ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازگشت جادوگر
زمان کنونی: 05-25-2024, 02:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: حمید سیدی زاده
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
پاسخ: 182
بازدید: 32813

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگشت جادوگر
11-19-2013, 09:12 PM
ارسال: #31
RE: بازگشت جادوگر
آقا حمید گرامی خسته نباشید
با توجه به اینکه جنابعالی تحصیلکرده رشته مدیریت و بازاریابی هستید و صاحب تجربه
نظرتان در مورد بازاریابی عصبی و کتابهایی که توسط استادان ایرانی نوشته شده و همچنین
تاثیرات این نوع بازایابی بر روی فروش چیست؟

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حمید سیدی زاده , alma , iranboy , نرگس فیاض , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-20-2013, 10:24 PM
ارسال: #32
(11-19-2013 09:12 PM)mardin-b نوشته شده توسط:  آقا حمید گرامی خسته نباشید
با توجه به اینکه جنابعالی تحصیلکرده رشته مدیریت و بازاریابی هستید و صاحب تجربه
نظرتان در مورد بازاریابی عصبی و کتابهایی که توسط استادان ایرانی نوشته شده و همچنین
تاثیرات این نوع بازایابی بر روی فروش چیست؟

با عرض سلام خدمت دوست عزیزم
راستش بازار یابی عصبی یک بحث خیلی گسترده هست از عمل کرد مغز در خرید مشتری و تعارفی که مشتریان در هنگام خرید می کنند کاملا متناقض با خرید اونهاست . برای همین موضوع بازاریابی عصبی که چند وقتی توجه و استقبال مردم قرار گرفته . اگر اشتباه نکنم از سال 2002 این نوع بازار یابی مطرح شد .
ولی من به شخصه این بازار یابی رو ناقص می دونم و فعالیت در این زمینه در بلند مدت دچار مشکل میشه عزیزان .
بگذارید براتون توضیح بدم »
تصور کنید مشتری وارد مغازه شده و میخواد از شما لباس بخره ، جنس لباس فوق الهاده خوب و قیمت فوق العاده مناسب ، به شما میگن این چنده قربان شما جواب نمی دید دوباره میگن و شما میگید فلان قیمت و رو برمیگردونید . مشتری از مغازه بدون خرید میره.
قیمت مناسب و جنس عالی و لی چرا مشتری خرید نکرد ؟
یا شما می خواهید به ماشین به مشتری بفروشید مشتری شما یک ماشین بی نام ولی کاملا عالی و با امکانات رو پیشنهاد می کنید که تمومه نیاز مشتری رو بر طرف میکنه ولی بازم اون از خرید منصرف میشه چرا ؟ چون وقتی اون ماشین رو بخره دوستاش و اشنایان میگن ای بابا این چیه حتی بااینکه تمومه نیاز هارو برآورده میکنه .
خوب تا اینجا درسته
اینجاست که راه من و بازار یابی عصبی جدا میشه :
بازار یابی عصبی میگه ببین مغزه چی میگه ؟
بازار یابی احساسی میگه ببن قلب چی میگه ؟
من معتقد هستم مردم با احساس خرید میکنند تا با منطق
حالا بازار یابی احساسی که من خودم ابدا کردم چطوری هست ، باشه در فرصت مناسب .
شب خوش

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , seraj , maha.h , کتایون کاظمی , alma , habib tousi , iranboy , mardin-b , مرتضی الهی , jahanagahi , koruosh , mostafa ghobadi , رنسانس فکر , اَسکی
11-26-2013, 12:37 PM
ارسال: #33
آقای سیدی زاده گرامی خیلی ممنون واسه اینکه اومدین تخت جمشید تا شما،راحله جونم(دوست گلم) و هلیا خانم خودمو دوباره ببینیم و از بابت دی وی دی متشکریم(هنوز دست من نرسیدهUndecided) و یه دنیا خوشحالم که موفقیتها را با همه جشن میگیرین و از اشتباهات درس....و این تجربیاتو با همه شریک میشین،لطفا زمان دقیق حضورتون تو نمایشگاه الکامپ را بفرمائید.... به خانواده محترم سلام برسونین،شاد شاد موفق موفق باشین جمیعا 4yajuyo

Angelدنیا گرد است.....درست زمانی که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ای شاید در ابتدای راه تازه ای باشی...Angel

نام کاربری گذشته: melina
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , karafarin , alma , habib tousi , iranboy , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-26-2013, 03:48 PM
ارسال: #34
حمید عزیز سلام.بایت دی وی دی ممنون.اما نمیدونم چرا بالا نمیاد
راستی مسیرتون از شهر ما هستش؟خوشحال میشیم در خدمت تون باشیم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , karafarin , حمید سیدی زاده , نرگس فیاض , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-26-2013, 08:50 PM
ارسال: #35
سلام ممنون بابت دی وی دی
البته من که توش نبودم ولی خوب و جالب بود

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , karafarin , habib tousi , حمید سیدی زاده , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-27-2013, 02:33 PM
ارسال: #36
سلام.من تازه واردمو شمارو نمیشناسم اما کامنتارو خوندم
کولاک کردید
چقدر بین اعضای سایت محبوبید
براتون موفقیت بیشتر ارزو میکنم

من خوب شروع میکنم و تواناتر ادامه میدهم
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , mardin-b , maha.h , حمید سیدی زاده , jahanagahi , mostafa ghobadi
11-29-2013, 10:45 PM
ارسال: #37
باسلام خدمت جناب سیدی زاده عزیز

من مطالب شمارو دنبال می کردم و خیلی خوشحالم از اینکه جادوگر دوباره برگشته وقراره دوباره دست به قلم بشه!
حدس میزدم که غیبت شما درسایت نشونه مشغله کاری شماست.خیلی خوشحال شدم وقتی موفقیت های مالی تون رو شنیدم خداروشکر میکنم که بچه های انجمن پرچمشون بالاست! واقعا از صمیم براتون آرزوی موفقیت می کنم.

من ازقانون جذب برای رسیدن به اهدافم استفاده میکنم . ولی درمورد کارم یه ذره گیجم!؟
نمیدونم داشتن درآمد بالاتر رو تجسم کنم یا رسیدن به یه مبلغ پول تا فلان تاریخ ویا باید موفقیت توی یک شغل و یا حرفه و...... روتجسم کنم ؟
بی صبرانه منتظرم تا جادوگر دوباره سوار جاروش بشه و شبا برامون بنویسه:
10_004:

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mardin-b , maha.h , حمید سیدی زاده , jahanagahi , mostafa ghobadi
12-01-2013, 01:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2013 01:38 AM، توسط حمید سیدی زاده.)
ارسال: #38
(11-26-2013 12:37 PM)کتایون کاظمی نوشته شده توسط:  آقای سیدی زاده گرامی خیلی ممنون واسه اینکه اومدین تخت جمشید تا شما،راحله جونم(دوست گلم) و هلیا خانم خودمو دوباره ببینیم و از بابت دی وی دی متشکریم(هنوز دست من نرسیدهUndecided) و یه دنیا خوشحالم که موفقیتها را با همه جشن میگیرین و از اشتباهات درس....و این تجربیاتو با همه شریک میشین،لطفا زمان دقیق حضورتون تو نمایشگاه الکامپ را بفرمائید.... به خانواده محترم سلام برسونین،شاد شاد موفق موفق باشین جمیعا 4yajuyo

خواهش میکنم خانوم کاظمی من احتمالا پنج شنبه و جمعه نمایشگاه هستم و روی چشمم حتما دی وی دی رو به کامیار خان میرسونم تا خدمتون برسه .
باتشکر
(11-26-2013 03:48 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  حمید عزیز سلام.بایت دی وی دی ممنون.اما نمیدونم چرا بالا نمیاد
راستی مسیرتون از شهر ما هستش؟خوشحال میشیم در خدمت تون باشیم

حبیب جان حتما بی زحمت نمیگذارم شما رو
عزیزم آدرس رو برام پیام خصوصی کن تا دی وی دی دیگه برات پست کنم . خیلی ممنون عزیزم بابت اون کلاهی که برای هلیا خریدی ، هلیا اسمش کلاه رو گذاشته کلاه عمو حبیب .
باتشکر

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: کتایون کاظمی , mohammadshamosi , jahanagahi , mostafa ghobadi
12-01-2013, 01:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2013 01:42 AM، توسط حمید سیدی زاده.)
ارسال: #39
(11-26-2013 08:50 PM)صدفی نوشته شده توسط:  سلام ممنون بابت دی وی دی
البته من که توش نبودم ولی خوب و جالب بود

زنده و شاد باشین خانوم صدفی

(11-27-2013 02:33 PM)sahar_farjad نوشته شده توسط:  سلام.من تازه واردمو شمارو نمیشناسم اما کامنتارو خوندم
کولاک کردید
چقدر بین اعضای سایت محبوبید
براتون موفقیت بیشتر ارزو میکنم

خیلی ممنون شاد باشید

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , sahar_farjad , jahanagahi , mostafa ghobadi
12-01-2013, 01:52 AM
ارسال: #40
(11-29-2013 10:45 PM)مرتضی الهی نوشته شده توسط:  باسلام خدمت جناب سیدی زاده عزیز

من مطالب شمارو دنبال می کردم و خیلی خوشحالم از اینکه جادوگر دوباره برگشته وقراره دوباره دست به قلم بشه!
حدس میزدم که غیبت شما درسایت نشونه مشغله کاری شماست.خیلی خوشحال شدم وقتی موفقیت های مالی تون رو شنیدم خداروشکر میکنم که بچه های انجمن پرچمشون بالاست! واقعا از صمیم براتون آرزوی موفقیت می کنم.

من ازقانون جذب برای رسیدن به اهدافم استفاده میکنم . ولی درمورد کارم یه ذره گیجم!؟
نمیدونم داشتن درآمد بالاتر رو تجسم کنم یا رسیدن به یه مبلغ پول تا فلان تاریخ ویا باید موفقیت توی یک شغل و یا حرفه و...... روتجسم کنم ؟
بی صبرانه منتظرم تا جادوگر دوباره سوار جاروش بشه و شبا برامون بنویسه:
10_004:

سلام مرتضی جان
خیلی ممنون بابت لطف شما . راستش مطالب های بچه ها در موفقیت من خیلی تاثیر داشت حالا نوبت من هست که تجربیات کاربردی خودم رو در اختیار بچه ها بگذارم .
من توی همین سایت دور نمایی فوق العاده چشم گیری می بینم ، این رو نمی گم تا دوستان احساس خوبی داشته باشند بلکه واقعا این اتفاق می افته .
توکل یادتون نره
شادی و + * &

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , کتایون کاظمی , نرگس فیاض , maha.h , mohammadshamosi , ratanaz , مرتضی الهی , alma , jahanagahi , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,266 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  بازگشت قهرمان! قهرمان 1 641 07-04-2014 11:57 AM
آخرین ارسال: arash1367

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS