ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: مشكل شما براي ميلياردشدن بيشتر؟؟
عدم داشتن سرمايه كافي؟
عدم داشتن ايده وطرح جالب؟
عدم ريسك پذيري؟
عد داشتن دانش وآگاهي كافي؟
ساير موارد
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

نظر سنجي در خصوص نياز هاي كاربران
زمان کنونی: 05-18-2024, 06:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: goldmen
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 10
بازدید: 1795

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-10-2011, 11:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-11-2011 12:01 AM، توسط goldmen.)
ارسال: #1
باسلام وخسته نباشيد خدمت همه تاجران وملياردهاي ايران عزيزم......
همه شما عزيزان مليارد هستين.....ولي ميخوام بدونم كه تو چه قسمت مشكل دارين تا بيشتر پول دربيارين........

تو آينده نزديك ميخوايم يك گروه تشكيل بديم....تا براساس نتيجه اين نظر سنجي دوستاني كه تو قسمت هايي مشكل دارند ويا كمبودي دارند بتونيم با هم مشكلون روهل كنيم.....

سعي كنيد همه رو اگاه كنيد وسعي كنيد اسپم نديد تا تاپيك زياد شلوغ نشه....
اگر مورد خاصي هست كه تو گزينه ها نيست بيان كنيد....

ما در همه حال پذيراي پيشنهاد شما هستيم

(( ميشه چند تا گزينه رو باهم انتخاب كرد))

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , vahid61 , kimyya , mosafer bedar , pulaki , مهتاب
12-11-2011, 08:24 AM
ارسال: #2
RE: نظر سنجي در خصوص نياز هاي كاربران
من زدم بقيه موارد ( سنم زير 20 ساله ، هيچ جايي منو ادم به حساب نميبارند )

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , pulaki , مهتاب
12-11-2011, 02:14 PM
ارسال: #3
سلام دوست گرامی عزیز دل برادر شما بفرمائید چه کارهایی از دست شما بر می آید تا دست ودلمان گرم شود تا بتوانیم قلمی بزنیم دست علی یارتان
 تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , pulaki , مهتاب
12-11-2011, 11:49 PM
ارسال: #4
دوست عزیز این طرحی که پیش رو دارید در چه زمینه ای و چه هست میشه در این تاپیک عنوان کنید تا همه دوستان اطلاع پیدا کنن در مورد اطلاع رسانیش به آقای کاظمی اطلاع بدید که آگه در آینده طرحتون مورد استقبال قرار گرفت به همه دوستان اطلاع رسانی بشه ممنون از نظر سنجیتون.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , pulaki , مهتاب
12-12-2011, 02:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2011 02:06 AM، توسط goldmen.)
ارسال: #5
(12-11-2011 02:14 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی عزیز دل برادر شما بفرمائید چه کارهایی از دست شما بر می آید تا دست ودلمان گرم شود تا بتوانیم قلمی بزنیم دست علی یارتان
دوست عزيز كار خاصي كه مد نظرت هست از دستم برنمياد... من اين امكان رو فراهم ميكنم تا شما بتونيد راحت تر با افكار مردم اشنا بشين.....
(12-11-2011 11:49 PM)naseer2263 نوشته شده توسط:  دوست عزیز این طرحی که پیش رو دارید در چه زمینه ای و چه هست میشه در این تاپیک عنوان کنید تا همه دوستان اطلاع پیدا کنن در مورد اطلاع رسانیش به آقای کاظمی اطلاع بدید که آگه در آینده طرحتون مورد استقبال قرار گرفت به همه دوستان اطلاع رسانی بشه ممنون از نظر سنجیتون.

با اقاي كاظمي هماهنگ كردم.....هدفم اين هست كه بصورت تخصصي تر رو مسايل صحبت كنيم.... طبق امار كساني كه مشكل سرمايه دارند بالاترين درصد رو دارند.....پس سعي كنيم طرح هاي بصورت دقيق بديم كه بشه با سرمايه كم يا بدون سرمايه انجام داد وبه نتيجه رسيد.....هدفم اين بود كه بعد از نظر سنجي يك گروه تحقيقاتي تشكيل بدم تا بصورت دقيق تر رو مسايل كاري بشه صحبت كرد و مابقي دوستان از اطلاعات استفاده كنند.....سايت هم يك ارشيو قوي براي طرح هاي اقتصادي در مدل هاي مختلف دارد
(12-11-2011 08:24 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  من زدم بقيه موارد ( سنم زير 20 ساله ، هيچ جايي منو ادم به حساب نميبارند )

تا خودت خودتو ادم حساب نكني .... كسي پيدا نميشه كه تو رو ادم حساب كنه..هيچ موقع اينطوري حرف نزن.....هيچ موقع اينطوري فكر نكن

تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهتاب
12-12-2011, 02:13 AM
ارسال: #6
بدون مقدمه عرض ميكنم بنده دوازده ساله كه در يك اداره كار ميكنم با حقوق ثابت و زندگي يكنواخت بدون هيچگونه ارتقاي شغلي و كورسويي براي آينده اي بهترخوب ميدانم كه درصورت ادامه مسيرفعلي به هيچيك از خواسته هايم نخواهم رسيد حالا ميلياردر شدن پيشكش ديگر ازين وضع خسته شده ام وراستش رابخواهيد بريده ام نميدانم اگر بازخريد كنم چه پيش ميايد خانواده ام هم به اين باصطلاح آب باريكه حقوق كارمندي راضي هستند و مرا از عواقب بغد از بازخريدي ميترسانند اندك سرمايه اي دارم كه آن هم در زمين و مسكن خوابيده است و به اين زودي نقد نميشود ليسانس حسابداري دارم استعدادم بيشتر درزمينه نوشتن شعر و داستانست و بغير از اينها هيچ تخصص و مهارت ديگري ندارم همسرم خانه داراست و دوتا فرزند پسر 13 و 5 ساله دارم حالا با اين اوصاف حضرتعالي در جهت برون رفت ازين بن بست چه پيشنهادي داريد و چگونه ميتوانيد كمكم كنيد؟

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی
12-12-2011, 10:06 AM
ارسال: #7
(12-12-2011 02:13 AM)pulaki نوشته شده توسط:  بدون مقدمه عرض ميكنم بنده دوازده ساله كه در يك اداره كار ميكنم با حقوق ثابت و زندگي يكنواخت بدون هيچگونه ارتقاي شغلي و كورسويي براي آينده اي بهترخوب ميدانم كه درصورت ادامه مسيرفعلي به هيچيك از خواسته هايم نخواهم رسيد حالا ميلياردر شدن پيشكش ديگر ازين وضع خسته شده ام وراستش رابخواهيد بريده ام نميدانم اگر بازخريد كنم چه پيش ميايد خانواده ام هم به اين باصطلاح آب باريكه حقوق كارمندي راضي هستند و مرا از عواقب بغد از بازخريدي ميترسانند اندك سرمايه اي دارم كه آن هم در زمين و مسكن خوابيده است و به اين زودي نقد نميشود ليسانس حسابداري دارم استعدادم بيشتر درزمينه نوشتن شعر و داستانست و بغير از اينها هيچ تخصص و مهارت ديگري ندارم همسرم خانه داراست و دوتا فرزند پسر 13 و 5 ساله دارم حالا با اين اوصاف حضرتعالي در جهت برون رفت ازين بن بست چه پيشنهادي داريد و چگونه ميتوانيد كمكم كنيد؟

سلام دوست عزيز
من كه ناجي نيستم........گفتم هدفم اين هست كه با نظر همه مشكلات همه حل بشه
درمورد مشكل شما.........
شما اول يكروز با خودت خلوت كن و ببين چي ميخواي براي آيندت......چي داري در حال حاضر وچقدر مونده برسي به خواسته هاي خودت.....
بعد مسيرت رو مشخص كن
اگر شغل كارمندي مانع راهت هست....پس كارتو عوض كن....
ولي قبلش صبح ها كه سركار هستي بعد ازظهر ها از زمانت استفاده كن...وكار دومي براي خودت در نظر بگير....
كار دولتي تو ايران يك بدي بزرگ داره كه حتي ريس جمهور هم باشي پول مستقيم زيادي ازش نميگيري(( همان حقوقت بالا نيست)) ولي از حاشيه اش بسيار ميتوني سود كني
تو حسابدار هستي در نتيجه با بازاريان بيشتر در ارتباط هستي..... خيلي راحت ميتوني ازشون استفاده كني وبري توكار ازاد.....كارپرداز ها با تاجران بازار رابطه مستقيم دارن...بابت خري ازشون درصدي خود تاجر ها بهشون ميدن.....
بعد سعي كن پولتو مديريت كني....مقدار پولي كه بعد از خرج ماهيانه برات ميمونه رو نزار تو بانك... سعي كن تو بازارهاي مختلف سرمايه گذاري كن.....بورس...طلا... ارز...حتي دلالي .وخريد وفروش ماشين....يك شركت حسابداري ....((( تو ايران كسي بصورت حرفه اي تو شركت هاي حسابداري فعاليت نكرده....اكثر تاجران وبازاريان از حسابداري ضعيفي دارند...شركت بزن و فقط تاجران رو پوشش بدي))
سعي كن كل سرمايه تو يك بخش سرمايه گذاري نكن.....ميگي تو زمين ومسكن هست كه با ركود مواجه شده.....

اميدوارم تونسته باشم كمكي بهت كرده باشم

موفق باشي
يا علي

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد
12-12-2011, 01:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2011 01:38 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #8
(12-12-2011 02:04 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(12-11-2011 08:24 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  من زدم بقيه موارد ( سنم زير 20 ساله ، هيچ جايي منو ادم به حساب نميبارند )

تا خودت خودتو ادم حساب نكني .... كسي پيدا نميشه كه تو رو ادم حساب كنه..هيچ موقع اينطوري حرف نزن.....هيچ موقع اينطوري فكر نكن

دوست عزيز ، همه تو اين انجمن ميدونند كه من خودم رو خيلي ادم حساب ميكنم كه تا اينجاش اومدم ، كساني هم كه من رو ادم حساب نميكنند ، دانش اموز به حساب ميارنم ! همشون هم بلا استثنا ميگن بايد درس بخوني ! كه اصلا اين يه مورد تو گروه خوني من نمي گنجه ! حاضرم در كنار فعاليت درس هم بخونم ولي حاضر نيستم بدون فعاليت حتي زندگي كنم !‌اميدوارم متوجه منظور من شده باشيد !اگه راهي بلديد ، اكسيري داريد ، يا جادويي ، كاري كنيد زودتر 20 سالم شه Big Grin

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی
12-12-2011, 03:35 PM
ارسال: #9
سبحان جان یکی از درس هایی که ما باید تو این انجمن یاد بگیریم صبر هستش.فعلا صبر کن.عجله نکن تو همین الان یه ادم موفق هستی تا 20 سالگی دیگه ببین چی میشی.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
12-12-2011, 05:14 PM
ارسال: #10
(12-12-2011 03:35 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  سبحان جان یکی از درس هایی که ما باید تو این انجمن یاد بگیریم صبر هستش.فعلا صبر کن.عجله نکن تو همین الان یه ادم موفق هستی تا 20 سالگی دیگه ببین چی میشی.

من نميخوام هم سو با جريان رود باشم . هر ماهي مرده اي هم ميتونه همسو با جريان رود باشه مهدي خان .
من اگه صبر كنم ، ميرم مهندس عمران ميشم ، حداقل حداقلش ، پدرم منو ميبره سر يه كاري ، مدركم رو كه از بهترين دانشگاه خارجي گرفتم ، با 4-5 تومن شرع ميكنم ، بعد 2-3 سال شركت ميزنم ، ماشين الات پشت هم اضافه ميشن ، ميرم ميرم ، زن ميگيرم ، بچه دار ميشم و مطمئنا با توانايي هايي كه در خودم در زمينه ي عمران ميبينم ، يك ميلياردر واقعي ميشم .ولي اخرش يه روز كه از خواب پا ميشم بالاخره از خودم ميپرسم ! اين سوال رو ميپرسم كه مسيرم درست بوده ؟ جوابم نه هست .

همه ي اين توصيفات ، مال همسو بودن با جهت روده ، مثل يه كوسه يا يه ماهي مرده !‌
ولي من ميخوام خرچنگ باشم (‌پ.ن : گوشت پاهاي خرچنگ خوشمزه ترين گوشتي هست كه دنيا به خودش ديده ) هميشه خلاف جهت رود !‌ميخوام لاك پشت غول پيكري باشم كه 500 سال عمر ميكنه . ميخوام نهنگ باشم كه براش فرق نداره خلاف جهت شنا كنه يا همسويه اب ....

اگه من يه ادم معمولي بودم ، هيچوقت عضو سايت نميشدم .
اگه من يه ادم معمولي بودم ، هيچوقت حاضر نميشدم جيب بابام رو ول كنم بيام 7000 هزار كيلو متر اونور تر كه شايد بتونم مستقل شم .
اگه من يه ادم معمولي بودم ، هيچوقت حاضر نميشدم بهترين اينده ي شغلي رو واسه يه رشته ي درجه 2 ( حقوق سياسي ) بزنم .
اگه من يه ادم معمولي بودم ، هيچوقت .....

عجب اوجي گرفتيم ، بچه برو اون ليوان اب رو بيار نفسمون بريد Big Grin Big Grin Big Grin

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , saeed225
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 159 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 424 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,462 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 572 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,361 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 980 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 33,398 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 502 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,353 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 803 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,764 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 525 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,196 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,543 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 10,006 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران ) hasan-f 26 7,676 09-22-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  تایپ در منزل صدفی 1 539 09-08-2015 11:16 PM
آخرین ارسال: hs6467
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,493 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
Shocked میزبانی از یکدیگر در شهرمان cooch 3 482 05-09-2015 03:26 PM
آخرین ارسال: cooch
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 963 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS