ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک ایده ای به ذهنم رسید براتون گزاشتم اینجا
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arash1367
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 6
بازدید: 1733

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-18-2014, 02:22 PM
ارسال: #1
یک ایده که چند وقتیه به ذهنم رسیده و بعد از پختنش توی مغزم براتون اینجا میگزارم .

توجه داشته باشید که مشابه این ایده سالها پیش توی کشورهای خارجی اجرا شد و بدون زحمت زیاد افراد زیادی رو ثروتمند کرد .

شرح نمونه خارجی : یک نفر اومد توی یک پارک جنگلی بزرگ و در مناطق خوش منظره یه چند تا دوربین متصل به اینترنت گزاشت و تصاویر دوربین ها رو توی یک سایت گزاشت به طوری که کاربرای سایت بتونن چند نمونه رایگان از تصویر ها رو ببینن و برای دیدن همشون با مبلغ نا چیزی عضو میشدن .

حالا نمونه پخته شده در مغز من :
نام پروژه رو هرکی خواست اجرا کنه میتونه بگزاره { جام جهان نما }

فاز اول پروژه برای کم هزینه بودن این طور هست که :
شما میاین دو تا دوربین میگزارین یکی مثلا کنار سی و سه پل یا حافظیه و یکی هم کنار ارامگاه بوعلی یا بابا طاهر یا عباس اباد یا مثلا پلی خواجو
و کنار هر دوربینی هم یک تصویر با کیفیت از جای دیگه به صورت انلاین میگزارین .

خب حالا چی میشه : هرکی که بیاد جلوی مانیتور به راحتی میتونه مثلا از سی و سه پل مثلا مقبره حافظ شیرازی رو ببینه به طوری که میتونه حتی برای مردمی که در اون لحظه از اونجا رد میشن دست تکون بده .

مطمئن هستم این ایده که به این شکل در ایران اجرا نشده .
و اگر عملی شود در امد بسیار دارد .

راه های بسیار کسب درامد رو گزاشتم به عهده خودتون .

مطمئن هستم که اگر قرار باشه عملی بشه جز در این سایت جای دیگه همتش پیدا نمیشه .

فاز های بعدی چی هست ؟
بعد براتون میگم .
خسته شدم اینقدر تایپ کردم

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , MARYAR , alireza091111 , ali zobeid , Alireza_Kh , مهندس روح الله زاهد , hamid.h
08-18-2014, 03:06 PM
ارسال: #2
RE: یک ایده ای به ذهنم رسید براتون گزاشتم اینجا
درود بر شما
در حد یک ایده جالب هست اما اجرایی شدن اون تو ایران محدود و باید زیر نظر سازمان خاصی باشه
مثلا بخش کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی یا میراث فرهنگی و ...
یک فرد میتونه ایده خودش رو به اونها ارائه بده اما حریم خصوصی افراد حتی در اماکن عمومی چیزی هست که در ایران به اون خیلی بها داده میشه
و یک کشور آزاد نیست حتی دوربین گوگل استریت هم اگر اوایل کار اون تصاویر که به صورت عکس بود میدیدین و بعد اون که اتحادیه اروپا و چند کشور دیگه برای دفاع از حریم افراد مجبورش کردن با چند ثانیه تاخیر بخاطر پوشاندن (شطرنجی کردن) صورت افراد این سرویس رو ارائه بده پی به این قضیه می برید.
در هر صورت ایده خوب و به قول خودتون پولسازی هست که بعید میدونم تا به حال برای اون اقداماتی نشده باشه اما با کمی تحقیق فقط در حد یک ایده میشه اون رو ارائه داد.
موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
 تشکر شده توسط: جوان , MARYAR , arash1367 , alireza091111 , MohamadMJ , hamid.h
08-18-2014, 06:14 PM
ارسال: #3
خوب اگر مشکلات اجرای این ایده نبود که الان همه اجراش میکردن .
اصلا هر ایده ای این طور هست همه ایده های میلیون دلاری با مشکلات سرو کار دارن .
ولی اگر یک تیم بتونه روش کار کنه قول میدم که هم شدنی هست و هم سود اور .

در ضمن ارائه کردن اون ایده در اینجا به این علت بود که من عادت ندارم اگر ایده ی نابی به ذهنم رسید پنهانش کنم .
چون معتقدم حتی اگر این ایده اجرا نشه ،
ممکنه باعث ایجاد یک طوفان فکری بشه که ایده های بهتری به ذهن افراد دیگه برسه .
طوفان فکری هرچند کوچک یا حتی یک نسیم فکری بهتر از هیچ است .

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: MARYAR , bayani , MohamadMJ , mehrdad062 , مهندس روح الله زاهد , koruosh
08-18-2014, 06:28 PM
ارسال: #4
بسیار عالی دوست من
ایده پردازی به قول شما طوفان فکری ایجاد میکند این رو هم قبول دارم که با شکست و (نه) شنیدن نباید از تلاش دست کشید
ولی یک ایده 2سال پیش به ذهن من رسید و تا مرجله ثبت و ارائه نمونه و طراحی کاتالوگ و توضیحات مفصلی هم برای اون عرضه کردم
بعد از مواجه شدن با درهای بسته باز هم تلاش کردم تا اینکه دیدم ایده بنده رو مردود اعلام کردن و بعد ها شنیدم مراحل آزمایشی اون در سازمانی که اسمشو نمی برم دست انجام هست.
خب اینجا دیگه بحث قانون کپی رایت یا حقوق ناشر و ایده پرداز ملاک نیست بحث دزدی فکری هست ولی متاسفانه نمیشه و جای این صحبت ها نیست نه اینجا نه حتی در مخیله بنده.ترجیح میدم زیاد راجع بهش بحث نکنم.
توضیح کلی طرح ارائه شده در دو نمونه پر هزینه و کم هزینه که هر دو با تولید انبوه مفید واقع میشد و قیمت ها شکسته میشد ضمن اینکه وظیفه اجرای اون رو سازمان راهنمایی و رانندگی و شرکت های خودرو سازی باید به عهده میگرفتن هنوز هم در هاله ای از ابهام هست.
اما امیدوارم شما بتونید ایدتون رو به حقیقت تبدیل کنید.
گرچه اگر کمکی از دستم ساخته بود میتونیم به صورت یک تیم در کنار دوستان دیگر به سرانجام برسونیم.
به شخصه دوست دارم هر ایده ای که اینجا میخونم در حد ایده نباشه و به چشم چند خط نوشته به اون نگاه نکنیم.
باید طرح ها و ایده ها به چالش کشیده بشه تا به ثمر بشینه.
یا حق

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , hamid.h , arash1367
08-18-2014, 10:20 PM
ارسال: #5
مرسی به خاطر اشتراک گذاری ایده
این ایده برای اجرایی شدن سرمایه میلیون میلیونی نیاز داره.

این ایده رو نزدیک دو سال پیش با آقا سجاد گل ( نام کاربری آقای ایده ) تا مراحل نهاییش روش تحقیقات رو انجام دادیم.
علاوه بر اینکه سازمان های مربوطه به هیچوجه مجوز این کارو نمیدن
اگرم یک هزارم درصد بدن مردم ایران با نت ایرانسل و دیال آپ باید بشینن فیلم ببینن
در ضمن اگر همه شرایط رو هم درست فرض کنیم تا چند سال اولیه هیچ توجیه اقتصادی نداره. یه بیزینس پلن ساده براش بنویس متوجه منظورم میشی. دوربین و برق کشی و جایگذاری ابزار و اجازه ها و اجاره ها و سرور برای انتقال و سیستم شبکه کردن تک تک دوربین ها و حالا آنلاین کردن تک تک دوربین ها و ....
اصلا نصف این چیزای اولیه مورد نیازش توی ایران نا شناخته هستن

پ ن : خونه همسایه مارو دزد زد اومد خونه رو دوربین مدار بسته اینا کار کرد تا مطمئن باشه ( کارش طلاسازی بود دزد زیاد سر میزد بهش ) یکی از دوربینا شعاع دیدش خیلی زیاد بود توی کوچه فهمیدن اصلا یه اوضاعی شد که آمار مردم رو برا چی میگیری و هزار تا .....

ایده ی پروژه کار آفرینی دانشگاه منم در همین رابطه بود
ایجاد کلاس های آنلاین برای دوستانی که نمیتوانند حظور داشته باشن در کلاس ها مخصوصا دانشگاه آزاد که به صورت کامل این ایده پخته شده بود و تمامی مراحلش چک شده بود. حتی با مسئولان مربوطه دانشگاه های آزاد هم صحبت کردم و گفتن خوبه و ما هم تایید میکنیم
ولی وقتی رفتم برای مجوز های کار دیدن اااااا میتونن اجرا کنن خودشون. کلا ایده رو چرخوندنش و یه طوری پیچوندنش که کلا پیگیرشم نشدم دیگه. یه نکتش اینکه میگفتن ما در پی ایجاد دانشگاه آنلاینیم پایه های اساسیشم تکمیل شده. این پایه ها 4-5 سال پیش تکمیل شده هنوز روی پایه داره کار میشه

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: hamid.h , arash1367
08-19-2014, 12:11 AM
ارسال: #6
سلام ودرود
بسیار عالی
به نظر بنده هم این طرح نیاز به یک سرمایه زیاد داره و تا چند سال اول هم توجیح اقتصادی نداره
ولی ایده خیلی ناب هست و اگه نشه اجراش هم کرد باز ممکنه کسی ایده ای ناب از روی این ایده بگیره که خودش خیلی ارزشمند هست

بسیار بسیار تشکر میکنم از ARASH1367 که ایده ای به ذهنشون رسید رو گفتن .

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 11,987 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,505 04-10-2020 06:55 PM
آخرین ارسال: Smn6630
  بانک ایده (شما هم شرکت کنید) sinap 27 10,261 04-10-2020 06:35 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,778 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,592 04-08-2020 06:35 AM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 378 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 259 07-03-2019 09:29 PM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 234 07-03-2019 09:19 PM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 591 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,532 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 15,027 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,503 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,753 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,496 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,169 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 22,115 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,732 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,838 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,624 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani
  دنبال ایده ندا11 12 6,205 08-28-2016 08:31 AM
آخرین ارسال: ghanavi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS