ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بفرمایید داخل
زمان کنونی: 05-18-2024, 05:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: meysam_e
آخرین ارسال: shamim3005
پاسخ: 14
بازدید: 2549

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بفرمایید داخل
05-08-2014, 11:33 PM
ارسال: #11
RE: بفرمایید داخل
الان یه بحث داغ اسکاچ در انجمن راه افتاده ببین امکان صادراتش رو داری؟چون منطقه آزاد هستی خوب میتونی روش کار کنی.
اون طرفا چیا پیدا میشه؟منظورم مواد خام هستش. ببین شاید یه کالای خامی بود که مورد نیاز سایر صنایع بود و شاید حتی تونستی با یه تغییر کوچیک به عنوان خروجی یه فرآیند در منطقه آزاد اون رو با گمرک کم وارد کشور کنی
اصلا چقدر اون منطقه معروف هستش؟شاید تونستی با زدن یک سایت هم اون منطقه رو خوب به دیگران بشناسونی و هم از مغازه دارها برای معرفی محصولاتشون یک پورسانت و یا حق تبلیغی بگیری.
مثلا الان من نمیدونم اونجا چیا پیدا میشه و چنده و چقدرش رو میتونم با یه سفر به اون منطقه به شهر خودم بیارم.شاید اونجا کالایی با قیمتی باشه که من ندونم و مجبور باشم با قیمت بیشتر از تهران بیارم
اصلا میتونی حتی برای کالاهای آزاد، سفارش آنلاین هم بگیری و حتی قبل از رسیدن بار به اون منطقه تمامش رو پیش فروش کنی.

مدتی من به دنبال شماره تلفن یه لوازم صوتی و تصویری در بانه بودم اما مگه گیر میومد. اما اگه یه سایت داشت به سادگی باهاش تماس میگرفتم و 5 تا تلویریون میخریدم و میگفتم به روش خودش دم درب خونه بهم تحویل بده. اونجوری هم من سود میکردم و هم اون تازه جنس هم ارزون تر به دست مشتری نهایی میرسید.

تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: meysam_e , morning star
05-11-2014, 04:00 PM
ارسال: #12
(05-08-2014 11:33 PM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  الان یه بحث داغ اسکاچ در انجمن راه افتاده ببین امکان صادراتش رو داری؟چون منطقه آزاد هستی خوب میتونی روش کار کنی.
اون طرفا چیا پیدا میشه؟منظورم مواد خام هستش. ببین شاید یه کالای خامی بود که مورد نیاز سایر صنایع بود و شاید حتی تونستی با یه تغییر کوچیک به عنوان خروجی یه فرآیند در منطقه آزاد اون رو با گمرک کم وارد کشور کنی
اصلا چقدر اون منطقه معروف هستش؟شاید تونستی با زدن یک سایت هم اون منطقه رو خوب به دیگران بشناسونی و هم از مغازه دارها برای معرفی محصولاتشون یک پورسانت و یا حق تبلیغی بگیری.
مثلا الان من نمیدونم اونجا چیا پیدا میشه و چنده و چقدرش رو میتونم با یه سفر به اون منطقه به شهر خودم بیارم.شاید اونجا کالایی با قیمتی باشه که من ندونم و مجبور باشم با قیمت بیشتر از تهران بیارم
اصلا میتونی حتی برای کالاهای آزاد، سفارش آنلاین هم بگیری و حتی قبل از رسیدن بار به اون منطقه تمامش رو پیش فروش کنی.

مدتی من به دنبال شماره تلفن یه لوازم صوتی و تصویری در بانه بودم اما مگه گیر میومد. اما اگه یه سایت داشت به سادگی باهاش تماس میگرفتم و 5 تا تلویریون میخریدم و میگفتم به روش خودش دم درب خونه بهم تحویل بده. اونجوری هم من سود میکردم و هم اون تازه جنس هم ارزون تر به دست مشتری نهایی میرسید.

ممنون هومان عزیز

گفتم منطقه آزاد ماکو حدود دو سالی میشه جز مناطق آزاد شده به شدت در حال پیشرفت ،
با ترکیه هم مرزه
فعالیت اینترنتی علاقه ای بهش ندارم ولی پیشنهاد عالی بود

فکر میکنم افرادی مثل شما اگه جای من اینجا بود حتما میتونست یه چیزی مثلا همین مواد خام که گفتی رو شناسایی کنه ولی من هیچ شناختی از این چیزا ندارم اگه وقت داشتین لطفا در موردش بیشتر توضیح بده مثل چی ؟

در مورد تولید اسکاچ هرچند به نظرم به نسبت کار راحت و سرمایه هم کم میخواد ولی نمیدونم میشه صادر کرد یا اصلا تو ایران بازارش خوبه ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-18-2014, 12:50 PM
ارسال: #13
(05-11-2014 04:00 PM)meysam_e نوشته شده توسط:  
(05-08-2014 11:33 PM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  الان یه بحث داغ اسکاچ در انجمن راه افتاده ببین امکان صادراتش رو داری؟چون منطقه آزاد هستی خوب میتونی روش کار کنی.

ممنون هومان عزیز

گفتم منطقه آزاد ماکو حدود دو سالی میشه جز مناطق آزاد شده به شدت در حال پیشرفت ،
با ترکیه هم مرزه
فعالیت اینترنتی علاقه ای بهش ندارم ولی پیشنهاد عالی بود

فکر میکنم افرادی مثل شما اگه جای من اینجا بود حتما میتونست یه چیزی مثلا همین مواد خام که گفتی رو شناسایی کنه ولی من هیچ شناختی از این چیزا ندارم اگه وقت داشتین لطفا در موردش بیشتر توضیح بده مثل چی ؟

در مورد تولید اسکاچ هرچند به نظرم به نسبت کار راحت و سرمایه هم کم میخواد ولی نمیدونم میشه صادر کرد یا اصلا تو ایران بازارش خوبه ؟

نظرتون درباره دباغی پوست چیه؟
مواد اولیه دباغی از ترکیه وارد میشه اینجا هم که منطقه آزاد هست عوارض نداره یا خیلی کمه اینجا پوست با مواد اولیه وارداتی دباغی میشه صادر میشه ترکیه ،
مسئله اینجاست که این کار دست کله گنده هاست همشون برج نشین های شمال تهران از همین میترسم که میشه با این آدما رقابت کرد؟یا حداقل تو بازار دوام آورد؟
07-21-2014, 04:37 PM
ارسال: #14
خط تولید رب و مواد اولیه به جز گوجه هزینه زیادی نمی خواد ولی از همه مهمتر مکان احداث و هزینه زمین می باشد که باید درنظر بگیرید اگر از عهده اش بر می آیید خوبه
 تشکر شده توسط: meysam_e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,675 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  در مورد مشکل من نظرتون رو بفرمایید esijm 12 2,449 05-29-2014 07:36 PM
آخرین ارسال: saeed_9_12
Rainbow یه شروع ... با سرمایه ی ....؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید دوستان Fela.Want 13 2,616 01-26-2014 04:22 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  به هزار متر زمین باغی که داخل شهر هست چه کاسبی میتوان کرد؟ nader3925 11 2,369 11-07-2013 02:39 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  لطفا در مورد تجارت راهنمایی بفرمایید lhm-rostami 11 2,631 05-01-2013 03:25 PM
آخرین ارسال: lhm-rostami
Wink لطفا منو در رابطه با انتخاب شغل راهنمایی بفرمایید mseyfzadeh 16 3,053 04-09-2013 04:51 PM
آخرین ارسال: MohammadHashemi
  کمک فکری جهت نوشتن یک جمله تبلیغاتی(( حتماً همفکری بفرمایید)) mohajer.my 4 1,403 01-23-2013 04:00 PM
آخرین ارسال: mohajer.my

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS