ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رابین هم بالاخره متولد شد
زمان کنونی: 05-04-2024, 01:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: azim
پاسخ: 10
بازدید: 1743

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-19-2014, 11:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2014 01:30 AM، توسط azim.)
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز.
با افتخار اعلام میکنم که بالاخره پس از 1 سال صبر و تلاش ، هلدینگ رابین(مشاور معتمد) شروع به کار کرد Smile
دوستانی که سابقه کاری من رو از گذشته میدونند ، حتما خاطره تلخ آذر 91رو به یاد دارند که در تاپیک دارم میلباردر میششششششششمممم Smileداستانش رو براتون تعریف کردم. دقیقا در دورانی که داشتم خودم رو به عنوان یک نیروی موفق در یکی از شرکت های بزرگ معرفی می کردم ، به خاطر یک اتفاق تمام اعتبار کاریم خراب شد و دیگه از اون تیم حذف شدم.
همزمان در یکی از سایت های معروف خرید گروهی هم مشغول به فعالیت بودم و حتی شعبه یکی از شهر هاشون رو هم راه اندازی کردم اما اونم طولی نکشید که در اواخر بهمن 91...
بهمن 91که بهترین اتفاق زندگیم (ازدواج ) با بدترین وقایع کاریم رقم خورد جزو خاطرات فراموش نشدنی زندگیمه ! اول زندگیت با کلی آرزو و رویاهای بزرگ کاری ، به امید اینکه داری با دوتا شرکت معتبر کار میکنی و میتونه سکوی پرتابی باشه برای زندگیت ، یهو چشماتو باز میکنی و میبینی همون یک ذره درآمدیم که داشتی از دست دادی و برگشتی سر نقطه اول. تقریبا 3 الی 4 ماه طول کشید تا بتونم به اضطراب هام غلبه کنم و تصمیم بگیرم خودم رو پای خودم بایستم.
امروز31/2/92: یک کاغد برداشتم و ایده هلدینگ سرمایه گذاری رو که از خیلی قدیم ها تو سرم بود روی کاغد پیاده کردم. اوسط برج 4 بود که با قرض 4 ملیون تومن پول شروع به تولید ورمی کمپوست کردم و اولین شاخه فعالیت شرکت نداشته ام شروع به فعالیت کرد Wink
ورمی کمپوست رو با همکاری پسر عمه ام شروع کردیم و با تمام سختی هایی که داشت ، تا آخر تابستون ادامه دادیم و تقریبا تونستیم شرایط محیطی کارمون رو به ثبات برسونیم و از اون به بعد به خاطر فشار درسی، رشد کار به حالت سکون در اومد و به هیچ وجه گسترش پیدا نکرد اما حتی 1 لحظه هم تعطیل نشد. تجربه ای که در این 1 سال کسب کردیم باعث شد تا امروز بتونیم با یکی از افراد توانمند در شهر مشهد همکاری خودمون رو ادامه بدیم و تازه طرح واحد کشاورزیمون داره به ثمر میشینه و انشاالله تا آخر تابستون خبرهای خیلی خوبی خواهید شنید.بخش کشاورزی که توسط پسر عمه ام در شهر مشهد اداره میشه و در این یکسال علاوه بر ورمی کمپوست تجربه پرورش قارچ رو هم داشتیم ، حالا قراره در 3 زمینه تولید کود ، پرورش قارچ و پرورش بلدرچین به کار خودش وسعت بده و با کمک افراد با تجربه ای که در این زمینه داریم ، انشاالله موفق میشیم.
زمینه بعدی که همزمان با تولید کود ورمی روش وقت گذاشتم و کم و بیش شما هم در جریان فعالیت های من قرار دارین سرمایه گذاری در بازار بورس هستش.تابستان 92 که اوج شرایط کاری من بود تقریبا به طور میانگین روزانه 7الی 8 ساعت برای آموزش و تجربه محیط بازار وقت گذاشتم و خدا رو شکر امروز با تجربه اندکی که دارم ، میتونم گلیم خودم رو از آب بکشم بیرون.
با تمام این اوصاف ، در طی این یکسال گذشته هیچ وقت به ایده آل ذهنی خودم نرسیدم و همیشه احساس خلاء می کردم. همیشه دنبال اون تیکه گمشده برنامم بودم که تا اجراش نمی کردم آروم نمی شدم ! واقعا هم نمیدونستم از کجا و چطوری باید شروع می کردم!
شرکت بازرگانی : بله دوستان ، تیکه گمشده پازل کاری من تاسیس یک شرکت بازرگانی با هدف گرفتن نمایندگی فروش محصولات مختلف و انجام واردات و صادرات بود ، اما واقعا هیچ دیدگاه اجرایی نسبت بهش نداشتم و به هیچ وجه نمیدونستم که ایا واقعا میتونم به این آرزوم برسم یا نه ! اما همیشه بهش فکر میکردم و مطمئن بودم که بالاخره میشه ...!! تا اینکه حدودا یک ماه پیش ، از طرف یکی از آشنایان بهم پیشنهاد شراکت وهمکاری شد و ... Smile
12_00236
اما اینکه الان مشغول چه کاری هستم و چی شد که بالاخره بعد از مدت ها آرزوم بر آورده شد و تونستم در مسیر کاری مورد علاقه ام قرار بگیرم و نمایندگی فروش یک برند آرایشی و بهداشتی ایتالیایی رو گرفتیم و داریم کارای وارداتشو انجام میدیم + یک داستان فوق العاده جالب راجع به حرف استاد بزرگوار انجمن استاد قربانیان که در آذر 91به من گفتند ، باشه طلبتون که بعدا تعریف میکنم.
این مژده رو هم بدم که برای دوستانی که اهل بازاریابی و فروش هستند برنامه هایی دارم Wink
مسابقه : ببینم کی میتونه حدس بزنه اون داستان جالبی که میخوام براتون تعریف کنم چیه ! میتونید جوابش رو در تاپیکی که لینکشو گذاشتم پیدا کنید
ارادتمند شما:عظیم ربیع زاده
....................................

در همینجا اعلام میکنم هنوز 2 شاخه کاری از فعالیت های شرکتی که برای خودم ترسیم کرده بودم باقی مونده ، و امروز این حرفو توی این تاپیک ثبت کردم تا در اینده های نه چندان دور بیام و لینکش رو برای ایندگان بذارم 10_0043547b20s0

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , مهدی 1 , حسین فتحی , bayani , MARYAR , alireza091111 , Lady , جوان , ali1371 , yunespc , مسعود کوچولو , یک همراه سبز , alicpu , سعید محمدی , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , jahanagahi , javad am , زهرا عربعلی
08-20-2014, 06:28 AM
ارسال: #2
RE: رابین هم بالاخره متولد شد
درود بر تو مرد بزرگ.
شخصیت با صلابت و کوشا که به هیچ وجه من الوجوه تن به سکون نمی دهد.
برادرم خرسندم از اینکه گامی محکم تر برداشتی.در جریان امور و کارهایت قرار دارم و انشاالله با برنامه ریزی و تلاش باید به ثمر بنشید و به هیچ عنوان دور از ذهن نخواهد بود.
برادرانه و راحت بگم:
نه دعای خیر واست میکنم.نه امیدواری و اینچیزا بهت میبندم.کنارت عمل میکنم تا حد توانم چون دلم میخواد پیشرفتتو ببینم،و خودت میدونی که چی دارم میگم.شاید خیلی کمرنگ و یا حتی بی اثر باشمSmile
پس لطفا با تمام قدرت خوش بدرخش HeartHeart

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: MARYAR , مسعود کوچولو , azim , یک همراه سبز , کامیار کاظمی , jahanagahi , حسین فتحی , زهرا عربعلی
08-20-2014, 10:38 AM
ارسال: #3
اقا مبارک باشه انشاالله موفق باشی
برادر عزیز درباره پرورش کرم ورمی کمپوست چند سوال دارم میتونم با شماره همراهتون تماس بگیرم یا با پیام خصوصی سوالاتم رو بپرسم
در ضمن درباره این شرکت ارایشی بهداشتی و گرفتن نمایندگی توضیحاتی ارائه بفرمایید.
سپاس
 تشکر شده توسط: azim , یک همراه سبز , MARYAR , jahanagahi , جوان
08-20-2014, 12:07 PM
ارسال: #4
ممنون از داداش فرشاد عزیز و آقا یونس.

طبق قولی که داده بودم ، میخوام کمی بیشتر راجع به کار جدیدی که شروع کردم توضیح بدم.
این روزا به لطف خدا همراه با یکی از اساتید و بزرگوارانی که حق پدری به گردن من دارند شرکتی تاسیس کردیم که کارش واردات محصولات آرایشی و بهداشتی هستش.
آقای دکتر که از قدیم تجربه کار با شرکت های اروپایی در زمینه تجهیزات پزشکی رو داشتند، به من پیشنهاد دادند تا ایشون امور مربوط به واردات محصول را انجام دهند و من کار کار فروش و پخش این محصولات رو در بازار ایران. در حال حاضر هم نمایندگی یک شرکت ایتالیایی رو گرفتیم و کارهای اداری این برند در حال انجام شدن هستش و به امید خدا تا 4،5 ماه دیگه استارت توزیع محصول زده میشه. اما این وسط من از شرایط محیطی سوء استفاده استفاده کردم Smile و چون دیدم از طریق اقای دکتر امکان آشنایی با برخی وارد کننده های دست اول رو دارم ، همراه با یکی دیگه از دوستان شرکت پخش سلامت آوران صنعت... ( از گفتن اسم کامل شرکت به دلایل امنیتی معذورم 10_003 ) رو راه ندازی کردیم . برای اینکه بتونیم تجربه خوبی رو در بحث ورود به بازار به دست بیاریم در حال حاضر از یکی از وارد کننده ها نمایندگی پخش محصولات سلولوزی کمپانی پلز Pelz آلمان در استان تهران رو گرفتیم . البته در حال مذاکره با برندهای دیگه ای هم هستیم تا بتونیم یه کارمون وسعت بدیم.
آره دوستان ! خلاصه که به امید خدا داریم ذره ذره وسعت کار رو بیشتر میکنیم. دوتا طرح بزرگ رو هم قراره در شرکت پخش اجرا کنیم و با تحقیقات میدانی که از 50 داروخانه در مناطق مختلف تهران انجام دادیم ، به نتیجه جالبی رسیدیم که به احرای طرحمون خیلی کمک میکنه Smile منتظر خبر های خوبی از شرکت سلامت آوران صنعت ..... باشین.
اگر هرکدوم از دوستان هم که میتونن با ایجاد رابطه هایی با داروحانه ها و بیمارستان های تهران به فروش محصولات ما کمک کنند ، ما قطعا از خجالتشون در میایم Smile

من شخصا در حال حاضر تمرکزم رو گذاشتم برای ورود به فروشگاه های زنجیره ای و خدا رو شکر هم داریم به نتایجی میرسیم.

[/b]داستان امضاء : بهتون قول دادم داستان جالبی رو براتون تعریف کنم :
فکر میکنم از اولین روزهایی که من وارد این انجمن شدم ، امضاء زیر کامنت هام چنین جمله ای بود :[b]اگر یک روز ورشکست شدی ، اصلا نگران نشو! تازه اول راه ملیاردر شدنته...
این موضوع بر میگرده به اواسط سال 90 و من همیشه به این جمله اعتقاد داشتم...
گذشت و گذشت تا در روز 15 آذر 91 یعنی تقریبا بعد از یک سال تاپیک دارم میلیاردر میشم رو در انجمن گذاشتم و موضوع کلاه برداری 50 ملیونی که ازم شد رو اعلام کردم. اون روز تمام دوستان به من لطف داشتند اما در بین تمام نظرات یک نفر به من تلنگر زد...
استاد قربانیان بزرگوار در اینجا من گفتند : [ تقاضائی 2:
امضا را عوض کنید تا بار منفی جمله در ذهنت نقشی نبدد.
]
و اینحا بود که به خودم اومدم و دیدم بیشتر از یک ساله که قانون مکتوبی رو برای خودم گذاشتم و اجازه نقض کردنش رو هم نداشتم !!!!
اون شب خیلی با خودم فکر کردم و این حرف برام جالب بود ، همون مموقع ها بود که تصمیم گرفتم امضاء رو عوض کنم و تبدیل شد به این چیزی که الان میبینید Smile
حالا امروز که بهش فکر میکنم ، میبینم واقعا آدم به سمت افکار و باورهاش حرکت میککنه همین باعث شد تا خیلی چیزهای دیگه ای رو برای خودم مکتوب کنم 10_004

تشکر شده توسط: YashaR1989 , MARYAR , کامیار کاظمی , bayani , alireza091111 , مهدی 1 , jahanagahi , جوان , زهرا عربعلی , ahmad rezaee
08-20-2014, 03:05 PM
ارسال: #5
مرحبا تبریک میگم بهتون
کاش همه میتونستن مثل شما وقتی زمین میخورن دوباره از زمین بلند بشن

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: azim , MARYAR , jahanagahi , جوان , زهرا عربعلی
08-20-2014, 04:49 PM
ارسال: #6
سلام آقای ربیع زاده ضمن آرزوی موفقیت,,محصولات زمینه کاری شما چیست لطفا بیشتر توضیح بدید پیروز باشید
 تشکر شده توسط: azim , MARYAR , jahanagahi , جوان
08-20-2014, 05:25 PM
ارسال: #7
(08-20-2014 04:49 PM)omid2821 نوشته شده توسط:  سلام آقای ربیع زاده ضمن آرزوی موفقیت,,محصولات زمینه کاری شما چیست لطفا بیشتر توضیح بدید پیروز باشید

سلام.ممنون از لطفتون.
در حال حاضر ما بر روی محصولات بهداشتی سلولوزی بانوان، پوشینه ، زیر انداز بیمار و برخی محصولات مورد نیاز درمانگاه ها و بیمارستان ها فعالیت می کنیم.

تشکر شده توسط: MARYAR , alireza091111 , jahanagahi , جوان , حسین فتحی
08-20-2014, 11:55 PM
ارسال: #8
با تشکر از دوست بسیار عزیزم آقا عظیم دوست داشتنی.
در چند ملاقاتی که با هم داشتیم همیشه فکر میکردم که در زمان بسیار کوتاه می توانی راه موفقیت نهائی را پیدا کنی. خوشحالم که که اشتباه نکرده بودم. من با اطمینان کامل بشما عرض میکنم که این کوچکترین موفقیت شما است, چون به عظمت توانائیهای شما پی برده ام و منتظر نتیجه نهائی خواهم ماند. اگر عمری برایم باقی باشد در کوتاه ترین زمان شاهد موفقیت های بسیار عظیم تر شما خواهم بود.
موفق هستی, موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bayani , MARYAR , جوان , azim , javad am , alireza091111 , حسین فتحی , ahmad rezaee , naderv
08-27-2014, 01:08 AM
ارسال: #9
اقای عظیم موفق باشی پشتکارت فوق العاده است وقابل تحسین
 تشکر شده توسط: azim , MARYAR , jahanagahi
08-27-2014, 01:47 PM
ارسال: #10
(08-27-2014 01:08 AM)زهرا عربعلی نوشته شده توسط:  اقای عظیم موفق باشی پشتکارت فوق العاده است وقابل تحسین

ممنون از لطف شما.امیدوارم همه بچه های انجمن باهم موفقیت های هرچه بیشتر داشته باشم

تشکر شده توسط: MARYAR , alireza091111 , jahanagahi , جوان
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,387 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,267 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,750 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 14,186 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  کمک ب هم فکری درم ورد ایحاد مغازه کالای برق یا لوازم ورزشی و مسافرتی saber.n.s 2 517 11-01-2017 03:37 AM
آخرین ارسال: mehdi55
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 41,740 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی mohamad javad 195 66,321 01-30-2017 07:16 PM
آخرین ارسال: omid2821
  اولین قدم برداشته شد. myroseflower 23 5,875 01-30-2017 12:13 AM
آخرین ارسال: habibup
  فروشگاه آرایشی و بهداشتی بنده افتتاح شد. hdsky1 0 740 11-13-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: hdsky1
Star دارم شروع میکنم = کمک | راهنمایی | هم فکری | ایده sepehrplus 1 1,492 09-15-2016 01:53 PM
آخرین ارسال: محمد کشاورز legend
  ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها rasol113 11 3,489 08-06-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: مهدی ر
  من هم میخوام میلیادر بشم اما چطور؟ asma72 12 2,068 05-25-2016 10:32 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  ما هم شروع کردیم لطفا راهنمایی کنید ممنون صباا 14 2,942 05-19-2016 12:25 PM
آخرین ارسال: amir386
Wink ما هم شروع کردیم mk_s1992 0 521 05-15-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: mk_s1992
Heart من هم شروع کردم ( چاپ حرارتی ) mortimer 9 2,067 05-14-2016 12:11 PM
آخرین ارسال: amir386
  ما هم شروع کردیم(پخش مواد شوینده) hoodijoon 5 2,553 05-05-2016 08:59 PM
آخرین ارسال: aligoli
Smile با هیچ هم میشه به درآمد رسید اونم از طریق اینترنت ali_montazeri 0 822 04-17-2016 02:34 AM
آخرین ارسال: ali_montazeri
  من هم شروع کردم radd 4 1,365 04-12-2016 08:46 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره yu3f 53 9,936 01-15-2016 03:05 PM
آخرین ارسال: business_nuts
Smile من هم شروع کردم (سایت خرید و فروش وب مانی) fereydoon123456 0 1,149 01-09-2016 11:44 AM
آخرین ارسال: fereydoon123456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS