ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

روغن کشی
زمان کنونی: 05-03-2024, 03:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: s_vorojack
آخرین ارسال: akamjo
پاسخ: 14
بازدید: 13469

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روغن کشی
09-16-2015, 11:31 AM
ارسال: #11
RE: روغن کشی
(05-18-2014 11:20 PM)s_vorojack نوشته شده توسط:  سلام خدمت تمامی دوستان
یه فکری دارم ئلی برای اینکه طرح توجیحی رو اماده کنم به کمک شما دوستان نیاز دارم
ایدم در مورد روغن کشی از دانه های روغنی هستش.من زمین کشاورزیش رو دارم و میتونم خودم محصول اولیه رو اماده کنم هم نیروی کارش رو دارم
فقط میخواستم بدونم برای اینکه یک کارگاه کوچیک روغن کشی راه اندازی کنم چه مقدار سرمایه اولیه لازم دارم و محصولات رو تو بازار به چه شرایط و قیمتی فروش میره؟و اینکه چه مقدار تو این کار صود هست؟اگه کسی از دوستان باشه که تو این مورد کمکم کنه ممنون میشم

سلام سرمایه تغریبا 5خ میلیون و ادرس فروشنده دستگاههای روغن کشی را بصورت لینک برایتان میگذارم مردم ما قبل از اینکه فکر کنند حرف میزنند موفق باشی و اگر خواستی با من تماس داشته باشی ایمیل من mkk1342@yahoo.com
http://www.iransanatmarket.com/fa/%D8%AF...8%B1%D8%AA

http://www.istgah.com/firekeys/kid_365/k...49373.html

http://azartalash.royalfa.com/post/6

http://www.irancoldpressing.com/fa/produ...8%AA%D8%B1
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: business_nuts
09-20-2015, 09:24 PM
ارسال: #12
سلام من خودم کارگاه روغن کشی دارم
این کار شاید تا سال گذشته کار خوبی محسوب میشد اما در حال حاضر بازارش اشباع و بسیار رقابتی شده که خب یک امتیاز منفی بزرگ محسوب میشود و ضمنا کسانی رو که از این دستگاه های ارزان قیمت می‌فروشند از نزدیک میشناسم دستگاه ها بسیار ضعیف هستند و چیزی به نام ضمانت و گارانتی وجود نداردوهمه ی تبلیغات فقط برای بازاریابی این دستگاه ها هست
مثل کسانی که دستگاه های جوراب بافی و اسکاج بافی خریدند و ضرر کردند این دستگاه های ارزان قیمت روغن کشی هم به همین گونه است
من قصد تضعیف روحیه یا منفی نگری نداشتم فقط خواستم شما رو آگاه کنم که سرمایه و زمان شما بیخودی نخوابه و به هدرنره
موفق باشید
09-20-2015, 09:25 PM
ارسال: #13
ضمنا گرفتن مجوزهای بهداشتی این کار بسیار بسیار سخت و دشوار است
09-21-2015, 08:02 AM
ارسال: #14
(09-20-2015 09:24 PM)seasame oil نوشته شده توسط:  سلام من خودم کارگاه روغن کشی دارم
این کار شاید تا سال گذشته کار خوبی محسوب میشد اما در حال حاضر بازارش اشباع و بسیار رقابتی شده که خب یک امتیاز منفی بزرگ محسوب میشود و ضمنا کسانی رو که از این دستگاه های ارزان قیمت می‌فروشند از نزدیک میشناسم دستگاه ها بسیار ضعیف هستند و چیزی به نام ضمانت و گارانتی وجود نداردوهمه ی تبلیغات فقط برای بازاریابی این دستگاه ها هست
مثل کسانی که دستگاه های جوراب بافی و اسکاج بافی خریدند و ضرر کردند این دستگاه های ارزان قیمت روغن کشی هم به همین گونه است
من قصد تضعیف روحیه یا منفی نگری نداشتم فقط خواستم شما رو آگاه کنم که سرمایه و زمان شما بیخودی نخوابه و به هدرنره
موفق باشید

سلام با تشکر فراوان از جواب شما و حسن نظری که نسبت به اصل موضوع که همان سود و جلوگیری در ضررر هست میباشید دوست عزیز اگر امکان دارد سازندههای معتبر دستگاه های روغن کشی و اندسته از دستگاهها رو معرفی بفرمایید که از تغریبا تمامی دانه های روغنی روغن کشی میکند و اگر امکان دارد بفرمایید در کدام شهر و استان هستید شاید توانستم با شما همکاری داشته باشم چون تا زمانی که میشود از ظرفیت خالی گارگاهها استفاده کرد عملا در گیر شدن کار عبثی هست با تشکر از شما ایمیل بنده akamjo@gmail.com هست خوشحال میشم تماس بگیرید متشکرم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  «گز روغن» درختچه‌اي با ارزش توليد «طلاي چرب» HHD 24 4,645 07-26-2016 09:58 AM
آخرین ارسال: kourosh_ma
Thumbs Down کمک جهت دیوار کشی باغ. Kaseb 1 737 03-14-2015 10:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کمک در مورد دیوار کشی زمین زراعی.. Kaseb 7 10,141 03-11-2015 09:25 PM
آخرین ارسال: Kaseb
  تولید روغن از دانه های روغنی afshin955 4 2,240 02-09-2014 08:01 PM
آخرین ارسال: iranbano

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS