ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ارائه پیشنهاد برای اجرای طرح بزرگ در روستا
زمان کنونی: 05-08-2024, 11:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mojtabarazavi
آخرین ارسال: mojtabarazavi
پاسخ: 5
بازدید: 1669

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-02-2014, 11:18 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت همه اساتید . فکر می کنم همه اساتید چیزی درباره اجرای طرح در روستاها با کمک دولت شنیده باشید . روستای ما هم شامل این طرحه . اونا گفتن اگه طرحتون توجیه اقتصادی داشته باشه برای اجراش به ما کمک میکنن . لطفا اگر پیشنهادی دارید بفرمایید . من مشخصات روستاونو میدم تا بهتر بتونید راهنمایی بفرمایید.
موقیت : استان یزد - 200 کیلومتری مرکز استان
تقریبا هیچ امکاناتی نداریم . ابی که کل فصل پاییز و زمستان بلااستفاده است و هدر میره (حدود 100 لیتر در ثانیه )
زمینی شنی و سنگلاخی با کوهستانی کاملا بکر و محل زندگی بز و کل وحشی
به خاطر دوری از مرکز استان و دور بودن از جاده های اصلی با مشکل رفت و امد مواجه هستیم .
لطفا ما را راهنمایی بفرمائید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-03-2014, 11:41 PM
ارسال: #2
RE: ارائه پیشنهاد برای اجرای طرح بزرگ در روستا
(10-02-2014 11:18 PM)mojtabarazavi نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه اساتید . فکر می کنم همه اساتید چیزی درباره اجرای طرح در روستاها با کمک دولت شنیده باشید . روستای ما هم شامل این طرحه . اونا گفتن اگه طرحتون توجیه اقتصادی داشته باشه برای اجراش به ما کمک میکنن . لطفا اگر پیشنهادی دارید بفرمایید . من مشخصات روستاونو میدم تا بهتر بتونید راهنمایی بفرمایید.
موقیت : استان یزد - 200 کیلومتری مرکز استان
تقریبا هیچ امکاناتی نداریم . ابی که کل فصل پاییز و زمستان بلااستفاده است و هدر میره (حدود 100 لیتر در ثانیه )
زمینی شنی و سنگلاخی با کوهستانی کاملا بکر و محل زندگی بز و کل وحشی
به خاطر دوری از مرکز استان و دور بودن از جاده های اصلی با مشکل رفت و امد مواجه هستیم .
لطفا ما را راهنمایی بفرمائید

سلام رفیق
سوال خوبی پرسیدی
بنیاد برکت هم سرمایه گذاری میکنه توی مناطق محروم
فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ولی پیگیرش میشم تا یه طرحی رو اونجا استارت بزنیم
در زمینه کمک ارتباطات این کار، رو ما حساب باز کن
توی برنامه های کاری ام مینویسم تا پیگیرش باشم

[size=medium][b]
اشکهایی که برای شکستهایمان میریزیم،نتیجه عرق هائیست که بخاطر پیروزیهایمان نریخته ایم(آدولف هیتلر)
 تشکر شده توسط: mojtabarazavi
12-27-2014, 04:32 PM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
اگر در روستای شما دامپروری (به ویژه گوسفند) رواج داشته باشه می تونید کشت هیدروپونیک علوفه راه اندازی کنید . البته اگر بخواهید دستگاهش رو بخرید اگر اشتباه نکنم از 20 میلیون تا 200 میلیون متغیره .
و اگر باز اشتباه نکنم دو سه ماه پیش یک کانکس تولید یک تن علوفه تازه حدود 80 میلیون بود .
اما من چند ماه پیش توی خونه با وسایلی کاملا ساده همون رو پرورش دادم . به طوری که در یک فضای دو متری حدود روزانه 50 تا 100 کیلو برداشت داشتم . بردم چند تا از کسانی که محلی بودن و گوسفند داشتن هم برای تست به گوسفندها دادن . جالب اینکه سر این علوفه بین میش ها درگیری می شد .
همه می گفتن خیلی عالیه اما نه برای منطقه ی ماه . چون این منطقه (همدان) باغات زیادی داره که طرف حاظره گوسفندش رو 10 کیلومتر هم پیاده ببره اما علف مفت بخوره و پول بابت خرید علوفه نده .
حالا بررسی کنید اگه خواستید هم می تونم راهنمایی تون کنم و هم اگه مناسب بود شاید همکاری هم کردیم .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم .
با ارزوی بهترینها برای شما و دیگر دوستان انجمن

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد
12-27-2014, 05:15 PM
ارسال: #4
سلام خوبی منم بجه یزدم این خیلی عالیه که ما یزدی ها به قول داوران اینقده فعال شدیم
حالا بزارید من قصه روستای پدریم و براتون بگم
اصالت منم برمیگرده به یکی از روستاهای یزد منطقه رستاق نمیدونم اسمشو شنیدی یا نه
روستای ما بزرگترین دهکده جهانی توی زمینه کشت خیارسبز گلخانه اییه
پدرخودم یکی از بزرگترین سرمایه داران این روستاست که چیزی حدود 12سالن گلخونه داره
البته اینجا کشت اولشون کاشتن خیارسبز درختی یا گلخانه اییه دوم گوجه درختی بقیه اش هم فلفل و گوجه زینتی و بادمجون و لوبیا سبز و مزنجوش و...
همه ی گلخانه دار ها هم استخر پرورش ماهی دارن که وجود استخر از واجباتشونه
پدر من دومین کسی بود که تو استان یزد گلخانه یزد حدود سال76 من کلاس اول دبستان بودم
خیلی سختی کشید اول با دو.تا سالن شروع کرد محصولاتش و از صبح زود باید میبرد میدون تره بار واسه فروش ولی مردم روستا کم کم یاد گرفتن به طوری که الان حدود400-300تا گلخانه بلکه هم بیشترتو روستای ما وجود داره اگه باور نمیکنید تو گوگل بزنید اسلام رستاق یزد بهتون میگه
الان توی همین روستای ما چهار تا پنج تا شرکت پخش خیارسبز وجود داره که هر روز صبح کامیون ها به ترتیب وایستادن تا خیارسبز ها رو از روستای کوچیک ما صادرکنن به ترکیه و روسیه و آذربایجان البته چند وقتیه که صادر نمیشه و اونا به داخل میفروشن
درآمد گلخانه بسیارخوبه یادگیریش هم در عرض چندساله و واس خودت مهندس میشی البته بابای من خودش یه مهندس تجربیه اما مرتب کارشناسان به گلخونه ها سر میزنن عیوب زمین ها و بوته های خیارسبز و میگن اگه آفتی یا ویروسی داشته باشه سمش رو بهش میگن موقع مناسب کودپاشی رو توضیح میدن و...
الان توی روستای ما هیچ جوونی رو بیکار پیدا نمیکنی
شغل اکثر مردم گلخانه داریه هیچ کس هم شاگرد کسی نیست همه خودشون واس خودشون گلخونه دارن شاگردم از گرگان وکاشمر میارن والبته ا-ف-غ-ا-ن-ی
بعد از گلخونه داری کشت پسته شون خوب روستاست بعدم شغل دومی که همه ی گلخونه دارا دارن که یا مکیانیک هستن یا زرگر یا راننده و بنا
گلخونه در عرض سال کشت داره یعنی هرسال دوفصل زمین میره زیر کشت فقط توی اوایل ماه تیر تا اوایل شهریور باید زمین بره زیر پلاستیک و البته کود تا آماده بشه واسه سال بعد الان من دقیق نمی دونم شما کجای یزد زندگی میکنید ولی با توجه به شرایط استان یزد گلخانه یکی از بهترین شغال هاست شما فقط کافیه زمینش و داشته باشی چون البته فک کنم قبلا هر کی میخواست گلخونه بزنه بنا بر متراژی که میزد بهش وام میدادن و برا استخر هم همین طور؛ الان نمیدونم این وام و بانک کشاورزی میده یا نه
ولی ببینه روستای ما درسته که بزرگترین دهکده گلخانه ایی جهان رو تشکیل میده ولی مردمش بی نهایت بابت گلخانه سختی هم کشیدن حتی چند سال پیش خیارسبز و کیلویی 100تومان هم فروختن یعنی پول کارتنش هم نمیشد به غیر از شاگرد و سم آب و برق و گاز و... که دیگه هیچ
ولی باید بپرسی و اگه میخوای توی این کار ثابت قدم باشی سعی کن با خوب و بدش بسازی مطمئن باش ضرر نخواهی کرد

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
 تشکر شده توسط: rad86 , pooya 90 , مهندس روح الله زاهد
01-01-2015, 07:15 PM
ارسال: #5
(12-27-2014 05:15 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  سلام خوبی منم بجه یزدم این خیلی عالیه که ما یزدی ها به قول داوران اینقده فعال شدیم
حالا بزارید من قصه روستای پدریم و براتون بگم
اصالت منم برمیگرده به یکی از روستاهای یزد منطقه رستاق نمیدونم اسمشو شنیدی یا نه
روستای ما بزرگترین دهکده جهانی توی زمینه کشت خیارسبز گلخانه اییه
پدرخودم یکی از بزرگترین سرمایه داران این روستاست که چیزی حدود 12سالن گلخونه داره
البته اینجا کشت اولشون کاشتن خیارسبز درختی یا گلخانه اییه دوم گوجه درختی بقیه اش هم فلفل و گوجه زینتی و بادمجون و لوبیا سبز و مزنجوش و...
همه ی گلخانه دار ها هم استخر پرورش ماهی دارن که وجود استخر از واجباتشونه
پدر من دومین کسی بود که تو استان یزد گلخانه یزد حدود سال76 من کلاس اول دبستان بودم
خیلی سختی کشید اول با دو.تا سالن شروع کرد محصولاتش و از صبح زود باید میبرد میدون تره بار واسه فروش ولی مردم روستا کم کم یاد گرفتن به طوری که الان حدود400-300تا گلخانه بلکه هم بیشترتو روستای ما وجود داره اگه باور نمیکنید تو گوگل بزنید اسلام رستاق یزد بهتون میگه
الان توی همین روستای ما چهار تا پنج تا شرکت پخش خیارسبز وجود داره که هر روز صبح کامیون ها به ترتیب وایستادن تا خیارسبز ها رو از روستای کوچیک ما صادرکنن به ترکیه و روسیه و آذربایجان البته چند وقتیه که صادر نمیشه و اونا به داخل میفروشن
درآمد گلخانه بسیارخوبه یادگیریش هم در عرض چندساله و واس خودت مهندس میشی البته بابای من خودش یه مهندس تجربیه اما مرتب کارشناسان به گلخونه ها سر میزنن عیوب زمین ها و بوته های خیارسبز و میگن اگه آفتی یا ویروسی داشته باشه سمش رو بهش میگن موقع مناسب کودپاشی رو توضیح میدن و...
الان توی روستای ما هیچ جوونی رو بیکار پیدا نمیکنی
شغل اکثر مردم گلخانه داریه هیچ کس هم شاگرد کسی نیست همه خودشون واس خودشون گلخونه دارن شاگردم از گرگان وکاشمر میارن والبته ا-ف-غ-ا-ن-ی
بعد از گلخونه داری کشت پسته شون خوب روستاست بعدم شغل دومی که همه ی گلخونه دارا دارن که یا مکیانیک هستن یا زرگر یا راننده و بنا
گلخونه در عرض سال کشت داره یعنی هرسال دوفصل زمین میره زیر کشت فقط توی اوایل ماه تیر تا اوایل شهریور باید زمین بره زیر پلاستیک و البته کود تا آماده بشه واسه سال بعد الان من دقیق نمی دونم شما کجای یزد زندگی میکنید ولی با توجه به شرایط استان یزد گلخانه یکی از بهترین شغال هاست شما فقط کافیه زمینش و داشته باشی چون البته فک کنم قبلا هر کی میخواست گلخونه بزنه بنا بر متراژی که میزد بهش وام میدادن و برا استخر هم همین طور؛ الان نمیدونم این وام و بانک کشاورزی میده یا نه
ولی ببینه روستای ما درسته که بزرگترین دهکده گلخانه ایی جهان رو تشکیل میده ولی مردمش بی نهایت بابت گلخانه سختی هم کشیدن حتی چند سال پیش خیارسبز و کیلویی 100تومان هم فروختن یعنی پول کارتنش هم نمیشد به غیر از شاگرد و سم آب و برق و گاز و... که دیگه هیچ
ولی باید بپرسی و اگه میخوای توی این کار ثابت قدم باشی سعی کن با خوب و بدش بسازی مطمئن باش ضرر نخواهی کرد

با سلام خدمت همه دوستان . از اینکه وقتتونو گذاشتین تا از تجربه هاتون استفاده کنم خیلی ممنونم . دوست عزیز ، روستای ما 240 کیلومتر از مرکز استان فاصله داره و این باعث میشه تا نتونینیم محصولمونو به موقع به بازار مصرف برسونیم . اگه فکر میکنید این مهم نیست لطفا تلفن تماستونو بدین تا با شما مشورت کنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,054 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,431 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,684 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 418 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,758 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,051 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,558 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,428 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,650 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,737 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,489 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,652 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 474 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,282 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,284 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 645 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 783 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  تحریم یک فرصت برای پولدار شدن DddKing 14 3,164 10-13-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,085 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,190 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS