ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-06-2024, 10:05 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 38770

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
03-19-2013, 03:41 PM
ارسال: #281
RE: تشکر از شوقی مضاعف
واقعا این حرکت شما قابل تقدیر است. فوق عالی است. تمام مطالب را دوباره مرور کردم. بودن شما در این انجمن مایه افتخار تک تک ما اعضای انجمن می باشد.
امیدوارم عزیزان بنحو شایسته ای از این مطالب استفاده فرمایند.
از استاد نامی عزیز هم ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sajjad , mir abbas , Zahra_2015 , sir-mahyar , mohammadshamosi , rad86 , venus2 , nami , Delta.H , محمد پارسا , successman , صابری , حامد
03-19-2013, 07:07 PM
ارسال: #282
(03-19-2013 03:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  واقعا این حرکت شما قابل تقدیر است. فوق عالی است. تمام مطالب را دوباره مرور کردم. بودن شما در این انجمن مایه افتخار تک تک ما اعضای انجمن می باشد.
امیدوارم عزیزان بنحو شایسته ای از این مطالب استفاده فرمایند.
از استاد نامی عزیز هم ممنون.

ممنونم از شما...
ممنونم از استاد نامی...
ممنونم از همه سروران در انجمن...

« فوق عالی! »
بسیار صفت زیبایی است، از این به بعد بسیار بکار خواهم گرفت.
در استانه بهاری دیگر برای همه دوستان عالی انجمنی ام ارزو می کنم که "فوق عالی" باشند...

دوستدار همه انجمنی های عزیزم:
زهرا 2015

بودن دیگر است و شدن دیگر...
آن که شد،
باری،
از شدن تر باز نخواهد ماند...

-شاملو-
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , nami , Delta.H , jahanagahi , محمد پارسا , successman , حامد , dost
03-23-2013, 04:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-23-2013 04:25 PM، توسط mrghafoory.)
ارسال: #283
Rainbow RE: تشکر از شوقی مضاعف
دوستان این کار به نظر من کار خوبییه اما خارج از مبحث این کتاب و مساعل ان میخوام یه خورده با هاتون درد و دل کنم

میدونید امروز دارم احساس میکنم حکایت ما حکایت شخصی هست که هر دو دستش شکسته اما همه به جایه این که بهش کمک کنند که غذا بخوره میان بهش میگن غزا بخور خیلی خوشمزه هست ویتامین داره اینجوره اونجوره اخه چرا نمیخوری ضعف میکنیا ؟ حداقل جان من یه لقمه بخور
نمیدونی چه غزایییه و هزار چیز دیگه

شاید بگید چه ربطی داشت
میدونید توی هر سایتی که میریم دارند بهمون امید میدند توی هر کتابی که نگاه میکنیم نوشته امید
بعد یه مدت ادم از هرچی امید هست حالش بهم میخوره
بازم شاید بگید اینم ربط نداره اما ربطش اینه که به جایه این که بیان بهمون بگند این کار رو انجام بده یا فلان ایده خوبه میان بهمون امید میدند همس که نمیشه امید یکمم لطفا خاهشا به ایده های درست حسابی بپردازید و برامون توضیح بدید
خوب یادمه روز اولی که میخواستم اولین ارسالم رو به انجمن انجام بدم احساس مردم با وجود ده ها ایده یا حتی صد ها ایده توی انجمن و شلوغی بخش ایده بازم انجمن ایده نداره برای همین تاپیک های ایده های مهشر و نامبر وان من سری اول و سری دوم رو باز کردم

دوست دارم فهمیده باشید چه چیزی گفتم
بلاخره هر چه بود نیاز بود بگویم و گفتم

در پایان میگم دوستان لطفان نگید اینا حرف ناامدی هست و این جا و توی این انجمن نباید گفته بشه
اینا درد و دل بود و نیاز

موفق باشید ، کار خوب داشته باشید

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
 تشکر شده توسط: M3HDI , nami , ahmad rezaee , Delta.H , jahanagahi , successman , حامد , بيلا بالا
03-24-2013, 05:57 AM
ارسال: #284
(03-23-2013 04:19 PM)mrghafoory نوشته شده توسط:  دوستان این کار به نظر من کار خوبییه اما خارج از مبحث این کتاب و مساعل ان میخوام یه خورده با هاتون درد و دل کنم...

سلام بر شما.
بله موافقم که با مرور ادبیات موفقیت، کلمه "امید" بسیار تکرار و تاکید شده.
این کلمه کاتالیزر حرکتی بنده است و گاهی نگران می شوم که نکنه این تکرارها نفوذ و قدرت این کلمه باشکوه رو در نظرم کمرنگ و عادی بکنه و نگران روزی می شوم که تکرارش مثل "تکرار احوالپرسی روزانه" بدون تفکر و از سر ژست و عادت باشه.
اما وقتی ساعتی با خودم درنگ می کنم به یک اصل شایسته و راز درست می رسم، که نگرانی های بالا رو باطل میکند: این تکرارها تاکیدی است بر ضرورت توجه به اهمیت و ضرورت اعتقاد به تاثیر غیرقابل تصور "امید" در موفقیت. از بس که امیدواری "مهم" است.
در امیدواری دریایی از انرژی و حرکت نهفته است.

مرسی. اما بنده شخصا به هیچ عنوان در مطالعه و مرور ادبیات موضوع هرگز دنبال این نیستم که کسی به من ایده و راه حل فرمول شده ای بدهد و بگوید: "چه کار بکنم!". بلکه من اگر بدانم کیستم و چگونه سیستم درونی ام کار می کند (مثل هر وسیله برقی که وقتی می خریم دفترچه راهنمایی دارد که قبل از مصرف باید بخوانیم) و اگر به قدرت بی نهایت درونم پی ببرم به مرحله ای میرسم که "خودم می دانم این سیستم انسان برای موفقیت چگونه باید رفتار کند، می توانم تصمیم بگیرم چه کار کنم و ایده های نو مختص سیستم درونی خودم را می سازم"، من وارد بازی دیگران نمی شم و بازی کسب و کارم رو خودم طراحی می کنم. وقتی بازی طراحی شد راه حل های مناسب پیروزی نیز به ذهن خالق خواهد رسید.
یادمون نرود که هیچ لباس از پیش دوخته شده ای نمی تواند صددرصد اندازه تن ما باشد و هرکس با شناختی که از خویش دارد بهترین نسخه برای موفق شدن خود را خواهد پیچید...
شاید به همین دلیل است که تاکید بر "امید" و اعتماد به خود در ادبیات موفقیت بارها تکرار می شود و خوش بر احوال او که این نکته ظریف رو بکار می بندد.
ممنون.

بودن دیگر است و شدن دیگر...
آن که شد،
باری،
از شدن تر باز نخواهد ماند...

-شاملو-
 تشکر شده توسط: fartak , rad86 , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , M3HDI , mohammadshamosi , nami , ahmad rezaee , Delta.H , jahanagahi , successman , حامد , بيلا بالا , dost , 0625
03-29-2013, 01:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-29-2013 01:16 PM، توسط nami.)
ارسال: #285
با سلام و سپاس

دختر بزرگوارم از بابت زحمتی که کشیده اید بی نهایت سپاسگزارم.

حضور بزرگوارانی مثل جنابعالی مایه مباهات و افتخار بنده می باشد.

امیدوارم همه دست در دست خویش ،همدیگر را به سمت جایگاه حقیقیمان سوق داده و از این سفر دنیا که ذات آن در حرکت و تفکر نهفته است نهایت استفاده و لذت را ببریم.

راه ما راهی بی پایان می باشد یعنی به نظرم پیمودن راه خودش همان مقصد می باشد مقصدی که رازش در پیمودن و تفکر می باشد و پایانی ندارد.راه بی انتها ولی عجیب و زیبا و سرمست کننده پس با خوداگاهی به راهمان ادامه دهیم.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , tondar12 , ahmad rezaee , Zahra_2015 , Delta.H , فرهاد قربانی , jahanagahi , successman , حامد , بيلا بالا , dost , 0625 , maxsoulfly
03-29-2013, 06:01 PM
ارسال: #286
(03-23-2013 04:19 PM)mrghafoory نوشته شده توسط:  دوستان این کار به نظر من کار خوبییه اما خارج از مبحث این کتاب و مساعل ان میخوام یه خورده با هاتون درد و دل کنم

میدونید امروز دارم احساس میکنم حکایت ما حکایت شخصی هست که هر دو دستش شکسته اما همه به جایه این که بهش کمک کنند که غذا بخوره میان بهش میگن غزا بخور خیلی خوشمزه هست ویتامین داره اینجوره اونجوره اخه چرا نمیخوری ضعف میکنیا ؟ حداقل جان من یه لقمه بخور
نمیدونی چه غزایییه و هزار چیز دیگه

شاید بگید چه ربطی داشت
میدونید توی هر سایتی که میریم دارند بهمون امید میدند توی هر کتابی که نگاه میکنیم نوشته امید
بعد یه مدت ادم از هرچی امید هست حالش بهم میخوره
بازم شاید بگید اینم ربط نداره اما ربطش اینه که به جایه این که بیان بهمون بگند این کار رو انجام بده یا فلان ایده خوبه میان بهمون امید میدند همس که نمیشه امید یکمم لطفا خاهشا به ایده های درست حسابی بپردازید و برامون توضیح بدید
خوب یادمه روز اولی که میخواستم اولین ارسالم رو به انجمن انجام بدم احساس مردم با وجود ده ها ایده یا حتی صد ها ایده توی انجمن و شلوغی بخش ایده بازم انجمن ایده نداره برای همین تاپیک های ایده های مهشر و نامبر وان من سری اول و سری دوم رو باز کردم
دوست دارم فهمیده باشید چه چیزی گفتم
بلاخره هر چه بود نیاز بود بگویم و گفتم
در پایان میگم دوستان لطفان نگید اینا حرف ناامدی هست و این جا و توی این انجمن نباید گفته بشه
اینا درد و دل بود و نیاز
موفق باشید ، کار خوب داشته باشید

دوست عزیز همچنانچه مستحضر هستید من واقعا به تمام نظرات عزیزان احترام میگذارم.
باور بفرمائید در سن 50 سالگی در اوج نا امیدی و بد بیاری مالی همین طرز فکر را داشتم و اصلا باور به این نوشته ها نداشتم.ولی خوب با ادامه مطالعات و دنبال کردن همین مطالب موفقیت از راه شگفت خدا انجام شد.
ایده را فردی نمی تواند به ما بدهد.وقتی این مطالعات بنحو احسن انجام شد هر عزیزی با توجه به امکانات و علایقی که دارد ایده کاری خود را پیدا میکند.لطف کنید صندلی داغ شماره 4 اینجانب را مطالعه فرمائید.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , nami , mallarme , محمد پارسا , successman , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , Zahra_2015 , حامد
03-29-2013, 06:40 PM
ارسال: #287
به نظر من هم نباید منتظر لقمه آماده بود. شما روزنامه همشهری رو که باز کنی پر از عناوین شغلی هست که مردم به آنها مشغولن.
به نظرم ما بیشتر از ایده به عمل نیاز داریم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , successman , مهدی گل محمدی , Zahra_2015 , nami
03-29-2013, 11:03 PM
ارسال: #288
لطف کنید بگویید این مطالب آقای نامی در کجا ثبت شده است. جستجو کردم پیدا نکردم

SMET
 تشکر شده توسط: jahanagahi , nami , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , Zahra_2015
03-29-2013, 11:33 PM
ارسال: #289
(03-29-2013 11:03 PM)محمد پارسا نوشته شده توسط:  لطف کنید بگویید این مطالب آقای نامی در کجا ثبت شده است. جستجو کردم پیدا نکردم

http://forum.unc-co.ir/member.php?action=profile&uid=9745

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: successman , مهدی گل محمدی , Zahra_2015 , mahdi5e , nami , سیدمهدی هاشمی
04-02-2013, 09:46 PM
ارسال: #290
دوستان عزیز درود
من هیچ وقت نگفتم امید چیز بدی هست از طرفی هم نگفتم به ما لقمه اماده بدید
من میگم بیاید همه مون حداقل کمی در مورد ایده هامون بحث کنیم نه فقط امید
امید خوبه اما توی ظرف باید علاوه بر امید ایده هم باشه
اگه ما اول بیایم ظرف رو تا اخرش امید بریزیم بعد دیگه هر چیز دیگه ای هم بریزیم توش نمیزه چون ظرف پر شده

بیایید موفق باشیم

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , سیدمهدی هاشمی , Zahra_2015
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,719 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 815 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,662 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,025 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,153 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,021 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,341 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS