سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سردرگمی در انتخاب راه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: هستی شناسی (/forumdisplay.php?fid=128)
+---- موضوع: سردرگمی در انتخاب راه (/showthread.php?tid=13322)

سردرگمی در انتخاب راه - یوسوف - 05-10-2015 12:28 PM

سلام عزیزان
مسئله ای که مطرح میکنم شاید تکراری باشه ولی خواهشا صبورانه پاسخ بدید 10_004

بیوگرافی: من 30 ساله فوق لیسانس ماشینالات کشاورزی فارغالتحصیل از ترکیه هستم و چون انگیزه ای نداشتم دکتری نخوندم. دارای تیپ شخصیتی یاری دهنده-احساسی و برون گرا و خلاق. در زمینه آواز و هنر استعداد ذاتی دارم و یک اجرا بعنوان تک خوان در ترکیه داشتم ولی تا حالا نتونستم بدلیل بالا
بودن هزینه ها ادامه ش بدم.
شرایط موجود: در حال حاضر پدرم در کار پیمانکاری ساختمون مشغوله و از ما هم میخواد که در این زمینه مشغول بشیم. ولی مشکل اینجاست که هم علاقه ندارم و هم همه کارهارو دو تا برادر بزرگترم انجام میدن و نوبت به من نمیرسه یعنی وقتی میرم سر ساختمون شبیه توپ والیبال پاس میخورم و دستورات رو باید اجرا کنم و این عذاب آوره چون هم ازت انتظار دارن هم اینکه هیچ پیشرفتی نداری! خیلی وقته دارم علایق و استعدادهامو بررسی میکنم ولی از طرفی هم پدرم برا این موضوع که بخوام برم یه جایی کار کنم ویا برگردم ترکیه هیچ رضایت و اجازه ای نمیده! Undecided
نهایتا: خیلی سردرگم و دست و پا بسته هستم. شاید اگه میتونستم میرفتم ترکیه و ارشد مدیریت و لیسانس موسیقی میخوندم که بالا بودن هزینه ها سد بزرگییه! 18 Huh

متشکرم از توجه دوستان و اساتید بزرگوار

RE: سردرگمی در انتخاب راه - soshiant - 05-10-2015 03:46 PM

سعی کن تو ایران یه کسب و کار قوی راه بندازی
البته خیلی باید تحقیق کنی

RE: سردرگمی در انتخاب راه - یوسوف - 05-10-2015 09:45 PM

از پاسختون متشکرم

به احتمال قوی با شرکت تو یه دوره ی هنری علاقه ی هنریمو تثبیت کنم.
از اون طرف هم در زمینه تجارت بین ترکیه-ایران دارم تحقیق میکنم.
امیدوارم نتیجه بده.
به هر حال باید از یه جایی شروع کنم.

RE: سردرگمی در انتخاب راه - nasermirzaei - 06-26-2015 06:29 PM

سلام من ناصر هستم 26 ساله از کرمان من حدود 50 میلیون تومان سرمایه دارم اما نمیدونم باهاش باید چیکار کنم یا بهتر بگم نمیدونم باهاش چه کسب و کاری رو باید ره بندازم اگه میشه منو راهنمایی بفرمایید باتشکز از همه عزیزان

RE: سردرگمی در انتخاب راه - حامد یزدی - 06-26-2015 08:13 PM

(06-26-2015 06:29 PM)nasermirzaei نوشته شده توسط:  سلام من ناصر هستم 26 ساله از کرمان من حدود 50 میلیون تومان سرمایه دارم اما نمیدونم باهاش باید چیکار کنم یا بهتر بگم نمیدونم باهاش چه کسب و کاری رو باید ره بندازم اگه میشه منو راهنمایی بفرمایید باتشکز از همه عزیزان

برو تحقیق کن اگه خرما رو میتونی قیمت خوب بخری و به شهرستانها ارسال کنی ایده ی خوبیه