ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

...همبرگر فروشی...
زمان کنونی: 05-01-2024, 05:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sam127
آخرین ارسال: sam127
پاسخ: 19
بازدید: 3904

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...همبرگر فروشی...
11-11-2014, 12:01 AM
ارسال: #1
...همبرگر فروشی...
سلام بچه ها قصد داریم یه مغازه بزنیم که فقط و فقط همبرگر باشه انواع همبرگر مثلا همبر گوشت.مرغ.ماهی.میگو.بوقلمون الی آخر

شرایطمون :
مشکل سرمایه نداریم
قراره با یکی از اقوام بزنم هردو تجربه آشپزی را داریم
من غذاهای فست فودی زیاد درست کردم تو خونه از پیتزا بگیر تا همین همبرگر و آشپزی بلدم در حد نرمال
آشنامون هم 5.6 سال فست فودی داشته و چون سرباز شده بود مغازشو واگذار کرد و الان بعد 2 سال میخواد باز شروع کنه
یکی از ایده هام اینه که کنار همبرگرهایی که میدیم سیب زمینی و سالاد کلم کوچیک رایگان هم بزاریم
مغازه از خودمون نداریم به نظرتون کجای شهر رهن و اجاره کنیم بهتره و چه شرایطی داشته باشه مغازه
و اینکه من اهل یزدم

حالا به نظرتون این شغل سود آور هستش و چه توصیه هایی دارید واسه شروع و موفقیت در این کار و نظرتون درباره ایدم
ممنون منتظر جوابتونم و در کل از 0 تا 100 راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1
11-11-2014, 12:37 AM
ارسال: #2
RE: ...همبرگر فروشی...
سلام دوست عزیز
من خودم نه تجربه ای کاری توی این زمینه داشتم نه میدونم . . .

فقط یه ادم مصرف کنندم میخوام از تجربه ای خودم راجب همبرگر بگم...چون یه چند روزی مجبور به خوردن فست فود بودم.
همبرگر فروشی های سطح شهر شروع کردم به تست کردن همبرگری های معمولی اصولا از حجم کم همبرگر استفاده میکردن ویجورایی چنگی به دل نمیزد تا این که رفتیم پیش یه همبرگری واقعن سرش شلوغ بود منو هاش گرون بودن. . .مثلا سیب زمینی 5000 تومن بود.
همبرگر کلی صبر کردیم سفارش دادم تمام همبر گرهاش دست ساز بود یعنی همبرگرهای اماده کرده نداشت مثل کباب فک کنم موادش از قبل اماده میکرد وبا دست خودش درست میکرد قشنگ مزه ای چربی گوشت حیوانی که سرخ شده میشد حس کرد اصلا من از چاشنی استفاده نکردم چون واقعن یه طعم واقعی داشتم حس میکردم از ان روز همیشه میرم پیشش با این که شاید یه منوی معمولیش رو20000تومن بده اما خیلی مشتری داره حجم همبرگر هاشم فک کنم 700یا800گرم باشه ولی واقعن لذت بخشه یعنی موفقیتی که همبرگر دست ساز به این ادم داداه فک کنم همبرگری های سطح شهر به دست اورده باشه.

اگه نگاه کنی مردم انقد داستان های مختلف راجب همبرگرا شنیدن که خیلی از ملت حتی خودم دیگه حاضر نیستم همبرگر بسته بندی بخرم حتی هر از گاهی دکترای که راجب سلامت جامعه حرف میزنن میگن خیلی چربه یا گوشت اش گوشت سالمی نیست واین چیزا. . .

سعی کن سبزی خیار شور گوجه یا... که استفاده میکنی حتمن حتمن تازه باشه مشتری اکه ببینه تو یه کاهو کرم خورده توی ساندویچ ات هست دیگه نمیاد مغازت . . .
با این ایده که یه چیزایی مفت بدی مخالفم چون خیلی ها که میان فست فود میخوان با کمترین حجم چربی سیر بشن وانرزی لازم به دست بیارن
عوض این کار میتونی یخورده قیمتت بیاری پایین تر
راستی یه چیز دیگه اگه همبرگر سالم درست کردی حتمن حتمن تبلیغات کن چون خیلی ها نمیدونم همبرگر دست ساز چی هست....
همبرگر فک کنم مثل کباب هست ایرانی ها عادت دارن کباب مواد اولیش خودشون اماده کنن اگرم نشد میرن کبابی کباب میخرن جدیدا بعضی از شرکت ها دست به تولید کباب لقمه بسته بندی زدن که خلیی خیلی کم مورد توجه قرار گرفت البته شایدم خیلی ها بخرن این نظر منه.
همه چیز سالم وبهداشتیش خوبه
راستی فلافل وسمبوسه رو فراموش نکنی...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi
11-11-2014, 11:19 AM
ارسال: #3
(11-11-2014 12:37 AM)bibak@zah نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من خودم نه تجربه ای کاری توی این زمینه داشتم نه میدونم . . .

فقط یه ادم مصرف کنندم میخوام از تجربه ای خودم راجب همبرگر بگم...چون یه چند روزی مجبور به خوردن فست فود بودم.
همبرگر فروشی های سطح شهر شروع کردم به تست کردن همبرگری های معمولی اصولا از حجم کم همبرگر استفاده میکردن ویجورایی چنگی به دل نمیزد تا این که رفتیم پیش یه همبرگری واقعن سرش شلوغ بود منو هاش گرون بودن. . .مثلا سیب زمینی 5000 تومن بود.
همبرگر کلی صبر کردیم سفارش دادم تمام همبر گرهاش دست ساز بود یعنی همبرگرهای اماده کرده نداشت مثل کباب فک کنم موادش از قبل اماده میکرد وبا دست خودش درست میکرد قشنگ مزه ای چربی گوشت حیوانی که سرخ شده میشد حس کرد اصلا من از چاشنی استفاده نکردم چون واقعن یه طعم واقعی داشتم حس میکردم از ان روز همیشه میرم پیشش با این که شاید یه منوی معمولیش رو20000تومن بده اما خیلی مشتری داره حجم همبرگر هاشم فک کنم 700یا800گرم باشه ولی واقعن لذت بخشه یعنی موفقیتی که همبرگر دست ساز به این ادم داداه فک کنم همبرگری های سطح شهر به دست اورده باشه.

اگه نگاه کنی مردم انقد داستان های مختلف راجب همبرگرا شنیدن که خیلی از ملت حتی خودم دیگه حاضر نیستم همبرگر بسته بندی بخرم حتی هر از گاهی دکترای که راجب سلامت جامعه حرف میزنن میگن خیلی چربه یا گوشت اش گوشت سالمی نیست واین چیزا. . .

سعی کن سبزی خیار شور گوجه یا... که استفاده میکنی حتمن حتمن تازه باشه مشتری اکه ببینه تو یه کاهو کرم خورده توی ساندویچ ات هست دیگه نمیاد مغازت . . .
با این ایده که یه چیزایی مفت بدی مخالفم چون خیلی ها که میان فست فود میخوان با کمترین حجم چربی سیر بشن وانرزی لازم به دست بیارن
عوض این کار میتونی یخورده قیمتت بیاری پایین تر
راستی یه چیز دیگه اگه همبرگر سالم درست کردی حتمن حتمن تبلیغات کن چون خیلی ها نمیدونم همبرگر دست ساز چی هست....
همبرگر فک کنم مثل کباب هست ایرانی ها عادت دارن کباب مواد اولیش خودشون اماده کنن اگرم نشد میرن کبابی کباب میخرن جدیدا بعضی از شرکت ها دست به تولید کباب لقمه بسته بندی زدن که خلیی خیلی کم مورد توجه قرار گرفت البته شایدم خیلی ها بخرن این نظر منه.
همه چیز سالم وبهداشتیش خوبه
راستی فلافل وسمبوسه رو فراموش نکنی...

سلام واسه سبزی غذام میخوام پیاز و جعفری خورد شده تازه بزارم فک کنم خوشمزه تر باشه چطوره؟گوشت هم 50 درصد بره 50 درصد گوساله.همبرگرها هم خودمون درست میکنیم یعنی پیاز و گوشت و چند تا دیگه مواد بهش میزنیم
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi
11-11-2014, 01:53 PM
ارسال: #4
سلام
حدودا چقدر سرمایه میخواد راه اندازیش.. تخمین زدی؟
ممنون میشم اطلاعات دقیقتری بدی...
چون منم شاید این کار رو تو مشهد بزنم...

هيچ چيز غير ممكن نيست...
11-11-2014, 03:33 PM
ارسال: #5
(11-11-2014 01:53 PM)nejad نوشته شده توسط:  سلام
حدودا چقدر سرمایه میخواد راه اندازیش.. تخمین زدی؟
ممنون میشم اطلاعات دقیقتری بدی...
چون منم شاید این کار رو تو مشهد بزنم...

والا مشهد با یزد خیلی فرق داره من تخمینم 14 تومن هستش
11-11-2014, 10:25 PM
ارسال: #6
دمت گرم پس حتمن باز کردی ادرست توی سایت بزار دوستان یزدی پیش شما یه سر بزنن...
راستی اگه صلاح دونستی واسه منم این دستور العمل همبرگر دست ساز بفرست . . .ممنون میشم فقط پیام خصوصی بزارش.
با این تجربه که شریک شما توی این کار داره به نظرمن حاجت هیچ استخاره نیست. . .

11-12-2014, 12:21 AM
ارسال: #7
(11-11-2014 10:25 PM)bibak@zah نوشته شده توسط:  دمت گرم پس حتمن باز کردی ادرست توی سایت بزار دوستان یزدی پیش شما یه سر بزنن...
راستی اگه صلاح دونستی واسه منم این دستور العمل همبرگر دست ساز بفرست . . .ممنون میشم فقط پیام خصوصی بزارش.
با این تجربه که شریک شما توی این کار داره به نظرمن حاجت هیچ استخاره نیست. . .

به روی چشم
11-12-2014, 12:27 AM
ارسال: #8
کار تخصصی همیشه عالی جواب داده و می ده و از قدیم گفتن همه کاره و هیچ کاره

فقط همبرگر بزن ، اونم دو سه مدل نه بیشتر
دوست داشتی نوشابه رایگان بده (دستگاه نوشابه ساز )
خواستی کمتر هزینه کنی یک ظرف خیلی کوچک (یک چهارم ظرف بستنی ) سالاد کلم و سیاه دانه رایگان بده

یا باید بزنی تو خط همبرگر 100 درصد اصیل یعنی گوشت گوسفندی تازه + خیارشور و گوجه با قیمت بالا که کسانی که دنبال خوردن گوشت هستند بهتون مراجعه کنند. الان اصفهان از 4 تا 6 می دن و همیشه هم 7 8 نفر توی صف هستند "سبک برادران نارانی اصفهان"

با بزن تو کار همبرگر ارزان و حجیم ، همبرگر را از کارخانه معروف می خری (قیمت مناسب مثلا 30 درصد گوشت) بعد از سرخ کردن داخل یک نان خیلی بزرگ (دوبل) + مقدار زیادی سالاد کلم + چیپس + کاهو + یک برگ کالباس + نخود سبز و .... با قیمت مناسب ، اصفهان 3 تا 3.5 می دن "سبک فروشگاه دلیشز و پن پن و پت و مث اصفهان " این فروشگاه هم همیشه 10 15 نفر توی صف دارن

با آرزوی موفقیت

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , saadati
11-12-2014, 12:09 PM
ارسال: #9
من که هرموقع میخوام قرار چیزی بزارم میرم این سایت:http://fidilio.com/
البته نمیدونم به جز تهران جای دیگه ای رو ساپورت میکنه یانه ؟
فقط قیمت هات مث رستوران وکافی شاپ فست فود های این سایت نکنی...خخ
البته میتونی برای دکوراسیون از این مغازها الهام بگیری. . .یا منو

11-12-2014, 12:11 PM
ارسال: #10
(11-12-2014 12:27 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  کار تخصصی همیشه عالی جواب داده و می ده و از قدیم گفتن همه کاره و هیچ کاره

فقط همبرگر بزن ، اونم دو سه مدل نه بیشتر
دوست داشتی نوشابه رایگان بده (دستگاه نوشابه ساز )
خواستی کمتر هزینه کنی یک ظرف خیلی کوچک (یک چهارم ظرف بستنی ) سالاد کلم و سیاه دانه رایگان بده

یا باید بزنی تو خط همبرگر 100 درصد اصیل یعنی گوشت گوسفندی تازه + خیارشور و گوجه با قیمت بالا که کسانی که دنبال خوردن گوشت هستند بهتون مراجعه کنند. الان اصفهان از 4 تا 6 می دن و همیشه هم 7 8 نفر توی صف هستند "سبک برادران نارانی اصفهان"

با بزن تو کار همبرگر ارزان و حجیم ، همبرگر را از کارخانه معروف می خری (قیمت مناسب مثلا 30 درصد گوشت) بعد از سرخ کردن داخل یک نان خیلی بزرگ (دوبل) + مقدار زیادی سالاد کلم + چیپس + کاهو + یک برگ کالباس + نخود سبز و .... با قیمت مناسب ، اصفهان 3 تا 3.5 می دن "سبک فروشگاه دلیشز و پن پن و پت و مث اصفهان " این فروشگاه هم همیشه 10 15 نفر توی صف دارن

با آرزوی موفقیت
سلام دوست عزیز..
دستور ساختش داری؟
دستگاه نوشابه ساز چیه؟ یه توضیح میدی...
مرسی..

هيچ چيز غير ممكن نيست...
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,011 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,508 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  راهنمایی در مورد لباس فروشی badvirus3000 19 5,944 07-22-2016 03:07 PM
آخرین ارسال: Ali.ali
  درخواست راهنمایی در مورد سرمایه گذاری در یک موبایل فروشی فعال Milad5211 16 3,085 06-26-2016 08:48 PM
آخرین ارسال: alp13
  آبمیوه فروشی سیار online 15 7,968 05-10-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  آدرس عمده فروشی مواد غذایی و بهداشتی mach1 1 3,300 04-14-2016 12:55 PM
آخرین ارسال: سینا م
  میخوام عمده فروشی پوشاک باز کنم mohama 16 3,878 03-03-2016 04:04 AM
آخرین ارسال: Negintejarat
  درخواست قیمت عمده و خرده فروشی تنقلات BEYOND 3 6,887 02-18-2016 10:40 AM
آخرین ارسال: Alibabapeste
  ماهی فروشی golenarges 3 976 01-21-2016 11:37 AM
آخرین ارسال: bazarganbnd
  ساعت فروشی green1369 7 1,224 01-20-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  غذا فروشی بیرون بر HMD76 7 1,653 11-04-2015 11:14 PM
آخرین ارسال: tataloo
  بهترین روش تبلیغات و جذب مشتری برای آبمیوه فروشی چی؟ afvan 14 5,997 08-14-2015 02:57 AM
آخرین ارسال: tavanaa
  راه اندازی میوه فروشی radd 13 3,358 08-11-2015 03:34 PM
آخرین ارسال: radd
  ...میوه فروشی... arezu 11 3,561 12-05-2014 01:01 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  میوه فروشی محلی mobiljomhuri 4 5,603 11-23-2014 04:23 AM
آخرین ارسال: arezu
  راهنمایی برای پرنده فروشی masiha107 7 2,330 01-26-2014 12:51 AM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  به نظرشما:پوشاک فروشی یا لوازم آرایشی یوسف خادم پیر 3 3,127 12-22-2013 06:19 PM
آخرین ارسال: تنگسیر
  در کنار کاموا فروشی چه جنسی بیارم که سودش خوب باشه؟ یسنا2000 1 2,434 12-20-2013 11:14 PM
آخرین ارسال: مینو.
  میوه فروشی و محصولات ارگانیک و طبیعی مدرن aphroditangel 1 2,802 10-28-2013 09:41 PM
آخرین ارسال: soshiant
  لاستیک فروشی اقساطی omidzare 1 1,551 10-05-2013 02:39 AM
آخرین ارسال: Divar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS