ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در محل شما چه چیزی فراوان است؟
زمان کنونی: 05-10-2024, 07:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: cooch
آخرین ارسال: amir_sky
پاسخ: 32
بازدید: 4441

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در محل شما چه چیزی فراوان است؟
08-14-2015, 01:17 AM
ارسال: #21
RE: در محل شما چه چیزی فراوان است؟
شهرستان پاوه انار توت صیفیجات شامل گوجه گیلاسی خیار بادمجان کدو و ون کوهی وخصوصا جوانان بیکار

خدا یا شکرت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , business_nuts
08-16-2015, 02:57 AM
ارسال: #22
(05-02-2015 10:45 AM)freelancer نوشته شده توسط:  سلام ! من مریوان هستم ! ارشد بازاریابی هم خوندم! اینجا یکی از قطب های ترانزیت کالاست هم مرز با کردستان عراق.
اگر از دوستان محصولی دارند که میخان به اونجا صادر کنند بهترین راه اینکه بگردید ببینید چه چیز با ارزشی دارید که میشه خودتون با سرمایه کم به شهر های دیگه بفرستید بعد اگر توانتون بالا رفت میتونیم با هم به کشور های همجوار صادر کنیم. اینجا 99% صادرات گمرک نداره هر چی دوست دارید بفرستید. راهنمایی هم می کنم! از مرز مریوان هم واردات داریم هم صادرات!
واردات: از شیر مرغ تا جون ادمیزاد (قانونی و قاچاق) از اونجا که روش قانونی پر هزینه است و قاچاق هم دردسر داره پس بریم سراغ همون صادرات که هم قانونی تره و دردسرشم کمتره! بعضی محصولات هم هزینه کمی داره
صادرات بسیار آسونتره چون گفتم گمرک نداره! خیلی کار رو آسون کردن! الان بهترین چیز هم واسه صادرات میوه هست! بهترین فصل هم هستیم. اونور کشاورزی درست حسابی نداره! خاک ایران جواهره! ایران هم که مشالا همه چی بار میاد! از سیستان تریل تریلی هندونه میاد! بهترین تجارته! حلال بی دردسر! راحت! میوه بار بزن بفرست اینجا لازمم نیست خودت بری اونور بدی مشتری! یه میدون بار توی گمرک مریوان درست کردن واسه بازارگانای ایرانی و عراقی ! بارتو خالی نکرده رو هوا میبرن ! ولی متاسفانه یکم باید رابطه قوی داشته باشی که اگر دوستان روی این قضییه صادرات میوه و انواع محصولات باغی و کشاورزی مشتاق باشند خودم هم نشد یه ادم با نفوذ رو معرفی می کنم بهتون!
دیگه اینکه همه چی از ایران اونجا خریدار داره! کالاهای لوکس و شیک تولید داخلی رو هم میشه با دلار فروخت! چون ایران پر کارگاههای تولیدی و نیروی کار جوون و صنایع تولیدی هستش! میشه خیلی چیزا تولید کرد فرستاد اونور! به کالاهای پیچیده فکر نکنید! باور کنید اونجا فقط پول دارند هیچ تولیدی ندارن! دمپایی، ناخن گیر، لیف حموم، کیف و کفش، کلاه حصیری... از این چیزای بی اهمیت بگیر تا انواع لوستر و وسایل دکوراسیون میز و مبل که ایران بهشت همچین محصولاتیه! فقط یه ادم زیرک میخاد بگرده ببینه چی توی شهرش تولید میشه! دقت کنید! تولیدی باشه مثلا یه کارگاه تولید میز کامپیوتر توی شهرتون هست کارش خوبه! یه عکس از محصولش بگیرید بفرستید به ایمیلم لازمم نیست خود محصول رو بفرستید! قیمت تمام شده محصول رو توی ایمیل قید کنید! هر چیزی که فکر میکنید ارزش داره! بفرستید با هم میگردیم در ارتباط خواهیم بود اگر اونور بازاری داشت به شما حتما اطلاع میدم! فقط لطفا قید بفرمایید کدوم شهر، چه محصولی و چه قیمتی! اینا مشخص بشه نصف راه رو رفتیم!
صنایع دستی کیف و کفش و لباس های دست باف، هر چیزی که ناب باشه! باور کنید من دوستی دارم فقط از عراق میاد میره اصفهان واسه خرید این فانوس های کوچیک به این کافی شاپ های سنتی و شیک توی کردستان عراق!
بگردید دوستان دنبال چیزایی باشید که خیلی جلو چشمتون بوده ولی اصلا فکر نمی کردید این ارزش داشته باشه واسه یه ادم دیگه!

واسه ربط تاپیک هم به بازار داخلی میتونم بگم که اینجا ما توی کردستان انواع گردو و محصولات کشاورزی انگور رو داریم! و الان که فصل چیدن توت فرنگی مشهور کردستانه اینجا بهترین فرصته واسه گرفتن سفارش از کارخونه های بزرگ! من مزارع توت فرنگی زیادی میبینم کنارم! کمی سخته به نتیجه رسوندش ولی اگر کسی با کارخونه های بزرگی در تماسه که بشه مستقیم وارد مذاکره شد میشه راجبش صحبت کرد وگرنه چون توت فرنگی زود خراب میشه و دوره مصرف کوتاهی داره کار هر کسی نیست اونو بگیره بچینه بفرسته ....

یه نوع تسبیح هم هست اینجا خیلی مشتاقم ببینم کسی واسش توی شهرهای زیارتی میتونه مشتری پیدا کنه یا نه؟ این نوع تسبیح از پسته کوهی با هنرمندی خیلی خاصی درست میشه و خیلی هم گرونه و با دوامه! بسیار سبکه و خیلی مقاومه! از 15000 تومن داره تا 70000 تومن! کاملا کار دسته و مختص به منطقه کردستانه!

اگر باز فرصت شد در این تاپیک بازم پیشنهادات جالبتری بارگذاری می کنم!
موفق باشید!

سلام دوست عزیز اونجا سوهان طرفدار داره من میتونم برات قیمت مناسب کیفیت عالی جور کنم هر چقدر بخوای

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: business_nuts
08-16-2015, 08:23 PM
ارسال: #23
(07-28-2015 04:08 PM)shanli نوشته شده توسط:  
(05-02-2015 10:45 AM)freelancer نوشته شده توسط:  سلام ! من مریوان هستم ! ارشد بازاریابی هم خوندم! اینجا یکی از قطب های ترانزیت کالاست هم مرز با کردستان عراق.

سلام دوست عزیز من شهر خوی هستم
شهر خوی تخم آفتابگردان و تخم کدو و عسل ، گل محمدی که فصلش تموم شده دیگه ، گردو
اینا داره
بازار تخم آفتابگردون و کدو چطوری هست؟
تخمه کدو رنج قیمت کیلویی چنده ؟
Blush
08-16-2015, 08:26 PM
ارسال: #24
(05-03-2015 08:28 AM)Ehsan63 نوشته شده توسط:  دوست عزیز freelancer سلام
ممنون از راهنماییت و توضیح کاملی که در این خصوص دادی

من خیلی دوست داشتم در خصوص بازار شیرینی و خشکبار اونجا بدونم
من ساکن قزوین هستم و اینجا مهد شیرینی خانگی هستش
بهترین شیرینی های خونگی رو میشه اینجا پیدا کرد
علاوه بر این، اینجا دنیایی از آجیل، تخمه و پسته هستش
هم به صورت خام و هم به صورت بو داده
خیلی دوست داشتم نظرتو بپرسم و درصورت وجود بازار مناسب
درخصوص قیمت این محصولات هم با هم صحبت میکنیم

ممنونم
پسته خامتون چه قیمت هایی هست کیلویی؟169169
08-16-2015, 08:34 PM
ارسال: #25
(08-16-2015 02:57 AM)poldar نوشته شده توسط:  [quote='freelancer' pid='150835' dateline='1430547303']
سلام ! من مریوان هستم ! ارشد بازاریابی هم خوندم! اینجا یکی از قطب های ترانزیت کالاست هم مرز با کردستان عراق.
اگر از دوستان محصولی دارند که میخان به اونجا صادر کنند بهترین راه اینکه بگردید ببینید چه چیز با ارزشی دارید که میشه خودتون با سرمایه کم به شهر های دیگه بفرستید بعد اگر توانتون بالا رفت میتونیم با هم به کشور های همجوار صادر کنیم. اینجا 99% صادرات گمرک نداره هر چی دوست دارید بفرستید. راهنمایی هم می کنم! از مرز مریوان هم واردات داریم هم صادرات!
واردات: از شیر مرغ تا جون ادمیزاد (قانونی و قاچاق) از اونجا که روش قانونی پر هزینه است و قاچاق هم دردسر داره پس بریم سراغ همون صادرات که هم قانونی تره و دردسرشم کمتره! بعضی محصولات هم هزینه کمی داره
صادرات بسیار آسونتره چون گفتم گمرک نداره! خیلی کار رو آسون کردن! الان بهترین چیز هم واسه صادرات میوه هست! بهترین فصل هم هستیم. اونور کشاورزی درست حسابی نداره! خاک ایران جواهره! ایران هم که مشالا همه چی بار میاد! از سیستان تریل تریلی هندونه میاد! بهترین تجارته! حلال بی دردسر! راحت! میوه بار بزن بفرست اینجا لازمم نیست خودت بری اونور بدی مشتری! یه میدون بار توی گمرک مریوان درست کردن واسه بازارگانای ایرانی و عراقی ! بارتو خالی نکرده رو هوا میبرن ! ولی متاسفانه یکم باید رابطه قوی داشته باشی که اگر دوستان روی این قضییه صادرات میوه و انواع محصولات باغی و کشاورزی مشتاق باشند خودم هم نشد یه ادم با نفوذ رو معرفی می کنم بهتون!
دیگه اینکه همه چی از ایران اونجا خریدار داره! کالاهای لوکس و شیک تولید داخلی رو هم میشه با دلار فروخت! چون ایران پر کارگاههای تولیدی و نیروی کار جوون و صنایع تولیدی هستش! میشه خیلی چیزا تولید کرد فرستاد اونور! به کالاهای پیچیده فکر نکنید! باور کنید اونجا فقط پول دارند هیچ تولیدی ندارن! دمپایی، ناخن گیر، لیف حموم، کیف و کفش، کلاه حصیری... از این چیزای بی اهمیت بگیر تا انواع لوستر و وسایل دکوراسیون میز و مبل که ایران بهشت همچین محصولاتیه! فقط یه ادم زیرک میخاد بگرده ببینه چی توی شهرش تولید میشه! دقت کنید! تولیدی باشه مثلا یه کارگاه تولید میز کامپیوتر توی شهرتون هست کارش خوبه! یه عکس از محصولش بگیرید بفرستید به ایمیلم لازمم نیست خود محصول رو بفرستید! قیمت تمام شده محصول رو توی ایمیل قید کنید! هر چیزی که فکر میکنید ارزش داره! بفرستید با هم میگردیم در ارتباط خواهیم بود اگر اونور بازاری داشت به شما حتما اطلاع میدم! فقط لطفا قید بفرمایید کدوم شهر، چه محصولی و چه قیمتی! اینا مشخص بشه نصف راه رو رفتیم!
صنایع دستی کیف و کفش و لباس های دست باف، هر چیزی که ناب باشه! باور کنید من دوستی دارم فقط از عراق میاد میره اصفهان واسه خرید این فانوس های کوچیک به این کافی شاپ های سنتی و شیک توی کردستان عراق!
بگردید دوستان دنبال چیزایی باشید که خیلی جلو چشمتون بوده ولی اصلا فکر نمی کردید این ارزش داشته باشه واسه یه ادم دیگه!

واسه ربط تاپیک هم به بازار داخلی میتونم بگم که اینجا ما توی کردستان انواع گردو و محصولات کشاورزی انگور رو داریم! و الان که فصل چیدن توت فرنگی مشهور کردستانه اینجا بهترین فرصته واسه گرفتن سفارش از کارخونه های بزرگ! من مزارع توت فرنگی زیادی میبینم کنارم! کمی سخته به نتیجه رسوندش ولی اگر کسی با کارخونه های بزرگی در تماسه که بشه مستقیم وارد مذاکره شد میشه راجبش صحبت کرد وگرنه چون توت فرنگی زود خراب میشه و دوره مصرف کوتاهی داره کار هر کسی نیست اونو بگیره بچینه بفرسته ....

یه نوع تسبیح هم هست اینجا خیلی مشتاقم ببینم کسی واسش توی شهرهای زیارتی میتونه مشتری پیدا کنه یا نه؟ این نوع تسبیح از پسته کوهی با هنرمندی خیلی خاصی درست میشه و خیلی هم گرونه و با دوامه! بسیار سبکه و خیلی مقاومه! از 15000 تومن داره تا 70000 تومن! کاملا کار دسته و مختص به منطقه کردستانه!

اگر باز فرصت شد در این تاپیک بازم پیشنهادات جالبتری بارگذاری می کنم!
موفق باشید!

سلام من شمالم. اینجا پر از میوه و برنج و گندم و ذرته ! اما چون سوله ندارم همشونو تو فصلی از سال میشه مهیا کرد . در طول سال، نمیشه .
08-18-2015, 01:08 PM
ارسال: #26
(08-16-2015 08:26 PM)mehre cyrus نوشته شده توسط:  
(05-03-2015 08:28 AM)Ehsan63 نوشته شده توسط:  دوست عزیز freelancer سلام
ممنون از راهنماییت و توضیح کاملی که در این خصوص دادی

من خیلی دوست داشتم در خصوص بازار شیرینی و خشکبار اونجا بدونم
من ساکن قزوین هستم و اینجا مهد شیرینی خانگی هستش
بهترین شیرینی های خونگی رو میشه اینجا پیدا کرد
علاوه بر این، اینجا دنیایی از آجیل، تخمه و پسته هستش
هم به صورت خام و هم به صورت بو داده
خیلی دوست داشتم نظرتو بپرسم و درصورت وجود بازار مناسب
درخصوص قیمت این محصولات هم با هم صحبت میکنیم

ممنونم
پسته خامتون چه قیمت هایی هست کیلویی؟169169
پته خام حدود 30 تا 47
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-18-2015, 01:40 PM
ارسال: #27
محل ما كارگر زياد!!!و البته ادم بيكار
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-18-2015, 07:20 PM
ارسال: #28
تهران
خريداران خوب زياده
08-19-2015, 12:25 PM
ارسال: #29
سلام
شهرمن یکی از شهرهای استان گیلان هست که قطب چای است و چای سبز و سیاه و انواع برنج از محصولاتش هست
01-18-2016, 03:33 PM
ارسال: #30
اینجا بیرجند و الان فصل گل نرگس. دوستان اگر بازار فروش دارند برای تهیه گل نرگس در خدمتم. در سایر فصل ها سه طلای سرخ: زعفران زرشک و عناب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 149 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 345 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 417 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,808 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 569 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,534 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,051 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,355 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 973 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 33,337 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,154 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,307 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 487 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,649 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,984 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,341 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 797 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,024 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 706 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,719 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS