ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: طرح توجیهی در چه ضمینه ای قرار داده شود (هر ماه یک طرح به دلیل مشغله کاری)
کامپیوتری و اینترنتی
خدماتی
تولیدی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: Omid.nmz
پاسخ: 148
بازدید: 55849

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
08-31-2015, 09:50 AM
ارسال: #51
RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
با سلام خدمت دوستان گرامی

با تشکر از دوست خوبمون مهران عزیز

جناب در مورد سرمایه گذاری در خصوص پرورش قارچ و میزان سرمایه گذاری و برگشت سرمایه و ریسکهای انجام این کار در صورت امکان توضیح فرمایید .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-03-2015, 12:47 AM
ارسال: #52
(08-31-2015 09:50 AM)MHkh2015 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گرامی

جناب در مورد سرمایه گذاری در خصوص پرورش قارچ و میزان سرمایه گذاری و برگشت سرمایه و ریسکهای انجام این کار در صورت امکان توضیح فرمایید .

سلام
دوست عزیز یک چیز رو دوستانه بهت میگم دنبال پرورش قارچ نرو چون اشباع شده و سود دهی نداره
اون کسایی هم که میان آموزش میزارن قدیمی این شغل هستن و درآمدشون از پرورش کم شده می خوان با آموزش ها پول های کلان به دست بیارن دیگه مثل قدیم نیست حالا توی هر شهر حداقل شش نفر پرورش دهنده قارچ هست اون هم حداقل که بیشتر هم هستن

اگه به پرورش علاقه داری پرورش گیاهان دارویی و یا گل و گیاهان آپارتمانی رو پرورش بده سودش هم بیشتره هم تعداد افرادی که در این زمینه ها فعالیت می کنند محدود هست

با تشکر

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-04-2015, 11:59 AM
ارسال: #53
(09-03-2015 12:47 AM)mehran121 نوشته شده توسط:  

سلام
دوست عزیز یک چیز رو دوستانه بهت میگم دنبال پرورش قارچ نرو چون اشباع شده و سود دهی نداره
اون کسایی هم که میان آموزش میزارن قدیمی این شغل هستن و درآمدشون از پرورش کم شده می خوان با آموزش ها پول های کلان به دست بیارن دیگه مثل قدیم نیست حالا توی هر شهر حداقل شش نفر پرورش دهنده قارچ هست اون هم حداقل که بیشتر هم هستن

اگه به پرورش علاقه داری پرورش گیاهان دارویی و یا گل و گیاهان آپارتمانی رو پرورش بده سودش هم بیشتره هم تعداد افرادی که در این زمینه ها فعالیت می کنند محدود هست

با تشکر

درمورد پیشنهادتون میشه توضیح بدید
پرورش گل و گیاه آپارتمانی و زینتی؟
ممنون
09-05-2015, 12:50 AM
ارسال: #54
(09-04-2015 11:59 AM)Ariarash نوشته شده توسط:  
(09-03-2015 12:47 AM)mehran121 نوشته شده توسط:  

سلام

با تشکر

درمورد پیشنهادتون میشه توضیح بدید
پرورش گل و گیاه آپارتمانی و زینتی؟
ممنون
سلام اگر کل این موضوعات رو خونده بودید می دید که قبلا توضیح دادم در موردش و حتی طرح طوجیهیش رو هم برای دوستان ارائه دادم به صفحات دیگر سر بزنید

09-10-2015, 11:38 PM
ارسال: #55
سلام
دوستان عزیز خواستم به بعضی از دوستان که سرمایه ی کم دارند و توان سرمایه گذاری در کارهایی صنعتی رو ندارند بگم که می تونند در زمینه اینترنت کارهایی رو شروع کنند که درآمد برابر یا حتی خیلی بیشتر هم براشون داشته باشه و نیاز به سرمایه کمتر داشته باشه
ببینید دوستان توجه کنید حالا توی ایران هر کسی میاد یه کاری رو می کنه توش موفق میشه هزار نفر دیگه هم میرن اون کار رو می کنند و توی اون هزار نفر شاید 5 الی 10 نفر موفق شدند ولی بقیه یا دیر متوجه شدن یا دانش این کسب و کار رو بلد نبودن
ببیند حالا دیگه یه مدتی هست که سایت های فروش فایل خیلی زیاد شده در حد اشتباع شدن همه هم یک نوع فایل رو ارائه میدن این از اون کپی می کنه اون یکی از اون دیگه خودشون نمیان وقت بزارن زحمت بکشن یک محصول که مال خودشون هست اختصاصی هست رو قرار بدن همش کپی حتی بعضی پولی رو که برای این محصولات هزینه کردن رو از فروشش در نمیارن به طور مثال من یک فروشگاه اینترنی فایل دارم خیلی وقته زدمش از 92 هستش حالا یه برنامه ای بود که با هزار زحمت پیدا کرده بودم (از یه سایت خارجی خریدمش ) یکی دو هفته کامل باهاش کار که کردم دیدم این رو بزارم توی فروشگاه خودم شاید یه بنده خدایی هم مثل من لازم داشته باشه و نتونه از سایت های خارجی خرید کنه براش یک آموزش نشوتم توی یک فایل زیپ قرار دادم آدرس سایت رو توی فایل آموزشیش که به صورت پی دی اف کرده بودم گذاشتم چند روز که گذشت فروش خوبی ازش داشتم تا حدود ده روز که دیدم فروش پایین اومده گفتم شاید اونایی که نیاز داشتن همین تعداد بوده و دیگه نیازی بهش نیست بعد از چند روز اصلا فروش کلا قطع شد مشکوک شدم رفتم تو گوگل سرچ کردم باور کنید حدود سی سایت رو که این برنامه رو داشتن بالا آورد قبلا اصلا نبود همه هم همون متن موضوع پست من رو کپی کرده بودن البته بعضی ها یکم تغییرات توش داده بودن شانسی یکی از سایت ها رو زدم و رفتم توش دیدم بله دقیق کپی من هست آقا گفتم بخرم شاید فرقی داشته باشه خریدم و فایل رو باز کردم آموزش من توش بود آدرس سایت من همه چی مال من بهش پیام دادم که این کارتون کپی هست و از لحاض شرعی حرام هست معضرت می خوام یه فش بارمون کرد به فتا هم گفتیم چیزی عایدمون نشد کلا بی خیال شدم .
باور کنید راه های خلاقانه ی زیادی برای کارآفرینی و کسب درآمد توی اینترنت هست فقط به فروش فایل یا سیستم های همکاری در فروش خلاصه نمیشه هزار راه هست
حالا چند سال پیش این سیستم وبلاگ دهی مثلا مود شدن یک لباس مود شده بود هر بچه دبستانی رو میدیدی یه سیستم وبلاگ دهی راه اندازی می کرد بعد با مشکل بر می خورد مشکل این نیست که سنش چقدره در هر سنی باید کار آفرین باشی ولی بدون تحقیق و بررسی جنبه های کار چطور آدم پولش رو به باد میده
توی یک کشور ما نهایت 5 سرویس وبلاگ دهی لازم داره نه به ازای هر 10 نفر یکی
ببینید دوستانی هستند در سطح اینترنت که با ایده های خلاقانشون دنیای نت رو دگرگون کردن چرا ما نتونیم
باور کنید شما می تونید بهترین ایده رو در ذهن پرورش دهید و بعد از تحقیق و بررسی ایده ی خود رو به اجرا بگذارید دوستان عزیز برای اینکه به هدف و ایده ی خود دست بیابید نیاز به صرف و قت و هزینه هست باور کنید بدون هزینه و صرف وقت یک شبه راه صد ساله رو نمیرید
مثلا یک ایده برای کسایی که قالیباف هستند :
ساخت قالیچه با طرح دخلواه شما
ببینید مردم دوست دارند عکس خودشون یا خانوده یا عزیزانشون رو روی این فرش ها داشته باشند یا عکس چیز دیگری بسته به سلیقه ی خودشون مثل آیات شریف قرآن یا شعر های زیبا از شاعر های نامدار ایران و هر چیز دیگری چون این شیوه ماندگار هست و دائمی می مونه به جوری هست حالت کلکسیونی داره پس در آینده این کار ها حتی ارزش مادی زیادی هم برای خریداران این کار پیدا می کند

شیوه کار به این صورت هست که با طراحی یک نرم افزار تحت وب ( سایت ) که شامل چندین قسمت باشد و یکی از آنها برای ثبت نام مشتری در سایت شما و طراحی فرش دلخواهش با اندازه ی دخلواه خودش وقتی مشتری شما عکس رو بر روی فرش شما فرستاد و یا طراحی رو روش انجام و تایید کرد عکس برای شما میاد و شما با توجه به زمانی که فرش خواهد برد به مشتری می گویید که با صرف اینقدر زمان فرش به شما تحویل داده خواهد شد و یک چیز در این طراحی شما نصف هزینه رو از مشتری به صورت آنلاین خواهید گرفت و نصف دیگرش رو هنگام تحویل مامور پست از مشتری دریافت می کنید ( توضیحات خیلی جزئی دادم هر کسی علاقه داشت می تونه براش تحقیق کنه یا برای من پخ ارسال کنه )

این فقط یک مثال بود هزاران ایده عالی هستند که در فقط در ذهن شما هست فقط کافی هست کمی تفکر کنید تا ایده شما به جوشش دربیاید
موفق باشید

09-19-2015, 03:07 PM
ارسال: #56
(08-09-2015 04:14 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز همون طور که در یکی از پست ها قول دادم یک موضوع جدید به اسم آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه شروع کنم

در اینجا شما می توانید در رابطه با شروع هر نوع کسب و کار از من و یا دوستانی که در این زمینه تجربه دارند بپرسید تا ما شما را راهنمایی کنیم تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید
اگر می خواهید تولیدی یا کارخانه راه اندازی کنید و نمی دانید که باید چیکار کنید
خوب سوال کنید تا جواب بدم

در هر زمینه ای که می خواهید کارآفرین شوید از بنده سوال کنید

A00 (62)

up.....

09-19-2015, 11:32 PM
ارسال: #57
آقا مهران
خسته نباشی از اینکه برای بچه های انجمن وقت میذاری خیلی ممنون
یه فکر تو سرم هست در مورد بسته بندی میخام بدونم نظرتون چیه؟آیا میشه اسمارتیز و لواشک رو با ژله برای بچه ها در یک بسته بندی عرضه کرد؟
09-19-2015, 11:34 PM
ارسال: #58
سلام. من یک ایده دارم برای شرکت پخش تراکت. و ایده هایی دارم که خیلی خوب هستن و طوری بشه که هم من سود میکنم و هم تراکت پخش کن و هم مشتری تراکت. همچنین در حالت توسعه کار می شه تراکت مشتری ها رو هم خودمون طراحی و چاپ کنیم. همچنین شیوه های دیگر تبلیغات هم مثل پیامک یا ... هم تو کار میاریم. ولی اولش با تراکت.
من به یک دانشجوی mba گفتم چندین بار به من گفته که تراکت داره منسوخ میشه و آینده نداره!!!
میشه یک راهنمایی بکنید درباره این ایده که خوبه یانه؟
09-19-2015, 11:39 PM
ارسال: #59
همچنین می خواستم یک بسته آموزشی پخش تراکت حرفه ای با درامد 1 تا 3 ملیون بسازم و از طریق ساخت اپلیکیشن و همچنین قرار دادن در سایت های مطرح فروش فایل و همچنین در سایت اختصاصی خودم اون رو بفروشم. و از تکنیک های ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی هم استفاده کنم. این دوتا ایده رو داشتم: یکی آموزش (که نگران کپی شدنش هستم) و دیگری شرکت تراکت که دیگه قلق ها پیش من می مونه.
بعد من یک مشکلی هم که دارم توانایی مدیریت تیم ندارم جهت اداره این سیستم شرکت.
09-19-2015, 11:52 PM
ارسال: #60
ببخشید من یک ایده دیگر هم داشتم بگم:
تو خیابون لاله زار دیدید پره از مغازه. یا تو بازار بزرگ تهران. از طرفی اون اطراف خونه یا اپارتمان ارزونه برای اجاره. تو ذهنم بود که تو منطقه مثلا لاله زار تبلیغ تراکتی کنیم برای غذا. و بعد غذاها رو اماده کنیم و تحویل بدیم. رو هر غذا هم سود خیلی پایین بکشیم. با اینکه متقاضی نهار زیاده ولی نمی دونم چه قدر رقابت سنگینه. برای پیک هم از پیک پیاده و موتور استفاده شه. کلا نظرتون در مورد غذا و فست فود چیه؟ به نظرتون اشباع شده؟ چون من همه فست فودی ها رو می بینم که یکی یکی دارن به فلافل سلف سرویس ارزون تغییر مسیر میدن.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 48,021 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 132 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 879 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 238 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 409 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 177 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 5,003 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 529 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,119 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,563 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 1,009 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 850 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,969 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,901 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 599 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,797 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 951 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,811 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راه انداز پخش پوشک بهداشتی کودک Mehrvjb 2 670 09-04-2018 08:59 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با 25 میلیون چه کاری راه بندازم؟؟؟؟ lovely69 2 1,772 08-23-2018 09:40 AM
آخرین ارسال: محمد یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS