ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس
زمان کنونی: 05-01-2024, 02:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mehdi.Jalali075
آخرین ارسال: Mehdi.Jalali075
پاسخ: 8
بازدید: 2202

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس
02-07-2014, 11:05 AM
ارسال: #1
Question ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس
سلام دوستان
با توجه به اینکه رقیب های بزرگی برای فروشگاه قالب و افزونه های وردپرس مثل همیار وردپرس یا دی بی اس تم و ... هست چه طور میشه تو این زمینه از این سایت ها موفق تر بود.
اگه ایـــــــــده جدیدی تو این زمینه دارید لطفا برام بفرستید.
به نظر شما اگه بیام یه سایتی مثل تم فورست رو راه اندازی کنم که مردم قالب هاشونو برای فروش بزارن بهتره یا اینکه فقط قالب های خودم رو به فروش بزارم.
موفق باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر
02-07-2014, 12:28 PM
ارسال: #2
RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس
سلام دوست عزیز
اتفاقا این مشکلیه که بنده هم دارم...پس دوستان راهنمایی بکنن فکر کنم بدرد هر دوی ما بخوره !!
 تشکر شده توسط: Mehdi.Jalali075 , یوسف خادم پیر
02-07-2014, 03:25 PM
ارسال: #3
سلام.
همین طورکه شایدبدونید ان وبسایت هاچندین ساله که وجوددارند.وپیش مردم جاافتادند.
این وبسایت ها اول به نیت کمک به پیشرفت وردپرس شروع به فعالیت کردندوشایدبعدها به فکرکسب درامد از اونا افتادند.ولی متاسفانه شمامیخواید از اولین روز فعالیتتو براتون درامد داشته باشه.این نظریه اشتباست.
کیفیت کار وزیبا بودن وبسایت وهمچنین درکنارراهنمایی مردم وسرویس دادن به مشتری میتونه(همشون به رایگان)میتونه درکمتراز1سال وبسایتتون کم کم شناخته شه.
الان اگرهر واژای رو کناروردپرس سرچ کنی وبسایت همیار وردپرس ویابیگ تم میاد.

درکل میگم با خریدن قالب های بیشتر(خودتون بخرید از وبسایت های دیگه) وقراردان اون تو وبسایتتون بانصف قیمت وهمچنین یه تبلیغات وسیع میتونه درکمتراز یه سال مثل وبسایت های که فرمودید بشید.(خلاصش کنم فروش بیشتر سود کمتر)
الان تو وبسایت بیگ تم آقای قربانی شمارشو زده اگه ساعت 2نصف شب بهشون زنگ بزنی جوابتو میده وخیلی خوبم راهنماییتون میکنه.یکی دیگه ازسرویس های که ایشون میده اینه که هرقالبی رو بدید رایگان برات ترجمه میکنه به فارسی که خودش خیلیه.
اینا سرویس هایی بودن که اون وبسایت رو درکمتر از2سال خیلی محبوب کرده.(البته نمیخوام تبلیغات بشه واسه اون ولی خوبه که حقیقت روبگی)
امیدوارم راهنماییتون کرده باشم.
باسپاس
 تشکر شده توسط: Mehdi.Jalali075 , Theory
02-07-2014, 06:23 PM
ارسال: #4
ممنون از نظرات شما
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر
02-08-2014, 02:00 PM
ارسال: #5
سلام دوستان

اول دور از بقیه مباحث بدونید که رزق و روزی دست اون بالاییه. رزق هر کس رو اون میده نگران نباشید.
الان توی یه بازارچه که 10 تا مغازه داره 3 تاش سوپری مواد غذایی میزنن و 3 تاشونم سود میکنن چرا دقیقا ؟

الان 100 ها سایت تفریحی یا خبری یا ... داریم و همشون دارن به خوبی کار میکنن چرا ؟

حالا اوضاع شما از خیلی از نظر ها از این سایت ها بهتره چون تخصصیه.
شما اگر طرحایی که میزنی منحصر به فرد باشه و چیزایی بزنی که واقعا ارزش داشته باشه مطمئن باش دومیشو خود من میخرم.
dbs که واسه صدرای عزیز هستش و کار فارسی سازی میکنه یادم نیست تم زده باشه توی سایتش.
همیار وردپرس هم خودش در مقایسه با طراح های قالب وردپرس دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نداره تا جایی که من میدونم و میشناسم.

شما تمرکزت روی زدن قالب های اختصاصی باشه و در کنارش شروع کن یه سری قالب خوب هم به رایگان بزار. یه سری قالب هم به صورت اشتراکی بزار برای فروش یعنی قیمت حداکثر 70-80 تومن که هرکی خواست خریداری کنه. سود شما توی قالب های اختصاصی هستش که خب بستگی به کارکرد قیمت های مختلفی داره.

سعی کن در کنار فکر پول چیزای رایگان هم ارائه کنی چرا که اکثر سایت هایی که قالب ارائه میکنن و ... با همین کار بالا میرن با لینکی که از خودشون میزارن داخل قالب بالاخره هرکس استفاده کننه بازدید کننده هاش خوششون بیاد میان سراغ شما و وقتی ببینن قالب رایگانتون اینه مطمئنا میگن رایگانش اینه اختصاصیش چقدر خوب میتونه باشه و مشتری در پی این حرکت میاد.

بازم میگم اگر از نظر کد نویسی و گرافیکی قدرتشو داری شروع کن. مطمئن باش موفق خواهی شد.
قیمت مناسب بزن نسبت به بقیه. کیفیت بالا بده تا جایی که میتونی. خدمات یادت نره مخصوصا خدمات پس از فروش که خیلی حواست بهش باشه.
آروم آروم بالا و بالاتر خواهی رفت
موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: انضباط , ahmad rezaee , یوسف خادم پیر , Mehdi.Jalali075 , mohammadshamosi , Theory
02-08-2014, 09:21 PM
ارسال: #6
ممنون محمد جان
من میخوام قالب هایی که انگلیسی هستن رو به فارسی ترجمه کنم و رایگان در اختیار کاربران بزارم و یه سری قالب رو خودم طراحی کنم و برای فروش بزارم
هدف اصلی ام پول نیست و فقط 20 درصد به پول فکر می کنم. من هدفم اینه که تو زمینه قالب و افزونه های وردپرس جزء بهترین ها باشم و بتونم به نیاز کاربران تو این زمینه جواب مثبت بدم.
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: MohamadMJ
02-08-2014, 11:01 PM
ارسال: #7
(02-08-2014 09:21 PM)Mehdi.Jalali075 نوشته شده توسط:  ممنون محمد جان
من میخوام قالب هایی که انگلیسی هستن رو به فارسی ترجمه کنم و رایگان در اختیار کاربران بزارم و یه سری قالب رو خودم طراحی کنم و برای فروش بزارم
هدف اصلی ام پول نیست و فقط 20 درصد به پول فکر می کنم. من هدفم اینه که تو زمینه قالب و افزونه های وردپرس جزء بهترین ها باشم و بتونم به نیاز کاربران تو این زمینه جواب مثبت بدم.
موفق باشید.

خواهش میکنم دوست من
توضیحات الانتون بهتر شد. همین کاری که خودتون گفتین رو دقیقا اجرا کنید.
وبمستر ها خوب میدونن پشت خدمات رایگان مشتریهای زیادی وجود داره.

یه مدت که حرفه ای کار کردی سفارشات خودشون میان. وقتی یاد گرفتی برای پول کار نکنی و برای خدمت کار کنی مطمئن باش مشتری به صداقت و قدرت شما پی میبره و خیلی سریعتر به پول میرسید.
موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: Mehdi.Jalali075 , mohammadshamosi
02-08-2014, 11:25 PM
ارسال: #8
محمد جان حرفات به من هم انرژی داد هم روحیه که تلاشم رو بیشتر کنم.
قالب سایت رو تو فتوشاپ طراحی کردم و یه اسکرین شات ازش گرفتم. میخوام نظر شما رو درباره این قالب بدونم. لطف می کنید آدرس ایمیلتون رو برام بفرستید تا عکس ها رو براتون بفرستم.
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , mohammadshamosi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 2,976 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
  درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین miladho 4 1,229 07-10-2021 02:39 PM
آخرین ارسال: mr_.web
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید a_rastgar 6 1,898 05-17-2020 06:02 PM
آخرین ارسال: arash.s
  دنبال یک نفر ساکن استانبول برای خرید آنلاین Zhiilaa 1 605 05-17-2020 05:50 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 440 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,322 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 454 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,470 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟ soheyl_ir89 5 1,855 12-16-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: meysam23
  مشکلات فروش تلگرامی، تجربه شما چیست؟ Seyfi2947 2 1,093 07-08-2017 02:01 PM
آخرین ارسال: Seyfi2947
  انتخاب نام برای کتابفروشی abdolhossein 6 5,669 04-04-2017 03:04 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,379 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,103 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,002 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار khademian 3 1,285 02-15-2017 12:31 AM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,764 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,681 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,976 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,208 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,586 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS