ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آبمیوه فروشی سیار
زمان کنونی: 04-18-2024, 02:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: online
آخرین ارسال: soheyl_ir89
پاسخ: 16
بازدید: 7945

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آبمیوه فروشی سیار
05-07-2016, 12:46 PM
ارسال: #1
آبمیوه فروشی سیار
سلام خدمت اساتید
من تصمیم دارم یه کانکس برای آبمیوه فروشی بگیرم و بعد خودم اونو تجهیر کنم و...
فقط برای اینکه قانونی کار کنم و جواز بگیریم فکر کنم باید مکانم ثابت باشه،که مشکلی نیست چون میتونم یکی از جاهای پر رفت و آمد را انتخاب کنم که همیشه اونجا باشم،البته برنامه من اینه که با توجه به اینکه کانکس را به ماشین یا موتور وصل میکنم شبها بیام خونه دوباره روز بعد برم و البته در روزهای خاص هم که مثلا نمایشگاه کتاب هست یا مثلا فوتبال هست بپیچونم و برم اونجا پاتوق کنم،35فقط یه ابهاماتی دارم که از دوستان کمک میخوام:Huh
1-نمیدونم بحث شهرداری چجوری هست؟
2-اصلا اجازه همچین کاری رو میده؟(البته بر فرض اینکه مکانم ثابت باشه10_003)چقدر میگیره؟
3-بهتره که با مجوز کار کنم یا بدون مجوز(مثل این همه دست فروش)؟
4- به نظر شما آبمیوه فروشی بهتره یا فست فود؟
5-چه چیز دیگه ای تو این کار مهمه که قبل از شرع باید حسابشو بکنم؟
ممنون از وقتی که گذاشتید

آری زندگی زیباست/ زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست/ گر بیافروزیش رقص شعله اش بر هر کران پیداست/ ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-07-2016, 01:13 PM
ارسال: #2
RE: آبمیوه فروشی سیار
سلام یعنی سلامت باشی
عجب امضایی داری؛ زیبا و آموزنده ست.

شما طرح کانکستو به طور کامل در نظر بگیر و اگر می تونید، روی کاغذ بکشید با مشخص کردن متراژ و محل تجهیزات و ...
سپس به بهداشت مراجعه کنید و باهاشون مشورت کنید؛ بگید من می خوام آبمیوه فروشی سیار بزنم و فروشگاه من این کانکسه؛ می خوام باهاتون مشورت کنم که راهنماییم کنید که اصول و قوانین رو رعایت کنم.
اونارو مشاور خودتون بدونید و سعی کنید قدم به قدم ازشون راهنمایی بخواید و اونو رعایت کنید. سپس به اداره اماکن و شهرداری هم برید و ازشون راهنمایی بخواید.
فکر خوبی دارید برای نمایشگاه کتاب و رویدادهای پربازدید؛ آفرین. فرضا برای نمایشگاه، قبل از آغاز نمایشگاه، به مسئول مربوطه مراجعه کنید و در صورت توافق، کانکس رو در محلی در محوطه ی نمایشگاه مستقر کنید.
نمایشگاه های بین المللی پر بازدید هم حضور داشته باشید.
به دلیل رفتارهای غیرانسانی تماشاچی های فوتبال ها و خساراتی که به اموال سایرین می زنن، پیشنهاد می کنم اون جا رو بی خیال بشید.

کانکس رو طوری طراحی کنید که قابل تغییر مثلا به نوشیدنی های گرم هم باشه. شما می تونید در زمستان و هوای سرد، چایی و نسکافه و قهوه و ... هم عرضه کنید. منظورم اینه که انعطاف کاری رو در نظر داشته باشید.

موفق باشید
ما رو از پیشرفت ها و مراحل کاری تون با خبر کنید
ضمنا چون کار شما قبلا تقریبا انجام نشده، شاید مسئولان کمی بهانه کنند.
پس مقاومت و پشتکار داشته باشید
موفق باشید

hemmat110.com
05-07-2016, 01:19 PM
ارسال: #3
ممنون از راهنماییت سهیل جان،به نظرت بدون مجوز کار کنم چطوره؟چون کانکس به ماشین وصل میشه و موقع مراجعه ماموران راحت میتونم جابجا کنم
به نظرت همین آبمیوه فروشی با نوشیدنی های گرم مثل همین چیزایی که خودت گفتی و نوشیدنی های سرد مثل خاکشیر و غیره بهتره یا فست فود؟

آری زندگی زیباست/ زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست/ گر بیافروزیش رقص شعله اش بر هر کران پیداست/ ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست
05-07-2016, 01:20 PM
ارسال: #4
راستی فکر میکنید راهنمایی و رانندگی هم برای تردد در خیابان گیر بده؟

05-07-2016, 01:29 PM
ارسال: #5
(05-07-2016 01:19 PM)online نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییت سهیل جان،به نظرت بدون مجوز کار کنم چطوره؟چون کانکس به ماشین وصل میشه و موقع مراجعه ماموران راحت میتونم جابجا کنم
به نظرت همین آبمیوه فروشی با نوشیدنی های گرم مثل همین چیزایی که خودت گفتی و نوشیدنی های سرد مثل خاکشیر و غیره بهتره یا فست فود؟
اگر فرار کنی خودم معرفیت می کنم به سازمان های مربوطه؛ جدی می گم.
و نمی تونید هم بدون مجوز چند ماه دووم بیارید.
مجوزها که کاری نداره؛ اگر همین مجوزها نبودن من و شما و خانواده هامون الان در این سطح سلامت نبودیم و با خیال راحت از محصولات و عرضه کنندگان خوراکی استفاده نمی کردیم.
اگر از نظر بهداشت مشکلی نداشته باشه، شاید بتونی همه رو روی یک کانکس تعبیه کنی. می تونی فروشنده بگیری مثلا برای قسمت فست فود.
اگر یکیشو بخوای داشته باشی، بستگی به محلی داره که می خوای کار کنی.
اما یه پیشنهاد :
شما قسمتی از کانکس رو بستنی و نوشیدنی های گرم و سرد عرضه کن.
و در کنارش، یا ساندویچ سرد عرضه کن که قبلا آماده شده و در یخچال های کانکس نگهداری می شن و نیاز به تهیه در زمان فروش نداره و فقط از یخچال برمیداری و تحویل مشتری می دی و اینطوری نیازی به یک نیروی کار نداری و سودش هم خوبه.
یا ساندویچ های گرمی که قبلا آماده شده و در مایکروویو یا دستگاه دیگه ای گرم می شه. مثل اشترودل های رضوی که به صورت نیمه آماده در یخچال نگهداری می شن و زمانی که مشتری سفارش می ده، در دستگاه های مخصوص می ذارن و زود گرم و آماده می شه.
این طوری هم کثیف کاری کمتری می شه در کانکس، هم زحمت کمتری داره، هم نیاز به شاگرد و شریک نداری. میتونی هر سه رو هم با هم انجام بدی؛ بستنی و نوشیدنی ها و ساندویچ سرد آماده و ساندویچ گرم نیمه آماده.

hemmat110.com
05-07-2016, 02:02 PM
ارسال: #6
(05-07-2016 01:29 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  
(05-07-2016 01:19 PM)online نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییت سهیل جان،به نظرت بدون مجوز کار کنم چطوره؟چون کانکس به ماشین وصل میشه و موقع مراجعه ماموران راحت میتونم جابجا کنم
مجوزها که کاری نداره؛ اگر همین مجوزها نبودن من و شما و خانواده هامون الان در این سطح سلامت نبودیم و با خیال راحت از محصولات و عرضه کنندگان خوراکی استفاده نمی کردیم.
اگر از نظر بهداشت مشکلی نداشته باشه، شاید بتونی همه رو روی یک کانکس تعبیه کنی. می تونی فروشنده بگیری مثلا برای قسمت فست فود.
اما یه پیشنهاد :
و در کنارش، یا ساندویچ سرد عرضه کن که قبلا آماده شده و در یخچال های کانکس نگهداری می شن و نیاز به تهیه در زمان فروش نداره و فقط از یخچال برمیداری و تحویل مشتری می دی و اینطوری نیازی به یک نیروی کار نداری و سودش هم خوبه.
یا ساندویچ های گرمی که قبلا آماده شده و در مایکروویو یا دستگاه دیگه ای گرم می شه. مثل اشترودل های رضوی که به صورت نیمه آماده در یخچال نگهداری می شن و زمانی که مشتری سفارش می ده، در دستگاه های مخصوص می ذارن و زود گرم و آماده می شه.
این طوری هم کثیف کاری کمتری می شه در کانکس، هم زحمت کمتری داره، هم نیاز به شاگرد و شریک نداری. میتونی هر سه رو هم با هم انجام بدی؛ بستنی و نوشیدنی ها و ساندویچ سرد آماده و ساندویچ گرم نیمه آماده.
آخه مسئله همین جاست که مجوز احتمالا یا برای آبمیوه فروشی میدند یا فست فود،مثلا اگه شما برای آبمیوه فروشی مجوز میگیری و آش هم بیاری بفروشی احتمالا گیر میدند
مثلا بهداشت برای مجوز به آبمیوه فروشی ها میگه داخل مغازه دستشویی هم باید تعبیه کنید
این چیزها هست که آدمو اذیت میکنه و میگه قید همشون و بزنم و بدون مجوز کار کنم وگرنه که با داشتن مجوز ادم خیاشم خیلی راحت تره

05-07-2016, 02:08 PM
ارسال: #7
ولی سهیل جان از این حرفهای مجوز که بگذریم این ساندویچ سرد و ساندویچ گرم نیمه آماده که گفتی خیلی خوبه فقط موندم تو مجوزش و این چیزا

05-07-2016, 02:18 PM
ارسال: #8
(05-07-2016 02:02 PM)online نوشته شده توسط:  
(05-07-2016 01:29 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  
اما یه پیشنهاد :
آخه مسئله همین جاست که مجوز احتمالا یا برای آبمیوه فروشی میدند یا فست فود،مثلا اگه شما برای آبمیوه فروشی مجوز میگیری و آش هم بیاری بفروشی احتمالا گیر میدند
مثلا بهداشت برای مجوز به آبمیوه فروشی ها میگه داخل مغازه دستشویی هم باید تعبیه کنید
این چیزها هست که آدمو اذیت میکنه و میگه قید همشون و بزنم و بدون مجوز کار کنم وگرنه که با داشتن مجوز ادم خیاشم خیلی راحت تره
اولا شما خودتون سنگ نندازید جلوی پای خودتون؛ الان کسی به شما نگفته که کانکست باید دستشویی داشته باشه. اگر گفتن، ازشون راهنمایی بخواید، راه حل بخواید. می تونید یه دستشویی بذارید با یه مخزن. الان سرویس بهداشتی هم هست که کانکسی هست و شامل توالت و دستشوییه. و شما شاید فقط دستشویی لازم داشته باشید که اونم می تونید تعبیه کنید. اونو در ذهن داشته باشید و اگر مطرح کردن، راه حل رو مطرح کنید و باهاشون مشورت کنید.
شما طرح رو به صورت کامل روی کاغذ بیار با متراژ؛ چون برای موارد بهداشتی، فاصله ها و متراژ مهمه. سپس برای آیین نامه و قوانینی مثل همین دستشویی و ... هم راه حل داشته باش آماده؛ مشورت کن و تحقیق کن و سپس مراجعه کنید به صورت مصمم و با نگاه مثبت و به دید مشاور به بهداشت و سایر سازمان ها مراجعه کنید.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts
05-07-2016, 02:21 PM
ارسال: #9
ضمنا بازدیدهایی بهداشت داره که بدون خبر انجام می شه؛
شما می تونید برای این که حسن همکاری تون رو نشون بدید برای این مورد هم بهشون بگید که یا باهاتون تماس بگیرن که محل رو جویا بشن و مراجعه کنن
یا شما مثلا ماهانه یکبار مراجعه کنید که از وضعیت کانکس بازدید کنند.

hemmat110.com
05-07-2016, 02:39 PM
ارسال: #10
(05-07-2016 02:21 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  ضمنا بازدیدهایی بهداشت داره که بدون خبر انجام می شه؛
شما می تونید برای این که حسن همکاری تون رو نشون بدید برای این مورد هم بهشون بگید که یا باهاتون تماس بگیرن که محل رو جویا بشن و مراجعه کنن
یا شما مثلا ماهانه یکبار مراجعه کنید که از وضعیت کانکس بازدید کنند.
برای گرفتن مجوز آبمیوه فروشی و یا هر چیر دیگه ای مگه میتونم خودمو سیار معرفی کنم؟؟؟من فکر میکردم باید مکان ثابت داشته باشم،اگه بشه که خیلی خوبه
برای کانکس مخزن فاضلاب و ظرفشویی طراحی کردم فقط دستشویی اذیت میکنه که البته من این دستشویی کانکس که گفتی رو نشنیده بودم و میتونه راه حل خوبی باشه به شرط اینکه به مسافت گیر ندند
ممنون از اینکه وقت گذاشتی ولی من فکر کنم تو خودت مامور بهداشت هستیا10_003
آدم میترسهConfused

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,973 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,499 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,511 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  فست فود سیار mohsenghasemi 7 16,728 01-15-2018 03:04 PM
آخرین ارسال: abbasa1355
  راهنمایی در مورد لباس فروشی badvirus3000 19 5,926 07-22-2016 03:07 PM
آخرین ارسال: Ali.ali
  درخواست راهنمایی در مورد سرمایه گذاری در یک موبایل فروشی فعال Milad5211 16 3,075 06-26-2016 08:48 PM
آخرین ارسال: alp13
  آدرس عمده فروشی مواد غذایی و بهداشتی mach1 1 3,296 04-14-2016 12:55 PM
آخرین ارسال: سینا م
  میخوام عمده فروشی پوشاک باز کنم mohama 16 3,864 03-03-2016 04:04 AM
آخرین ارسال: Negintejarat
  درخواست قیمت عمده و خرده فروشی تنقلات BEYOND 3 6,877 02-18-2016 10:40 AM
آخرین ارسال: Alibabapeste
  ماهی فروشی golenarges 3 971 01-21-2016 11:37 AM
آخرین ارسال: bazarganbnd
  ساعت فروشی green1369 7 1,199 01-20-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  غذا فروشی بیرون بر HMD76 7 1,630 11-04-2015 11:14 PM
آخرین ارسال: tataloo
  بهترین روش تبلیغات و جذب مشتری برای آبمیوه فروشی چی؟ afvan 14 5,965 08-14-2015 02:57 AM
آخرین ارسال: tavanaa
  راه اندازی میوه فروشی radd 13 3,347 08-11-2015 03:34 PM
آخرین ارسال: radd
  راه اندازی خدمات کامپیوتری سیار amiryazdani138 18 7,328 06-26-2015 01:19 AM
آخرین ارسال: dehvar
  ...میوه فروشی... arezu 11 3,553 12-05-2014 01:01 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ...همبرگر فروشی... sam127 18 3,880 11-28-2014 12:20 PM
آخرین ارسال: sam127
  میوه فروشی محلی mobiljomhuri 4 5,600 11-23-2014 04:23 AM
آخرین ارسال: arezu
  راهنمایی برای پرنده فروشی masiha107 7 2,316 01-26-2014 12:51 AM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  به نظرشما:پوشاک فروشی یا لوازم آرایشی یوسف خادم پیر 3 3,117 12-22-2013 06:19 PM
آخرین ارسال: تنگسیر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS