سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازگشت جادوگر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
[align=right]سلام:
جناب آقای سیدی زاده عزیز
حال شما چطوره؟
از مباحث مطرح شده توسط شما کمال استفاده را می برم و همیشه مطالب عنوان شده شما را مطالعه می کنم
از شما ممنونم که مثل بعضی ها تک خور نیستید و در کنار موفقیت خودتان به فکر تعالی تمامی هموطنانتان هستید فکر شما الگوی خیلی ها منجمله بنده است
به یقین نیت خیر شما بازخورهای مثبتی برایتان به همراه خواهد داشت
آرزوی تندرستی شادابی و تعالی روز افزون برایتان از درگاه پروردگار بی همتا آرزومندم[/align]

* * * * * *جملات کوروش کبیر * * * * * *
من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.
هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند…
موفق و پیروز باشید-شاد زی مهر افزون10_004
(05-27-2014 06:31 AM)شاهرخی49 نوشته شده توسط: [ -> ][align=right]سلام:
جناب آقای سیدی زاده عزیز
حال شما چطوره؟
از مباحث مطرح شده توسط شما کمال استفاده را می برم و همیشه مطالب عنوان شده شما را مطالعه می کنم
از شما ممنونم که مثل بعضی ها تک خور نیستید و در کنار موفقیت خودتان به فکر تعالی تمامی هموطنانتان هستید فکر شما الگوی خیلی ها منجمله بنده است
به یقین نیت خیر شما بازخورهای مثبتی برایتان به همراه خواهد داشت
آرزوی تندرستی شادابی و تعالی روز افزون برایتان از درگاه پروردگار بی همتا آرزومندم[/align]

* * * * * *جملات کوروش کبیر * * * * * *
من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.
هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند…
موفق و پیروز باشید-شاد زی مهر افزون10_004
زنده باشی جناب شاهرخی
راستش مهم نیست چه فرومی مهم نیست چه سایتی مهم نیست چه دینی ، مهم این هست که بتونی کاری برای هم نوع انجام بدیم .
همه چه عالی هست و موفق باشید
با سلام به یاران جادوگر
سلام به اون دوستانی که چسبیدن به هدف شون و به هیچ کس کاری ندارند که کی چیکار میکنه و بقیه کجا هستند فقط به فکر ارتباط با آدم های بزرگ و بزرگ فکر کردن رو تمرین میکنند .
سلام دوستان ، سلام سروران
امروز هم چند خطی در خدمت شما دوستان هستم .
راستش دوستانی تماس گرفتن و مطالبی گفتند که گفتم به این مطالب خاتمه بدم .
دوستان عزیز فقط و فقط کم نوشتن من به خاطر سرشلوغی هست و بس . من خدمت تموم دوستان سایت ارادت دارم و تموم شون دوستان من هستند و مشکلی وجود نداره و از طرفی عزیزان ، سروران و من خدمتون گفتم این حرفای خاله زنونه رو ول کنید و فقط و فقط بچسبید به هدفتون .
دوستان عزیزان سروران من مربی معنوی هستم و بس
و هرکاری بتونم برای هم وطنم انجام میدم و در قبالش چیزی نمی خوام بلکه مزد منو کسی دیگر در قالبی فرای این حرفا به من پرداخت میکنه
فقط زحمت بکشید اگه حرفای من به دوستان کمک کرد لطف کنن به دیگران انتقال بدن تا دوستان دیگه هم استفاده بفرمایند .
به خدا، بگردم این بچه های جنوب رو که ماشاالله با این امکانات کم کارشون رو شروع کردند و در کارخودشون موفق شدند خداوکیلی کلی لذت می برم وقتی دوستان زنگ میزنند و از موفقیتشون برای من تعریف می کنند ماشالله که انشااله الگوی بچه های سایت بشن .

واقعا . دوستان تماس میگیرند یا اسم ام اس یا حضوری میان میگن آقای سیدی زاده به ما یک سرنخ بده ؟
مگه من کارخونه ریسندگی دارم که نخ تولید کنم .
بابا به خدا موفقیت هیچ کاری نداره و فقط کاری که لذت می بری دور از جعفر آقا و قضاوت شروع کن و عاشقش شو ، 1000 بار ، پول رو ول کنید
به دنبال پول نرید که پول فرار میکنه به دنبال کار و عشقش بروید که پول دنبالتون راه بی افته به خدا به همین را حتی هست .
دوستانی که به من مراجعه می کنند جهت راهنمایی فقط 10 درصد موفق میشن .
جالبه
فقط 10 درصد
می دونی اون 10 درصد چی دارند ؟
اون های به نقطه عطف رسیدن و باور کردند دیگه نمی خوان دیگه این جوری زندگی کنن.
اون ها دیگه کاملا خسته شدن و اگر همون جا بگی کوه رو جابجا کم تا صبح کوه رو جابجا میکنند .

آره اون ها باور دارند نه رویا
اون ها باور دارند نه به امید دیگران نشسته باشن
اون ها باور دارند نه جعفر آقا
اون ها باور دارند و با ادم های بزرگ نشست و برخاست میکنند نه با ادم های کوچک
اون ها باور دارند که فکر بزرگی دارند .
چقدر لذت میبرم از این آدمها .

دوستان بزرگوارن قضاوت و حاشیه رو ول کنید و به زندگی بچسبید تا موفق بشین
انرژی تون برای مقابله نگزارین برای پیشرفت بگذارین

با یک داستان نوشته های من تموم میشه
روزی یک آقا یا خانوم کوچک فرقی نمی کنه .
مانند اون دوست بهبهانی یا مرد میان سال اصفهانی ، دوست آذری ، خانوم دنبال دفتر بیمه ، دوست لرم ، دوست آشپز دوست تهرانی یا کرجی یا جنوبی تموم اون عزیزان که ارادت دارم با اونا
وارد یک بستنی فروشی میشه و پشت میز میشنه .
گارسون برای سفارش میاد
پسر میگه : بستنی شکلاتی چنده ؟
گارسون میگه : 50 سنت
پسرک پول خرده هاشمرد و بعد پرسید بستنی معمولی چند است ؟
خدمت کار با توجه به اینکه بستنی فروشی شلوغ بود و بقیه هم منتظر بودن با بی حوصلگی و بی مهری گفت 35 سنت .
پسر گفت پس لطف کنید معمولی بیارین .
خدمت گذار بستی آورد و صورت حساب رو به پسرک داد و رفت .
پسرک بستنی رو تمو کرد و صورت حساب رو پرداخت کرد و رفت
هنگامی که خدمت گذار برای تمیز کردن میز رفت با صحنه ای درس اموز مواجه شد
پسر بچه روی میز در کنار بشقاب خالی 15 سنت انعام گذاشته بود ، در صورتی که می تونست با اون 15 سنت بستنی شکلاتی سفارش بده .
آره عزیزان ،آره بزرگواران ، آره سرواران
شکسپیر میگه : بعضی بزرگ زاده میشوند
بعضی بزرگی رو به دست میارند
بعضی ها هم بدون اینکه بخواهند بزرگی را با خود دارند .

من پیام های همه دوستان رو میخونم .
شبتون بخیر
خیلی خیلی از مطالب آموزنده و جذابتون جناب سیدی زاده عزیز و دوست داشتنی 10_004

باور بفرمائید حضور شما در این انجمن باعث دلگرمی ماست و وقتی می بینم این تاپیک بالا اووومده از صمیم قلب خوشحال میشم بخدا....
اصلا اسم حضرتعالی بار مثبت با خودش بهمراه داره
امیدوارم دوستان قدر شمارو بدوونن

هر جا هستی موفق تر از همیشه و سربلند باشید 10_004
(06-07-2014 12:50 AM)hamid.h نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خیلی از مطالب آموزنده و جذابتون جناب سیدی زاده عزیز و دوست داشتنی 10_004

باور بفرمائید حضور شما در این انجمن باعث دلگرمی ماست و وقتی می بینم این تاپیک بالا اووومده از صمیم قلب خوشحال میشم بخدا....
اصلا اسم حضرتعالی بار مثبت با خودش بهمراه داره
امیدوارم دوستان قدر شمارو بدوونن

هر جا هستی موفق تر از همیشه و سربلند باشید 10_004

سلام حمیدجان
نظر لطف شماست
زنده باشین .
ماشالله یک پا برج میلاد هستین .
من از خدا برای شما سربلندی و روزی رسونی آرزو میکنم
موفق باشید
دوست دارم کاری کنی که هر روز صبح از خواب بیدار میشی و میخوای توی آینه صورتت رو بشوری به اونی که توی اینه می بینی بهش افتخار کنی .
تو می تونی این کارو بکنی .
جادوگر
سلام استاد عزیز
خیلی خوشحالم دوباره تاپیک رو ادامه می دهید
بنده همچنان منتظر پلان برنامه ی اندرویدی که صحبتش رو کردیم هستم استاد عزیز
سلام وفتتون بخیر جناب سیدی عزیز،حامد هستم از مشهد ،پیام خصوصی براتون ارسال کردم اگر امکان داره مشاهده کنید و پاسخ دهید،البته میدونم وقت ندارید و سرتون شلوغ هست پیشاپیش عذار خواهی من رو بپذیرید.
(06-12-2014 06:44 PM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وفتتون بخیر جناب سیدی عزیز،حامد هستم از مشهد ،پیام خصوصی براتون ارسال کردم اگر امکان داره مشاهده کنید و پاسخ دهید،البته میدونم وقت ندارید و سرتون شلوغ هست پیشاپیش عذار خواهی من رو بپذیرید.

سلام آقای سیدی،جواب پیامی که به شمارتون فرستادم برای تعیین زمان قرار رو ندادین؟ من بی صبرانه منتظرم.
(06-11-2014 07:52 PM)phoenix021 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد عزیز
خیلی خوشحالم دوباره تاپیک رو ادامه می دهید
بنده همچنان منتظر پلان برنامه ی اندرویدی که صحبتش رو کردیم هستم استاد عزیز

سلام عزیزم
خیلی ممنون از لطف شما

(06-14-2014 09:00 AM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-12-2014 06:44 PM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وفتتون بخیر جناب سیدی عزیز،حامد هستم از مشهد ،پیام خصوصی براتون ارسال کردم اگر امکان داره مشاهده کنید و پاسخ دهید،البته میدونم وقت ندارید و سرتون شلوغ هست پیشاپیش عذار خواهی من رو بپذیرید.

سلام آقای سیدی،جواب پیامی که به شمارتون فرستادم برای تعیین زمان قرار رو ندادین؟ من بی صبرانه منتظرم.

سلام دوست من من جواب شمارو ارسال کردم . باتشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع