سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازگشت جادوگر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
با سلام به رفقا
خیلی وقت بود نتونستم به علت پرمشغله بودن مطلب برای سایت بگذارم ولی دورار دور خبر از سایت و جویای حال دوستان میگرفتم .
چنتا جواب برای چنتا سوال :
اول اینکه چیس میوه چی شد ؟ چیس میوه برون سپاری شد و الان ما در مورد چیپس میوه فعالیت نمی کنیم .
دوم اینکه بچه های مشهد چی شدند ؟ بچه های مشهد سرجاشون هستند و از هفته آینده جلسات مشهد از سرگرفته میشه . کجا ؟ اگه تا آخر بخونید مکانش رو هم متوجه میشید .
سوم سوپرایز جادوگر چیه ؟ دوستان عزیزم اون فیلم که در اصفهان در حال مصاحبه از شما عزیزان تهیه کردم میکس شده و آماده است . یک فیلم فوق العاده آموزشی و کاربردی که نتیجه تجربیات دوستان موفق سایت هستش و کلی هم خاطرات رو زنده می کنه . فقط دوستانی که علاقه مند به دریافت دی وی دی هستند توی پیام خصوصی بنده آدرسشون پیام کنند تا با تی باکس براشون بفرستم . دی وی دی کاملا رایگان و یادگاری از سمت من و خانوم سیدی هستش ولی هزینه تی باکس با خودتونه .

سوم اینکه ما الان چی کار میکنیم ؟
راستش در سفر اصفهان که بهترین سفر عمر من حساب میشه یک جرقه ای از سمت یک سری از دوستان زده شد . اره از همون مهدی گل محمدی عزیز .
مهدی منو با یکی از پخش کننده های تبلت در تهران معرفی کرد .
کار از اونجا شروع شد و استفاده از تجربیان همین سایت برای برنامه ریزی کاری ،همون مطالب فوق العاده کاربردی آقای رضایی و دعای خیر پدر و مادر و تجربایت فروش و یک ذره همت .
یا علی گفتیم و کار شروع شد، اول از همه به این نتیجه رسیدیم که یک کار متمرکز بهتر است چند کار غیر متمرکز برای همین تموم شغل هارو برون سپاری کردم املاک و شرکت گاز و چیس میوه و ... و در آخر 20 ساعت وقت گذاشتم برای فروش متفاوت تبلت .
آره روزی 20 ساعت .
الان فقط بعد از گذشت 4 ماه
18 نمایندگی فروش در مشهد و نمایندگی هایی در نیشابور و قوچان و تربت حیدریه و ... شهرستان های استان خراسان برای شرکت فعالیت میکنند .
اولین واردکننده تبلت از چین ، برند پی پو و ... در کشور که دوستان مشهدی می تونند تبلیغات شرکت رو در متروی مشهد و هر هفته در بایت خراسان و ... ببنید به نام کندو .
اولین وارد کننده گوشی های لنوو یا هموت فبلت و عرضه در تهران و ... .
انشالله در نمایشگاه تهران هم شرکت میکنیم به جهت معرفی کالا و نماینده گرفتن در کل کشور .

راستش قسمتی از این موفقیت رو مدیون بچه های این سایت هستم و میخوام از این به بعد برای اینکه بتونم گوشه ای از این دیون رو جبران کنم هر چند وقت تجربایت فروش رو توی همین تاپیک براتون بنویسم .
برای من باعث افتخار هست که بگم از سرگیری جلسات مشهد در یکی از دفتر های شرکت واقع در ساختمون خورشید احمداباد مشهد باشه .
البته برای دوستان مشهدی یک سوپرایز دارم تا بتونن بدون گذاشتن وقت و هزینه به درآمد ماهی یک میلیون ثابت دست پیدا کنند حتی کارمندان و دانشجو ها این سیستم کاری رو راه انداختم و دوستانی الان دارن با این روش پول در میارند . که انشالله در جلسه مشهد خدمتون عرض میکنم .

از این به بعد حتی شده هفته ای یک بار در این تاپیک مطلب داریم .
فعلا دوستان
خوش اومدی آقای سیدی زاده.انشاالله موفق باشید
(11-15-2013 02:37 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]خوش اومدی آقای سیدی زاده.انشاالله موفق باشید

حبیب توی فیلم خیلی باحال شدی فکر کنم نفر دوم مصاحبه باشی . انشالله گنبد رو قبضه کردی یا نه ؟ خیلی دلم برات تنگشده عزیز حتما توی برام میگدارم بیام ببینمت . واقعا پسر بانرژی مثبتی هستی . انشالله تو هم موفق باشی .
بازگشت جناب سیدی زاده گرامی رو به خونه ی خودشون تبریک میگم

جالبه اگه بگم دیشب با2تن از دایی های عزیزم که سن وسالی هم ازشون گذشته صحبتهایی در مورد مسائلی داشتیم که با توجه به اشنایی یکی از ایشون با قانون جذب سوالاتی مطرح کردن که

پاسخ اونا رو امروز در پست نظریه های یک جادوگر پیدا کردم که لازمه صمیمانه از آقای سیدی زاده تشکر کنم.

البته یه چیز دیگه هم بود اونم توصیه ی خرید گوشی لنوو توسط همسر خواهر بنده که قبل در کار موبایل بودن !!!!!!

بیصبرانه منتظر گردهمایی دوستان و اساتید مشهدی برای کسب فیض از محضر ایشان هستم.
جناب سیدی زاده عزیز
مقدمت گلباران10_004
(11-15-2013 05:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]جناب سیدی زاده عزیز
مقدمت گلباران10_004
زنده باشین جناب قربانیان
جناب سیدی زاده خیلی خوش اومدید
به شخصه خیلی دلم براتون تنگ شده بود
خیلی خوشحال شدم که همچنان دارید پله های موفقیت رو بالا میرید
ای کاش میتونستید سفر شیراز رو میومدید تا از حضورتون استفاده میکردیم
به خانواده محترم سلام برسونید
جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگرممممممممممممممممممممم Heart
خوش اومدی اقای سیدی زاده جیگر
وری وری میس یو Yosef.gif
به به جنای سیدی زاده عزیز خوب هستید
خانوم خوب هستن.هلیا جون خوبه؟
خیلی عالیه که موفق تر شدید خیلی خوشحالم براتون .امیدوارم مراحل بعدی رو به سرعت پشت سر بزارید و به بالاترین نقطه اوج برسید
براتون پ.خ میکنم آدرس رو
ایکاش شیراز میومدین هلیا رو میدیدیم دوباره Smile
سلام برسونین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع