ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دست دارای پا داری آخه چه مرگته؟
زمان کنونی: 04-30-2024, 12:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ملیاردرسی ساله
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 10
بازدید: 2069

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-15-2014, 10:10 AM
ارسال: #1
چند وقت پیش بیکار شدم تا اینکه چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان خوب سایت برای کاری به گارگاهش رفتم .آقای دکتر که انسان شریف و کار آفرینی بودن حسابی به زحمت افتادند و روز تعطیلشونم گذشتن و منو شرمنده کردند.بگذریم چون تحربه کار سرپرستی و تولید و این چیزارو اصلا نداشتم برگشتم.وسط راه رفتم حرم شاه عبدالعظیم و چسبیده به ضریح ناراحت وغمگین داشتم باهاش درد دل میکرد که متوجه شدم کسی پشت سرم ایستاده و مدام داره یه چیز میگه:تو رو خدا دو روزه غذا نخوردم گرسنمه و...دلم به حلش سوخت و ناراحتینم دو برابر شد دیدم یه مرد میانسال دوهزار تومنی گذاشت کف دستش و با صدای بلند گفت :بیا بگیر آخه چه مرگته دست داری پا داری برو کار کن.
این جمله اش منو آتیش زد با خودم گفتم راست میگه ها چرا باید ناراحت بشم دنیا که به آخر نرسیده دست دارم پا دارم میرم دنبال کار دیگه.یک کم سبک شدم بعد دیدم واقعا چیزای دیگه ای هم دارم که از وجودشون شکرگذار نبودم بله دست دارم پا دارم سالمم عقل دارم تحصیلات دارم زبان مسلطم کامپیوتر بلدم تحربه چند کار مختلف دارم یه زن و بچه خوب دارم یک هکتار زمین دارم که سه چهار کیلومتری شهره و اگه مفت از دستش ندم چند سال آینده کلی می ارزه.دوستان خوب دارم تو خونه چیزی از وسال راحتی کم ندارم فقط فعلا یه کار کم دارم که هر طور شده به دستش میارم.خدایا بخاطر این همه چیز که بهم دادی ممنونم شکرگذارتم

نوع جنگ من برنده شدن است و دیگر هیچ .(وارن ادوارد بافت)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: abdolhossein , MARYAR , یک همراه سبز , سیدمهدی هاشمی , seraj , ali.abasi , Mohsen1988 , mailforpts , کامیار کاظمی , حسین فتحی , زرین خیز , theboy , مهدی 1 , mirza01 , iranboy , rasoul.es1989 , soshiant , SM_HOSSEINI , hemmat , لوبا , delsaa , mseyfzadeh , iran , mehdisarvari , mfatemi64 , Ali 59 , saharava
05-15-2014, 10:22 AM
ارسال: #2
RE: دست دارای پا داری آخه چه مرگته؟
اگر بفهمیم این آیات قرآن را در سوره مبارکه ابراهیم (ع) برای ما بس است در خصوص وفور نعمتی که در آن غرقیم!
اللّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَأَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقًا لَّكُمْ وَسَخَّرَ لَكُمُ الْفُلْكَ لِتَجْرِيَ فِي الْبَحْرِ بِأَمْرِهِ وَسَخَّرَ لَكُمُ الأَنْهَارَ ﴿۳۲﴾وَسَخَّر لَكُمُ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ دَآئِبَينَ وَسَخَّرَ لَكُمُ اللَّيْلَ وَالنَّهَارَ ﴿۳۳﴾ وَآتَاكُم مِّن كُلِّ مَا سَأَلْتُمُوهُ وَإِن تَعُدُّواْ نِعْمَتَ اللّهِ لاَ تُحْصُوهَا إِنَّ الإِنسَانَ لَظَلُومٌ كَفَّارٌ ﴿۳۴﴾
ترجمه: خداست كه آسمانها و زمين را آفريد و از آسمان آبى فرستاد و به وسيله آن از ميوه‏ها براى شما روزى بيرون آورد و كشتى را براى شما رام گردانيد تا به فرمان او در دريا روان شود و رودها را براى شما مسخر كرد (۳۲) خورشيد و ماه را كه پيوسته روانند براى شما رام گردانيد و شب و روز را [نيز] مسخر شما ساخت (۳۳) از هر چه از او خواستيد به شما عطا كرد و اگر نعمت‏خدا را شماره كنيد نمى‏توانيد آن را به شمار درآوريد قطعا انسان ستم‏پيشه ناسپاس است (۳۴)
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , moele , seraj , حسین فتحی , مهدی 1 , rasoul.es1989 , hemmat , mfatemi64 , Ali 59
05-15-2014, 10:39 AM
ارسال: #3
(05-15-2014 10:10 AM)ملیاردرسی ساله نوشته شده توسط:  چند وقت پیش بیکار شدم تا اینکه چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان خوب سایت برای کاری به گارگاهش رفتم .آقای دکتر که انسان شریف و کار آفرینی بودن حسابی به زحمت افتادند و روز تعطیلشونم گذشتن و منو شرمنده کردند.بگذریم چون تحربه کار سرپرستی و تولید و این چیزارو اصلا نداشتم برگشتم.وسط راه رفتم حرم شاه عبدالعظیم و چسبیده به ضریح ناراحت وغمگین داشتم باهاش درد دل میکرد که متوجه شدم کسی پشت سرم ایستاده و مدام داره یه چیز میگه:تو رو خدا دو روزه غذا نخوردم گرسنمه و...دلم به حلش سوخت و ناراحتینم دو برابر شد دیدم یه مرد میانسال دوهزار تومنی گذاشت کف دستش و با صدای بلند گفت :بیا بگیر آخه چه مرگته دست داری پا داری برو کار کن.
این جمله اش منو آتیش زد با خودم گفتم راست میگه ها چرا باید ناراحت بشم دنیا که به آخر نرسیده دست دارم پا دارم میرم دنبال کار دیگه.یک کم سبک شدم بعد دیدم واقعا چیزای دیگه ای هم دارم که از وجودشون شکرگذار نبودم بله دست دارم پا دارم سالمم عقل دارم تحصیلات دارم زبان مسلطم کامپیوتر بلدم تحربه چند کار مختلف دارم یه زن و بچه خوب دارم یک هکتار زمین دارم که سه چهار کیلومتری شهره و اگه مفت از دستش ندم چند سال آینده کلی می ارزه.دوستان خوب دارم تو خونه چیزی از وسال راحتی کم ندارم فقط فعلا یه کار کم دارم که هر طور شده به دستش میارم.خدایا بخاطر این همه چیز که بهم دادی ممنونم شکرگذارتم
دوست عزیز بالاتر از همه اینا خدا را دارییییییی که همیشه حامی بنده هاشه خصوصا اونهایی که از ته دل می خواهند و شکرگزارن.
پس بخواه و حرکت کن . شاید زندگی میلیاردری شما این باشه که خودت کار خودت و کار آفرینی خودت را شروع کنی بجای اینکه برای کسی کار کنی.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , سیدمهدی هاشمی , seraj , Mohsen1988 , کامیار کاظمی , حسین فتحی , مهدی 1 , abdolhossein , rasoul.es1989 , soshiant , mfatemi64
05-15-2014, 11:03 AM
ارسال: #4
و بدان و آگاه باش که اگر امروز از ایجاد کسب و کار مستقل خود ترسیدی چند وقت دیگر زیر دست رییس یا مدیری کار خواهی کرد که چندین برابر از او خواهی ترسید!!!
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , سیدمهدی هاشمی , seraj , Mohsen1988 , حسین فتحی , iranboy , rasoul.es1989 , delsaa , mfatemi64 , محمد عـلیزاده
05-15-2014, 08:29 PM
ارسال: #5
سلام:
می گویند مادر اختراع نیازه
اگر بخواهیم می توانیم ثروتمند باشیم اگر خدا بخواهد انشاا...
سالهای قبل کسی دنبال پول نبودولی الان بدلیل مشکلات ،بالارفتن هزینه هاو چشم وهم چشمی همه دنبال پولند و این اصلا" چیز بدی نیست خیلی هم خوبه رزق حلال و طیب
اگر آدم بتونه ذهنش را متمرکز کنه براحتی می تونه از امکاناتش بهره برداری کنه و به اهدافش برسه مقداری همفکری می خواد و استراتژی و برنامه
البته بنظرم کار آدم با روحیه آدم جور باشه بهتره و آدم موفق تره
کاری که آدم از انجامش کراهت داره صفا نداره و
به قول فرمایش مولا علی (ع):
کار تفریح مرد است
وقتی از تفریحی (کار) خوشت نیاد عین زجره
موفق باشید شادزی مهر افزون
10_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , abdolhossein , mirza01 , iranboy , rasoul.es1989 , iran , break , محمد عـلیزاده
05-16-2014, 11:46 AM
ارسال: #6
دو چیز خیلی مهمه رو داری که از دست و پا هم مهمتره!
ایمان
اراده

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: delsaa , محمد عـلیزاده
05-16-2014, 02:12 PM
ارسال: #7
امام صادق(علیه السلام)
کُلُّ ذی‌صَناعَةٍ مُضطَرًّ اِلی ثَلاثِ خِصالٍ یَحْتلِبُ بِها الْکَسْبَ: و هُوَ اَن یَکُونَ حاذِقاً بِعِلْمٍ مُؤَدّیاً لِلْاَمانَةِ فیهِ، مُسْتَمیلاً لِمَنِ اسْتَعْمَلَهُ
هر اهل فنی برای موفقیت در کسب و کار خود (که کارش بگیرد) به سه مطلب نیازمند است:
- تخصص و باهوشی در فن و حرفه مورد نظر.
- امین باشد و در کار و مال مردم، امانت و درستی را حفظ کند.
- با کارفرما و صاحب کار، خوش‌برخورد و خوش‌قلب باشد.

------------------
به نظر من قبلش باید همت داشته باشه که بدون عشق و امید میسر نیست.
 تشکر شده توسط: زرین خیز , لوبا , abdolhossein , محمد عـلیزاده
05-16-2014, 06:15 PM
ارسال: #8
دست داری پا د اری پس برو بکوش این همیشه شعار منه تا وقتی نفس میکشی پس تو هستی و ارزوهاتو حق نداری فراموش کنی تا وقتی ذهنت و ارزوهات هستن یعنی اینکه تو میتونی تو موفق میشی تو ملیاردر میشی

چه سخت است خود شکستن

و از خودگذشتن و پریدن

تا رسیدن به معبود ومعشوق.
06-18-2014, 05:21 PM
ارسال: #9
(05-15-2014 11:03 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  و بدان و آگاه باش که اگر امروز از ایجاد کسب و کار مستقل خود ترسیدی چند وقت دیگر زیر دست رییس یا مدیری کار خواهی کرد که چندین برابر از او خواهی ترسید!!!

راست میگی دوست عزیز واقعا راست میگی دمت گرم.اول که اینو گفتی زیاد دقت نکردم ولی وقتی یک ماه زیر دست یک صاحب کار واسه 5دقیقه دیر رسیدن خردشدم وقتی دیدم یه خانم خوشگل به عنوان مسئول اونجاست و چون خوشگله هر وقت خواست میاد هر وقت خواست میره و مدام زیر آبمو میزنه و بین من واون کلی تبعیضه روزی صد بار آرزوی مرگ میکردم تا به این حرف شما رسیدم و همه چیز رو رها کردم و اومدم تو شهر خودم کنار زن و بچه ام یه دفتر خدمات اینترنتی و کپی و... زدم که شکر خدا خودم ریس خودمم و درآمدشم هر چی باشه توکل بر خدا میکنیم .اونجا هر یک دقیقه یک سال و اینجا اصلا نمیدونم چطور شب میشه.
واقعا باید اعتراف کنم که درسته دست داریم و پا داریم ولی عقل اندیشه و ایده بالاتر از همه اینهاست.دوست عزیز که نمی دونم کی هستی و کجایی این جمله اتو باید با طلا نوشت .

نوع جنگ من برنده شدن است و دیگر هیچ .(وارن ادوارد بافت)
 تشکر شده توسط: زرین خیز , SM_HOSSEINI , abdolhossein
06-18-2014, 10:48 PM
ارسال: #10
(06-18-2014 05:21 PM)ملیاردرسی ساله نوشته شده توسط:  
(05-15-2014 11:03 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  و بدان و آگاه باش که اگر امروز از ایجاد کسب و کار مستقل خود ترسیدی چند وقت دیگر زیر دست رییس یا مدیری کار خواهی کرد که چندین برابر از او خواهی ترسید!!!

راست میگی دوست عزیز واقعا راست میگی دمت گرم.اول که اینو گفتی زیاد دقت نکردم ولی وقتی یک ماه زیر دست یک صاحب کار واسه 5دقیقه دیر رسیدن خردشدم وقتی دیدم یه خانم خوشگل به عنوان مسئول اونجاست و چون خوشگله هر وقت خواست میاد هر وقت خواست میره و مدام زیر آبمو میزنه و بین من واون کلی تبعیضه روزی صد بار آرزوی مرگ میکردم تا به این حرف شما رسیدم و همه چیز رو رها کردم و اومدم تو شهر خودم کنار زن و بچه ام یه دفتر خدمات اینترنتی و کپی و... زدم که شکر خدا خودم ریس خودمم و درآمدشم هر چی باشه توکل بر خدا میکنیم .اونجا هر یک دقیقه یک سال و اینجا اصلا نمیدونم چطور شب میشه.
واقعا باید اعتراف کنم که درسته دست داریم و پا داریم ولی عقل اندیشه و ایده بالاتر از همه اینهاست.دوست عزیز که نمی دونم کی هستی و کجایی این جمله اتو باید با طلا نوشت .

آقا خواهش می کنم.
چوبکاری نفرمایید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصویرسازی ذهنی رو دست کم نگیریم moreez 4 939 07-05-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: aligharagezlou
  تازه چه خبر؟ توانا 1 508 08-14-2013 01:39 AM
آخرین ارسال: توانا
  چه عشقی برای چه آدم هایی خوب است؟ بيلا بالا 2 954 07-22-2013 10:06 AM
آخرین ارسال: karafarin
  از هر دست بدی از همون دست پس میگیری somayeee 2 468 07-15-2013 12:30 PM
آخرین ارسال: somayeee
  راهکارهای پشت پا زدن به غول دلشوره صدفی 0 553 02-14-2013 11:18 PM
آخرین ارسال: صدفی
  هیپنوتیزم دقیقا با آدم چه کار می کند؟ صدفی 0 375 12-30-2012 09:25 PM
  هیپنوتیزم دقیقا با آدم چه کار می کند؟ صدفی 0 410 12-30-2012 09:15 PM
  چرا فقط مردها دست به کشتارهای مرگ‌بار می‎زنند؟ mallarme 0 434 12-20-2012 12:09 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چگونه افسار خشم‌تان را به دست بگیرید؟ صدفی 0 746 12-13-2012 08:46 PM
  این پرنده اسرارآمیز به شما چه میگوید؟! mallarme 22 3,245 12-12-2012 04:55 AM
آخرین ارسال: Divar
  با چه لحنی با خودتان صحبت می کنید؟ mallarme 0 655 11-20-2012 08:39 PM
آخرین ارسال: mallarme
  یک انسان تا چه مدت می‌تواند تمرکزش را حفظ کند؟ mallarme 2 807 10-16-2012 12:06 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کلمه چه تاثیری در روان ما دارد؟ صدفی 0 750 07-10-2012 01:10 AM
  چه كنيم كه حسود نباشيم؟ اقاي ايـــده 0 718 02-29-2012 04:23 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  برای استجابت دعا چه باید کرد؟ 3ObHaN 0 885 02-12-2012 08:28 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  چتر نجات شما را چه كسي مي بندد MARYAR 3 580 01-10-2012 11:22 PM
آخرین ارسال: shahram......32
  روانشناسي دست خط MARYAR 7 1,178 12-25-2011 12:05 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS