ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

میخوام شروع کنم کمک کنید
زمان کنونی: 05-06-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Secret Name
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 5
بازدید: 1357

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخوام شروع کنم کمک کنید
08-17-2015, 02:32 AM
ارسال: #1
میخوام شروع کنم کمک کنید
سلام من عضو تازه این سایت هستم میخوام شروع کنم اما تقریبا مشکل های زیادی دارم امیدوارم شما دوستان راهنماییم کنید و کمک کنید و بهم انرژی بدید.
خب اول من کارهایی که میتونم انجام بدم رو لیست کردم و هرکدومش هم یه مشکل خاص خودش رو داشت
کاارهای ک میتونم انجام بدم : عروسک سازی ، طراحی روی شیشه ، خطاطی ، شمع سازی و تایپیست
همیه اینا به کنار من عاشق دوتاکار هستم یکی اینکه ی جنس بخرم و به قیمت بالاتری بفروشمش اما نمیدونم از کجا و چطور بفروشم و چی بخرم اصلا کلا همه فکر میکنم اینکار رو دوست دارن فکر هم نمیکنم کلاه برداری باشه این کار چون کی دیدی جنس بخره با همون قیمت بفروشه ؟
و عاشق یک کار دیگه که طراحی داخلی دکوراسیون هستم و استعداد زیادی در این مورد دارم اما هیچ مدرکی در این مورد ندارم .
خب میرسیم به مشکلاتم اولینش خانواده ام هستن اگه بخوام اینکارو رو انججام بدم با انشگت اشاره رو ب من میکنن و میگن " تو نمیتونی " و اینقدر میگن تا قبول کنم ک من واقعا نمیتونم درصورتی که صدرصد میدونم میتونم چون واسه نمونه همشو انجام دادم. اگه به حرفاشون هم گوش ندم یه جوارایی متاسفانه شروع میکنن به مسخره کردن بنابراین به جز ی مشت ادم منفی هیچکس حتی یک نفر هم دورم نیس که بهم روحیه بده و بگه تو میتونی ...
حالا همه اینها به کنار چون من میخوام عروسک و طراحی شیشه و شمع رو از طریق نت بفروشم موندم چطوری پست کنم ؟ اولا فاصله اداره پست تا محل زندگی من 35 دقیقه راه هست که اگه با تاکسی برم 7 هزارتومن روم درمیاد که رفت و برگشت میشه 14 هزارتومان از اتوبوس به خاطر اینکه میترسم و از ماشین عبوری به خاطر مزاحمت و امن نبودن هم نمیشه استفاده کردو در این مورد ریسک نمیکنم ولی پایه ریسک در چیزای دیگه هستم حالا اینم ب کنار کلا چطوری پست کنم اخه هیچی نمیفهمم از پست کردن محصول ؟
اگه شما ایده دیگه ای دارین یا میتونید در مورد طراحی داخلی ایده ای بگید ممنون میشم همینطور جواب سوال های بالا رو هم بگید ... ببخشید زیاد حرف زدم

یک سال دیگر ممکن است افسوس بخوری که ای کاش آن روز شروع کرده بودی ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-18-2015, 12:10 PM
ارسال: #2
RE: میخوام شروع کنم کمک کنید
چه جالب اونقدر بازدید داشته ولی یک نفر هم چیزی نگفته! پس نتیجه میگیرم از این سایت هم نمیتونم خیری بینیم و باز هم شکستی دیگر ...

08-18-2015, 12:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-18-2015 12:52 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #3
سلام خدمت شما

اين خوبه كه ميخواهيد شروع كنيد
در ابتدا اينكه به ديگران كاري نداشته باشيد و خودتان ببنيد چه چيزي ميخواهيد باشيد و همون رو بريد جلو(البته اين در مورد شروع كسب و كار هست)و توجه داشته باشيد كه از نقد و پيشنهاد هاي ديگران به خوبي استفاده ببريد.نه اينكه خودسرانه اقدام به كارهاي كنيد كه بعدن ضرر كنيد.

در مورد كار عروسك سازي متاسفانه محصولات چيني كشور رو گرفته و اگر ميخواهيد محصولي توليد كنيد بايد محصول خاص و جديد باشد.
همينطور ساير فعاليت هاي ديگري كه گفتيد.
در مورد طراحي روي شيشه ميتونيد با كارگاه هاي مبلمان سازي همكاري كنيد بدين صورت كه روي ميزهاي شيشه اي حال چه ناهارخوري يا ميز مبلي اقدام به طراحي كنيد
البته طرحهاي شيك و زيبا و مدرن كه امروزه جلب نظر كند
---------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد طراحي دكوراسيون معمولا افراد اينگونه تصور ميكند كه مثل خارج اختيار كامل در خريد وسايل و طراحي رو دارند اين درباره شركت هاي بزرگ در ايران صدق ميكند كه بيشتر پروژه هاي دولتي را ميگيرند

براي افراد كه سرمايه كمتري دارند معمولا يك فروشگاه ميزند و يك سري وسايل ميذارند كه اين كار بازده و سود سريعي ندارد. شايد در سال يكي دوتا سفارش بگيريد كه سوداوري چنداني نخواهيد داشت.
ضمن اينكه هزينه اجاره مغازه يا شركت و وسايل هم هست كه بايد پرداخت كنيد
--------------------------------------------
در مورد فروش
ميتوانيد شروع كنيد چه بدين روش كه خودتان جنس خريداري كنيد و بفروش برسانيد و چه به روش بازاريابي فروش محصولات
در فروش محصولات فروش خانگي داريم كه در بين اقوام -دوست و اشنا انجام ميگيره- فروش ديگر فروش خياباني هست كه در خيابان يا مراكز فروش روزانه با برپا كردن محصولات ميتوانيد اقدام به فروش كنيد.
بازاريابي فروش محصولات هم كه اگهي ان فراوان هست -يك حقوق ثابت ميدن و يك حقوق درصدي به ازاي هر مقدار فروش
---------------------------
در مورد پست
ماشالا امروزه هزار و يك شركت پستي خصوصي ايجاد شده است كه از شركت پست زودتر محصول را ارسال ميكنيد
كافي هست كمي در خيابان هاي محل زندگيتان گشت گذار كنيد بطور حتم يك شركت باربري يا ارسال محصول پست را مشاهده خواهيد كرد.

خود اين شركت ها ماشين حمل دريافت كالا دارند كه ميان در منزل و كالا رو دريافت ميكند
در برخي شركت ها نيازمند عهد قرارداد براي انجام اينكار هستيد در برخي ها اينگونه نيست

نحوه پست- محصول را درون كارتون(بيشتر كارتون استفاده ميشود) يا پوشه(اگر مدرك يا جنس كوچيك هست) قرار ميدهيد به دفاتر باربري يا پستي مراجعه ميكنيد محصول ادرس دريافت كننده + هزينه ارسال را پرداخت ميكنيد(اگر شما قرار هست بدهيد در غير اين صورت هزينه بر عهده دريافت كننده خواهد بود و شما هيچ هزينه اي نميدهيد( بهش ميگن پسكرايه) در اخر يك رسيد دريافت ميكند و تمام
---------------
براي فروش محصولات در نت
يا خودتان يك سايت يا يك وبلاگ ايجاد ميكنيد كه اموزش اينكار و مواردش هم در اين انجمن و هم در ساير سايت ها وجود دارد
بعد از ايجاد ان اقدام به فروش محصولات ميكنيد

يا از سايت هاي واسطه كه وجود دارند در نت استفاده ميكنيد
در اين سايت ها ثبت نام ميكنيد(اين كار رايگان هست)محصول را ايجاد ميكنيد(چند عكس از محصول + قيمت + چند خط توضيحات براي محصول) بعد هر زمان كه محصول فروش رفت
شما محصول را براي خريدار ارسال ميكنيد
بعد از دريافت محصول توسط خريدار
ايشان در سايت مورد نظر دريافت كالا را تاييد ميكند
حال سايت مورد نظر از هزينه فروش محصول كه فرضا 1000 تومان هست يك درصد مشخص كه فرضا 10 درصد هست براي كارمزد كم ميكند و مابقي را به حساب بانكي شما كه ميشود 900 واريز ميكند

سوالي ديگري هست در خدمتم

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Secret Name
08-18-2015, 12:58 PM
ارسال: #4
با تشکر از شما دوست عزیز من فکر میکنم که سایت هایی که هنر دستی رو میفروشن عروسک بخرن با این تفاوت ک عروسک با سایز بزرگ و قیمت پایین تری عرضه کنم ...
و در نهایت من منظورم رو اشتباه گفتم منظور من معماری یا همچین چیزی بود نه صرفا کاغذ دیواری خانه و .... مثلا یک خونه رو بازسازی کنم طوری که خودم نقشه اش رو بکشم و طراحی های لازم رو انجام بدم و درنهایت به وسیله کارگر اینکار رو عملی کنم اما در این زمینه مدرک ندارم اما به صورت کامل بلد هستم.

08-18-2015, 01:51 PM
ارسال: #5
(08-18-2015 12:58 PM)Secret Name نوشته شده توسط:  با تشکر از شما دوست عزیز من فکر میکنم که سایت هایی که هنر دستی رو میفروشن عروسک بخرن با این تفاوت ک عروسک با سایز بزرگ و قیمت پایین تری عرضه کنم ...
و در نهایت من منظورم رو اشتباه گفتم منظور من معماری یا همچین چیزی بود نه صرفا کاغذ دیواری خانه و .... مثلا یک خونه رو بازسازی کنم طوری که خودم نقشه اش رو بکشم و طراحی های لازم رو انجام بدم و درنهایت به وسیله کارگر اینکار رو عملی کنم اما در این زمینه مدرک ندارم اما به صورت کامل بلد هستم.

اگر سرمايه داشته باشيد ميتونيد خودتان منازل قديمي (ما بهش ميگيم كلنگي) رو خريداري كنيد و بعد با بازسازي مجدد با قيمت بيشتر به فروش برسانيد

اگر هم نه كه دو پيشنهاد به شما ميدم
يكي اينكه به همين شركت هاي طراحي مراجعه كنيد و به انها پيشنهاد همكاري بديد

دوم يك اگهي چاپ كنيد و به مشاوران املاك بديد و با انها صحبت كنيد براي معرفي شما به صاحبخانه ها

اين كار را به عنوان يك راهكار براي فروش سريعتر منازل بايد معرفي كنيد

تا جايي هم كه بنده اطلاع دارم هيچ مدركي هم نميخواهد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,850 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  راهنمایی میخوام برای زدن تولیدی لباس نوزاد و بچه گانه با تریکو پنبه آمریکایی allaay 3 5,458 06-28-2023 08:57 PM
آخرین ارسال: 30ubazar
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,420 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,244 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,246 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,371 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,129 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  دوستان کمکم کنید با 20000000 چیکار میتونم بکنم malim 12 10,605 07-03-2019 09:12 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 90,511 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,249 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,509 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,757 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 800 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان حمید رضا غ 91 18,973 04-17-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: marjan.raad
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,285 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 21,764 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  هر روز شروع دوباره 214 0 677 12-23-2017 01:05 PM
آخرین ارسال: 214
  میخوام تیغ و فندک و خورد و ریز سوپر مارکت پخش کنم .لطفا راهنمایی jaber.j 9 1,982 12-08-2017 09:13 AM
آخرین ارسال: jaber.j
  منم شروع کردم saeedhasanzadeh 0 822 11-27-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: saeedhasanzadeh
  کسی هست شرکت خدماتی نظافتی داشته باشه؟خیلی عجله دارم لطفا کمک کنید dorosti 0 655 11-22-2017 10:50 AM
آخرین ارسال: dorosti

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS