ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فستیوال ایده های کسب وکار
زمان کنونی: 06-02-2024, 12:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: بیتا الف
پاسخ: 93
بازدید: 29358

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-23-2013, 09:20 PM
ارسال: #1
در این تایپیک فستیوال معرفی ایده های کسب و کار بدون سرمایه و یا با سرمایه کم برگزار می شود.
از همه عزیزان در خواست می شود در این فستیوال شرکت کرده و فعالیتهائی که نیاز به سرمایه ندارد و یا سرمایه بسیار کمی لازم دارد معرفی فرمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , venus2 , مهدی گل محمدی , tondar12 , blacknight19 , m_grate29 , jujushow , habib tousi , yu3f , bahador , soltan_sal , karafarin , حامد , Andisheh , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mjdehghani , mir abbas , s_a , mohsen k1 , Delta.H , ناصر صادقی , مجتبی سلطانی , mohammadshamosi , successman , 0625 , minoo , فرهاد قربانی , suzi , zoofanoon , madar , dara , vahid61 , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , shikopik , mortizmortiz , hamid.h , thundrill , Ali 59 , مرتضی الهی , matarodi , mohsen b , weblox , Elixir
04-24-2013, 12:42 AM
ارسال: #2
RE: فستیوال ایده های کسب وکار
من با ایده خودم شروع میکنم که با 60.000 تومن شروع شد و تقریبا نزدیک 1میلیون سود برام داشت اطلاعات بیشتر توی تاپیک زیر:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4429&page=2

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: karafarin , jahanagahi , Andisheh , habib tousi , venus2 , کامیار کاظمی , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , mjdehghani , m_grate29 , tondar12 , mir abbas , mohsen k1 , blacknight19 , Delta.H , ناصر صادقی , مجتبی سلطانی , mohammadshamosi , successman , حامد , ali mohammady , 0625 , minoo , فرهاد قربانی , dara , یک همراه سبز , soshiant , Mrs.Seyedi , maryambanoo , کیمیا شریفی , hamid.h , thundrill , Ali 59 , مرتضی الهی , weblox
04-24-2013, 09:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-24-2013 09:26 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
سئوال : سرمایه ندارم و شغلی هم ندارم.بین مردم اعتباری زیادی دارم. بنظر شما چکار می توانم بکنم؟
مثالی می زنم .خودت نتیجه گیری کن. موفق خواهی شد:
من که در اینجا نشسته ام , تنها کافی است به ۲ نفری که مرا می شناسند، زنگ بزنم و از یکی، جنسی بگیرم و به دیگری بفروشم؛ تنها به این علت که هردو نفر و نیازهایشان را می شناسم و آنها نیز مرا می شناسند و نزد آنها اعتبار دارم

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , مهدی گل محمدی , m_grate29 , mjdehghani , ali zobeid , seraj , Aseman , tondar12 , mir abbas , venus2 , yu3f , mohsen k1 , blacknight19 , Delta.H , ناصر صادقی , مجتبی سلطانی , mohammadshamosi , successman , حامد , 0625 , minoo , فرهاد قربانی , bahador , zoofanoon , habib tousi , mahdi5e , dara , bitumen , Mrs.Seyedi , daryush1980 , NavidAtabaki , کیمیا شریفی , hamid.h , thundrill , Ali 59 , مرتضی الهی , weblox , MHMD741 , Elixir
04-24-2013, 10:39 AM
ارسال: #4
Smile RE: فستیوال ایده های کسب وکار
سلام. ایده ای که میشه پیشنهاد داد، با توجه به این که در فصل گردشگری قرار داریم دوستان می تونند تورهای گردشگری ایجاد کنند، سرمایه اش هم کمی اطلاعات در مورد مکان های تاریخی و تفریحی شهرشونه، اگه به زبان انگلیسی هم آشنایی داشته باشند چه بهتر میتونن با هتلها و سازمان رفاهی تفریحی شهرشون همکاری کنن.
A00 (42)A00 (26)A00 (42)

«خدا با من است و مرا تنها نمی گذارد. خیلی عالی است!!»
 تشکر شده توسط: mir abbas , mohsen k1 , blacknight19 , Delta.H , ناصر صادقی , مجتبی سلطانی , mohammadshamosi , jahanagahi , venus2 , m_grate29 , sir-mahyar , bahador , successman , مهدی گل محمدی , حامد , 0625 , minoo , فرهاد قربانی , habib tousi , Mrs.Seyedi , کیمیا شریفی , thundrill , مرتضی الهی , Elixir
04-24-2013, 07:42 PM
ارسال: #5
من بااجازه استاد عزیز یه کاری را بهتون پیشنهاد میکنم :میتونید این اقلام را خریداری کنید و با رفتن به مغازه های اسپورتی و حتی باشگاه های ورزشی یا سایر مغازه ها اونرا بازاریابی کنید و به راحتی سود کنید.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7936&page=1

دومین ایده ای که به نظرم میاد اینه که بعد از تولید دومین راهی که میشه تواین مملکت باهاش پول درآورد آموزشه،حالا هرچیزی که بشه آموزشش داد.
چرا ؟ چون سرمایه تون هیچوقت تموم که نمیشه هیچ،حتی زیادترم میشه .سرمایته ون همون علم ودانشیه که تو اون زمینه دارید و تموم شدنی نیست...

پیروزی من زمانی محقق خواهدشد که بتوانم به شکست هایم لبخند بزنم

hajimojtaba9069@gmail.com ===> مجتبی سلطانی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , venus2 , mir abbas , m_grate29 , hamidirche , sir-mahyar , successman , مهدی گل محمدی , حامد , 0625 , mohammadshamosi , minoo , فرهاد قربانی , Delta.H , zoofanoon , blacknight19 , mahdi5e , soshiant , Mrs.Seyedi , hamid.h , Ali 59 , روشنا
04-24-2013, 10:01 PM
ارسال: #6
یک ایده که بدون داشتن سرمایه میشه انجام داد اینه که در فصول مختلف سال به جمع اوری داروهای گیاهی و روییدنیهای مختلف که مفید هستند و در طبیعت به وفور یافت میشوند بپردازیم و انها را به قیمتهای عالی بفروشیم مثال :جمع اوری اویشن ،جمع اوری پونه،جمع اوری انواع روییدنیها مثل گلپر و سماق که به وفور در کوههای جاده چالوس و مناطق مختلف ایران یافت میشود.
البته در اینکار حتما نیاز نیست خود ادم مستقیم وارد این کار بشه مهم اینه که مناطق مختلف که این موارد یافت میشود را شناسایی کنیم و با تشکیل یک تیم کاری از روستاهای همجوار با مشارکت یک شخص با برش محلی که وجهه خوبی دارد انها را مدیریت کنیم.
شک نکنید به پول خوبی خواهید رسید.
جهت اطلاع قیمت یک کیلو اویشن حدود 30 هزار تومنه

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , P@RSA , tondar12 , jahanagahi , hamidirche , sir-mahyar , کامیار کاظمی , bahador , successman , مهدی گل محمدی , حامد , 0625 , Aseman , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , Delta.H , blacknight19 , mortizmortiz , soshiant , Mrs.Seyedi , کیمیا شریفی , A L i , hamid.h
04-24-2013, 11:58 PM
ارسال: #7
(04-24-2013 10:01 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  یک ایده که بدون داشتن سرمایه میشه انجام داد اینه که در فصول مختلف سال به جمع اوری داروهای گیاهی و روییدنیهای مختلف که مفید هستند و در طبیعت به وفور یافت میشوند بپردازیم و انها را به قیمتهای عالی بفروشیم مثال :جمع اوری اویشن ،جمع اوری پونه،جمع اوری انواع روییدنیها مثل گلپر و سماق که به وفور در کوههای جاده چالوس و مناطق مختلف ایران یافت میشود.
البته در اینکار حتما نیاز نیست خود ادم مستقیم وارد این کار بشه مهم اینه که مناطق مختلف که این موارد یافت میشود را شناسایی کنیم و با تشکیل یک تیم کاری از روستاهای همجوار با مشارکت یک شخص با برش محلی که وجهه خوبی دارد انها را مدیریت کنیم.
شک نکنید به پول خوبی خواهید رسید.
جهت اطلاع قیمت یک کیلو اویشن حدود 30 هزار تومنه
اینکار خیلی خوبه اگه وقت گذاشته بشه واقعا درآمد خوبی داره
چند وقت پیش دوستام رفته بودند کوه پیمایی طرفای کوهرنگ یه گیاهی وسط کوه چیده بودند به اسم ریواس میگفت کیلویی 2، 3 تومنه.

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , حامد , 0625 , mohammadshamosi , mir abbas , jahanagahi , karafarin , فرهاد قربانی , Delta.H , sir-mahyar , blacknight19 , habib tousi , mortizmortiz , Mrs.Seyedi , کیمیا شریفی , hamid.h
04-25-2013, 09:20 PM
ارسال: #8
آموزش حسابداری و کار در مغازه ها و فروشگاهها و...

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , karafarin , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , 0625 , Delta.H , sir-mahyar , mir abbas , blacknight19 , habib tousi , mahdi5e , Mrs.Seyedi
04-25-2013, 10:13 PM
ارسال: #9
ایده ای که به ذهن من میرسه:
ارائه خدمات به یک شغل

مثلا تامین مایحتاج مورد نیاز رستوران ها و تالار ها

نظیر:
ظروف یکبار مصرف:ظرف غذا ،دیس کباب ،قاشق ،چنگال و...
نایلون و نایلکس
سماق و کره تک نفره
زرشک
و...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: minoo , فرهاد قربانی , jahanagahi , 0625 , sir-mahyar , mir abbas , blacknight19 , habib tousi , mahdi5e , dara , Mrs.Seyedi , A L i , hamid.h
04-25-2013, 10:18 PM
ارسال: #10
سلام به همه دوستان و استادان گرامی.
یک ایده با سرمایه کم و سود زیاد ،ساخت بدلیجات هست که خیلی راحته و حتی از چیزهایی که فکرش رو هم نمیکنیم میشه انگشتر،گوشواره و ... درست کرد.من امتحان کردم.خیلی راحت و خوبه.
مثلا با سنگهای خوشگلی که از طبیعت جمع کردیم،انگشترای خیلی قشنگی درست کردم. به نظرم درآمدش عالیه. Yosef.gif

یادِمان باشد که ما تقدیر سازِ لحظه ها هستیم
ماجرایِ دیگری از قصه ای پُر ماجرا هستیم
یادِمان باشد!

یادِمان باشد که ما آغاز خود-پایانِ خود باشیم
تابش خورشیدِ خود در بارشِ بارانِ خود باشیم
یادِمان باشد!

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , MARYAR , jahanagahi , مهدی گل محمدی , 0625 , bahador , sir-mahyar , mir abbas , blacknight19 , habib tousi , بابایی , soshiant , Mrs.Seyedi , daryush1980 , maryambanoo , تاتینه , مرتضی الهی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,671 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,673 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 262 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,740 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 443 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 416 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 644 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
Brick همکاری و زمینه های مشاغل برق و معماری TG4 0 485 08-06-2018 10:19 PM
آخرین ارسال: TG4
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,221 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,998 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,430 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,900 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  عکاسی و کسب درآمد ! مهدی ر 14 3,690 07-13-2017 11:39 AM
آخرین ارسال: rafizad
  راهنمای و همکاری در زمینه های برق،IT،تکنولوژی nimamani 0 405 06-24-2017 05:39 PM
آخرین ارسال: nimamani
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,463 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,273 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,036 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,250 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  کسب کار تو تهران با بودجه 100 میلیون ! alirezaastara 13 3,569 02-26-2017 02:47 PM
آخرین ارسال: محمد صادقي
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 876 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS