سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مردم چه طوری پولدار میشن! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مباحث داغ (چالش ها) (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- موضوع: مردم چه طوری پولدار میشن! (/showthread.php?tid=11273)

صفحه ها: 1 2

مردم چه طوری پولدار میشن! - yunespc - 05-02-2014 07:23 PM

سلام دوستان میخوام بحثی رو مطرح کنم شاید قبلا مطرح شده یا شاید هم خیلیا با این بحث موافق باشن
ما هم مخصوصا آقایان بعد از خدمت سربازی رسما کار و فعالیت روزمره را تا معمولا بازنشستگی شروع,میکند
خیلیا درس میخونن و جدیدا مد شده تا دکتری میخونن تا بتونن یه,جا استخدام بشن و حقوق بگیر بشن و تا دوران بازنشستگی همون کار رو متناسب با رشتشون ادامه میدن و طی این سی سال ازدواج میکنند و فرزند دار میشن و به نظر من خیلیهاشون یه زندگی معمولی دارن یعنی ازدواج و یک خانه و ماشین هم با هزار قسط و وام میخرن
اما گروهی دیگه که من اول فکر میکردم یا از طریق پدری خیلی پولدارن که تاحدی درسته و یا از طریق دزدی و اختلاس و رشوه و....پولدار شدن ولی الان به,این نتیجه رسیدم که افکار درست نیست بلکه این گروه خودشون رو وقف کارهای دولتی و یا حقوق بگیری نمیکنند بلکه بسته به نیاز بازار و شناسایی جاهایی که اینده خوبی داره وشغلهایی که ارزش وقت گذاشتن رو داره.شاید اول ضرر کنن و پول و درامد خوبی نداشته باشند ولی کم کم بهتر میشن و میتونن چند ساله بار خودشونو ببند و کنار زن و فرزندشون زندگی خوبی داشته باشند
از تمام دوستان تقاضا دارم هرکس موافق و یا مخالف صحبت های منه اظهار نظر کنه و نظر و استدلال خودشو بگه
سپاس

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - مهندس روح الله زاهد - 05-02-2014 10:58 PM

سلام من 70 درصد باهات موافقم

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - مرتضی-تهران - 05-03-2014 12:29 AM

من نظری ندارم ولی اینجا رو دنبال میکنم ببینم دوستان نظرشون چیه......واسم جالبه

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - abdolhossein - 05-03-2014 10:35 AM

دوست عزیز ممکن است ناراحت شویBlush
اما چیزی که مطرح کرده ای مدت ها قبل در سایت مطرح شده و پاسخ های کاملی به آن داده شده و فکر کنم اعضای سایت در خصوص آن کاملا قانع شده اند و پاسخ خود را یافته اند.
لطفا کمی به موضوعات سایت سر بزنید و به خصوص مباحث مرتبط با قانون جذب را مطالعه نمایید.Angry
اصولا تمام کتاب هایی که در خصوص جذب پول نوشته شده اولین فصل خود را پاسخ به سوالات شما قرار داده اند. اصلا کتاب بابای پولدار بابای بی پول استاد رابرت کیوساکی تماما پاسخ به شبهه شماست.
27

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - مرتضی-تهران - 05-04-2014 02:57 PM

(05-03-2014 10:35 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  دوست عزیز ممکن است ناراحت شویBlush
اما چیزی که مطرح کرده ای مدت ها قبل در سایت مطرح شده و پاسخ های کاملی به آن داده شده و فکر کنم اعضای سایت در خصوص آن کاملا قانع شده اند و پاسخ خود را یافته اند.
لطفا کمی به موضوعات سایت سر بزنید و به خصوص مباحث مرتبط با قانون جذب را مطالعه نمایید.Angry
اصولا تمام کتاب هایی که در خصوص جذب پول نوشته شده اولین فصل خود را پاسخ به سوالات شما قرار داده اند. اصلا کتاب بابای پولدار بابای بی پول استاد رابرت کیوساکی تماما پاسخ به شبهه شماست.
27
چشم حتما سعی میکنم این کتاب رو بگیرم و بصورت دقیق مطالعه کنم.......امیدوارم خیلی تو تفکرم اثر داشته باشه و فکرم باز شه.....در مورد این کتاب از خیلی ها شنیده بودم
سپاس

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - azad1000 - 10-06-2014 02:28 PM

دقیقا همینطوره
من خودم کارمند هستم
و دارم اینو تو همکارایی که 20 ساله سابقه دارن می بینم که کار روتین دولتی جز اینکه وقت و انرژی آدم رو تلف کنه چیزی نیست
آدمو بی انگیزه و تنبل بار میاره
و آخر ماه یه حقوق بخور نمیر بهت میدن که دلت با اون خوشه
و یهو نگا میکنی و می بینی عمرت تلف شده تو این کار
واقعا اگه کسی کاری سراغ داره که مطمئنه توش پیشرفت میکنه خیلی اشتباهه که تو کار دولتی بمونه

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - mohammad-alone - 10-09-2014 01:31 PM

دوست عزیز من از هوش مالی شما خبر ندارم که در چه حدی هستش و اینکه علایق و تخصص شما در چه هست ؟؟
برای شروع هیچوقت دیر نیست
پیشنهاد من اینه که دو یا سه بار کتاب 4 راه پولسازی رابرت کیوساکی رو مطالعه کن

خودبخود کار شروع میشه
پیروز باشید

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - M_reza_2110 - 10-14-2014 09:38 PM

(10-09-2014 01:31 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  دوست عزیز من از هوش مالی شما خبر ندارم که در چه حدی هستش و اینکه علایق و تخصص شما در چه هست ؟؟

خودبخود کار شروع میشه
پیروز باشید

با عرض پوزش و احترام
حالا اين كتاب خاص رو نه، ولي كتابهاي مشابه رو خوندم! تنها نتيجه اي كه گرفتم اينه كه نويسنده با فروش اين كتابها به پولدار شدن خودش كمك ميكنه!!

توي اين تيپ كتب ، يه سري نكات به شما گفته ميشه كه درعمل و در دنياي واقعي اونچيزها فقط حرفهاي قشنگن!
نمونه بارزش كتاب دولت فرزانگي (يه همچين چيزي) يه سركاري به تمام معناس!!

اوني كه توي بازار روزي 10 ميليون 100 ميليون فروش داره ، نه به راه پولسازي فكر كرده ونه هيچ نكته اي از كتاب هاي ديگه رو خونده، صبح تا شب جون كنده مشتري جمع كرده داره ميفروشه!

چيزي كه به شما كمك ميكنه اينه كه هركسب و كاري راه انداختيد، بتونيد مستقل عمل بكنيد و اصول بازرگاني و جذب مشتري و بازاريابي مناسب و شناسايي و تحقيقات بازار رو بلد باشيد!!

نه اينكه شب به 200 ميليون فكر كنيد يا يه عدد روي كاغذ بنويسيد و بخوابيد اما صبح 200 تك تومني تو جيبتون نباشه !!! با فكر كردن به اين چيزا و خريدن كتب حرفهاي قشنگ هيچ اتفاقي در زندگي شما نمي افته!

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - ninos - 10-14-2014 10:37 PM

به نظر من در اقتصاد ایران بهترین کار اینه که هر دوی این کارها رو انجام بدین , هم باید به این فکر کنین که برای خودتون یه درآمد ثابت و یه جورایی یه تضمین داشته باشین و هم این که خودتون طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری با ریسک رو انجام بدین

RE: مردم چه طوری پولدار میشن! - mohammad-alone - 10-14-2014 11:46 PM

(10-14-2014 09:38 PM)M_reza_2110 نوشته شده توسط:  
(10-09-2014 01:31 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  دوست عزیز من از هوش مالی شما خبر ندارم که در چه حدی هستش و اینکه علایق و تخصص شما در چه هست ؟؟

خودبخود کار شروع میشه
پیروز باشید

با عرض پوزش و احترام
حالا اين كتاب خاص رو نه، ولي كتابهاي مشابه رو خوندم! تنها نتيجه اي كه گرفتم اينه كه نويسنده با فروش اين كتابها به پولدار شدن خودش كمك ميكنه!!

توي اين تيپ كتب ، يه سري نكات به شما گفته ميشه كه درعمل و در دنياي واقعي اونچيزها فقط حرفهاي قشنگن!
نمونه بارزش كتاب دولت فرزانگي (يه همچين چيزي) يه سركاري به تمام معناس!!

اوني كه توي بازار روزي 10 ميليون 100 ميليون فروش داره ، نه به راه پولسازي فكر كرده ونه هيچ نكته اي از كتاب هاي ديگه رو خونده، صبح تا شب جون كنده مشتري جمع كرده داره ميفروشه!

چيزي كه به شما كمك ميكنه اينه كه هركسب و كاري راه انداختيد، بتونيد مستقل عمل بكنيد و اصول بازرگاني و جذب مشتري و بازاريابي مناسب و شناسايي و تحقيقات بازار رو بلد باشيد!!

نه اينكه شب به 200 ميليون فكر كنيد يا يه عدد روي كاغذ بنويسيد و بخوابيد اما صبح 200 تك تومني تو جيبتون نباشه !!! با فكر كردن به اين چيزا و خريدن كتب حرفهاي قشنگ هيچ اتفاقي در زندگي شما نمي افته!

پوزش چرا دوست عزیز ؟!؟!؟
خوب به هر حال این کتابها دید رو نسبت به مسائل و موقعیتهایی باز میکنه که دیگران اون فرصتها رو نمیبینن !