سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس (/showthread.php?tid=10741)

ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - Mehdi.Jalali075 - 02-07-2014 11:05 AM

سلام دوستان
با توجه به اینکه رقیب های بزرگی برای فروشگاه قالب و افزونه های وردپرس مثل همیار وردپرس یا دی بی اس تم و ... هست چه طور میشه تو این زمینه از این سایت ها موفق تر بود.
اگه ایـــــــــده جدیدی تو این زمینه دارید لطفا برام بفرستید.
به نظر شما اگه بیام یه سایتی مثل تم فورست رو راه اندازی کنم که مردم قالب هاشونو برای فروش بزارن بهتره یا اینکه فقط قالب های خودم رو به فروش بزارم.
موفق باشید.

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - m.fazl - 02-07-2014 12:28 PM

سلام دوست عزیز
اتفاقا این مشکلیه که بنده هم دارم...پس دوستان راهنمایی بکنن فکر کنم بدرد هر دوی ما بخوره !!

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - یوسف خادم پیر - 02-07-2014 03:25 PM

سلام.
همین طورکه شایدبدونید ان وبسایت هاچندین ساله که وجوددارند.وپیش مردم جاافتادند.
این وبسایت ها اول به نیت کمک به پیشرفت وردپرس شروع به فعالیت کردندوشایدبعدها به فکرکسب درامد از اونا افتادند.ولی متاسفانه شمامیخواید از اولین روز فعالیتتو براتون درامد داشته باشه.این نظریه اشتباست.
کیفیت کار وزیبا بودن وبسایت وهمچنین درکنارراهنمایی مردم وسرویس دادن به مشتری میتونه(همشون به رایگان)میتونه درکمتراز1سال وبسایتتون کم کم شناخته شه.
الان اگرهر واژای رو کناروردپرس سرچ کنی وبسایت همیار وردپرس ویابیگ تم میاد.

درکل میگم با خریدن قالب های بیشتر(خودتون بخرید از وبسایت های دیگه) وقراردان اون تو وبسایتتون بانصف قیمت وهمچنین یه تبلیغات وسیع میتونه درکمتراز یه سال مثل وبسایت های که فرمودید بشید.(خلاصش کنم فروش بیشتر سود کمتر)
الان تو وبسایت بیگ تم آقای قربانی شمارشو زده اگه ساعت 2نصف شب بهشون زنگ بزنی جوابتو میده وخیلی خوبم راهنماییتون میکنه.یکی دیگه ازسرویس های که ایشون میده اینه که هرقالبی رو بدید رایگان برات ترجمه میکنه به فارسی که خودش خیلیه.
اینا سرویس هایی بودن که اون وبسایت رو درکمتر از2سال خیلی محبوب کرده.(البته نمیخوام تبلیغات بشه واسه اون ولی خوبه که حقیقت روبگی)
امیدوارم راهنماییتون کرده باشم.
باسپاس

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - Mehdi.Jalali075 - 02-07-2014 06:23 PM

ممنون از نظرات شما

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - MohamadMJ - 02-08-2014 02:00 PM

سلام دوستان

اول دور از بقیه مباحث بدونید که رزق و روزی دست اون بالاییه. رزق هر کس رو اون میده نگران نباشید.
الان توی یه بازارچه که 10 تا مغازه داره 3 تاش سوپری مواد غذایی میزنن و 3 تاشونم سود میکنن چرا دقیقا ؟

الان 100 ها سایت تفریحی یا خبری یا ... داریم و همشون دارن به خوبی کار میکنن چرا ؟

حالا اوضاع شما از خیلی از نظر ها از این سایت ها بهتره چون تخصصیه.
شما اگر طرحایی که میزنی منحصر به فرد باشه و چیزایی بزنی که واقعا ارزش داشته باشه مطمئن باش دومیشو خود من میخرم.
dbs که واسه صدرای عزیز هستش و کار فارسی سازی میکنه یادم نیست تم زده باشه توی سایتش.
همیار وردپرس هم خودش در مقایسه با طراح های قالب وردپرس دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نداره تا جایی که من میدونم و میشناسم.

شما تمرکزت روی زدن قالب های اختصاصی باشه و در کنارش شروع کن یه سری قالب خوب هم به رایگان بزار. یه سری قالب هم به صورت اشتراکی بزار برای فروش یعنی قیمت حداکثر 70-80 تومن که هرکی خواست خریداری کنه. سود شما توی قالب های اختصاصی هستش که خب بستگی به کارکرد قیمت های مختلفی داره.

سعی کن در کنار فکر پول چیزای رایگان هم ارائه کنی چرا که اکثر سایت هایی که قالب ارائه میکنن و ... با همین کار بالا میرن با لینکی که از خودشون میزارن داخل قالب بالاخره هرکس استفاده کننه بازدید کننده هاش خوششون بیاد میان سراغ شما و وقتی ببینن قالب رایگانتون اینه مطمئنا میگن رایگانش اینه اختصاصیش چقدر خوب میتونه باشه و مشتری در پی این حرکت میاد.

بازم میگم اگر از نظر کد نویسی و گرافیکی قدرتشو داری شروع کن. مطمئن باش موفق خواهی شد.
قیمت مناسب بزن نسبت به بقیه. کیفیت بالا بده تا جایی که میتونی. خدمات یادت نره مخصوصا خدمات پس از فروش که خیلی حواست بهش باشه.
آروم آروم بالا و بالاتر خواهی رفت
موفق باشی

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - Mehdi.Jalali075 - 02-08-2014 09:21 PM

ممنون محمد جان
من میخوام قالب هایی که انگلیسی هستن رو به فارسی ترجمه کنم و رایگان در اختیار کاربران بزارم و یه سری قالب رو خودم طراحی کنم و برای فروش بزارم
هدف اصلی ام پول نیست و فقط 20 درصد به پول فکر می کنم. من هدفم اینه که تو زمینه قالب و افزونه های وردپرس جزء بهترین ها باشم و بتونم به نیاز کاربران تو این زمینه جواب مثبت بدم.
موفق باشید.

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - MohamadMJ - 02-08-2014 11:01 PM

(02-08-2014 09:21 PM)Mehdi.Jalali075 نوشته شده توسط:  ممنون محمد جان
من میخوام قالب هایی که انگلیسی هستن رو به فارسی ترجمه کنم و رایگان در اختیار کاربران بزارم و یه سری قالب رو خودم طراحی کنم و برای فروش بزارم
هدف اصلی ام پول نیست و فقط 20 درصد به پول فکر می کنم. من هدفم اینه که تو زمینه قالب و افزونه های وردپرس جزء بهترین ها باشم و بتونم به نیاز کاربران تو این زمینه جواب مثبت بدم.
موفق باشید.

خواهش میکنم دوست من
توضیحات الانتون بهتر شد. همین کاری که خودتون گفتین رو دقیقا اجرا کنید.
وبمستر ها خوب میدونن پشت خدمات رایگان مشتریهای زیادی وجود داره.

یه مدت که حرفه ای کار کردی سفارشات خودشون میان. وقتی یاد گرفتی برای پول کار نکنی و برای خدمت کار کنی مطمئن باش مشتری به صداقت و قدرت شما پی میبره و خیلی سریعتر به پول میرسید.
موفق باشید

RE: ایده های شما برای راه اندازی فروشگاه قالب و افزونه وردپرس - Mehdi.Jalali075 - 02-08-2014 11:25 PM

محمد جان حرفات به من هم انرژی داد هم روحیه که تلاشم رو بیشتر کنم.
قالب سایت رو تو فتوشاپ طراحی کردم و یه اسکرین شات ازش گرفتم. میخوام نظر شما رو درباره این قالب بدونم. لطف می کنید آدرس ایمیلتون رو برام بفرستید تا عکس ها رو براتون بفرستم.