ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مردم چه طوری پولدار میشن!
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: mehdi098
پاسخ: 15
بازدید: 3338

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مردم چه طوری پولدار میشن!
10-15-2014, 01:34 AM
ارسال: #11
RE: مردم چه طوری پولدار میشن!
(10-14-2014 09:38 PM)M_reza_2110 نوشته شده توسط:  
(10-09-2014 01:31 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  دوست عزیز من از هوش مالی شما خبر ندارم که در چه حدی هستش و اینکه علایق و تخصص شما در چه هست ؟؟
برای شروع هیچوقت دیر نیست
پیشنهاد من اینه که دو یا سه بار کتاب 4 راه پولسازی رابرت کیوساکی رو مطالعه کن

خودبخود کار شروع میشه
پیروز باشید

با عرض پوزش و احترام
حالا اين كتاب خاص رو نه، ولي كتابهاي مشابه رو خوندم! تنها نتيجه اي كه گرفتم اينه كه نويسنده با فروش اين كتابها به پولدار شدن خودش كمك ميكنه!!

توي اين تيپ كتب ، يه سري نكات به شما گفته ميشه كه درعمل و در دنياي واقعي اونچيزها فقط حرفهاي قشنگن!
نمونه بارزش كتاب دولت فرزانگي (يه همچين چيزي) يه سركاري به تمام معناس!!

اوني كه توي بازار روزي 10 ميليون 100 ميليون فروش داره ، نه به راه پولسازي فكر كرده ونه هيچ نكته اي از كتاب هاي ديگه رو خونده، صبح تا شب جون كنده مشتري جمع كرده داره ميفروشه!

چيزي كه به شما كمك ميكنه اينه كه هركسب و كاري راه انداختيد، بتونيد مستقل عمل بكنيد و اصول بازرگاني و جذب مشتري و بازاريابي مناسب و شناسايي و تحقيقات بازار رو بلد باشيد!!

نه اينكه شب به 200 ميليون فكر كنيد يا يه عدد روي كاغذ بنويسيد و بخوابيد اما صبح 200 تك تومني تو جيبتون نباشه !!! با فكر كردن به اين چيزا و خريدن كتب حرفهاي قشنگ هيچ اتفاقي در زندگي شما نمي افته!

عزیز شما حرف طلایی ای رو به میان آوردید !!!

دم شما گرم و الحق که حرف بجایی بود خوشمان آمد حرف دل خیلی از افراد رو زدی

این پاراگراف رو باید بارها و بارها نشر داد تا ملت به دنبال اصل قضیه بروند جای فرع ....

بنده هم موافقم شدید و شدید ک

مطالعه این کتاب ها و این تلقین من میتوانم ها
و من فلان هستم ها و من باید فلان کار را با موفقیت تمام به پایان رسانم ها و تکرار آن

شاید یک صدم کار را بکند آن هم شاید !!!

۹۹% دیگر به خود طرف و تلاشش در آن زمینه بستگی دارد

تنها نتيجه اي كه گرفتم اينه كه نويسنده با فروش اين كتابها به پولدار شدن خودش كمك ميكنه!!

توي اين تيپ كتب ، يه سري نكات به شما گفته ميشه كه درعمل و در دنياي واقعي اونچيزها فقط حرفهاي قشنگن!
نمونه بارزش كتاب دولت فرزانگي (يه همچين چيزي) يه سركاري به تمام معناس!!

اوني كه توي بازار روزي 10 ميليون 100 ميليون فروش داره ، نه به راه پولسازي فكر كرده ونه هيچ نكته اي از كتاب هاي ديگه رو خونده، صبح تا شب جون كنده مشتري جمع كرده داره ميفروشه!

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammad-alone , yunespc , مهدی ر , omidarbab
10-17-2014, 12:27 AM
ارسال: #12
دوستان عزیز من می خواهم به نوع متفاوتی به قضیه پول در آوردن نگاه کنم . با کمال احترام به همه دوستان و نظراتشان

اگر فرض کنیم که پول یک کلمه است که می توان آنرا جایگزین کرد ، مثلاً وقتی پول نبود مردم معامله پایا پای انجام می دادند و در قبال کاری که برای کس دیگری انجام می دادند ، آنها نیز کاری برای شما انجام می دادند ، معادل آن . مثلاً یک کیلو برنج در مقابل دو کیلو گندم

خب حالا این کلمه پول را معادل سازی کنید باکلمه ارزش !!!
شما هر چه ارزش بیشتری داشته باشید در حقیقت پول بیشتری در قبال آن از مردم دریافت خواهید کرد ..............

واقعیت امر اینست که اغلب مردم ارزش های وجودی - ذهنی - تخصصی - اجتماعی پایین تری به نسبت افراد با تخصص های کسب درآمد بالا دارند .
شما امکان ندارد بدون ارزش عمل گرایی و هوش مالی بتوانید به کسب ثروت بالا و از همه مهمتر نگهداری و رشد آن اقدام کنید .

شما در وهله اول باید ارزش بیشتری به مردم بدهید تا بتوانید از آنها پول بیشتری بدست آورید . من تعجب می کنم از اینکه افراد صرفا با یک ایده خام و یا بدون انجام کاری خاص می خواهند به درآمد های بالا برسند . شما هر چقدر به طیف بیشتری از مردم ارزش بالاتری ارائه کنید قطعاً به درآمد بالاتری دست خواهید یافت .

مثلاً اگر بتوانید محصولی ارئه کنید که همه گیر باشد و ارزشمند باشد ، قطعاً افراد بیشتری برای بدست آوردنش سر و دست خواهند شکست ، مانند ویندوز در مقابل linux

با اینحال ثروتمندان برای پولسازی از رازهایی استفاده می کنند که بطور خلاصه می توانم به سه مورد زیر اشاره کنم

1- ایجاد یک سیستم و استفاده از افراد درون آن
2- تزریق سرمایه های دیگران به درون سیستم پولسازی شان
3- سرمایه گذاری سودد های حاصله در نقاط سرمایه ده دیگر

دوستان همیشه موفق باشند

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: koruosh , mohammad-alone , omidarbab
10-17-2014, 04:11 AM
ارسال: #13
(10-17-2014 12:27 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من می خواهم به نوع متفاوتی به قضیه پول در آوردن نگاه کنم . با کمال احترام به همه دوستان و نظراتشان

اگر فرض کنیم که پول یک کلمه است که می توان آنرا جایگزین کرد ، مثلاً وقتی پول نبود مردم معامله پایا پای انجام می دادند و در قبال کاری که برای کس دیگری انجام می دادند ، آنها نیز کاری برای شما انجام می دادند ، معادل آن . مثلاً یک کیلو برنج در مقابل دو کیلو گندم

خب حالا این کلمه پول را معادل سازی کنید باکلمه ارزش !!!
شما هر چه ارزش بیشتری داشته باشید در حقیقت پول بیشتری در قبال آن از مردم دریافت خواهید کرد ..............

واقعیت امر اینست که اغلب مردم ارزش های وجودی - ذهنی - تخصصی - اجتماعی پایین تری به نسبت افراد با تخصص های کسب درآمد بالا دارند .
شما امکان ندارد بدون ارزش عمل گرایی و هوش مالی بتوانید به کسب ثروت بالا و از همه مهمتر نگهداری و رشد آن اقدام کنید .

شما در وهله اول باید ارزش بیشتری به مردم بدهید تا بتوانید از آنها پول بیشتری بدست آورید . من تعجب می کنم از اینکه افراد صرفا با یک ایده خام و یا بدون انجام کاری خاص می خواهند به درآمد های بالا برسند . شما هر چقدر به طیف بیشتری از مردم ارزش بالاتری ارائه کنید قطعاً به درآمد بالاتری دست خواهید یافت .

مثلاً اگر بتوانید محصولی ارئه کنید که همه گیر باشد و ارزشمند باشد ، قطعاً افراد بیشتری برای بدست آوردنش سر و دست خواهند شکست ، مانند ویندوز در مقابل linux

با اینحال ثروتمندان برای پولسازی از رازهایی استفاده می کنند که بطور خلاصه می توانم به سه مورد زیر اشاره کنم

1- ایجاد یک سیستم و استفاده از افراد درون آن
2- تزریق سرمایه های دیگران به درون سیستم پولسازی شان
3- سرمایه گذاری سودد های حاصله در نقاط سرمایه ده دیگر

دوستان همیشه موفق باشند

جناب استاد به نکات خوبی اشاره فرمودید متشکرم ولی باید عرض کنم

حرف امثال ما اینه :

اکی طبق فرمایشات شما
ایده خوب و تک باید تو کاری که داریم دنبالش میریم پیاده کنیم تا تفاوتی با سایرین داشته باشیم ما همه موافقیم

اما اینکه با تکرار متعدد جملات کلمات و الفاظ و روش های مدعین رهنمای موفقیت و .....
و من میتوانم ها و من فردی کوشا هستم و .... امثالهم

به قول دوستمون در دنياي واقعي اینچيزها فقط حرفهاي قشنگن !!

اغلب اونایی که به جایی رسیدن !!
نه رابینز خوندن نه وین دایر نه مشابه این ها
شاید ناخونکی کوچک زده باشن اما اینقدرها که جامعه ما به قول معروف

چسبیده بهشون و درگیرشه رو دچارش نبودن !

به نظر بنده تا این حد بیشتر شبیه اتلاف وقته تا استفاده مفید از وقت !

در کل موفقیت این افراد شاید ۱ درصد تاثیر داشته اونم شاید !!!!

اصل قضیه در تکمیل و ویرایش

حرف های دوست ما در بالا باید گفت این گونه افراد موفق
تلاش بسیار کردن به همراه ایده ها و خلاقیت نو در میان سایر رقبا

استاد اگر مسیری و یا تفکری اشتباه داریم ما رو مطلع کنید
تا از گمراهی احتمالی در بیایم ممنون

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mohammad-alone , omidarbab
10-17-2014, 04:00 PM
ارسال: #14
جناب skp عزیز دیدگاه شما بسیار خوب و محترم

ببینید فاکتورهای زیادی برای موفقیت در فعالیتها و کسب ثروت وجود دارند که من به مهمترین آنها اشاره می کنم

فاکتورهای موفقیت شخصی

فاکتورهای تخصصی

کتابهای زیادی که منظور نظردوستان است مانند بیاندیشید و ثروتمند شوید - حکایت دولت و فرزانگی - من می تونم شما را ثروتمند کنم و .............
به مبانی موفقیت های شخص افراد اشاره می کنند و آن اینکه نقطه تمرکز افراد را روی چند عامل کلیدی بنیان می گذارند .

1- خواستن
2- اشتیاق
اما نکته ای که از همه مهمتر است و با اینکه در جملاتی از کتابها گفته می شود و اغلب آنرا نادیده می گیرند ، حتی طرفداران قوانین راز ، سومین نکته است و آن عمل است .
در حقیقت بدون درخواست و انگیزه و عمل نمی توان هیچ چیزی ایجاد کرد و ارزشی به دیگران داد .به قول معروف من باید سر قبر مرده قران بخوانم تا شما پولی کف دست من بگذاری . پس صرف چند مطلب و یا کلی از مطالب و ایده های با ارزش تا اقدامی در جهت محقق کردن آن نداشته باشیم راهی به موفقیت نخواهیم داشت .

پس آنچه آنتونی رابینز و دیگران می گویند را در دایره ارتقای فاکتورهای موفقیت شخصی و انگیزشی تلقی کنیم و بعد بپا خیزیم و به دنبال فاکتورهای تخصصی نظیر آموزش های عملی - یادگیری ارتقای هوش مالی - مطالعه مهارت های سیستم سازی - تیم سازی - مدیریت - رهبری - ارتقای محصولات و نو آوری و چگونگی تهیه - تولید و ارائه محصولات و برند سازی باشیم .

هیچ ثروتمندی یکشبه میلیاردر نشده و تمام افراد کره خاکی اگر بخواهند می توانند به چنین جایگاهی دست پیدا کنند فقط باید اشتیاق سوزان برای موفقیت داشته باشند، بالاخره راهی باز خواهد شد .

موفق باشید

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: koruosh , karafarin , نرگس فیاض , حمید سیدی زاده
11-07-2014, 01:14 AM
ارسال: #15
دوستان امروز توي يه سايتي با يه ايده جالب برخورد كردم
همـاره؛ همواره همراه شما..!
همـاره مجموعه ای است از سرویس های قابل ارائه بر بستر پیامک و تلفن همراه. شما علاقه مند به هر نوع محتوا و خدمات که باشید اینجا درحال ارائه ست..! فقط انتخاب کنید. همـاره همچنین ابزاری را فراهم آورده که هر فرد بتواند خدمات پیامکی اختصاصی خود را ارائه دهد.
سرویس های پیامکی ارائه دهید

امروزه همه افراد یک تلفن همراه در اختیار دارند و پیامک به عنوان محبوب ترین سرویس ارزش افزوده جایگاه خاصی در فعالیت های ارتباطی به دست آورده است. برهمین اساس بازار سرویس های پیامکی و مبتنی بر تلفن همراه نیز مورد اقبال ویژه ای قرار گرفته است. هماره این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در صورت داشتن ایده مناسب به سادگی سرویس های پیامکی خود را تولید کرده و در یک بازار پرسود وارد شوید.
یک دنیای جدید در تلفن همراه شما

برای استفاده از خدمات متنوع هماره فقط به یک تلفن همراه نیاز دارید. هماره با ارائه سرویس های متنوع مبتنی بر پیامک و تلفن همراه یک دنیای جدید را به شما معرفی خواهد کرد. سرویس های متنوع آموزشی، اطلاع رسانی، سرگرمی و... در دسترس شما هستند تا با انتخاب و فعالسازی هرکدام، از محتوای آنها بهره مند شوید.
به منظور ایجاد دوره جدید از بخش "دوره های من" قسمت "ایجاد دوره جدید" را انتخاب نمایید. فرم نمایش داده شده در این قسمت را مطابق راهنمایی هایی که در ادامه آمده است تکمیل نمایید:

نوع دوره: دو نوع دوره قابل انتخاب است. نوع اول ترتیبی است که در آن ترتیب ارسال بخش ها مهم می باشد. به عنوان مثال لزوما باید بخش شماره 3 پیش از بخش شماره 4 ارسال شود.
نوع دوم نیز تصادفی است. در این دوره ها مهم نیست کدام یک از بخش های دوره هم اکنون باید ارسال شود. در این دوره ها هربار یک بخش برای کلیه مشترکین ارسال می شود.
پیش از تایید دوره ایجاد شده توسط شما ممکن است نوع دوره توسط همـاره به حالت مناسب تغییر داده شود.

تعداد بخش ها: بین 1 تا 60 بخش را می توانید برای دوره خود انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر بخواهید یک دوره یک ماه ایجاد نمایید که در آن هر روز یک بخش ارسال شود کافیست عدد 30 یا 31 را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پیش از تایید شدن دوره باید کلیه بخش های آن را ثبت نمایید.

شماره مدیر: دستورات کنترلی باید از این شماره ارسال شود در غیر این صورت تاثیرگذار نخواهد بود. این شماره پیشتر در قسمت شماره ها ثبت و تایید شده است.

هزینه دوره: هزینه خرید اشتراک این دوره برای کاربران را به تومان در این قسمت وارد نمایید. توجه داشته باشید که هزینه های همـاره از این مقدار کسر خواهد شد لذا باید با توجه به محتوای ارسالی تنظیم شود.

موضوع دوره، عنوان دوره و توضیحات دوره: جهت درج در سایت همـاره مورد استفاده قرار میگیرند.

نمونه پیامک ارسالی: یک نمونه از آنچه کاربران در یک بخش دریافت خواهند کرد را وارد نمایید. در صورتی که مغایر با واقع باشد توسط همـاره تغییر داده خواهد شد.

پس از ثبت دوره در لیست "دوره های من" دوره جدید را نیز مشاهده خواهید کرد. وضعیت دوره در این زمان "در انتظار تایید" خواهد بود. برای تایید شدن دوره باید بخش های آن را وارد نمایید. بر روی "ثبت بخش" در مقابل دوره کلیک نمایید تا فرم مربوطه نمایش داده شود.
متن بخش ها را به ترتیب وارد نمایید. ابتدا بخش 1 سپس بخش 2 و الی آخر. توالی بخش ها توسط همـاره ثبت خواهد شد. همچنین شماره بخشی که در حال وارد کردن آن هستید در این بخش نمایش داده می شود. علاوه بر این مورد؛ تعداد کاراکترها و تعداد پاکت ها نیز در این بخش نمایش داده خواهد شد. هر پاکت 60 کاراکتر و هزینه هر پاکت 12 تومان است که مجموعه همه پاکتهای بخش ها هزینه دوره شما را تعیین می کند. این هزینه به ازای هر مشترک از هزینه دوره شما کسر خواهد شد. به عنوان مثال اگر دوره شما 30 بخش داشته باشد و هر بخش شامل 2 پاکت، هزینه آن به ازای هر کاربر 720 تومان است. در صورتی که هزینه دوره 3000 تومان و شما 1000 مشترک برای دوره خود داشته باشید درآمد شما 2280000 تومان خواهد بود که به طور کامل قابل واریز به حساب شماست.

پس از ثبت همه بخش های دوره که با نمایش پیغام مناسب از طرف سایت همراه خواهد بود منتظر تایید آن بمانید. تایید دوره از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
اگه بخواهيد توي اينترنت اسم سايت رو سرچ كنيد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.) کامیار کاظمی 4 1,966 12-11-2017 01:17 PM
آخرین ارسال: 214
Photo نيازهاي مردم babaei 2 544 09-07-2016 10:52 AM
آخرین ارسال: babaei
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 917 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  بالا بردن توان خرید مردم عادی حسن قجر 4 1,087 05-07-2013 11:47 PM
آخرین ارسال: محمد پارسا
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,275 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,697 10-16-2012 02:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS