سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازگشت جادوگر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(11-16-2013 12:12 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]موفقیت هر عزیزی در انجمن موفقیت کل عزیزان انجمن است.
جناب سیدی زاده عزیز , موفقیت شما باعث خوشحالی تک تک ما شده است.

خیلی ممنون جناب قربانیان موفقیت دوستان نیز موفقیت خود آدم حساب میشه ما از یک خانواده هستیم در سختی و خوشی کنار هم هستیم .
(11-15-2013 05:21 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]بازگشت جناب سیدی زاده گرامی رو به خونه ی خودشون تبریک میگم

جالبه اگه بگم دیشب با2تن از دایی های عزیزم که سن وسالی هم ازشون گذشته صحبتهایی در مورد مسائلی داشتیم که با توجه به اشنایی یکی از ایشون با قانون جذب سوالاتی مطرح کردن که

پاسخ اونا رو امروز در پست نظریه های یک جادوگر پیدا کردم که لازمه صمیمانه از آقای سیدی زاده تشکر کنم.

البته یه چیز دیگه هم بود اونم توصیه ی خرید گوشی لنوو توسط همسر خواهر بنده که قبل در کار موبایل بودن !!!!!!

بیصبرانه منتظر گردهمایی دوستان و اساتید مشهدی برای کسب فیض از محضر ایشان هستم.

نظر لطف شماست
سلام دوست من
خیلی از خبر خوندن موفقیتت خوشحال شدم
سیلی از موفقت شادی و ثروت
از راه شگفت خدا
با آرزوی عزت نفس فراوان و بهترین ها
(11-15-2013 07:37 PM)mardin-b نوشته شده توسط: [ -> ] با درود فراوان به آقای جادوگر( کیمیاگر عصر نانو)
حمید آقای عزیز من مطلبی از شما را با فونت درشت در چند جا
جلوی چشم قرار داده ام.تجربیات و علم شما کمکهای بزرگی به من کردند.
امبدوارم قدرتمندتر از قبل همچون بزرگان انجمن... همیشه حضور داشته باشید،

زنده باشین قربان امید وارم تجربیات این جانب کمکی جهت موفقیت دوستان گردد چون همه ما پله های نرده بانیم در صورت کامل شدن مثمرثمر می شویم .
حمید عزیز :

خوشحالم که در کنار هم و به پشتوانه انرژی های نامحدودی که برای همدیگر روانه می کنیم ، موفقیت را بسوی خویش می کشانیم.

باهم بودن به این نیست که همه کارها را باهم انجام دهیم ، باهم بودن به اینست که هر گاه به همدیگر احتیاج داریم ، کنار هم باشیم و بهدیگر کمک کنیم .

وجودت گرانبهاست .
(11-15-2013 02:42 PM)حمید سیدی زاده نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-15-2013 02:37 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]خوش اومدی آقای سیدی زاده.انشاالله موفق باشید

حبیب توی فیلم خیلی باحال شدی فکر کنم نفر دوم مصاحبه باشی . انشالله گنبد رو قبضه کردی یا نه ؟ خیلی دلم برات تنگشده عزیز حتما توی برام میگدارم بیام ببینمت . واقعا پسر بانرژی مثبتی هستی . انشالله تو هم موفق باشی .
من مخلص شما هم هستم داداش.ب یاری خدا پیشرفت خوبی رو داشتم و این رو مدیون دوستان خوب سایت هستم.و از شما و همه دوستان.مدیریت محترم.استاد گرامی آقای قربانیان تشکر میکنم.
حمید جان مصاحبه ها رو نمیشه آپلود کرد تا بتونیم دانلود کنیم؟10_00410_004
(11-16-2013 03:49 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-15-2013 02:42 PM)حمید سیدی زاده نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-15-2013 02:37 PM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]خوش اومدی آقای سیدی زاده.انشاالله موفق باشید

حبیب توی فیلم خیلی باحال شدی فکر کنم نفر دوم مصاحبه باشی . انشالله گنبد رو قبضه کردی یا نه ؟ خیلی دلم برات تنگشده عزیز حتما توی برام میگدارم بیام ببینمت . واقعا پسر بانرژی مثبتی هستی . انشالله تو هم موفق باشی .
من مخلص شما هم هستم داداش.ب یاری خدا پیشرفت خوبی رو داشتم و این رو مدیون دوستان خوب سایت هستم.و از شما و همه دوستان.مدیریت محترم.استاد گرامی آقای قربانیان تشکر میکنم.
حمید جان مصاحبه ها رو نمیشه آپلود کرد تا بتونیم دانلود کنیم؟10_00410_004

حبیب جون عزیزی لطف داری . نه عزیزم حجم زیاده نمی شه دانلود کرد .
(11-16-2013 11:31 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]حمید عزیز :

خوشحالم که در کنار هم و به پشتوانه انرژی های نامحدودی که برای همدیگر روانه می کنیم ، موفقیت را بسوی خویش می کشانیم.

باهم بودن به این نیست که همه کارها را باهم انجام دهیم ، باهم بودن به اینست که هر گاه به همدیگر احتیاج داریم ، کنار هم باشیم و بهدیگر کمک کنیم .

وجودت گرانبهاست .

احمد جون، ما مشهد ها یک تشکر بزرگ به شما بده کاریم که در غیبت دوستان پرچم رو بالا نگهداشتی ولی داستان عوض شده و جلسات با قدرت و برنامه ریزی دقیق تری انجام مشه . به خانوم و آیدا سلام برسون .
سلام و عرض خیر مقدم خدمت جناب سیدی زاده عزیز دارم
خیلی خوشحال هستم که خبر موفقیتتون رو در اینجا شنیدم.
امیدوارم هر روز موفقتر از دیروز باشید.
ضمنا حتما من هم خواهان سی دی هستم و ادرسم رو براتون ارسال میکنم.
موفق باشید و التماس دعا
(11-17-2013 11:49 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و عرض خیر مقدم خدمت جناب سیدی زاده عزیز دارم
خیلی خوشحال هستم که خبر موفقیتتون رو در اینجا شنیدم.
امیدوارم هر روز موفقتر از دیروز باشید.
ضمنا حتما من هم خواهان سی دی هستم و ادرسم رو براتون ارسال میکنم.
موفق باشید و التماس دعا

سلام قربان
روی چشمم حتما
سلام عزیزان
وقتشه یک تکونی به خودمون بدیم داستان موفقیت رو از سر بگیریم . نمی دونم باید چی کار کنم یا شما چی کار کنید . نمی دونم اصلا چه طوری بگم . موفقیت من خلاصه میشه به خود رسیدن ، مطالب آقای رضایی ، راهنمایی دوستان و دعای پدرو مادر تموم . فکر نمی کنم خیلی سخت باشه .
قرارا هم نیست بابت اینها پولی به کسی بدیم یا بریم جایی بیل بزنیم .
از امروز قدم به قدم من در خدمت دوستان هستم و اگه دوستانی سوالی داشتند جواب میدم . ببنید اولین قدم دوستان و درس امروز ما اینکه تکلیف خودمو رو با خودمون روشن کنیم .
اینکه اصلا میخوایم موفق بشیم یا نه ؟ یا از این زندگی راضی هستیم یا نه ؟
اگه راضی هستید که هیچ این تاپیک رو ببندی و برین یک چایی به یاد من بخورید . شماهیچ مشکلی ندارین .
ولی اگه راضی نیستید لطف کنید خودتون تسلیم خودتون بشید . چه طوری ؟
شما در اول باید قبول کنید که راهی که تا حالا میرفتید راه موفقیت نبوده و قبول کنید درآمدتون برایتون خیلی کمه قبول کنید که دیگه نمی تونید اینطوری ادامه بدید و الان وقتشه یک تصمیم بگیرید .
بله الان که دارین این مطلب رو میخونید .
یک برگه کاغذ بردارید و روی اون تموم حماقت هاتون بنویسید تموم اشتباهات و ظلم هایی که خودتون در حق خودتون کردید همه رو بنویسید تموم شرمنده دیگی هایی که برای خودتون درست کردید و بعد از نوشت اونها لطف کنید خودتون رو ببخشید و آشتی کنید و تصمیم بگیرید از این به بعد احترام خودتون و اعتبارش رو دوباره به دست میارین .
آشتی با خود یعنی آشتی با خدا و دوباره برگشتن به دامان خدا دوباره با خدا شریک شدن و خواهش کردن ای خدا منو توی حریم سبزت حفظ کن و من هیچی نمی خوام جز رضایت تو و تنها از هیچ کس کمک نمی خوام پول نمی خوام و همه این کمک های مالی و غیر مالی رو فقط از تو میخوام نه از بندت .
و قول بده اگه انشاالله به جایی رسیدی حتما هوای بنده هاشو داشته باشی .
تسلیم شدم در برابر خود و خدا یعنی اتصال به قدرت بیکار خدا .

وقتی دوست بشیم به کودک درون یا همون خدای بزرگ و وقتی اون دشمن قدیمی رو کنار بگذاریم که اسمش هست حماقت داستان زندگی مون فرق میکنه .
انیشتن میگنه دوچیز هستند در جهان که انتها ندارند اولی کهکشان و دومی حماقت ، البته در مورد کهکشان زیاد مطمعن نیستم .
قربون خدا برم که با این همه بزرگی میتونه هرجایی برای زندگی کردن انتخاب کنه ولی قلب من و تورو برای زندگی انتخاب کرده .
این از درس امروز جلسه بعد جلسه درست کردن شیرینی هستش که مشکل یکی از دوستان توی انجمن با شیرینی حل شد .
تا جلسه بعد
خوش باشین .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع