ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سردرگمی در انتخاب راه
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یوسوف
آخرین ارسال: حامد یزدی
پاسخ: 5
بازدید: 1480

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرگمی در انتخاب راه
05-10-2015, 12:28 PM
ارسال: #1
سردرگمی در انتخاب راه
سلام عزیزان
مسئله ای که مطرح میکنم شاید تکراری باشه ولی خواهشا صبورانه پاسخ بدید 10_004

بیوگرافی: من 30 ساله فوق لیسانس ماشینالات کشاورزی فارغالتحصیل از ترکیه هستم و چون انگیزه ای نداشتم دکتری نخوندم. دارای تیپ شخصیتی یاری دهنده-احساسی و برون گرا و خلاق. در زمینه آواز و هنر استعداد ذاتی دارم و یک اجرا بعنوان تک خوان در ترکیه داشتم ولی تا حالا نتونستم بدلیل بالا
بودن هزینه ها ادامه ش بدم.
شرایط موجود: در حال حاضر پدرم در کار پیمانکاری ساختمون مشغوله و از ما هم میخواد که در این زمینه مشغول بشیم. ولی مشکل اینجاست که هم علاقه ندارم و هم همه کارهارو دو تا برادر بزرگترم انجام میدن و نوبت به من نمیرسه یعنی وقتی میرم سر ساختمون شبیه توپ والیبال پاس میخورم و دستورات رو باید اجرا کنم و این عذاب آوره چون هم ازت انتظار دارن هم اینکه هیچ پیشرفتی نداری! خیلی وقته دارم علایق و استعدادهامو بررسی میکنم ولی از طرفی هم پدرم برا این موضوع که بخوام برم یه جایی کار کنم ویا برگردم ترکیه هیچ رضایت و اجازه ای نمیده! Undecided
نهایتا: خیلی سردرگم و دست و پا بسته هستم. شاید اگه میتونستم میرفتم ترکیه و ارشد مدیریت و لیسانس موسیقی میخوندم که بالا بودن هزینه ها سد بزرگییه! 18 Huh

متشکرم از توجه دوستان و اساتید بزرگوار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahanpirzadeh
05-10-2015, 03:46 PM
ارسال: #2
RE: سردرگمی در انتخاب راه
سعی کن تو ایران یه کسب و کار قوی راه بندازی
البته خیلی باید تحقیق کنی

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
05-10-2015, 09:45 PM
ارسال: #3
از پاسختون متشکرم

به احتمال قوی با شرکت تو یه دوره ی هنری علاقه ی هنریمو تثبیت کنم.
از اون طرف هم در زمینه تجارت بین ترکیه-ایران دارم تحقیق میکنم.
امیدوارم نتیجه بده.
به هر حال باید از یه جایی شروع کنم.
 تشکر شده توسط: mahanpirzadeh
06-26-2015, 06:29 PM
ارسال: #4
سلام من ناصر هستم 26 ساله از کرمان من حدود 50 میلیون تومان سرمایه دارم اما نمیدونم باهاش باید چیکار کنم یا بهتر بگم نمیدونم باهاش چه کسب و کاری رو باید ره بندازم اگه میشه منو راهنمایی بفرمایید باتشکز از همه عزیزان
06-26-2015, 08:13 PM
ارسال: #5
(06-26-2015 06:29 PM)nasermirzaei نوشته شده توسط:  سلام من ناصر هستم 26 ساله از کرمان من حدود 50 میلیون تومان سرمایه دارم اما نمیدونم باهاش باید چیکار کنم یا بهتر بگم نمیدونم باهاش چه کسب و کاری رو باید ره بندازم اگه میشه منو راهنمایی بفرمایید باتشکز از همه عزیزان

برو تحقیق کن اگه خرما رو میتونی قیمت خوب بخری و به شهرستانها ارسال کنی ایده ی خوبیه

میلیاردر شدن فکر میخواد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS