سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میخوام شروع کنم کمک کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من عضو تازه این سایت هستم میخوام شروع کنم اما تقریبا مشکل های زیادی دارم امیدوارم شما دوستان راهنماییم کنید و کمک کنید و بهم انرژی بدید.
خب اول من کارهایی که میتونم انجام بدم رو لیست کردم و هرکدومش هم یه مشکل خاص خودش رو داشت
کاارهای ک میتونم انجام بدم : عروسک سازی ، طراحی روی شیشه ، خطاطی ، شمع سازی و تایپیست
همیه اینا به کنار من عاشق دوتاکار هستم یکی اینکه ی جنس بخرم و به قیمت بالاتری بفروشمش اما نمیدونم از کجا و چطور بفروشم و چی بخرم اصلا کلا همه فکر میکنم اینکار رو دوست دارن فکر هم نمیکنم کلاه برداری باشه این کار چون کی دیدی جنس بخره با همون قیمت بفروشه ؟
و عاشق یک کار دیگه که طراحی داخلی دکوراسیون هستم و استعداد زیادی در این مورد دارم اما هیچ مدرکی در این مورد ندارم .
خب میرسیم به مشکلاتم اولینش خانواده ام هستن اگه بخوام اینکارو رو انججام بدم با انشگت اشاره رو ب من میکنن و میگن " تو نمیتونی " و اینقدر میگن تا قبول کنم ک من واقعا نمیتونم درصورتی که صدرصد میدونم میتونم چون واسه نمونه همشو انجام دادم. اگه به حرفاشون هم گوش ندم یه جوارایی متاسفانه شروع میکنن به مسخره کردن بنابراین به جز ی مشت ادم منفی هیچکس حتی یک نفر هم دورم نیس که بهم روحیه بده و بگه تو میتونی ...
حالا همه اینها به کنار چون من میخوام عروسک و طراحی شیشه و شمع رو از طریق نت بفروشم موندم چطوری پست کنم ؟ اولا فاصله اداره پست تا محل زندگی من 35 دقیقه راه هست که اگه با تاکسی برم 7 هزارتومن روم درمیاد که رفت و برگشت میشه 14 هزارتومان از اتوبوس به خاطر اینکه میترسم و از ماشین عبوری به خاطر مزاحمت و امن نبودن هم نمیشه استفاده کردو در این مورد ریسک نمیکنم ولی پایه ریسک در چیزای دیگه هستم حالا اینم ب کنار کلا چطوری پست کنم اخه هیچی نمیفهمم از پست کردن محصول ؟
اگه شما ایده دیگه ای دارین یا میتونید در مورد طراحی داخلی ایده ای بگید ممنون میشم همینطور جواب سوال های بالا رو هم بگید ... ببخشید زیاد حرف زدم
چه جالب اونقدر بازدید داشته ولی یک نفر هم چیزی نگفته! پس نتیجه میگیرم از این سایت هم نمیتونم خیری بینیم و باز هم شکستی دیگر ...
سلام خدمت شما

اين خوبه كه ميخواهيد شروع كنيد
در ابتدا اينكه به ديگران كاري نداشته باشيد و خودتان ببنيد چه چيزي ميخواهيد باشيد و همون رو بريد جلو(البته اين در مورد شروع كسب و كار هست)و توجه داشته باشيد كه از نقد و پيشنهاد هاي ديگران به خوبي استفاده ببريد.نه اينكه خودسرانه اقدام به كارهاي كنيد كه بعدن ضرر كنيد.

در مورد كار عروسك سازي متاسفانه محصولات چيني كشور رو گرفته و اگر ميخواهيد محصولي توليد كنيد بايد محصول خاص و جديد باشد.
همينطور ساير فعاليت هاي ديگري كه گفتيد.
در مورد طراحي روي شيشه ميتونيد با كارگاه هاي مبلمان سازي همكاري كنيد بدين صورت كه روي ميزهاي شيشه اي حال چه ناهارخوري يا ميز مبلي اقدام به طراحي كنيد
البته طرحهاي شيك و زيبا و مدرن كه امروزه جلب نظر كند
---------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد طراحي دكوراسيون معمولا افراد اينگونه تصور ميكند كه مثل خارج اختيار كامل در خريد وسايل و طراحي رو دارند اين درباره شركت هاي بزرگ در ايران صدق ميكند كه بيشتر پروژه هاي دولتي را ميگيرند

براي افراد كه سرمايه كمتري دارند معمولا يك فروشگاه ميزند و يك سري وسايل ميذارند كه اين كار بازده و سود سريعي ندارد. شايد در سال يكي دوتا سفارش بگيريد كه سوداوري چنداني نخواهيد داشت.
ضمن اينكه هزينه اجاره مغازه يا شركت و وسايل هم هست كه بايد پرداخت كنيد
--------------------------------------------
در مورد فروش
ميتوانيد شروع كنيد چه بدين روش كه خودتان جنس خريداري كنيد و بفروش برسانيد و چه به روش بازاريابي فروش محصولات
در فروش محصولات فروش خانگي داريم كه در بين اقوام -دوست و اشنا انجام ميگيره- فروش ديگر فروش خياباني هست كه در خيابان يا مراكز فروش روزانه با برپا كردن محصولات ميتوانيد اقدام به فروش كنيد.
بازاريابي فروش محصولات هم كه اگهي ان فراوان هست -يك حقوق ثابت ميدن و يك حقوق درصدي به ازاي هر مقدار فروش
---------------------------
در مورد پست
ماشالا امروزه هزار و يك شركت پستي خصوصي ايجاد شده است كه از شركت پست زودتر محصول را ارسال ميكنيد
كافي هست كمي در خيابان هاي محل زندگيتان گشت گذار كنيد بطور حتم يك شركت باربري يا ارسال محصول پست را مشاهده خواهيد كرد.

خود اين شركت ها ماشين حمل دريافت كالا دارند كه ميان در منزل و كالا رو دريافت ميكند
در برخي شركت ها نيازمند عهد قرارداد براي انجام اينكار هستيد در برخي ها اينگونه نيست

نحوه پست- محصول را درون كارتون(بيشتر كارتون استفاده ميشود) يا پوشه(اگر مدرك يا جنس كوچيك هست) قرار ميدهيد به دفاتر باربري يا پستي مراجعه ميكنيد محصول ادرس دريافت كننده + هزينه ارسال را پرداخت ميكنيد(اگر شما قرار هست بدهيد در غير اين صورت هزينه بر عهده دريافت كننده خواهد بود و شما هيچ هزينه اي نميدهيد( بهش ميگن پسكرايه) در اخر يك رسيد دريافت ميكند و تمام
---------------
براي فروش محصولات در نت
يا خودتان يك سايت يا يك وبلاگ ايجاد ميكنيد كه اموزش اينكار و مواردش هم در اين انجمن و هم در ساير سايت ها وجود دارد
بعد از ايجاد ان اقدام به فروش محصولات ميكنيد

يا از سايت هاي واسطه كه وجود دارند در نت استفاده ميكنيد
در اين سايت ها ثبت نام ميكنيد(اين كار رايگان هست)محصول را ايجاد ميكنيد(چند عكس از محصول + قيمت + چند خط توضيحات براي محصول) بعد هر زمان كه محصول فروش رفت
شما محصول را براي خريدار ارسال ميكنيد
بعد از دريافت محصول توسط خريدار
ايشان در سايت مورد نظر دريافت كالا را تاييد ميكند
حال سايت مورد نظر از هزينه فروش محصول كه فرضا 1000 تومان هست يك درصد مشخص كه فرضا 10 درصد هست براي كارمزد كم ميكند و مابقي را به حساب بانكي شما كه ميشود 900 واريز ميكند

سوالي ديگري هست در خدمتم
با تشکر از شما دوست عزیز من فکر میکنم که سایت هایی که هنر دستی رو میفروشن عروسک بخرن با این تفاوت ک عروسک با سایز بزرگ و قیمت پایین تری عرضه کنم ...
و در نهایت من منظورم رو اشتباه گفتم منظور من معماری یا همچین چیزی بود نه صرفا کاغذ دیواری خانه و .... مثلا یک خونه رو بازسازی کنم طوری که خودم نقشه اش رو بکشم و طراحی های لازم رو انجام بدم و درنهایت به وسیله کارگر اینکار رو عملی کنم اما در این زمینه مدرک ندارم اما به صورت کامل بلد هستم.
(08-18-2015 12:58 PM)Secret Name نوشته شده توسط: [ -> ]با تشکر از شما دوست عزیز من فکر میکنم که سایت هایی که هنر دستی رو میفروشن عروسک بخرن با این تفاوت ک عروسک با سایز بزرگ و قیمت پایین تری عرضه کنم ...
و در نهایت من منظورم رو اشتباه گفتم منظور من معماری یا همچین چیزی بود نه صرفا کاغذ دیواری خانه و .... مثلا یک خونه رو بازسازی کنم طوری که خودم نقشه اش رو بکشم و طراحی های لازم رو انجام بدم و درنهایت به وسیله کارگر اینکار رو عملی کنم اما در این زمینه مدرک ندارم اما به صورت کامل بلد هستم.

اگر سرمايه داشته باشيد ميتونيد خودتان منازل قديمي (ما بهش ميگيم كلنگي) رو خريداري كنيد و بعد با بازسازي مجدد با قيمت بيشتر به فروش برسانيد

اگر هم نه كه دو پيشنهاد به شما ميدم
يكي اينكه به همين شركت هاي طراحي مراجعه كنيد و به انها پيشنهاد همكاري بديد

دوم يك اگهي چاپ كنيد و به مشاوران املاك بديد و با انها صحبت كنيد براي معرفي شما به صاحبخانه ها

اين كار را به عنوان يك راهكار براي فروش سريعتر منازل بايد معرفي كنيد

تا جايي هم كه بنده اطلاع دارم هيچ مدركي هم نميخواهد
لینک مرجع