ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من می توانم ،ثابت می کنم.....
زمان کنونی: 05-02-2024, 10:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: pulaki
پاسخ: 5
بازدید: 1166

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-17-2011, 10:39 PM
ارسال: #1
هیچ چیز الهام بخش تر از این نیست که بدانیم به رغم هر آنچه برایمان رخ می دهد، می توانیم پاسخ به واکنش خویش را انتخاب کنیم . زیرا میان محرک و پاسخ اندک فاصله یا زمانی وجود دارد . وانگهی با انتخاب پاسخ یا واکنش خود می توانید بر رویدادها تاثیر بگذارید زیرا آنچه در سرتان می گذرد جهانتان را می آفریند.خیرالنساء عبداللهی، در سال 1337 در شهرستان علی‌آباد سبزوار به‌دنیا آمد. سن کمی داشت که اتفاقات بزرگی در زندگی‌اش افتاد و توانست پلکان ترقی را به‌رغم سختی راه و موانع طی کند تا به پیشرفت دست پیدا کند. خیرالنساء بانو پس از 25 سال تلاش بی‌وقفه بالاخره توانست مسئولیت باربری واحدهای تجاری شهرستان علی‌آباد را به‌دست بگیرد و نام همسرش را تاکنون زنده نگه دارد.

کارتان چیست؟

راننده نیسان هستم و در شهرستان‌ها بار توزیع می‌کنم.

چند ساله بودید که ازدواج کردید؟

16 سالگی ازدواج کردم. پدرم کارگر بود و من فرزند سومش بودم. جز من هفت فرزند دیگر داشت.

من چون زود ازدواج کردم نتوانستم ادامه تحصیل بدهم ولی بقیه خواهر و برادرانم تحصیلات دانشگاهی دارند.

پس از ازدواج چگونه وارد فعالیت های اجتماعی شدید؟

مدتی بعد از ازدواجم انقلاب شد و من در تظاهرات شرکت می‌کردم.

با پیروزی انقلاب نخستین آموزشیار نهضت سواد آموزی در شهرستان علی آباد شدم و در کنار آن خیاطی می‌کردم.

در آن زمان 4 فرزند داشتم و بیشترین همت من برای تربیت آنها بود. بعد از مدتی شوهرم فوت کرد در آن زمان دختر بزرگم 10 ساله بود و دختر کوچکم 4 ماه داشت.

چند سال از آن زمان می گذرد؟

12 سال.

پس از فوت همسرتان چه کار کردید؟

پس از فوت همسرم تصمیم گرفتم شغل او را ادامه دهم. دلم می‌خواست اسم او را زنده نگه دارم و خوشبختانه بعد از 25 سال کار و تلاش توانستم اسم او را زنده نگه دارم.

رانندگی را از چه کسی یاد گرفته بودید؟

شوهرم قبل از مرگش به من رانندگی یاد داده بود. هنگام غروب در اطراف خانه‌مان فضایی بود که در آنجا رانندگی می‌کردم. 20 روزی می‌شد که گواهینامه گرفته بودم و او فوت شد.

تصادف کردند؟

شوهرم به خاطر تصادف دیگری، در کنار جاده توقف کرده بود که به مجروح حادثه کمک کند. ولی کامیونی که در حال عبور بود به او و مجروح حادثه برخورد کرد و هر دو بر اثر این حادثه جان سپردند.
افراد واکنشی ، تلاشهای خود را بر ((حلفه نگرانی )) خویش متمرکز می کنند. بر نقاط ضعف سایر مردم ، مشکلات محیط ، و اوضاع و شرایطی که بیرون از اختیار آنهاست . انرژی منفی حاصل از این نوع تمرکز ، همراه با غفلت از آنچه می توانند به انجام برسانند ، سبب کوچکتر شدن حلقه نفوذشان می شود .

با مخالفت دیگران برای انجام کار مواجه نشدید؟

سال 65، من 27 سال داشتم. علی‌آباد همه افراد اغلب با هم فامیل هستند و برایشان پذیرفته نبود یک زن بیرون از خانه کار کند و در آن زمان در شهرستان راننده زن نداشتیم.

ولی من باید تمام این افکار را پشت‌سر می‌گذاشتم و فعالیت می‌کردم و در کنار آن خودم و ارزش‌هایی را که به آن اعتقاد داشتم حفظ می‌کردم.

من فکر می‌کردم که زن نباید تنها خانه‌داری کند. برای همین کاری آبرومندانه را با وجود مخالفت‌های زیاد شروع کردم.

الآن چه موقعیتی دارید؟

در این مدت هیچ مشکلی نداشتم. الآن همه مرا با نام همسرم می‌شناسند و برای زنان شهر الگو شده‌ام.

چطور شروع کردید؟

تا یک ماه اول متوجه هیچ چیز نبودم ولی پس از آن دیدم که یاری فامیل برای امرار معاش ما شکل می‌گیرد. این مسئله باعث شد که ناراحت شوم و به من خیلی برخورد. چشم انتظار دریافت کمک مالی از کسی نبودم به همه گفتم یک روز، دو روز نیست. و خودم کمر همت بستم،یا علی گفتم و بلند شدم.
نردبان موفقیت

ر اولین قدم با مخالفت ها چگونه مقابله کردید؟

سوار نیسان شدم و به شهر رفتم. مردم بد می‌دانستند که یک زن با نیسان کار کند ولی من توجیه می‌کردم که به خاطر دخترانم باید کار کنم تا آنها موفق شوند. دوست نداشتم به امید کسی باشم. برای همین بود که حرف‌ها را زیر پا گذاشتم. به یاد دارم تا مدتی وقتی وارد مغازه می‌شدم اضطراب داشتم و در آن لحظه‌ها از خدا می‌خواستم به خاطر بچه‌هایم به من کمک کند. در آن محیط خدا مرا یاری می‌کرد.

با کار چقدر آشنا بودید؟

با کار آشنا نبودم ولی به لطف خدا پیش رفتم، یاد گرفتم و کارم را توسعه دادم.

وقتی خسته می‌شوید؟

شکر می کنم.

دلگیر که می‌شوید؟

به فرزندانم نگاه می‌کنم. حالا همه‌شان تحصیلات دانشگاهی دارند و موفق هستند.

برای رسیدن به هدف چقدر باید تلاش کرد؟

تلاش زیاد لازم نیست، همت لازم است. از قدیم هم گفته‌اند از تو حرکت از خدا برکت.

چه چیزی باعث موفقیت تان شد؟

تنها چیزی که باعث موفقیت من شد حجابم بود. حجاب پرده‌ای میان من و اطرافیانم بود.

من با رانندگان کامیون‌ها سروکار داشتم و طرف‌های من مرد بودند. در این 25 سال به لطف خدا با اعتقاداتی که داشته‌ام، به‌خوبی و شایستگی کار کرده‌ام.

وقتی بچه ها کوچکتر بودند؟

دو تا را با خودم در ماشین می‌بردم و دوتای دیگر را به خواهرم و همسایه‌ها می‌سپردم.

چه کسی بیشترین حق را در زندگی به گردنتان دارد؟

اول والدین و سپس همسرم.

به حرف‌هایتان توجه می‌کردند؟

به خاطر شوهرم همه قبولم داشتند. در آن زمان خیلی‌ها خواسته بودند که این جواز به آنها منتقل شود ولی فرماندار آن زمان قبول نکرد و گفته بود این زن می‌تواند.

افراد عامل ، همه تلاشهای خود را بر حلقه نفوذ خود متمرکز می کنند . یعنی فقط به مسایلی می پردازند که می توانند درباره اش کاری بکنند.

در لحظه‌های تنهایی؟

فقط به غربت علی (ع) فکر می‌کنم.

درسی که از سرپرستی خانواده گرفتید؟

هر چند تنها ولی می‌شود خوب زندگی کرد. زن و شوهر دو مجموعه هستند ولی لطف خدا همیشگی است.

روزی چند ساعت کار می کنید؟

12-11 ساعت کار می‌کنم.

.......................................................................................

یادداشتی که خواندید شاید در ذهن هم ما یک کلمه را تداعی کند و بدون اراده به همت و تلاش این خانم " آفرین بگوییم".

برای تکرار این رویه های درست فرصت های بسیاری را بدست می آوریم اما بدون توجه از دست می دهیم.

یکی از بهترین راهها برای تشخیص میزان ((عامل بودن)) خود ، این است که ببینیم وقت و انرژی خود را صرف چه چیزهایی می کنیم . همه ما نگرانی هایی درباه سلامت ،فرزندان ،مشکلات شغلی ،جنگ اتمی و ... داریم . می توانیم حلقه نگرانی خود را از حلقه چیزهایی که درباره آنها نگرانی بخصوص نداریم جدا کنیم .

با نگریستن به امور درون حلقه نگرانی خود در می یابیم که چه چیزهایی بیرون از اختیارمان قرار دارند ، و در مورد کدام چیزها می توانیم کاری انجام بدهیم . امور دسته اخیر را در حلقه کوچکتر که در حلقه نفوذ است ، قرار می دهیم . با توجه به این که وقت و انرژی خود را بیشتر صرف کدام امور می کنیم ، می توانیم به میزان ((عامل بودن )) خود پی ببریم .

افراد عامل ، همه تلاشهای خود را بر حلقه نفوذ خود متمرکز می کنند . یعنی فقط به مسایلی می پردازند که می توانند درباره اش کاری بکنند. طبیعت انرژی آنها مثبت است و موجب گسترش و وسعت و افزایش حلقه نفوذشان می شود.

حال آن که افراد واکنشی ، تلاشهای خود را بر ((حلقه نگرانی )) خویش متمرکز می کنند. بر نقاط ضعف سایر مردم ، مشکلات محیط ، و اوضاع و شرایطی که بیرون از اختیار آنهاست . انرژی منفی حاصل از این نوع تمرکز ، همراه با غفلت از آنچه می توانند به انجام برسانند ، سبب کوچکتر شدن حلقه نفوذشان می شود .

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: totia , jahanagahi , shahram......32 , 3ObHaN , vahid61 , sajjad , mjdehghani , pulaki , 1omin.com , iranboy , motafaker77
12-17-2011, 10:55 PM
ارسال: #2
RE: من می توانم ،ثابت می کنم.....
توانست و ثابت کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , pulaki , iranboy
12-17-2011, 11:01 PM
ارسال: #3
واقعا باید به همت این غیور زنان ایرانی افتخار کرد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , shahram......32 , 3ObHaN , vahid61 , pulaki , iranboy
12-18-2011, 11:55 AM
ارسال: #4
درود خدا بر بندگان صالح خدا .
« یا ایٌها الٌذین امنوااستعینوا بالصٌبر و الصٌلواة، ان الله مع الصٌابرینِ »
پایدار باشید.

09121349276
Angelتلاش+صبر=موفقیتAngel
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mjdehghani , mosafer bedar , 1omin.com , iranboy
12-19-2011, 12:40 AM
ارسال: #5
چه خوب سروده است سنايي غزنوي
هركه نان از عمل خويش خورد/منت از حاتم طايي نبرد

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , 1omin.com , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه من با بهروز فروتن - برند بهروز کامیار کاظمی 11 7,347 08-12-2017 04:06 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  کارخانه های نوشابه آب لازم روبرای ساخت ازکجاتامین می کنند؟ مدینه 0 467 06-02-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: مدینه
  مصاحبه با دو برادری که با (دیجی کالا) میلیاردر شدند ، می‌خواهیم آمازون ایران باشیم Amiraliamirali 0 864 09-09-2015 11:51 AM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  میلیاردرهای ایرانی از راز خود می گویند... کامیار کاظمی 23 7,901 06-19-2014 11:31 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  مصاحبه من با ثابت قدم- قدیمی ترین شیرینی فروشی تهران کامیار کاظمی 2 4,818 01-23-2014 11:31 PM
آخرین ارسال: 630
  شیخ علیشاهی:با صنایع دستی،می شه پولدار شد hotdvd 1 1,344 08-28-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  گفتگو با دكتر مرتاض:وقتی اتکا به نفس داری می توانی پول در بیاوری hotdvd 0 7,281 08-28-2013 01:58 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  میلیاردر معروف ایرانی ‌پولهایش‌ را چگونه ‌خرج ‌می‌کند؟ karafarin 0 1,554 03-13-2013 04:55 PM
آخرین ارسال: karafarin
  می دونی کی این بازیای فکری رو میسازه؟ کوروش بزرگ 0 431 01-22-2013 01:24 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  این قفسه های فلزی رو کی می سازه؟ کوروش بزرگ 0 403 01-22-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  گفت وگوی من با خسرو سلجوقی - پرورش دهنده کرم زباله خوار کامیار کاظمی 11 7,429 01-03-2013 12:17 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اسدالله عسگراولادی توضیح می دهد: چگونه پولدار شدم papuon 7 2,434 11-08-2012 01:35 AM
آخرین ارسال: M3HDI
  گفت و گوی من با مدیرعامل شرکت قاصدک (سیستم عامل بومی) کامیار کاظمی 2 893 10-04-2012 05:44 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  مصاحبه من با مهندس ربیع زاده - اولین تولید کننده ماهی قزل آلا و میگو با آب دریای خزر کامیار کاظمی 0 1,707 06-11-2012 12:13 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  گفت وگوی من با دکترعلی اصغر جهانگیری کامیار کاظمی 0 5,335 05-27-2012 12:37 AM
  گفت وگوی من با دکتراحمد صفار - متخصص فروش کامیار کاظمی 0 3,400 05-27-2012 12:05 AM
  تاجر‎ها دو زنه نشوند موفق می‎شوند! گفتگو با آقای عسگر اولادی 1omin.com 2 1,235 03-31-2012 05:22 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  عسگراودلای میلیاردر ایرانی : از من ۵ یا ۶ نفر پولدارتر هم هست کامیار کاظمی 10 2,999 03-28-2012 01:22 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  به چه کسی میلیاردر می گویند jahanagahi 17 4,714 11-19-2011 11:56 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS