ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: سرتیپ زاده
پاسخ: 47
بازدید: 7372

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
06-24-2015, 05:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-24-2015 06:09 PM، توسط مهندس روح الله زاهد.)
ارسال: #31
RE: بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
سلام و درود بر شما دوستان عزیز

بنده حدود 2 سال روی طرح های برق بدون سوخت کار کردم (از جمله مگنتی . گرانشی . جاذبه ای . بادی .آبی و..)
درمورد موتورهای مگنتی باید بگم که در کشورهای خارجی ساخته شده و هست. کافیه یه سری تو یو+تیو+ب بزنید و ببینید که چندین فیلم میاد که همشون موتورهای مگنتی هستن و بدون سوخت برق تولید میکنن .
یا درمورد موتورهای گرانشی وآبی و یا موتورهایی که در شروع نیاز به یه انرژی اولیه دارن ولی بعدش دیگه خودش کار میکنه
تمام طرح هایی که توایران معرفی میکنن و بهش میگن اختراع همش قبلا ساخته شده.

دقت کنید دوستان درکشور ما هنوز فرق بین اختراع و اکتشاف وابداع و نوآوری رو نمیدونن .به همین خاطر به هر چیزی میگن اختراع حالا چه کپی باشه چه قبلا ساخته باشنش.
نکته بعدی در مورد موتورهای مگنتی اینکه موتورهای مگنتی با آهنراباهای گران قیمت از جمله نئودیموم استفاده میشه واین باعث میشه قیمت دستگاه بره بالا ودقیق برای مشتری مقرون به صرفه نباشه

این یه طرح از موتورهای مگنتی با نئودیموم هست
[تصویر: free_en_el_11_.jpg]

خوب این جا یه سوال چرا در کشورهای خارجی که به طرح ها ازجمله این طرح های تولید برق که الان بحث روز دنیا هست بها میدن چرا صنعتیش نمیکنن و در منازل ازاونها استفاده نمیکنن. خوب واضحه به دلیل قیمت بالا .به دلیل این که اکثر این طرح ها اصلا بدرد نمیخورن و اصلا توجیه ندارن

موفق وموید باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-24-2015, 06:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-24-2015 06:07 PM، توسط مهندس روح الله زاهد.)
ارسال: #32
[تصویر: D.JPG]
[تصویر: A.jpg]
[تصویر: AA.gif]
[تصویر: Q.gif]

اللهم عجل لولیک الفرج

تشکر شده توسط: mosafer bedar
06-24-2015, 06:09 PM
ارسال: #33
این هم چند طرح ساده از موتورهای مگنتی
واگه یه سری به یو+تیو+ب بزنید خواهید دید که طرح های بسیار زیبا و قشنگ هست ولی بنده خودم یکی از این موتورهای مگنتی ساختم و اصلا به مفت نمی ارزید و اصلا ایطوری بگم که اصلا اجرایی نمیشه .

اللهم عجل لولیک الفرج

06-24-2015, 06:11 PM
ارسال: #34
در مورد مگنت هم روشهایی دیگه هم هست که بر اساس مغناطیس ومیدان حاصله از آن کار میکنن.

اللهم عجل لولیک الفرج

تشکر شده توسط: mosafer bedar
06-24-2015, 11:12 PM
ارسال: #35
(06-24-2015 06:09 PM)مهندس روح الله زاهد نوشته شده توسط:  این هم چند طرح ساده از موتورهای مگنتی
واگه یه سری به یو+تیو+ب بزنید خواهید دید که طرح های بسیار زیبا و قشنگ هست ولی بنده خودم یکی از این موتورهای مگنتی ساختم و اصلا به مفت نمی ارزید و اصلا ایطوری بگم که اصلا اجرایی نمیشه .
درود بر شما دوست عزیز...36
اینکه شما ساختید و خوشتون نیومده یا موفق نبوده دلیل نمیشه این طرح فوق العاده تو کل دنیا بی ارزش بشه...
مثل این میمونه خودمون تو خونه بخوایم پیتزا بپزیم اونقوت بسوزه و بگیم نه همه ی پیتزا ها به درد نمیخوره و سوخته هستش...
باید عرض کنم که دوستان زیادی این چنین طرح هایی رو عملی کردن و بازده مفید و پیش بینی شده رو دارند اما نه هر طرحی که توی اینترنت ما عکساشو میبینیم بلکه طرح هایی نو و بکر اما همین روش موتور مگنتی.
فقط خواستم بگم بازم ما میتوانیم....12_002
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد
06-25-2015, 10:00 AM
ارسال: #36
متشکرم از استاد عزیز آقای مهندس زاهدی که با علم به مسائل وارد بحث شدن و برای روشن شدن موضوع وقت گرانبهای خودشون رو صرف میکنند. و همچنین از آقای K که بنده با هاشون آشنا هستم و میدونم به قصد روشنگری این پاسخ رو دادن .
مثال ساده ای زدن ولی جالب و کاربردی .
میخواستم از حضور آقای مهندس زاهدی خواهش کنم اگه یه وقت حرفی میزنیم قصدمون مقابله نیست بلکه روشن شدن موضوعه بنابراین خدای نکرده دلگیر از نحوه ابراز عقاید و نوع کلمات نشن.
وقتی اختراع و طرح و ایده ای شروع میکنه به تولد و پا گرفتن با معایب فراوانی میتونه همراه باشه ، مثلا وقتی موتور بخار ومکانیکی اختراع شد ویا جرقه های اولیه تولید الکتریسیته زده شد ویا تلفن خواست اختراع بشه مگر در همون روزهای اول از همین تکامل بالا برخوردار بودن ، قطعا خواهیدفرمود خیر.چون با معایب فراوانی روبرو بودن به مرور نسبت به رفع عیب وسپس تکمیل اون اقدام شده و روز به روز برکارایی های اونها اضافه شده تا به اینجارسیده.
خوب این مبحث یعنی تولید برق و انرژی بدون سوخت هم دقیقا از این مقوله مستثنی نبوده و نخواهد بود. یقینا شما هم که در این مورد تلاش کردیداگر پیگیررفع معایب باشیدصد در صد موفق خواهید شدچون این موضوع قابل تامله که چیزی که به ذهن بشر خطور میکنه میتونه وقتی شرایطش محیا شد به ظهور برسه پس وقتی ایده ای در ذهن شما ویا هر انسانی دیگری بوجود اومده پس شدنیه فقط آزمایش وخطای زیادتری نیاز داره و رفع نقایص.
مسئله دیگه ای که بنده بارها برای سایر دوستان هم عنوان کردم ، مگر اتومبیل توسط یک شرکت ویا مخترع و مبتکر درحال تولید ویا تکامله مگر تولید پفک و چیپس در یک حال تولید ویا در یک کارخانه تولید میشه مگر تلوزیزیون و موبایل و و و و و یک بار اختراع و متکامل و تولید شده ویا خواهد شد که دیگه کسی به دنبال این مشاغل دیگه نره ، باز هم جوابمون منفی خواهد بود.
پس اگر کشورهای دیگه در این مقوله یعنی تولیدانرژی رایگان یا بدون سوخت کار کردن ، دلیل قاطعی برای کنار گذاشتن قضیه وعدم فعالیت و تفکر و یا عدم پیگیری طرح واختراع و ایده و تولید و گسترش اون نمیتونه برای ما باشه . چون این مباحث بخصوص انرژِی چیزی نیست که پایان ی داشته باشه و بگیم دیگه به انتهای کار رسیده و هیچ حای بحث و گسترشی در اون نیست، ابدا چنین چیزی نیست.
مبحث آخر اینکه کارنشد نداره و با دادن بار منفی فقط این مباحث دیرتر اجرایی خواهند شد ولی خواهند شد. انشاا...
تحقیقات جالبی رو خوندم که گفته شده ، وقتی فردی جمله منفی ( من نمیتوانم این کار را انجام دهم ) رو میگه ، باید هفده بار جمله ( تو میتوانی این کار را انجام دهی ) را باید به اون شخص بگیم تا اثر روانی اون یک بار از ذهن شخص پاک بشه. حالا ببینید در این هستی بیکران چگونه فکر کنیم .
استادزاهدی جسارت کردم و وقت شما فرهیخته رو گرفتم چون من درحدی نیستم که زیاد بخوام وارد بحث های علمی بشم ولی چون این نگاه عامیانه بود عر ض کردم . باز اگر بی ادبی کردم منو میبخشید.
درضمن از شما استاد گرامی و همه علاقه مندان این مبحث خاص خواهش میکنم برای کمک به تکامل علمی نوع بشر و آسایش و آرامش همه جانبه و به دور از هر تعصب قومی ونژادی و خطوط مرزی ، بعد برای بالابردن سطح دانش انجمن و یک شدن با دوستان و سوم برای پیگیری طرح ها واختراعات جنابعالی و سایر علاقه مندان محبت کرده و در انجمن ما حضور داشته باشید تا از وجود گرانمایه شما ، همه دوستان و علاقه مندان این مبحث مهم علمی بهره مند بشن.انشاا...
ما میتوانیم . . .
جناب مهندس زاهدی منتظر وجود شما هستیم.
jebreil2020@yahoo.com

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , مهندس روح الله زاهد
06-25-2015, 10:04 AM
ارسال: #37
(05-07-2015 09:47 AM)هورداد نوشته شده توسط:  هر کسی هر اختراعی در مورد تولید برق رایگان داره بگه، من حاضرم خونه خودم و یه تیکه زمینی رو که دارم بفروشم و خرج طرحش کنم.

هیچ فیلم واضحی در مورد کارکرد دستگاههای تولید برق رایگان نیست.

الان کلی فیلم توی یوتیوب هستش در مورد فن کامپیوتر که با یه آهنربای هارد شروع به چرخش میکنه اما یه نکته اساسی اینکه یه بخشی از فن چسب خورده و زیر چسب یه باطری ساعت هستش و زیر بخشی که آهنربا رو میگیره یه لامپ خلا که دو سر سیم توش هستش و به محض نزدیک شدن آهنربا اون دو بخش سیمی شکل به هم میچسبن.

فیلم های زیادی در مورد موتورهایی که وصل به ژنراتور هستن وجود داره در صورتی که هیچ کدوم سیم کشی ژنراتور رو مشخص طرح نکردن.

مدتی پیش رادیو جوان یک مخترع رو در برنامه ظهرگاهی خودش معرفی کرد در مورد تولید برق رایگان اما وقتی اسپانسرها اومده بودن سراغش فهمیدن دروغه و تا یک هفته توی اون برنامه ظهرگاهی از جمیع مردم ایران بابت نشر اخبار دروغ عذرخواهی میکرد.

شما یه فیلم واضح از این دستگاهها نشون بدید تا باور کنیم تولید برق رایگان هم ممکن هستش

جناب هورداد سلام وقت شما بخیر
اگر همچنان به این مبحث علاقه مند پی گیر هستید لطفا با من تماس بگیرید. متشکرم.
jebreil2020@yahoo.com

تشکر شده توسط: mosafer bedar , مهندس روح الله زاهد
06-25-2015, 03:24 PM
ارسال: #38
سلام ودرود بر شما دوستان
با همه حرفهای جبرئیل عزیز موافقم .
اما بحث من این هست که بعضی به حساب مخترعین با کپی کردن طرح ها و حالا یکم تغییرات که اصلا در کلیات هیچ تغییری نمیکند و ساختار همون ساختار هست اسمشون رو میذارن مخترع و نمیدونم دیگه چی بگم .

ولش کنید بریم سر اصل مطلب .
ببینید دوستان از انرژی مگنتی میشه به دو جور استفاده کرد. 1.از انرژی حاصله در اطراف مگنت به صورت پتان4سیلی.
2.از میدان حاصله و تغییر میدان های دیگه.

درروش دو در حالت عادی امکان نداره شما بتونیدحرکت دایره ای ممتد داشته باشید زیرا میدان مغناطیسی خطی هست و این میدان مغناطیسی خطی نمیتواند با میدان مغناطیسی هم جنس خود به صورت غیر خطی مبدل شود مگر اینکه روتورشما بهعنوان محور چرخنده مگنت با میدان قوی مثل نئودیمیوم و استاتور شما به عنوان جزءثابت به عنوان جزئی به صورت سیم پیچ قوی باشد که حالا یا سیملوله یا یک پیچه باشد که برای ایجاد میدان به جریان بالا نیاز دارد واین یعنی ایجاد جریان اولیه و ایجاد مشکل .

درروش اول برای ایجاد یک ولتاژ خوب نیاز به هزینه بالاییست

ولی در کل بهترین روش به نظر من روشی ترکیبی هست و روشی هست که از ساده ترین وکم هزینه ترین وسایل استفاده شود.
از قوانین طبیعت .

اللهم عجل لولیک الفرج

06-25-2015, 03:30 PM
ارسال: #39
از عزیز دلمون کاربر k هم به جهت شرکت در بحث تشکر میکنم

اللهم عجل لولیک الفرج

06-25-2015, 03:35 PM
ارسال: #40
متشکرم از شما استادگرامی آقای مهندس زاهد که به حرفهای این شاگرد کوچک خود توجه کرده و دربرابر اونها جبهه نگرفتید که این زهد شماست که در پی اسم شریف شما هم همراهه زاهد .
اگه صلاح دونستیدجمع ما رو به وجود خودتون روشن بفرمائید. در اینجا دوستان ما فقط به مگنت ها فکر نمیکنند روشهای بهتری هم هست که امیدوارم وقتی واردشدید درجریان مسایل قرار خواهیدگرفت . انشاا...
درصورت صلاحدیدشماره خودتون رو به ایمیلم ارسال بفرمایید. متشکرم

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موتوربدون سوخت+Free Energy جبرئیل 0 541 11-21-2019 01:43 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  انجمن تولیدانرژی بدون سوخت جبرئیل 0 507 07-21-2019 11:00 AM
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,211 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  من شروع کردم چند ماه بدون حتی سرمایه با فکرم....... mohammad 30 begin 16 11,475 11-06-2016 02:05 PM
  ایده برای کسب درآمد از گاوداری بدون دام mohandes-j 19 4,415 10-13-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: mohandes-j
  تولیدبرق وانرژی بدون سوخت ورایگان جبرئیل 20 2,928 07-07-2015 09:42 AM
  روش درآمد سایت هایی با سرویس های رایگان amirhosseingh18 4 1,565 07-05-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: amirhosseingh18
  شروع بدون سرمایه؟؟؟؟؟؟؟ نازلی 29 8,456 06-20-2014 03:36 PM
آخرین ارسال: maryan100000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS