ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 38710

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
01-17-2013, 03:57 PM
ارسال: #161
RE: سپاس از پدر انجمن
من هم از استاد قربانیان و استاد نامی به خاطر زحماتشون بی نهایت تشکر می کنم.
خدایا شکرت که چنین استادانی داریم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حامد , M3HDI , maxsoulfly , mir abbas , Haavin , vahid61 , مهدی گل محمدی , m_grate29 , zoofanoon , nami , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 03:58 PM
ارسال: #162
واقعا و از صمیم قلب از بودن هر روزه و انرژی مثبت آقای قربانیان متشکرم.
ولی دوستان یه نکته را لازم می دونم بگم اونم اینه که تشکر صرف از آقای قربانیان کافی نیست، باید در عمل سپاسگذاری خودتون را نیبت به ایشون نشون بدهید. باید با موفق تر شدن خودتون و همراهی ایشون در مراحل مختلف سپاستون را بیان کنید.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas , amiryazdani138 , cold_fear , Haavin , مهدی گل محمدی , m_grate29 , zoofanoon , nami , P@RSA , M3HDI , mohajer.my , mosafer bedar , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 04:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 04:19 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #163
حضور دو عزیز با تجربه ( اساتید جناب قربانیان + جناب نامی ) میتونه قوت قلبی برای همه ی عزیزان باشه
از تمامی تلاشهایشان بی نهایت سپاسگذارم - در جناب قربانیان اخیرا تغییرات عجیب درونی را حس میکنم این را میتوان از نوع نوشته هایشان فهمید / جناب نامی هم که معرف حضور همگان هستند و فوق العاده روحیه دهنده با انتقال تجربه بالا

راز این دو عزیز از نظر علمی بارها اثبات شده :

اقدام و انتقال انرژی برای همگان بدون چشمداشت

اینطور میشه بمب همیشه مثبت شد - با سپاس 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , cold_fear , amiryazdani138 , Haavin , mir abbas , مهدی گل محمدی , m_grate29 , zoofanoon , nami , mohajer.my , mosafer bedar , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 04:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2013 09:04 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #164
آرزو کن با من
که اگر خواست زمستان برود
گرمی دست تو اما باشد
آرزو کن با من
“ما” ی ما ” من” نشود
سایه ات از سر تنهایی من کم نشود . . .
استاد قربانیان بزرگ مردی با روح بزرگ و سرشار از نیرو و انرژی که همیشه یار و همراه همگی ما هستند و در هر زمان که نیاز داشته باشیم با تمام وجود به کمکمان می ایند .
استاد خداوند نگهدار و حافظتان باشد

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , maxsoulfly , amiryazdani138 , MARYAR , vahid61 , مهدی گل محمدی , m_grate29 , zoofanoon , nami , rad86 , mohajer.my , mosafer bedar , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , habib tousi
01-17-2013, 04:47 PM
ارسال: #165
سپاسگزار همه عزیزانم هستم. از اینکه در جمع شما هستم بر خود می بالم و خدا را هزاران بار سپاس میگویم که مورد تائید تان هستم.

عاشق تک تک شما عزیزانم هستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vahid61 , mir abbas , seraj , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , m_grate29 , zoofanoon , nami , mohajer.my , mosafer bedar , حامد , Haavin , sir-mahyar , مهدی 1 , HadiMahmoodi
01-17-2013, 04:52 PM
ارسال: #166
در این دوسالی که جناب قربانیان افتخار داده اند و در کنار بنده و انجمن هستند انقدر خاطرات خوب و تجربیات زیبایی داشته ایم که سطرها می توان گفت و شنید.
انرژی مثبت جوان دیروز انجمن، الگوی همه ما باید باشد. همیشه از آن نیرو گرفته ام و همیشه و همه جا تشویق هایشان دلگرمی بزرگی برایم بوده است.
به وجودشان، راهنمایی ها و حضور خالصانه ایشان یک تشکر ویژه می کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم که همیشه سایه پرمهرشان بر سر خانواده میلیادرهای آینده ایران باشد.
مرد بزرگ، متشکریم

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , seraj , MARYAR , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , m_grate29 , zoofanoon , nami , mir abbas , mohajer.my , mosafer bedar , Haavin , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , مهدی 1 , HadiMahmoodi
01-17-2013, 04:59 PM
ارسال: #167
هرچند از ارسالهای پدر بزرگوار نهایت استفاده رو میکنیم
ما توی پ.خ هم دست از سرشون برنمیداریم و کسب تجربه میکنیم .
سپاس بیکران

[تصویر: 13165206412.gif]

...Please Wait
+x
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , m_grate29 , zoofanoon , nami , mir abbas , mohajer.my , mosafer bedar , Haavin , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi
01-17-2013, 05:30 PM
ارسال: #168
(01-17-2013 04:52 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  در این دوسالی که جناب قربانیان افتخار داده اند و در کنار بنده و انجمن هستند انقدر خاطرات خوب و تجربیات زیبایی داشته ایم که سطرها می توان گفت و شنید.
انرژی مثبت جوان دیروز انجمن، الگوی همه ما باید باشد. همیشه از آن نیرو گرفته ام و همیشه و همه جا تشویق هایشان دلگرمی بزرگی برایم بوده است.
به وجودشان، راهنمایی ها و حضور خالصانه ایشان یک تشکر ویژه می کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم که همیشه سایه پرمهرشان بر سر خانواده میلیادرهای آینده ایران باشد.
مرد بزرگ، متشکریم

ادمین عزیز و دوست داشتنی از محبتهای شما در طی این 2 سال سپاسگزارم. شما در این مدت همیشه نسبت بمن لطف داشته و خوشبختانه دارید. امکاناتی را در اختیار من قرار دادید که به راحتی بتوانم آموزش ببینم و آموزش دهم. افتخار م اینست که همیشه در کنارت باشم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , seraj , m_grate29 , zoofanoon , nami , mir abbas , mohajer.my , mosafer bedar , Haavin , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , MARYAR
01-17-2013, 05:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2013 07:29 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #169
گل جامه در از دست تو وی چشم نرگس مست تو @ ای شاخه‌ها آبست تو وی باغ بی‌پایان من
یک لحظه داغم می کشی یک دم به باغم می کشی @ پیش چراغم می کشی تا وا شود چشمان من

با تشکر ویژه از این عمل زیبا و بموقع استاد نامی که قدر شناسی رو هم به شاگردان خود یاد میدن

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: seraj , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , zoofanoon , nami , mir abbas , maxsoulfly , mohajer.my , mosafer bedar , Haavin , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi
01-17-2013, 09:13 PM
ارسال: #170
تقدیم به پدر زحمت کش و پر انرژی انجمن.[تصویر: 90677251653664955403.jpg]

دوستتون داریم.10_00410_00410_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , jahanagahi , mohajer.my , mosafer bedar , Haavin , حامد , mir abbas , nami , ahmad rezaee , sir-mahyar , m_grate29 , HadiMahmoodi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,716 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 815 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,662 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,021 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,151 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,021 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,338 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS