ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده جدید در زمینه پخش مواد غذایی
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezaeee
آخرین ارسال: mk2012
پاسخ: 8
بازدید: 9656

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 2.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-09-2015, 03:59 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
من یک ایده دارم در زمینه پخش مواد غذایی و میخوام ببینم نظر شما چیه؟
من میخوام به جای اینکه مواد عذایی رو به سوپر مارکت ها پخش کنم، بیام یک سایت سوپرمارکت اینترنتی با تحویل رایگان درب منزل احداث کنم، و سپس افراد داوطلب که قدرت رسوندن سفارش مشتری ها در منطقه مورد نظر رو دارن ، از من مقداری جنس بگیرن و هروقت مشتری در اون محدوده سفارش داد ببرن و تحویل بدن!

یعنی اصل قضیه اینه که من با خودم فکر کردم که یک سوپرمارکت اینترنتی باید انبارهای زیادی در سطح شهر داشته باشه که بتونه سفارش مشتری رو بهش برسونه. و این خیلی هزینه بر هست. ولی اگر ما تعداد افرادی رو در هر منطقه پیدا کنیم و اینها به مقدار فروش چند روز جنس توی خونه خودشون تحویل بگیرن و سفارشات محله خودشون رو تحویل بدن، هم اشتغالزایی زیادی میشه و هم هزینه ی انبار حذف میشه و به جاش به این افراد میرسه!

البته اولش فکر کنم باید از یک محله شروع کرد و بعدا به کل شهر بزرگی مثل تهران گسترش داد. نظر دوستان در این زمینه چیه؟

کلا جه ایده هایی دارید که بشه مواد غذایی رو به قیمت نزدیک به عمده به دست مشتری رسوند؟
اصلا اینکار رو مفید و سودمند میدونید؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardejavan
02-09-2015, 04:32 PM
ارسال: #2
RE: ایده جدید در زمینه پخش مواد غذایی
درود
بيشتر روش وقت بذاريد و كامل ترش كنيد
همين الان در كمتر از 2 دقيقه از منزل تا سوپر ماركت وقت هست براي دسترسي به محصولات مختلف چه در شهر چه در روستا
اون دسته از افراديم كه در منازلي زندگي ميكند كه وسط كوهستان و .. هست كه خودشان وسيله نقليه دارند و معمولا خريدم كلي انجام ميدند.

اما مشكل اصلي
الان من چه اجناسي رو فرضا از شما بخرم؟
ما كلي جنس داريم
حداقل اگر از هركدام 2 تا هم كه بخوام بخرم خودش بالاي 100 قلبم حداقلش ميشه.
حالا بايد بشينم كه ايا مشتري بياد يا نياد؟
فرضا اومد و من يك جنس رو نداشتم انوقت صبر نميكنه كه من از شما بيام بخرم ببرم بهش بدم.
ضمنا هزينه بيشتر محصولات روي اونها درج شده.بر همين اساس نميتوان بيشتراز اون قيمت فروخت.

حالا هزينه پيك رو هم حساب كنيد كه ميخواهيد رايگان باشد.

خوب حالا با اين تفاسير شما سود رو كجا ميبيد؟؟؟

تنها راهكار براي همچين كاري داشتن نمايندگي در هر شهري هست.كه بطور معمول فروشندگي هم داشته باشد در كنار هم تحويل جنس رايگان هم ارائه كند.

در غير اين صورت موفقيت اميز نيست در اين مورد.

مگر در فروش يك سري محصولات خاص كه در اون مورد هم بازارياب نمياد جنس رو بخره. ابتدا سفارش رو ميگيره بعدش به شما سفارش ميده
اين وسط درصد خودش رو بر ميداره.

وقت بيشتري بذاريد تا كامل ترش كنيد اگر ميخواهيد همچين كاري رو انجام بديد

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rezaeee
02-09-2015, 04:39 PM
ارسال: #3
ممنون از توضیحات شما ... درسته
سودش از طریق قیمت تمام شده عمده فروشی که 30 تا 50 درصد زیر قیمت درج شدست شاید بشه که تامینش کرد (باید بررسی دقیقی انجام بگیره). قصدم از طرحش در انجمن صرفا این بود که ببینم آیا کسایی هستن که حاظر به چنین کاری بشن(یعنی جنس بگیرن تو خونه نگه دارن و هروقت باهاشون تماس گرفتم و آدرس دادم سریع ببرن جنس رو تحویل بدن؟)
02-09-2015, 04:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-09-2015 04:52 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #4
شخصا همچين كاري رو نميكنم
مگر از دو چيز به نفعم باشه
اول اينكه سود كار مناسب باشد
دوم ضرر نكنم

تا زماني كه اعداد رو دقيقا حساب نكرديد نميتوان افراد راضي رو پيدا كنيد.

ضما با تجربه اي كه در همين يك ماهه داشتم به اين نتيجه رسيدم كه خيلي ها ديگر حاظر به خريد جنسي نيستند كه بعدش بخوان اون رو بفروشند با ريسك اينكه ايا فروش برود يا نرود.

همه دنبال فروش نقد هستند و همينطور دنبال همكاري رايگان با شما.
چطور= اينطور كه شما جنس رايگان به فرد بديد(حتي كرايه حمل و نقل بارهم با خودتان)بعدش اگر فروش رفتند كه سهم شمارو ميدهند اگرم نرفت كه مجدد بريد بارهارو پس بگيريد.

با اين شرايط كار كنيد همه ايران حاظرند باهاتون همكاري كنند(اما ايا امكانش هست. بطور حتم خير)

(در ضمن دوست من .ما اينجا هستيم كه واقعيت هارو به شما عزيزان بگيم.چيزايي كه تجربه كرديم. تلخ و شيريني ان ديگر دست ما نيست.از قديم هم گقتند دوست ان هست كه حقيقت را بگويد)

02-09-2015, 04:58 PM
ارسال: #5
اگر همکاران فروش بتونن اطمینان بدن به ما موردی نداره و میتونیم جنس امانی بدیم دستشون!
من جای اینکه بخوام جنسمو ببرم دونه دونه در سوپر ها و به اونها امانی یا چکی و ... بدم ، خب میدم دست جوونهایی که حاظر به اینکار باشند. فقط باید یه ضمانتی باشه که هم به جنس ها آسیب نزنه و هم اگر سفارشی بهش محول شد درست و به موقع ببره تحویل بده و برخورد ظاهری و اینارو رعایت کنه

باید بیشتر بهش فکر کنم
02-09-2015, 05:04 PM
ارسال: #6
(02-09-2015 04:58 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  اگر همکاران فروش بتونن اطمینان بدن به ما موردی نداره و میتونیم جنس امانی بدیم دستشون!
من جای اینکه بخوام جنسمو ببرم دونه دونه در سوپر ها و به اونها امانی یا چکی و ... بدم ، خب میدم دست جوونهایی که حاظر به اینکار باشند. فقط باید یه ضمانتی باشه که هم به جنس ها آسیب نزنه و هم اگر سفارشی بهش محول شد درست و به موقع ببره تحویل بده و برخورد ظاهری و اینارو رعایت کنه

باید بیشتر بهش فکر کنم

بله بيشتر روش فكر كنيد
ما ادما قدرت فكر داريم ميتونيم خودمان رو جاي هر شخصيتي بذاريم
شما ابتدا حساب كنيد محصولات رو با چه قيمتي ميتونيد بديد به افراد
اون فرد چند درصد ميتونه سود كنه
با توجه به هزينه حمل رايگاني كه ميخواهد بدهد. وقتي كه بگذارد.
سپس در يك مكان بصورت ازمايشي تست بگيريد.

اگر موفقيت اميز بود ميتوانيد در سطح گسترده اجرايش كنيد.

02-17-2015, 05:41 PM
ارسال: #7
میتونی با سوپرمارکتها قرارداد ببندی
تو سفارش بگیری و اونها تحویل بدن
اینجوری همه جای شهر دسترسی داری
دردسر انبار و خرید مواد اولیه رو هم نداری
مشکلات تحویل جنس امانی و نگهداری به افراد رو هم نداری
فقط میمونه متقاعد کردن مغازه دارها
و درصدی که از هر سفارش میگیری
اینجوری میتونی شروع کنی ، بعد که کارت گرفت خودت شعبه هاتو راه اندازی کنی
همون انبار و اینا
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , rezaeee
04-22-2015, 12:46 PM
ارسال: #8
سلام
من کارممواد غذایی هستش فعلا بغیر از شهروند که تحویل سریع داره در این مدل پخش مابقی در هفته روزهایی تعیین میکنند برای تحویل به فرض مثال شما یک انبار اصلی دارید همه اجناس اونجاست + محل ثبت سفارشتون .روزهای فرد را هم برای تحویل قرار بدید. هرکی هر روزی سفارش داد در این سه روز سفارش بدید ارسالتون باید راگان باشه یا حداقل برای خرید های بالای 50 تومن رایگان باشه اجناستون باید تک باشه که طرف به بهانه خرید اون به شما مراجعه کنه بعد با مشاهد قیمت پایین اجناس دیگرتون خریدشو افزایش بده تو فروش اینترنتی مواد غذایی باید حداقل 10 درصد از سوپری پایین تر بدی وگرنه الان سوپر روبروی خونه های همه پیک رایگان داره همون لحظه تحویل میده پوز وایرلسم دارن دلیل خرید از جای دیگه وجود نداره مگر اینکه با جنسی که جایی شروع نمیشه دیگران را تحریک به خرید کنی + تخفیف خوب .عمده فروشی سودش شاید روی هر کارتن 2 یا 3 باشه اما تیراژت میره بالا.بهتره روی یکسری اقلامی که مصرف آنی ندارند مثل تن رب و اینها به علاوه محصولات خارجی کار کنی بیشتر مورد استقبال قرار میگری
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,474 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,514 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 215 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 418 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 583 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
Brick همکاری و زمینه های مشاغل برق و معماری TG4 0 453 08-06-2018 10:19 PM
آخرین ارسال: TG4
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,540 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,361 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  راهنمای و همکاری در زمینه های برق،IT،تکنولوژی nimamani 0 388 06-24-2017 05:39 PM
آخرین ارسال: nimamani
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,429 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,139 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 1,986 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,172 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 842 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,895 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه بورس wikionline 0 939 07-27-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: wikionline
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,924 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران) ali farahani 16 11,594 06-05-2016 08:54 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,203 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده دارم - نیاز به یک برنامه نویس آندروید برای شراکت hami69 2 1,334 02-27-2016 02:33 AM
آخرین ارسال: davaran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS