ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی برای شروع کافی نت
زمان کنونی: 05-15-2024, 08:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: khadij
آخرین ارسال: hamidirche2
پاسخ: 6
بازدید: 1288

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-08-2015, 05:25 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
من نزدیک ۷سال جاهای زیادی کار کردمUndecided.من کارشناسی کامپیوتر دارم‌ تصیمیم گرفتم واسه خودم کار کنم خیلی تحقیق کردم تا بنظرم یه کافینت بزنم ( برای اشتغال خودمو دو تا خواهرای خودم که دنبال کارن)به اسم یکی خواهرام که متاهله.
سرمایه چقد میخاد؟ از کجا باید شروع کنم؟در ضمن من یه سیستم اضافه کاملا نو عالی خونه دارم.
پیشاپیش مممنون از راهنمایی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-08-2015, 07:10 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای شروع کافی نت
سلام بنظرم کافی نت زدن مثل چند سال پیش خیلی جالب و سود آور نیست-این روزا اکثرا یا اینترنت موبایل دارن یا توخونه و کافی نت ها بیشتر تبدیل شده به گیم نت-ولی به این منظور نیست شما نمیتونی موفق بشی و کلا بیخیالش بشی بلکه شایدم برعکس ولی همه چیز به خودتون بستگی داره

اول به شهری که زندگی میکنید بستگی داره بعد به اون منطقه ای که مد نظر دارید کافی نت بزنید-معمولا کافی نت در جاهای شلوغ و بالخصوص ندیکی مدارس و دانشگاها میتونه موثر بشه ولی معمولا افرادی قبلا این ایده رو داشتن(البته میتونی تحقیق کنید ببینید شاید هنوزم جاهای باشن که کسی اونجا رو نگرفته باشه چون بحث سر یکی دوتا نیست من دیدم حتی چنتا کافی نت هم کنار هم فعالیت میکنن و خیلی هم شلوغ هستن

باید یه کار متفاوتی در کافی نتتون انجام بدید-ایده من اینه مغازه ای که میخواید بزنید به معنای واقعی کافی نت باشه نه فقط چنتا سیستم و فروش سی دی و غیره-اول یک دکوراسیون جالب انتخاب کنید که بنظر من استفاده از طرح های چوبی مناسبه و حتما نیاز نیست هزینه زیادی کنید حتی با کمترین هزینه میتونید شیک ترین دکور رو داشته باشید
توی مغازتون اقدام به فروش قهوه کنید یا باری درست کنید در یک قسمت و اقدام به فروش نوشیدنی کنید و باز برای این کار هم تحقیق کنید و خودتون خلاق باشید-میدونید منظورم مثله بقالی نیست یه چیز متمایز با بقیه-یک طرح مشتری مدارانه داشته باشید مثلا به ازای شارژ اکانت یا استفاده از سیستم به مدت مثلا دو ساعت 20 دقیقه رایگان باشه-بنظرم اگر خلاقانه عمل کنید در هر کجا مغازتونو بنا کنید مشتری بیشتری جذب میکنید

در رابطه با هزینه اولین و مهم ترینش مغازه هست با توجه به موارد بالا که هم اندازش مهمه هم منطقش-باید ببینید چقدر سرمایه دارید و با این سرمایه چه مغازه ای رو میتونید بگیرید

نیاز به چند سیستم و میز هم دارید که حداقل 10 تا سیستم باشه خوبه-بنظرم اگر برای گیم نت نمیخوایید میتونید سیستم های استوک تهیه کنید که معمولا توی همه شهر ها شرکت های کامپیوتری هستند سیستم استوک سالم با ضمانت میفروشن که مقرون به صرفه هست-برای میز سیستم هاتون ببینید اگر با صرفه هست به یک ام دی افی سفارش دهید یک تیکه براتون بسازه که اینم باز بسته به نوع چیدمان مد نظرتون داره-گفتید کارشناسی دارید اگر بتونید روز های به خصوصی در هفته رو فقط اختصاص به آموزش بدید میتونه سود آور باشه(یعنی مشتری قبول نکنید و هنرجو فقط داخل مغازتون باشن)-مثلا یه مهارت کامپیوتری که مشتاق زیادی داره مثله برنامه نویسی وب وغیره که البته اگر خودتون مهارت داشته باشید-برای مدرک هم اگر آموزشهاتون اصولی باشه میتونن هنرجوهاتون برن سازمان فنی حرفه ای امتحان بدن مدرک بگیرن-
 تشکر شده توسط: yaser1 , khadij
10-09-2015, 12:49 AM
ارسال: #3
(10-08-2015 07:10 PM)general-smit نوشته شده توسط:  سلام بنظرم کافی نت زدن مثل چند سال پیش خیلی جالب و سود آور نیست-این روزا اکثرا یا اینترنت موبایل دارن یا توخونه و کافی نت ها بیشتر تبدیل شده به گیم نت-ولی به این منظور نیست شما نمیتونی موفق بشی و کلا بیخیالش بشی بلکه شایدم برعکس ولی همه چیز به خودتون بستگی داره

اول به شهری که زندگی میکنید بستگی داره بعد به اون منطقه ای که مد نظر دارید کافی نت بزنید-معمولا کافی نت در جاهای شلوغ و بالخصوص ندیکی مدارس و دانشگاها میتونه موثر بشه ولی معمولا افرادی قبلا این ایده رو داشتن(البته میتونی تحقیق کنید ببینید شاید هنوزم جاهای باشن که کسی اونجا رو نگرفته باشه چون بحث سر یکی دوتا نیست من دیدم حتی چنتا کافی نت هم کنار هم فعالیت میکنن و خیلی هم شلوغ هستن

باید یه کار متفاوتی در کافی نتتون انجام بدید-ایده من اینه مغازه ای که میخواید بزنید به معنای واقعی کافی نت باشه نه فقط چنتا سیستم و فروش سی دی و غیره-اول یک دکوراسیون جالب انتخاب کنید که بنظر من استفاده از طرح های چوبی مناسبه و حتما نیاز نیست هزینه زیادی کنید حتی با کمترین هزینه میتونید شیک ترین دکور رو داشته باشید
توی مغازتون اقدام به فروش قهوه کنید یا باری درست کنید در یک قسمت و اقدام به فروش نوشیدنی کنید و باز برای این کار هم تحقیق کنید و خودتون خلاق باشید-میدونید منظورم مثله بقالی نیست یه چیز متمایز با بقیه-یک طرح مشتری مدارانه داشته باشید مثلا به ازای شارژ اکانت یا استفاده از سیستم به مدت مثلا دو ساعت 20 دقیقه رایگان باشه-بنظرم اگر خلاقانه عمل کنید در هر کجا مغازتونو بنا کنید مشتری بیشتری جذب میکنید

در رابطه با هزینه اولین و مهم ترینش مغازه هست با توجه به موارد بالا که هم اندازش مهمه هم منطقش-باید ببینید چقدر سرمایه دارید و با این سرمایه چه مغازه ای رو میتونید بگیرید

نیاز به چند سیستم و میز هم دارید که حداقل 10 تا سیستم باشه خوبه-بنظرم اگر برای گیم نت نمیخوایید میتونید سیستم های استوک تهیه کنید که معمولا توی همه شهر ها شرکت های کامپیوتری هستند سیستم استوک سالم با ضمانت میفروشن که مقرون به صرفه هست-برای میز سیستم هاتون ببینید اگر با صرفه هست به یک ام دی افی سفارش دهید یک تیکه براتون بسازه که اینم باز بسته به نوع چیدمان مد نظرتون داره-گفتید کارشناسی دارید اگر بتونید روز های به خصوصی در هفته رو فقط اختصاص به آموزش بدید میتونه سود آور باشه(یعنی مشتری قبول نکنید و هنرجو فقط داخل مغازتون باشن)-مثلا یه مهارت کامپیوتری که مشتاق زیادی داره مثله برنامه نویسی وب وغیره که البته اگر خودتون مهارت داشته باشید-برای مدرک هم اگر آموزشهاتون اصولی باشه میتونن هنرجوهاتون برن سازمان فنی حرفه ای امتحان بدن مدرک بگیرن-
یه دنیا که وقت گذاشتین و جواب دادین. ایده هاتون عالین.
حرفات درسته ولی امار محله و منطقه گرفتم تقریبا تا ۳کیلومتری ما کافینت وجود نداره،محله مدارس دبیرستان و راهنمایی ۴تای هست‌.
بنظرتون من میتونم با دو سیستم و یک سکنر و .... خدمات کامپیوتری کارم شروع کنم؟؟ نیاز به کاربر هست؟ مجوز گرفتن سخته؟
در ضمن من ساکن اهواز هستم منطقه زندگی میکنم پرجمعیته.
10-09-2015, 12:20 PM
ارسال: #4
بلی قدم خوبیه حتی با کمترین هم میشه شروع کرد-درباره مجوز اطلاع کافی ندارم ولی فکر میکنم چون مدرکتون مرتبط هست مشکلی پیش نیاد- چند وقت پیش یه جا خوندم شرایط سنی هم داره-تو سایت دیوار هم میتونید تو بخش خدمات تبلیغ کارتونو بکنید-بنظرم با توجه به شرایط منطقه ای که گفتید بتونید کارتون رو شروع کنید و موفق بشید
 تشکر شده توسط: khadij
10-09-2015, 02:06 PM
ارسال: #5
(10-09-2015 12:20 PM)general-smit نوشته شده توسط:  بلی قدم خوبیه حتی با کمترین هم میشه شروع کرد-درباره مجوز اطلاع کافی ندارم ولی فکر میکنم چون مدرکتون مرتبط هست مشکلی پیش نیاد- چند وقت پیش یه جا خوندم شرایط سنی هم داره-تو سایت دیوار هم میتونید تو بخش خدمات تبلیغ کارتونو بکنید-بنظرم با توجه به شرایط منطقه ای که گفتید بتونید کارتون رو شروع کنید و موفق بشید
کلی مرسی از راهنمایتون.
نمیدونم از کجا شروع کنم مجوز راستی بجز تاهل مدرک تحصیلی کامپیوتری لازمه؟
10-09-2015, 04:09 PM
ارسال: #6
فرآیند جواز گرفتن با دشواری همراهه دوربین مدار بسته که تا یک سال ظبط کنه و به مرکز پلیس متصل باشه و موارد دیگه علاوه بر اون هزینه جواز یک ساله فکر کنم رقم نسبتا بالایی باشه پول برق رو هم در نظر بگیرید به صورت کلی پیشنهاد نمیکنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,856 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  راهنمایی میخوام برای زدن تولیدی لباس نوزاد و بچه گانه با تریکو پنبه آمریکایی allaay 3 5,463 06-28-2023 08:57 PM
آخرین ارسال: 30ubazar
  راهنمایی در مورد فروش پروژه کسب و کار انلاین ali.nademi 2 1,396 02-28-2022 11:28 AM
آخرین ارسال: avideh
  ایده هایی برای کار لئوپارد 31 10,986 04-03-2020 03:24 PM
آخرین ارسال: Pourizari
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,454 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,250 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,265 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,449 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 90,967 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  بامدرک مدیریت منابع انسانی چه کاری برای خودم راه بندازم? Safari.mre 0 351 02-18-2019 03:45 PM
آخرین ارسال: Safari.mre
  راهنمایی دو شغل 1930Mohsen 1 818 12-03-2018 02:37 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  راهنمایی در مورد شیرینی پزی Sama79 1 843 11-21-2018 05:38 PM
آخرین ارسال: 1930Mohsen
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,266 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در مورد بسته بندی خشکبار s.negahdari 0 997 10-20-2018 10:42 AM
آخرین ارسال: s.negahdari
  درخواست راهنمایی Vahid5120 2 635 10-17-2018 09:51 PM
آخرین ارسال: yassnikb
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه گلفروشی ata1372 0 795 08-02-2018 01:38 PM
آخرین ارسال: ata1372
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,522 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,779 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 807 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  شریک شدن در محل برای کاهش هزینه مکان کار در تهران spz 1 477 04-29-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: فیفتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS