ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
زمان کنونی: 05-18-2024, 02:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: سرتیپ زاده
پاسخ: 47
بازدید: 7441

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-28-2015, 11:50 AM
ارسال: #1
دوستان عزیز سلام وقت همگی بخیر وخوشی
پیشنهاد میکنم برای ایجاد یک بازار داغ علمی و واقعا سود آور ، که در کنارش منافع مادی و معنوی فراوانی برای خود و در کل برای همه انسانها داره ، (گروه انرژی رایگان ) رو تشکیل بدیم ، تا ضمن استفاده از تجربیات و راهنمایی های اساتید سایت و دوستان و اعضاء فعال سایت و علاقه مندان به این موضوع مهم ، سعی کنیم درحد توان ، انواع روشهای تولیدبرق و انرژی را که از روشهای متدوال (برق آبی - بادی - فسیلی - خورشیدی - اتمی - زمین گرمایی – بیوماس و کلیه انرژی های تجدیدپذیر ) پیروی نمیکنند و صرفا از روشهای ( ضد ماده - کتونی - مغناطیسی - جاذبه - نیروی اهرام - امواج رادیویی - امواج و انرژی های کیهانی - هیدرولیکی - تلفیق مغناطیس و هیدرولیک و پنوماتیک – ضدجاذبه - اختلاف چگالی - و . . . ) استفاده می کنند را معرفی و یا آدرس ، فیلم ، نوشته ، آگهی و خبرهای مربوطه را به نمایش بگذاریم و مورد بحث قرار بدیم تا به نتیجه ای مطلوب و عملی برسیم .
امیداست بتوانیم به یاری خالق هستی و با راهنمایی و هم فکری خود شما و ارسال نظرات و ایده هایتان و یا معرفی افراد ، سایت ، وبلاگ ، گروه ، شرکت یا نمایشگاه های فعال در این زمینه ، قدمی هرچند کوچک در راه آسایش و آرامش کل بشر در هرنقطه ای از این هستی بیکران که باشند برداشته و در راه تکامل علمی و تکنولوژیکی و معنوی نوع بشر نقش و سهمی موثر داشته باشیم. انشاا...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , Lady , vfaghanii , mahdi6940 , مهدی ر , hojjat04a , اَسکی , pooya 90 , رحیم قادری , judıo
04-28-2015, 10:24 PM
ارسال: #2
RE: بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
سلام . به نظر بنده افرادی میتونن در این مورد نظر بدن که اطلاعات زیادی راجع به علوم مکانیک . دینامیک . ترمودینامیک . الکترونیک و .... داشته باشن . افرادی که بتونن ایده . طرح و ابتکار جدیدی ارایه بدن. به نظر بنده این بحث باید در محیطی کاملا تخصصی و علمی طرح بشه تا نتیجه داشته باشه .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vfaghanii , رحیم قادری
05-05-2015, 11:29 PM
ارسال: #3
سلام. من این بحث رو واقعا دوست دارم. رشته ام مکانیکه. اما صادقانه بگم. از برق هیچی نمیدونم. از رشته خودم هم واقعا هیچی یاد نگرفتم. اما این مبحث رو واقعا دوست دارم و مشخصه هم ثواب فراوانی داره هم اینکه میتونه یه مبحث فوق العاده درآمدزا باشه. میتونه کلی شغل ایجاد کنه و کلی هم بار سنگین خرج و مخارج برق رو از دوش مردم عزیزمون برداره . خلاصه بگم . تو فکرش هستم.این ترمم به امید خدا دانشگاهم تموم شد از نو میخوام کتاب هایی که به کارم میان رو عمیقا بخونم و روی این مسئله کار کنم.
05-06-2015, 08:42 AM
ارسال: #4
دوستان علاقه مندبه این مبحث بسیار مهم ،بایدبدونیم ایرانی میتونه ولی حیف که حمایت نمیشه. برای نمونه کافیه بزنید : ژنراتور بدون سوخت - تولید برق بدون سوخت - تولید برق رایگان انرژی رایگان- مولد برق رایگان- موتورهای بدون سوخت یا بزنید Sadاحمدرجبی نخبه دشتستانی) -مهندس رضاعلیپور - امیرحسین محمدزاده صوفی- محمدعلی شفاعت - حسین غنمی - شهریاریزدانی مخترع ایرانی- اختراع علی مرادخانی - اختراع روح الله مقیسه - اختراع روح اله شریفی - اختراع احمدی شلمانی - محمدیوسف حسین پور مبتکرسلماسی - اختراع برق جاذبه ای محمدوحید - ابوالفضل اسماعیلی - و . . . باز هم بگم دوستان ؟تا ببینید در این راستا چه کارهای که نشده وچه کارهای میشه انجام داد...
بخدا خیلی های دیگه هستن و بودن که بی سرو صدا مجبور شدن برن خارج و طرهاشون رو بفروشن ، پس اینقده نگید نیست یا دروغه و یا نمیشه ویا با فلان فرمول فلان نظریه پرداز جور در نمیاد... باید ببینیم این طرحها وایده هاچراگسترش داده نمیشن؟ و یا بهشون اهمیت نمیدن ، چرا رسانه ها و مطبوعات به این مقوله ها دامن نمیزنن ؟ چرا مسابقه ، سمینار ویا نمایشگاه در این زمینه برگزار نمیشه ، مگه نه این که بحث انرژی حرف اول دنیاست، پس تا کی با خورشید ونفت وگاز و باد، میخواهیم انرژی تولید کنیم ؟ وآیا این منابع تولید انرژی میتونن ما رو برای رسیدن به سایر کرات وکهکشانها وسیارات یاری کنند و آیا برای درمان بیماریها و رفع آلودگی هوا و سرعت بخشیدن به تکامل علمی ، راههای دیگری رو نباید جستجو کنیم ؟سربلند باشید...

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
 تشکر شده توسط: vfaghanii , اَسکی
05-06-2015, 11:31 PM
ارسال: #5
چرا ما با دماغ نفس میکشیم؟چچرا سعی نمیکنیم با گوش نفس بکشیم؟
را روی پاهامون راه میریم تا روی دستامون؟
چرا سعی میکنیم از جاده آسفالت جای جاده خاکی استفاده کنیم؟

جواب سوالات فوق خیلی ساده است => بهترین راه کار از نظر محدودیت ها و هزینه

درسته هزینه ساخت جاده آسفالت بیشتر از خاکی هستش اما هزینه لاستیک کمتر میشه که مقرون به صرفه تر هستش.
حالا بحث تولید انرژی هم همین هستش. میشه با مواد ابر مغناطیس به برق تقریبا رایگان دست پیدا کرد اما هزینه تولیدش صدها برابر هزینه برق فعلی هستش.
اگر راهی به تولید برق به صرفه تر بود حتما به سراغش میرفتیم...
الان نظریه های زیادی برای ساخت ژنراتورهای توربین بادی داره مطرح میشه، یکیش طرح روتور بدون اصطحکاک هستش اما به چه قیمتی؟ هنوز که هنوزه موفق نشدن نمونه آزمایشگاهی این ژنراتور رو بسازن چون ساختش نیاز به تکنولوژی وحشتناک بالایی داره.

یک مدت توی یوتیوب دنبال فیلم دستگاه های تولید برق رایگان بودم اما همشون یه کلکی داشتن حتی یه کلیپ بود که توش به تحلیل این کلیپ ها پرداخته بود.
اگر چنین چیزی امکان داشت همین فردا صبح چینی ها و ژاپنی ها نمونه های اولیه اش رو میساختن

فقط یک راه برای تولید رایگان برق وجود داره اون هم استفاده از تاثیر حرکت سیاره های مختلف بر روی مواد ابررسانا هستش که اون هم نیاز به علم وحشتناک عجیبی داره. در این نظریه بر کنش و واکنش سیاره زمین و تاثیر اون بر سایر سیارات اشاره شده و میگه یه کمربند از مواد ابررسانا دور کوره زمین میتونه بخشی از نیروها رو به انرژی تبدیل کنه البته ژاپنی ها ترجیح دادن برن دور یکی از سیارات نزدیک زمین یه کمربند از سلول خورشیدی ایجاد کنن و انرژی حاصله رو به زمین مخابره کنند. اگر روشی برای تولید رایگان برق بود حتما جای این پروژه تا حالا اونها رو عملی میکردن
05-07-2015, 09:36 AM
ارسال: #6
هورداد عزیز وقت شما بخیر. لحن کلمات شما طوریه که با عصبانیت وطعنه زدن همراهه ، ولی خود این نوع گفتار ناشی از محدودیت اطلاعات و اعتقاد راسخ و تکیه محض به فرمولهای دانشگاهی و قوانین همیشه در تغییر انسانیست که با کمی تعمق در طول تاریخ بشر میشه به غیر قابل اعتبار و دائمی بودن اونها به نسبت شرایط و زمان و مکان اشاره کرد و اینکه همیشه ثابت نیستند ودر حال تغییر . فقط وفقط قوانین الهی هستند که غیر قابل تغییرند مگر به اراده خود او.
حالابرای اینکه بدونیم چرا این اختراعات ویا بعضی از اختراعات سریعا گسترش پیدا نمیکنند وبا بی مهری مواجه میشن باید اشاره کنم شما وقتی با چند نفر از این مخترعین بصورت صمیمانه حرف بزنید ویا عمق کار اونها رو دریابید،می بینید که مسائلی رو در جامعه تحت الشعاع و مورد تهدیدقرار میدن که مهمترین اونها منافع مادی عده از کارخانه داران وسرمایه دارانیست که کارهای روتینی رو طی سالیان دراز داشتن و ممر درآمد اونها شده حالا برای تغییر اون مکانیسم باید کل سیستم رو یا دور بریزن ویا تغییر بدن که با مشکلات و مسائل مالی فراوانی روبرو خواهند شد ویا در حالت خوش بینانه اون تعداد زیادی در این تغییر وتحول بیکار شده ویا نیا زبه آموزش ویا تغییر شغل خواهند شد. دیگه اینکه بحث استفاده ها امنیتی پیش میاد که دولتها ازکنارش به راحتی نمیگذرن . مهمتر از اون بحث رقبای چنین طرحها واختراعاته که تمنا میکنم به جریان اختراعات آقای نیکولا تسلا و خرابکاری هایی که در جریان پیش برد اختراعات ایشان بوجو د آمدرا حتما ببینید ویا مطلاعه بفرمائید و رقیبی مثل ادیسون رو و خرابکاریهای ایشان و دولت وقت را کاملا وبادقت بررسی کنید.
خواهش میکنم با مخترعین با دوستی تمام ارتباط برقرار کنید و علت عدم تولید وگسترش رو جویا بشید و اینکه چرا بعضی از اونها حتی پس از فروختن به خارج باز به تولید نمیرسن و خاک میخوره تا 20 سال بعد 50 سال بعد، چرا دوست من !!! مگه اختراعات اولیه از همون اول با بهره وری بالا و راندمان بالا شروع به کار کردن ابدا چنین نبوده ، با یه جرقه ساده با یک متر حرکت با 2 دقیقه پرواز با ساده ترین حالت شروع شدن حال رسیدن به این جا بای این قدرت وتوان . پس خواهش میکنم منطقی تر نگاه کنیم این دوستانی رو که چنین اختراعاتی دارن منکوب و محکوم نکنیم و زیر بال وپر اونها رو بگیریم و تشویق وترغیبشون کنیم تا به راهشون ادامه بدن و معایب دستگاهشون رو اصلاح کنند نه اینکه کلا بگیم غلطه دروغه ویا به صرفه نیست این نمیتونه جلوی پیشرفت رو بگیره فقط اصطکاک ایجاد میکنه تا بشر دیر تر به رفاه و تکامل برسه . وسلام

تشکر شده توسط: اَسکی
05-07-2015, 09:43 AM
ارسال: #7
دوست عزیز هورداد محترم درصورتیکه لازم باشه شماره تلفن بعضی از این مخترعین رو میتونید پیداکنید ویا اونهایی رو که دارم در اختیار شما قرار بدم تا بعد از دیدن ویا صحبت کردن متوجه بشید که خیلی از اونها کاملا هم به صرفه و اقتصادیه ، ولی حیف و هزاران بار حیف که طمع ورزی انسانها سد راه شده و مانع پیشرفت خود انسان .در نوشته های بالا به اسامی تعدادی از این نفرات اشاره کردم کافیه با اونها تماس بگیرید وبه صحت و سقم اونها پی ببرید نمیگم همشون ولی بعضی از اونها میتونن منجر به انقلابی در مسیر تولیدانرژی ویا حرکت ویا در مان بیماریها وسلامتی و ... بشن. سربلندباشید.

05-07-2015, 09:47 AM
ارسال: #8
هر کسی هر اختراعی در مورد تولید برق رایگان داره بگه، من حاضرم خونه خودم و یه تیکه زمینی رو که دارم بفروشم و خرج طرحش کنم.

هیچ فیلم واضحی در مورد کارکرد دستگاههای تولید برق رایگان نیست.

الان کلی فیلم توی یوتیوب هستش در مورد فن کامپیوتر که با یه آهنربای هارد شروع به چرخش میکنه اما یه نکته اساسی اینکه یه بخشی از فن چسب خورده و زیر چسب یه باطری ساعت هستش و زیر بخشی که آهنربا رو میگیره یه لامپ خلا که دو سر سیم توش هستش و به محض نزدیک شدن آهنربا اون دو بخش سیمی شکل به هم میچسبن.

فیلم های زیادی در مورد موتورهایی که وصل به ژنراتور هستن وجود داره در صورتی که هیچ کدوم سیم کشی ژنراتور رو مشخص طرح نکردن.

مدتی پیش رادیو جوان یک مخترع رو در برنامه ظهرگاهی خودش معرفی کرد در مورد تولید برق رایگان اما وقتی اسپانسرها اومده بودن سراغش فهمیدن دروغه و تا یک هفته توی اون برنامه ظهرگاهی از جمیع مردم ایران بابت نشر اخبار دروغ عذرخواهی میکرد.

شما یه فیلم واضح از این دستگاهها نشون بدید تا باور کنیم تولید برق رایگان هم ممکن هستش
05-07-2015, 11:07 AM
ارسال: #9
دوست خوبم متشکرم که تمایل پیداکردی در این مورد بیشتر حرکت کنی ومحتاط تر و از تکذیب کردن دور شدن، بخدا راهی نداریم جز باور اینکه باید کمک کنیم تا حرکت مهم و بزرگی در این مسیر( تولید انرژی دائمی و رایگان ) انجام بشه برای رهایی بشر از شر هزینه های گزاف تامین انرژی و سرعت پایین و سرشار ازآلودگی و پیچیده حمل ونقل موتوری و با سوخت های فسیلی و . . . که با توجه به سیر تکامل و نیاز بشر به دست یابی به نقاط دور دست جهان هستی باید به دنبال راه های ساده تر و در عین حال پر قدرت تر و دائمی تری باشیم و اگر هم هست کمک کنیم به گسترش و تولیدو عمومی شدن اونها و معرفی به جامعه بشری.
اگه محبت کنیدآدرس ایملتون رو ویا شماره تلفنی برام به ایمیلم ارسال کنید تا بیشتر دراین مورد حرف بزنیم چون همین دیشب با دونفر در همین مورد حرف زدم که وسیله ای آماده دارن. موفق باشید.

05-07-2015, 11:12 AM
ارسال: #10
جسارتا آدرس ایمیلم رو در پروفایل گذاشتم ولی دوباره براتون اینجا اعلام میکنم .امیدوارم خدای هستی بخش کمک کنه تا در این مورد وهمچنین تمامی مراحل خیر ما در اون باشه و سرشار ازموفقیت. jebreil2020@yahoo.com

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موتوربدون سوخت+Free Energy جبرئیل 0 541 11-21-2019 01:43 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  انجمن تولیدانرژی بدون سوخت جبرئیل 0 509 07-21-2019 11:00 AM
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,221 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  من شروع کردم چند ماه بدون حتی سرمایه با فکرم....... mohammad 30 begin 16 11,499 11-06-2016 02:05 PM
  ایده برای کسب درآمد از گاوداری بدون دام mohandes-j 19 4,456 10-13-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: mohandes-j
  تولیدبرق وانرژی بدون سوخت ورایگان جبرئیل 20 2,950 07-07-2015 09:42 AM
  روش درآمد سایت هایی با سرویس های رایگان amirhosseingh18 4 1,573 07-05-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: amirhosseingh18
  شروع بدون سرمایه؟؟؟؟؟؟؟ نازلی 29 8,523 06-20-2014 03:36 PM
آخرین ارسال: maryan100000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS