ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازگشت جادوگر
زمان کنونی: 05-19-2024, 12:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: حمید سیدی زاده
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
پاسخ: 182
بازدید: 32650

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگشت جادوگر
02-10-2014, 12:46 AM
ارسال: #71
RE: بازگشت جادوگر
سلام .
تنها بخشیدن است که میتواند 50 برابر به شما سود دهد.
اول بکارید و سپس درو کنید.
اول باید از آنچه دارید ببخشید تا 50 برابر یا حتی بیشتر از آن به شما داده شود.
این ساده ترین فرمول این راز است که در همه ادیان وکتب آسمانی نیز آمده است.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h , alma , حمید سیدی زاده , habib tousi , مرتضی الهی , koruosh , mahdi5e , seraj , Elixir
02-16-2014, 08:53 AM
ارسال: #72
یکی از جملات الهام بخش ک خیلی رو من تاثیر گذاشته اینه:
" فکر کن اگه هیچ مانعی برای شما نبود برای شروع کردن کار، چه کاری با شروعش تو رو خوشحال می کرد؟"
ممنون.

طراحی کسب و کارهای آنلاین - webtina.ir
 تشکر شده توسط: mahdi5e , hamid.h , حمید سیدی زاده , koruosh , مرتضی الهی , Elixir
02-16-2014, 11:56 AM
ارسال: #73
ضمن سپاس بسیار بسیار زیاد از جناب سیدی زاده عزیز با مطالب عالی تون 10_004

[b]نیاز مردم رو زود تر از مردم شناسایی کنید + عرضه= سیل پول

واقعا فرمولیه که میتونه ذهن افرادی که قصد شروع کاری رو دارند متحول کنه A00 (42)

هر کی استفاده نکنه انصافا ضرر کرده

خوش باشید دوستااااااااااان[/b]

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: rezaya2938 , حمید سیدی زاده , koruosh , مرتضی الهی , alma , Elixir
02-18-2014, 11:29 PM
ارسال: #74
باسلام به جادوگربزرگ
حمید جان خیلی گلی! خیلی آقایی! واقعا بدون هیچ اغراق و .... این حرف رو زدم. توبازاری که خیلی ها دغل کار و مردم فریب هستند ونمی زارن کسی سر از کارشون دربیاره که مبادا فردا براشون دردسر بشه و کارشون رو بدزده. شاید هم ....
شما داری وقت میگذاری و به بچه های انجمن آموزش ماهیگیری میدی! این تجربه هایی که راحت داری در اختیار دوستان میگذاری راحت بدست نیاوردی اینومطمئنم.داری ذکات علمت رو میدی انشالا که اوستا کریم هزار برابرش رو بهت برگردونه
کارت درسته دادش دوست داریم.10_004
تاحالا قسمت نشده هیچکدوم از بچه های انجمن رو از نزدیک ببینم. امید وارم در آینده ببینمت ودر آغوش محکم فشارت بدم. نوشته هات واقعا به من انرژی میده.
شاد و پیروز باشی 12_002

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: hadi1987 , حمید سیدی زاده , ahmad rezaee , koruosh , hamid.h , Elixir , alma
02-19-2014, 03:41 AM
ارسال: #75
دم جادوگر گرم
حمید جان خوندن تایپیکهات به نوع خودش یه جور عبادته
با موفقیتت خیلی حال کردم اینو از ته دل میگم
یه خواهش:
تایپیکتو هیچ وقت نبند حداقل تا 20 سال آیندهA00 (120)
بنویس که جنس حرفات برای همه آشناست

وقتی انسانی رو میبینم مثل شما (که از انسانیتش کم نمیذاره) ناخودآگاه اون جمله معروف تو ذهنم تدایی میشه

((فَتَـــــــــــبَارَكَ اللَّـــهُ‏اَحْسَـــــــنُ الْخَالِقِيـــــــنَ))

و ایمان دارم که مختص حضرت آدم نبود... این جمله در آسمانها تا ابد برای تمام انسان ها جاریست هرکه خود را شناخت خواهد شنید

ای نســـخه نامــــهء الــــــهی که تویی
ای آیـــنهء جـــمال شاهـــی که تویــی
بیـرون ز تو نیسـت آنـچه در عـالم هست
از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
 تشکر شده توسط: حمید سیدی زاده , rezaya2938 , ahmad rezaee , koruosh , Elixir , مرتضی الهی , alma
02-20-2014, 12:33 AM
ارسال: #76
(02-19-2014 03:41 AM)hadi1987 نوشته شده توسط:  دم جادوگر گرم
حمید جان خوندن تایپیکهات به نوع خودش یه جور عبادته
با موفقیتت خیلی حال کردم اینو از ته دل میگم
یه خواهش:
تایپیکتو هیچ وقت نبند حداقل تا 20 سال آیندهA00 (120)
بنویس که جنس حرفات برای همه آشناست

وقتی انسانی رو میبینم مثل شما (که از انسانیتش کم نمیذاره) ناخودآگاه اون جمله معروف تو ذهنم تدایی میشه

((فَتَـــــــــــبَارَكَ اللَّـــهُ‏اَحْسَـــــــنُ الْخَالِقِيـــــــنَ))

و ایمان دارم که مختص حضرت آدم نبود... این جمله در آسمانها تا ابد برای تمام انسان ها جاریست هرکه خود را شناخت خواهد شنید

رفیق من سلام
شما لطف دارین

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: Elixir , مرتضی الهی
02-20-2014, 12:44 AM
ارسال: #77
(02-18-2014 11:29 PM)مرتضی الهی نوشته شده توسط:  باسلام به جادوگربزرگ
حمید جان خیلی گلی! خیلی آقایی! واقعا بدون هیچ اغراق و .... این حرف رو زدم. توبازاری که خیلی ها دغل کار و مردم فریب هستند ونمی زارن کسی سر از کارشون دربیاره که مبادا فردا براشون دردسر بشه و کارشون رو بدزده. شاید هم ....
شما داری وقت میگذاری و به بچه های انجمن آموزش ماهیگیری میدی! این تجربه هایی که راحت داری در اختیار دوستان میگذاری راحت بدست نیاوردی اینومطمئنم.داری ذکات علمت رو میدی انشالا که اوستا کریم هزار برابرش رو بهت برگردونه
کارت درسته دادش دوست داریم.10_004
تاحالا قسمت نشده هیچکدوم از بچه های انجمن رو از نزدیک ببینم. امید وارم در آینده ببینمت ودر آغوش محکم فشارت بدم. نوشته هات واقعا به من انرژی میده.
شاد و پیروز باشی 12_002

سلام مرتضی عزیز
راستش شما و دیگر دوستن لطف دارند .
به خدا قسم چه در این سایت و سایت های دیگر یا مکان های آموزشی که جهت صحبت خدمت میرسم ، چنان دوستان لطف دارند که کلی شرمنده میشم .
خدا سر شاهده بعضی وقت ها مثله امروز صبح اشک شوق میریزم که خدا لطف کرده و اطرافم این همه برادر و خواهر با احساس و با عاطفه جمع شدند .

دیروز اتفاقی افتاد جالب بود .

راستش کتاب من مجوز نگرفت . خوب اینجا یک سری قوانین داره که من به قوانین احترام میگذارم و خوب اشکالی نداره ولی عقب نشینی در کار ما نیست ، باید جوره دیگه نوشته بشه تا مجوز بگیره .
حتما حکمتی در کار هست .
یا علی

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: rezaya2938 , ahmad rezaee , koruosh , hamid.h , Elixir , مرتضی الهی
02-20-2014, 01:08 AM
ارسال: #78
(02-16-2014 11:56 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  ضمن سپاس بسیار بسیار زیاد از جناب سیدی زاده عزیز با مطالب عالی تون 10_004

[b]نیاز مردم رو زود تر از مردم شناسایی کنید + عرضه= سیل پول

واقعا فرمولیه که میتونه ذهن افرادی که قصد شروع کاری رو دارند متحول کنه A00 (42)

هر کی استفاده نکنه انصافا ضرر کرده

خوش باشید دوستااااااااااان[/b]

زنده باشی رفیق من

تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , hamid.h , Elixir , مرتضی الهی
02-20-2014, 01:22 AM
ارسال: #79
(02-16-2014 08:53 AM)rezaya2938 نوشته شده توسط:  یکی از جملات الهام بخش ک خیلی رو من تاثیر گذاشته اینه:
" فکر کن اگه هیچ مانعی برای شما نبود برای شروع کردن کار، چه کاری با شروعش تو رو خوشحال می کرد؟"
ممنون.

زنده باشی به امید موفقیت و شروع کار شما .
این کار نیست که انسان رو موفق میکنه بلکه این انسان هست کارو موفق میکنه .
مهم نیست چه کاری شروع کنی ، مهم اینکه کارو با علاقه شروع کنی و هر روز صبح به ذوغ کارت بیدار بشی و هر روز کارتو موفق پیش ببری .
منظورم جمع کردن اون کاغذ های سبز رنگ که بهش میگن پول نیست ، موفقیت یعنی با کاری شما شروع کردی عده ای نونی شب به خونه ببرند و بچه کوچیک اون نیروی کاری که شما رئیس هستی با دلی سیر ، سر روی بالیش میگذاره .
راستش با دوستی ملاقات کردم که ایشون زحمت کشیده بود برج التون مشهد رو ساخته بود ، خوب ایشون کلی برج دیگه رو مهندسی و بنا کرده ، گفتم شما دیگه هیچ آرزوی نداری یا این همه پول و سرمایه ؟
گفت دارم /
گفتم چی ؟
گفت عشق و آرزوی من همون 250 نفری که در این برج مشغول کار هستند و من وسیله ای جهت روزی اون هاشدم .

تشکر شده توسط: rezaya2938 , Ali 59 , ahmad rezaee , koruosh , alma , مهندس روح الله زاهد , alireza091111 , hamid.h , Elixir , مرتضی الهی
02-21-2014, 03:19 PM
ارسال: #80
سلام دوستان
تصور کنید شما فروشگاه جهت عرضه کالا دارید : و بازار کلی قیب :
حالا چه طور عرضه میکنید ؟ و چرا ؟
1. باسود خیلی کم : حتی کم تر از بقیه رقبا ؟
2. با سود متعارف : مااند همه رقبا ؟
3. با سود ارزش کالا و تشخیص خودتون ؟

این مطلب بزرگترین مشکل کاسب های ما ست
منتظر رفقا

تشکر شده توسط: rezaya2938 , alireza091111 , koruosh , hamid.h , Elixir , مرتضی الهی , alma
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,218 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  بازگشت قهرمان! قهرمان 1 636 07-04-2014 11:57 AM
آخرین ارسال: arash1367

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS