نیست فقط خرید را کامل انجام دهند و طبق روال دوره آن ها از ماه های آتی آغاز میشه.

دور دوم ثبت نام:
12 نفر دوم:1200000 تومان (یک میلیون و دویست هزار تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی مستقیم توسط شخص بنده) (12نفر خریداری شد.)

ظرفیت گروه دوم هم تکمیل شد.

دور سوم ثبت نام:
تاکنون دو گروه با 24 دانشجو ثبت نام شده اند و گروه سوم با ظرفیت 12 دانشجو باز شده است.

12نفر سوم: 1400000 تومان (یک میلیون و چهارصد هزار تومان + 2 ساعت جلسه حضوری+3 ماه پشتیبانی( 12 نفر خریداری شد.)

برای بعد از این تاریخ هم کلا به مبلغ اصلی بر میگرده چون دوره تو سایت ها و خبرگزاری و مجلات باید تبلیغ بشود و هزینه تبلیغات بالاست.

از 22 آبان به بعد هم دوره و بسته برای خریدارها ارسال میشود و خریدارها به لیست پشتیبانی وبرنامه حمایتی وارد میشوند.(تغییر تاریخ بعلت آماده کردن بسته ها در چایخانه)

پی نوشت:
- با این مبلغ شما یک کسب و کار را برای خودتون راه میاندازید که توسط شرکت ما تست شده و خداراشکر درآمد داریم
- تضمینی داده نمیشه چون یکطرف قضیه شما و تلاش شماست و ما هم در دفتر برای اینکار وقت زیادی گذاشته ایم و هر چه بیشتر وقت بگذارید زودتر به درآمد میرسید
- میتونه شغل دوم شما باشه اما امیدوارم اینقدر درآمدش زیاد بشود که درآمد و شغل اول شما بشود چون ده ها نفر شروع کرده اند و تونستد
- اگر کسب درآمد اینقدر ساده بود در اینستاگرام اینقدر پیج های کوچک و بدون فروش نداشتیم پس مطمئن باشید و قطعا رمز و رازهایی داره که نیاز به تجربه دارید ما هم این رازها را به شما آموزش میدهیم دقیقا همان راهی که خود ما رفتیم از صفر تا صد البته با پشتیبانی یک تجربه 15 ساله در وب
- امکان ارزان تر شدن دوره, قسطی و بعد از راه اندازی دوره مبلغ را پرداخت کردن نیست, متاسفانه و طبق تجربه چون از ارزش کار کم میشود و آن اشتیاق و هیجان شما از بین میرود مگر اینکه برای شما دوره با ارزش باشد و برای آن وقت بگذارید.
- تمام دوره بصورت کارآفرینانه و خوداشتغالی و کمترین سرمایه آموزش داده میشود پس نگران سرمایه بعد از دوره و آموزش نباشید وگرنه چطور یک پسر 14 ساله, میلیونی درآمد ماهانه دارد حتی با کمترین سرمایه برای شروع!
- این دوره برای هر چندتا کسب و کار و کار که بخواهید امکان ایجاد دارد.

فیلم درباره بسته ...(11 دقیقه راهنمایی)

مدت دوره: 4 ساعت

سرفصل های دوره:

0. راهنمای استفاده
1. چرا من میتوانم به شما کمک کنم؟
2. دیوارهای ذهنی شما و رفع آن
3. آموزش گام به گام ساخت برند شخصی در اینترنت
4. آموزش گام بگام نصب اینستاگرام
5. آموزش استفاده از امکانات تلگرام برای اینستاگرام
6. ویرایش پروفایل و تگ
7. ساخت و بسته بندی محصول با هزینه کم
8. عکاسی با امکانات اولیه
9. واتر مارک کردن
10. ارسال پست و نکات مهم برای ارسال پست
11. آموزش گام بگام برای ارسال پست فروش
12. چگونه مشتری ها را پیدا کنیم؟
13. آموزش روش صحیح پشتیبانی مشتریان
14. یک شغل اینستاگرامی از نزدیک
15. هزاران مشتری را رایگان جذب کنید
16. چگونه و کجا تبلیغات بدهیم؟
17. بدون محصول و سرمایه چطور درآمد کسب کنیم؟
18. تحلیل و آشنایی با سه پیج موفق در اینستاگرام
19. چهل و چهار نکته اساسی برای فروش بهتر
20. تگ مناسب و فروش خوب چطور؟
21. چطور در پیج هیجان فروش ایجاد کنیم؟
22. سخن آخر

بسته شامل:
2 عدد dvd اموزش تصویری و گام بگام با ساخت یک پیج نمونه
1 عدد سی دی نرم افزارهایی که برای میانبر و کمک به فروش استفاده میکنیم
44 عدد فلش کارت شامل 44 نکته اساسی فروش در اینستاگرام
1 کارت پشتیبانی هلوگرام دار

جزوه شامل:
تست شروع دوره
برگه های تارگت
برگه های پاورپوینت

روش ثبت نام:

برای استفاده از تخفیفات و خرید آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کرده و در سایت مسترکامیار خرید را انجام دهید.

سایت مستر کامیار (دوره اینستاگرام ماگستان)

شماره حساب بانک ملت 1234041196 ( شماره کارت : / 6104337915954703 / ) ( شماره شبا : IR44 0120 0100 0000 1234 0411 96 ) به نام کامیار کاظمی

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - sinap - 10-26-2015 09:38 PM

به به
بالاخره رونمایی شد!

هممون میدونیم آموزش های آبکی تو اینترنت خیلی زیاد شده و کسانی که اونا رو نوشتن "تنها راه درآمدشون فروش راه های آموزش درآمد از اینترنته!"
و بدون هیچ تجربه ای فقط فرضیات خودشون رو مینویسن یا فقط مقاله های خارجی رو ترجمه میکنن که خیلی هاشون توی ایران کارایی ندارن

اما همه دوستان انجمن میدونن که این دوره بر پایه تجربه و تلاش فعالین وب ایران تهیه شده که فضای وب ایران رو میشناسن
میدونم که جناب کاظمی و همکارانشون زحمات بسیار زیادی برای این دوره کشیدند

امیدوارم همه ی دوستانی که قصد شروع کسب و کار یا رونق کسب و کارشون رو دارن نهایت استفاده رو از مهندس کاظمی و تجاربشون ببرند

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - saeedhashemi1371 - 10-26-2015 10:17 PM

سلام آقای کاظمی........

بالاخره رونمایی کردید........ولی خیلی گرون هستش .......البته به نظر من

امیدوارم کسایی که میخرن بتونن به درامد خوبی برسن

موفق باشید

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - mehrdad062 - 10-27-2015 01:01 AM

به قول دوستان
بالاخره رونمایی شد
بنده مبلغ 900 تومن رو ساعت 11:50 دقیقه شب دوشنبه کارت به کارت کردم و به شماره زنگ زدم برای دادن مشخصات بر نداشتید!!!
مشخصات رو بهتون پ.خ دادم

با سپاس فراوان

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - Suma - 10-27-2015 05:19 AM

مهندس کاظمی عزیز

چقدر دلم تنگ شده بود برات عزیز جان

از یک سرچ به سایت رسیدم و یادم امد ای داد بازم غفلت کردم از بودن پیش شما

سلامت باشی همیشه و موفقتر

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - senator - 10-27-2015 10:04 AM

با سلام
جناب کاظمی فرموده بودید اولین دوره 15 سال تجربه اموزش کسب و کار اینستاگرامه ...ایا این مبلغ 1400 تنها مربوط به اموزش اینستاگرام میشه یا برای دوره های بعد هم هست؟

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - matarodi - 10-27-2015 10:10 AM

خدایش برا ما کارمندا خیلی گرونه کامیار جان

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - کامیار کاظمی - 10-27-2015 11:37 AM

(10-26-2015 09:38 PM)sinap نوشته شده توسط:  به به
بالاخره رونمایی شد!

هممون میدونیم آموزش های آبکی تو اینترنت خیلی زیاد شده و کسانی که اونا رو نوشتن "تنها راه درآمدشون فروش راه های آموزش درآمد از اینترنته!"
و بدون هیچ تجربه ای فقط فرضیات خودشون رو مینویسن یا فقط مقاله های خارجی رو ترجمه میکنن که خیلی هاشون توی ایران کارایی ندارن

اما همه دوستان انجمن میدونن که این دوره بر پایه تجربه و تلاش فعالین وب ایران تهیه شده که فضای وب ایران رو میشناسن
میدونم که جناب کاظمی و همکارانشون زحمات بسیار زیادی برای این دوره کشیدند

امیدوارم همه ی دوستانی که قصد شروع کسب و کار یا رونق کسب و کارشون رو دارن نهایت استفاده رو از مهندس کاظمی و تجاربشون ببرند

سلام به سینای عزیز
ممنون از شما

واقعیت دیگر ماجراهم همین بسته های عجیب و بدردنخور نت هست
تلاش من اینه خودم را جای یک دانشجوی دوره بزارم و اونطور که دلم میخواد از دوره آموزش بگیرم و عوض اون هم تلاش کنم
برند MrKamiar اصول خوبی داره که نتیجه گرا بودن خیلی توش تاکید شده, شاید برای خودم که آموزگارم خیلی سخت باشه اما حداقل مطمئن هستم یک کاری که باب میل خودم و دانشجوم هست تحویل دادم اجرشم با همونی که بالا از نیت ما آدم ها خبر داره

دلم برات تنگ شده سینا اومدی تهران حتما بیا ببینیم همدیگر رو Heart

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - کامیار کاظمی - 10-27-2015 11:40 AM

(10-26-2015 10:17 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط:  سلام آقای کاظمی........

بالاخره رونمایی کردید........ولی خیلی گرون هستش .......البته به نظر من

امیدوارم کسایی که میخرن بتونن به درامد خوبی برسن

موفق باشید

سلام سعید جان
ممنون عزیزم
بله باید به محتوا و نتیجه نگاه کنیم
این دوره ها را بهتره با دوره های موجود بازار مقایسه نکنید چون عرض کردم چندتا اصل تو دوره داریم که پاشنه آشیل شما هست و منم ازش خبر دارم
فکر کنم یک فن و سال ها تجربه را آموزش دادن ارزش خوبی داره

RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما! - کامیار کاظمی - 10-27-2015 11:44 AM

(10-27-2015 01:01 AM)mehrdad062 نوشته شده توسط:  به قول دوستان
بالاخره رونمایی شد
بنده مبلغ 900 تومن رو ساعت 11:50 دقیقه شب دوشنبه کارت به کارت کردم و به شماره زنگ زدم برای دادن مشخصات بر نداشتید!!!
مشخصات رو بهتون پ.خ دادم

با سپاس فراوان

سلام مهرداد جان
ممنون وصول شد

حسابی کمربندهاتونا محکم ببندید که من آدم سختگیری هستم!
تو این دوره باید و باید هرکاری میگیم را دقیق و با تلاش زیاد انجام بدید برای ما 90 معنی نداره فقط 100
برای همین هر هفته گزارش باید بدید
دقیق پروسه را براتون ارسال میکنم
فقط من به ازای هر نفری که شرکت میکنه تو دوره یک ماشین پولساز میخوام فقط همین
منتظر باشید از 15 آبان به بعد باهم کار زیاد داریم