ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مردم چه طوری پولدار میشن!
زمان کنونی: 05-19-2024, 06:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: mehdi098
پاسخ:
بازدید: 3359

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-02-2014, 07:23 PM
ارسال: #1
سلام دوستان میخوام بحثی رو مطرح کنم شاید قبلا مطرح شده یا شاید هم خیلیا با این بحث موافق باشن
ما هم مخصوصا آقایان بعد از خدمت سربازی رسما کار و فعالیت روزمره را تا معمولا بازنشستگی شروع,میکند
خیلیا درس میخونن و جدیدا مد شده تا دکتری میخونن تا بتونن یه,جا استخدام بشن و حقوق بگیر بشن و تا دوران بازنشستگی همون کار رو متناسب با رشتشون ادامه میدن و طی این سی سال ازدواج میکنند و فرزند دار میشن و به نظر من خیلیهاشون یه زندگی معمولی دارن یعنی ازدواج و یک خانه و ماشین هم با هزار قسط و وام میخرن
اما گروهی دیگه که من اول فکر میکردم یا از طریق پدری خیلی پولدارن که تاحدی درسته و یا از طریق دزدی و اختلاس و رشوه و....پولدار شدن ولی الان به,این نتیجه رسیدم که افکار درست نیست بلکه این گروه خودشون رو وقف کارهای دولتی و یا حقوق بگیری نمیکنند بلکه بسته به نیاز بازار و شناسایی جاهایی که اینده خوبی داره وشغلهایی که ارزش وقت گذاشتن رو داره.شاید اول ضرر کنن و پول و درامد خوبی نداشته باشند ولی کم کم بهتر میشن و میتونن چند ساله بار خودشونو ببند و کنار زن و فرزندشون زندگی خوبی داشته باشند
از تمام دوستان تقاضا دارم هرکس موافق و یا مخالف صحبت های منه اظهار نظر کنه و نظر و استدلال خودشو بگه
سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: م.ع , blacknight19 , faryadkh , آرش 1 , مرتضی-تهران , ناصر صادقی , mortizmortiz , mostafa ghobadi , iren , zahra_r
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
مردم چه طوری پولدار میشن! - yunespc - 05-02-2014 07:23 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.) کامیار کاظمی 4 1,978 12-11-2017 01:17 PM
آخرین ارسال: 214
Photo نيازهاي مردم babaei 2 554 09-07-2016 10:52 AM
آخرین ارسال: babaei
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 950 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  بالا بردن توان خرید مردم عادی حسن قجر 4 1,097 05-07-2013 11:47 PM
آخرین ارسال: محمد پارسا
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,297 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,742 10-16-2012 02:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS