ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کافه گپ میلیاردرها
زمان کنونی: 05-18-2024, 10:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: رضا سلطانی
پاسخ: 3366
بازدید: 460829

ارسال پاسخ 
کافه گپ میلیاردرها
02-14-2013, 01:16 AM
ارسال: #851
RE: کافه گپ میلیاردرها
(02-14-2013 12:42 AM)صدفی نوشته شده توسط:  مهیار جان

هم اعصابم خرابه
هم سرمازده شدم
هم استرس دارم

چی داری واسم بیاری بخورم خوب شم

خانم صدفی عزیز
امیدوارم که حالتون عالی بشه و عالی بمونه
من از کلماتی که در پست فوق به کار بردین متعجبم
چون اگر به اون چیزی که تو امضاتون نوشتید واقعاً اعتقاد دارید پس لطفاً مثل همون جوابی که به سئوال آقای حلت داده میشه همیشه بگید حالم عالیه!
تا طبق امضاتون عمل کرده باشید و حاتون عالی بشه.
امیدوارم از حرف بنده نرنجید
آرزویم برای شما این است
که همیشه شاد و شاداب و تندرست و خندان باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , حامد , MARYAR , jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas
02-14-2013, 01:19 AM
ارسال: #852
اوه اوه! جمعه چ خبره!؟ خدا بخیر کنه Yosef.gif شمایل یک انسان مرموز Yosef.gif
مهیار جان ی اسپرسو زحمت می کشی؟ برای استاد قربانیان هم میاوری؟ ایشان اسپرسو خیلی دوست دارند Yosef.gif مهمان من Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , jahanagahi , Delta.H , sir-mahyar , mir abbas
02-14-2013, 01:20 AM
ارسال: #853
(02-14-2013 01:16 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  

هم اعصابم خرابه
هم سرمازده شدم
هم استرس دارم

خانم صدفی عزیز
چون اگر به اون چیزی که تو امضاتون نوشتید واقعاً اعتقاد دارید پس لطفاً مثل همون جوابی که به سئوال آقای حلت داده میشه همیشه بگید حالم عالیه!
آرزویم برای شما این است

دوست خوبم

تازه 40 بار از صبح اون فایل حلت رو گوش کردم الان اینجوریم وگرنه الان بیمارستان بودم به خدا اون کمکم کرد

ممنونم از شما
من از دوستان خوبم که به فکرم هستند هیچ وقت نمی رنجم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , jahanagahi , Delta.H , sir-mahyar , mir abbas
02-14-2013, 01:33 AM
ارسال: #854
(02-14-2013 01:20 AM)صدفی نوشته شده توسط:  
(02-14-2013 01:16 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  

هم اعصابم خرابه
هم سرمازده شدم
هم استرس دارم

خانم صدفی عزیز
آرزویم برای شما این است

دوست خوبم

تازه 40 بار از صبح اون فایل حلت رو گوش کردم الان اینجوریم وگرنه الان بیمارستان بودم به خدا اون کمکم کرد

ممنونم از شما
من از دوستان خوبم که به فکرم هستند هیچ وقت نمی رنجم
لازم شد داستان فردی را که رفت خواسنگاری و گفت پراید دارم و بعدا گندش در آمد که پرادو دارد را اگر وقت شد برایتان بازگو کنم.
جوانی رفت خواستگاری و گفت پراید دارم. خانواده عروس خوشحال شدند ولی بعدا گندش درآمد که پرادو داشته.

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , صدفی , Delta.H , حامد , sir-mahyar , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , mir abbas , yu3f
02-14-2013, 02:02 AM
ارسال: #855
RE: سفرنامه مشهد 1391
آقا یوسف همیشه بحث عادت را مدنظر داشته باشید، A00 (37)بنده خودم توی شیراز شوک شده بودم، هنوز چراغ قرمز سبز نشده بود مثل پیست مسابقات همه شروع به حرکت می کردند،A00 (87)ولی خوب بایستی عرض کنم من تهران هم همچنین قضیه ای که رانندگان تهرانی ویراژهای ناجور و حتی گاهی اوقات بدون چراغ راهنما جلوت می پیچیدند و توقع تشخیص از طرف ما رو داشتند را نیز مواجه شدم،229 نمی دونم شاید ما وقتی مکانمون عوض میشه تازه دقیق به دو رو برمون نگاه می کنیم.
راستی اینا رو به معنی اینکه من ناراحت شدم نگیرید برای روشن شدن مطلب عرض کردم وگرنه همه جای ایران ......... من است.A00 (90)

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: صابری , goldmen , sir-mahyar , mohammadshamosi , ahmad rezaee , M3HDI , jahanagahi , mir abbas , فرهاد قربانی , yu3f
02-14-2013, 09:45 AM
ارسال: #856
من متاسفانه شبا نمیتونم بیام کافه....(چون کامپیوتر مغازه اس)
جای مارو هم خالی کنید....
سلام آقا فرهاد....خوشحالم که حال پدرتون بهتر شده......

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , hadi1987 , jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , yu3f
02-14-2013, 09:45 AM
ارسال: #857
من متاسفانه شبا نمیتونم بیام کافه....(چون کامپیوتر مغازه اس)

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: yu3f , مسعود کوچولو , hadi1987 , ahmad rezaee , M3HDI , حامد , mir abbas , Delta.H
02-14-2013, 01:08 PM
ارسال: #858
نامه ای از سوی پروردگار به همه انسان ها
سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد ه‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( ضحی 1-2) افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و پیش پایت بگذارم او را، که مرا به سخره گرفتی. (یس 30) و هیچ پیامی از پیام هایم به تو مرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام­­ 4) و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام(انبیا 87) و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان متوهم شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. (یونس 24)

و این درحالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری(حج 73) پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرو رفتند و تمام وجودت لرزید چه لرزشی،گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی .( احزاب10)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیزبه سوی من بازگردی ، که من مهربانترینم در بازگشتن. (توبه 118) وقتی درتاریکی ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می‌مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی.(انعام63-6­ ­4) این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدیو رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده‌ای. (اسرا 83) آیا من برنداشتم از دوشت باری را که پشتت را می شکست ؟ (سوره شرح 2-3)

غیر از من چه کسی برایت خدایی کرده است ؟ (اعراف 59) پس کجا میروی؟ (تکویر 26) پس از این سخن دیگر به کدام سخن میخواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات 50) چه چیز جز بخشندگی ام باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟ (انفطار­ ­ 6) مرا به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود (روم 48)

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تابه آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.(انعام 60) من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت می‌دهم (قریش 3)
برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگر با هم باشیم (فجر 28-29) تا یک بار دیگر دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده 54)
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi , ahmad rezaee , Asef14 , مــجــیــנ , mir abbas , حامد , safari-cht , مسعود کوچولو , sir-mahyar , vahid61 , Delta.H , yu3f
02-14-2013, 01:25 PM
ارسال: #859
وقتی روزگار شما را در شرایط سخت قرار میدهد،
نگویید: " چــــــرا مــــن؟"
بگویید: " نشـــــونت میـــدم!"

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: M3HDI , 3ObHaN , jahanagahi , Asef14 , مــجــیــנ , حامد , mir abbas , safari-cht , مسعود کوچولو , sir-mahyar , Delta.H , yu3f
02-14-2013, 04:25 PM
ارسال: #860
(02-14-2013 09:45 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  من متاسفانه شبا نمیتونم بیام کافه....(چون کامپیوتر مغازه اس)
خیلی ممنون مهدی جان. چاکرپیچیم10_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , sir-mahyar , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , jahanagahi , yu3f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرب المثلهای میلیاردرها مهدی ر 9 2,005 06-09-2015 11:49 AM
آخرین ارسال: رها آزاد
  گالری اتومبیل میلیاردرها Delta.H 111 19,860 11-30-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS