ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: طرح توجیهی در چه ضمینه ای قرار داده شود (هر ماه یک طرح به دلیل مشغله کاری)
کامپیوتری و اینترنتی
خدماتی
تولیدی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
زمان کنونی: 05-19-2024, 12:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: Omid.nmz
پاسخ: 148
بازدید: 55588

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
09-22-2015, 01:25 AM
ارسال: #61
RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
(09-19-2015 11:32 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  آقا مهران
خسته نباشی از اینکه برای بچه های انجمن وقت میذاری خیلی ممنون
یه فکر تو سرم هست در مورد بسته بندی میخام بدونم نظرتون چیه؟آیا میشه اسمارتیز و لواشک رو با ژله برای بچه ها در یک بسته بندی عرضه کرد؟
خواهش می کنم آقا حسن وظیفه هست
والا درآمد بسته بندی زیاده ولی بسته بندی سه چیز متفاوت با هم مشکل داره وقتی اون بچه ای که محصول شما رو می خره میخواد همه ی محصولات رو بخوره همیشه نباید به فکر منفعت خودمون باشیم
ترکیب این سه چیز با هم برای بچه ها هیچ برای بزرگتر ها هم مشکل ساز هست دچار مریضی میشن ولی یک پیشنهاد برای شما دارم اسمارتیز جایزه دار و لواشک جایزه دار درست کنید اگر خواستید بیشتر توضیح بدم پ . خ ارسال کنید در خدمتم این راه بیشتر جواب میده و همیشه تقاضا داشته

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-22-2015, 01:37 AM
ارسال: #62
(09-19-2015 11:34 PM)reza.rs2 نوشته شده توسط:  سلام. من یک ایده دارم برای شرکت پخش تراکت. و ایده هایی دارم که خیلی خوب هستن و طوری بشه که هم من سود میکنم و هم تراکت پخش کن و هم مشتری تراکت. همچنین در حالت توسعه کار می شه تراکت مشتری ها رو هم خودمون طراحی و چاپ کنیم. همچنین شیوه های دیگر تبلیغات هم مثل پیامک یا ... هم تو کار میاریم. ولی اولش با تراکت.
من به یک دانشجوی mba گفتم چندین بار به من گفته که تراکت داره منسوخ میشه و آینده نداره!!!
میشه یک راهنمایی بکنید درباره این ایده که خوبه یانه؟

(09-19-2015 11:39 PM)reza.rs2 نوشته شده توسط:  همچنین می خواستم یک بسته آموزشی پخش تراکت حرفه ای با درامد 1 تا 3 ملیون بسازم و از طریق ساخت اپلیکیشن و همچنین قرار دادن در سایت های مطرح فروش فایل و همچنین در سایت اختصاصی خودم اون رو بفروشم. و از تکنیک های ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی هم استفاده کنم. این دوتا ایده رو داشتم: یکی آموزش (که نگران کپی شدنش هستم) و دیگری شرکت تراکت که دیگه قلق ها پیش من می مونه.
بعد من یک مشکلی هم که دارم توانایی مدیریت تیم ندارم جهت اداره این سیستم شرکت.

(09-19-2015 11:52 PM)reza.rs2 نوشته شده توسط:  ببخشید من یک ایده دیگر هم داشتم بگم:
تو خیابون لاله زار دیدید پره از مغازه. یا تو بازار بزرگ تهران. از طرفی اون اطراف خونه یا اپارتمان ارزونه برای اجاره. تو ذهنم بود که تو منطقه مثلا لاله زار تبلیغ تراکتی کنیم برای غذا. و بعد غذاها رو اماده کنیم و تحویل بدیم. رو هر غذا هم سود خیلی پایین بکشیم. با اینکه متقاضی نهار زیاده ولی نمی دونم چه قدر رقابت سنگینه. برای پیک هم از پیک پیاده و موتور استفاده شه. کلا نظرتون در مورد غذا و فست فود چیه؟ به نظرتون اشباع شده؟ چون من همه فست فودی ها رو می بینم که یکی یکی دارن به فلافل سلف سرویس ارزون تغییر مسیر میدن.

سلام دوست عزیز من اشتیاق شما رو برای کارکردن تحسین می کنم ولی قبل اینکه چیزی رو براتون توضیح بدم یک نکته رو خدمتتون عرض می کنم
ببینید هیچ موقع نمیشه با یه دست دوتا هندونه رو ورداشت
برادر من شما روی یک کار و یک هدف تمرکز کن یا کار تبلیغاتی که گفتید یا راه اندازی آشپزخانه فقط یکی ببینید در کدام استعداد بیشتری دارید و می توانید آینده موفقتری توش داشته باشید اون رو انجام بدید

در این مورد هم که اون دوستتون گفته تراکت داره جمع میشه بابد خدمتتون عرض کنم که فعلا که جمع نشده و اگر هم جمع بشه چیز جدیدی جایگزینش میشه پس شما اگر می خواید شرکت تبلیغاتی بزنید در دنیا فقط تراکت برای تبلیغ ساخته نشده راه های زیادی هست همین طور شما می تونید خودتون راه کار های جدید ابداع کنید در سیستم تبلیغاتی
و مردم از شما تقلید کنند
ببینید حالا دیگه کسی تراکت رو مطالعه نمی کنه از هر 100 نفر 10 نفر می خونن که خیلی کمه از 1000 تراکت پخش شده شاید 10 تراکتش مردم ازش استفاده کنن وگرنه بقیش دور انداخته میشه
در مورد اس ام اس هم باور کنید کسی دیگه اس ام اس تبلیغاتی نمی خونه
ببینید روش های زیادی برای تبلیغات وجود داره که با یک تحقیق کوچک می تونید همه ی این روش ها رو پیدا کنید
موفق و سربلند باشید

تشکر شده توسط: rebyc
09-22-2015, 12:14 PM
ارسال: #63
سلام

بنده میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که با وام حداکثر 100 میلیونی کارآفرینی چه تولیدی میتونم ایجاد کنم . تولیدی میگم چون مسئول بانک کارآفرینی امید( مهررضا سابق) گفتند که تاکید روی تولیدیه . منم الان توی یک شهر کوچیکم. تخصص خودمم کامپیوتر و شبکه وطراحی سایته . دنبال نوآوری توی هر کاری هم هستم. میخوام چیزی باشه که فروشش اسون باشه . و حداکثر صد تومن بخواد. ایده هرچی جدید تر بهتر هست.

از شما تشکر میکنم و موفق باشید همیشه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-22-2015, 01:50 PM
ارسال: #64
به نظر جنابعالی میشه یک تولیدی لباس راه اندازی کرد. جنس های مرغوب از ترکیه بیارم یا واسطه هایی که میشناسم از روی لباس های مارک الگو برداری کنم با همون کیفیت و مارک خارجی بزنم برای فروش. هدفم لباس های با کیفیت قابل رقابت با نمونه های ترکیه . البته در یک جای جمع و جور مثل یک واحد مسکونی 150 متری و تولید محدود . به نظر شما چقدر سرمایه میخواد؟ بجز چرخ خیاصی و اتو و اینا تجهیراتی دیگه هم میخواد.
09-23-2015, 01:09 AM
ارسال: #65
(09-22-2015 12:14 PM)rebyc نوشته شده توسط:  سلام

بنده میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که با وام حداکثر 100 میلیونی کارآفرینی چه تولیدی میتونم ایجاد کنم . تولیدی میگم چون مسئول بانک کارآفرینی امید( مهررضا سابق) گفتند که تاکید روی تولیدیه . منم الان توی یک شهر کوچیکم. تخصص خودمم کامپیوتر و شبکه وطراحی سایته . دنبال نوآوری توی هر کاری هم هستم. میخوام چیزی باشه که فروشش اسون باشه . و حداکثر صد تومن بخواد. ایده هرچی جدید تر بهتر هست.

از شما تشکر میکنم و موفق باشید همیشه

(09-22-2015 01:50 PM)rebyc نوشته شده توسط:  به نظر جنابعالی میشه یک تولیدی لباس راه اندازی کرد. جنس های مرغوب از ترکیه بیارم یا واسطه هایی که میشناسم از روی لباس های مارک الگو برداری کنم با همون کیفیت و مارک خارجی بزنم برای فروش. هدفم لباس های با کیفیت قابل رقابت با نمونه های ترکیه . البته در یک جای جمع و جور مثل یک واحد مسکونی 150 متری و تولید محدود . به نظر شما چقدر سرمایه میخواد؟ بجز چرخ خیاصی و اتو و اینا تجهیراتی دیگه هم میخواد.

سلام
دوست عزیز بنده کلا روی این موضوع بسیار تاکید کردم و می کنم شما از کپی نکنید مشابه نزنید ولی تولید فلج ما این رو برای ما تولید کننده ها به یک چیز تبدیل کرده که حتما باید کپی کنیم وگرنه ازمون نمی خرن آقا وقتی کارخونه ای مثل سایه سمن (سـ ـن ایچ ) میاد از محصولات خارجی کپی می کنه از ما تولید کننده های نوپا چه انتظاری باید داشته باشند

بله درسته بانک ها و صندوق ها موضف هستند که از تولید کننده ها حمایت بکنند
در زمینه تولید لباس باید اول و قبل از هر کاری حداقل با چند فروشگاه فروش پوشاک قرارداد ببندید بعد سعی کنید مهارترین خیاط ها رو بکار بگیرید و یک چیز دیگه که من تا حالا به خیلی از دوستام گفتم
شما سعی کنید سرمایه ای کم روی کار استفاده کنید و در حین کار از سود کارتون کارتون رو بزرگ کنید و دستگاه های دیگه رو بخرید شما تحقیق کنید و اول بجای خرید دستگاه های نو و تازه دست دوم بخرید تا جایی که براتون جا داشت از اون 100 میلیون پول یک سال کرایه مکان و هزینه ها رو جدا کنید چون تا براتون ثابت بشه که درآمد میرسید یکم زمان میبره و دوره بازدهی پول هم نمی دونم در این کار چقدره چون چیز زیادی ازش نمی دونم بخاطر همین

موفق باشید

09-23-2015, 10:59 AM
ارسال: #66
ممنون از پاسخ جامع شما.

بعد مشاوره با مسئول رئیس بانک تصمیم بر این شد که در مورد مونتاژ لامپ های ال ای دی تحقیقی انجام بدم و قطعی شد طرح رو برای تسهیلات بدم.
این طرح خودمم اطلاع زیادی از اینکه کیا این طرح رو انجام دادن ندارم . ولی از نظر خودم چیز خوبیه .
به این صورته که من قطعات یک لامپ ال ای دی که شامل خوده ال ای دی ، قاب و شیشه لامپ و درایور و دیگه چیز ها رو تهیه میکنم در یک کاراگاه با طرح ها و توان های مختلف مونتاژ میکنم برای استفاده در ساختمان های مسکونی و تجاری
قابل نظر است لامپ های LED با طول عمر 10 برابری لامپ های کم مصرف و نیز مصرف توان بسیار پایین در آینده استفاده بسیاری دارند. در حال حاظر بیشتر محصولات خارجی در بازار است.
میخواستم بپرسم اطلاعاتی در این مورد دارید. آیا بازاریابی این لامپ میتواند خوب باشد؟
09-23-2015, 04:41 PM
ارسال: #67
(09-23-2015 10:59 AM)rebyc نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخ جامع شما.

بعد مشاوره با مسئول رئیس بانک تصمیم بر این شد که در مورد مونتاژ لامپ های ال ای دی تحقیقی انجام بدم و قطعی شد طرح رو برای تسهیلات بدم.
این طرح خودمم اطلاع زیادی از اینکه کیا این طرح رو انجام دادن ندارم . ولی از نظر خودم چیز خوبیه .
به این صورته که من قطعات یک لامپ ال ای دی که شامل خوده ال ای دی ، قاب و شیشه لامپ و درایور و دیگه چیز ها رو تهیه میکنم در یک کاراگاه با طرح ها و توان های مختلف مونتاژ میکنم برای استفاده در ساختمان های مسکونی و تجاری
قابل نظر است لامپ های LED با طول عمر 10 برابری لامپ های کم مصرف و نیز مصرف توان بسیار پایین در آینده استفاده بسیاری دارند. در حال حاظر بیشتر محصولات خارجی در بازار است.
میخواستم بپرسم اطلاعاتی در این مورد دارید. آیا بازاریابی این لامپ میتواند خوب باشد؟

خواهش می کنم برادر من وظیفه بود

این ایده شما از تولیدی لباس بهتره حالا هم خواهان لامپ های ال ای دی زیاد هست
شما می توانید در وات های مخطلف لامپ رو تولید کنید لامپ های ال ای دی دارای تنوع زیادی برای تولید هستند در کنار این تنوع دارای رنگ های زیادی هستند
این کار نصبت به تولیدی لباس سرمایه ی کمتر می خواد و بازدهیش زودتر هست ولی اون بازاریابی و فروشش مهم هست شما فقط کافیه با دوتا عمده فروش قرار داد ببندید برای شروع کار خیلی عالیه تا بعد مشتری های دیگر جذب کنید حتی به فکر صادرات هم به کشور های همسایه باشید

فقط می خواستم ازتون خواهش کنم که برای من و دوستان دیگر در زمینه وام های احداث تولیدی توضیحاتی بفرمایید چون دوستانی اینجا هستند که ایده های خیلی بزرگی دارند و سرمایه لازم رو ندارن و نیاز به یک پشتیبان قوی دارند

موفق و سربلند باشید

09-24-2015, 11:50 AM
ارسال: #68
سلام و بازم ممنون

در مورده وام بنده نامه به نماینده شهر دادم و جوابش رو به شعبه مرکزی بانک امید کارآفرینان دادم بعد از مدتی جوابش رو شهرستانم فرستادن رفتم اونجا گفتن طرحت رو ارائه بده تا بفرستیم مرکز استان برای وام. دیگه با بقیه مراحلش آشنا نیستم چون نپرسیدم ولی ظاهرا زود وام رو میدند و وثیقه و ضامن زیادی باید بخوان . ولی چیزی که میدونم بانک کارآفرینی امید یا همون مهر امام رضا بودجه داره برای دادن وام اگر کسی شرایطش رو داشته باشه .البته چون جز مناطق محروم هستیم شاید الویتی داشته باشد. امیدوارم کمی کرده باشم.

دوست عزیز شما نمیدونید این خط مونتاژ چه تجهیزاتی میخواد یا چه شرکتی در این زمینه فعالیت میکنه؟
 تشکر شده توسط: mehran121
09-25-2015, 11:58 AM
ارسال: #69
(09-24-2015 11:50 AM)rebyc نوشته شده توسط:  سلام و بازم ممنون

در مورده وام بنده نامه به نماینده شهر دادم و جوابش رو به شعبه مرکزی بانک امید کارآفرینان دادم بعد از مدتی جوابش رو شهرستانم فرستادن رفتم اونجا گفتن طرحت رو ارائه بده تا بفرستیم مرکز استان برای وام. دیگه با بقیه مراحلش آشنا نیستم چون نپرسیدم ولی ظاهرا زود وام رو میدند و وثیقه و ضامن زیادی باید بخوان . ولی چیزی که میدونم بانک کارآفرینی امید یا همون مهر امام رضا بودجه داره برای دادن وام اگر کسی شرایطش رو داشته باشه .البته چون جز مناطق محروم هستیم شاید الویتی داشته باشد. امیدوارم کمی کرده باشم.

دوست عزیز شما نمیدونید این خط مونتاژ چه تجهیزاتی میخواد یا چه شرکتی در این زمینه فعالیت میکنه؟

سلام خواهش می کنم برادر من
در مورد توضیحات هم ممنون

ببینید من چند سال پیش یکی این شماره رو بهم داد گفت تامین کننده وسایل و دستگاه های مونتاژ لامپ هست
09126988868 به اسم نعمتی
تماس بگیرید باهاشون من خودم چون توی این کار نیستم زیاد دنبالش رو نگرفتم

09-25-2015, 09:34 PM
ارسال: #70
سلام دوست عزیز
همه مطالبو خوندم واقعا خدا خیرت بده
من یه سایت خریدم و الان دارم رو قالبش کار میکنم
فقط نمی دونم رو چه جنسی کار کنم که بیشترین فروش رو داشته باشه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,957 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 122 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 856 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 229 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 405 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 171 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,999 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 525 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,105 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,535 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 1,001 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 845 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,957 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,887 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 587 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,788 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 947 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,797 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راه انداز پخش پوشک بهداشتی کودک Mehrvjb 2 664 09-04-2018 08:59 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با 25 میلیون چه کاری راه بندازم؟؟؟؟ lovely69 2 1,760 08-23-2018 09:40 AM
آخرین ارسال: محمد یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS